Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem”

Ierakstu skaits kategorijā: 18
Parādītie ieraksti: 1-18

Šķirot pēc: Datums · Nosaukums · Reitings · Komentāri · Skatījumi
turpinājums
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” | Skatījumu skaits: 1978 | Pievienoja: Saulite | Datums: 07.03.2013 | Komentāri (2)

Erceņģelis Rafaēls, tāpat, kā visi, kas pieder pie Debesīm, atbild uz jebkādu lūgšanas formu. Savu lūgšanu var izrunāt kā skaļi, tā arī domās, svinīgiem vai parastiem vārdiem, ar cieņu vai satraukumu. Vārdi un forma nav svarīgi. Galvenais – lai jūs lūgtu palīdzību, tāpēc, ka eņģeļi nevar jums palīdzēt bez jūsu atļaujas. Jo tādējādi tiktu pārkāpta jūsu brīvā griba.

Gadu gaitā, esmu sastapusi daudz cilvēku, kuriem palīdzību snieguši eņģeļi cilvēku veidolā. Šie, uz laiku iemiesojušies eņģeļi, reizēm parādās cilvēka izskatā, paveicot pārcilvēcisku rīcību, - piemēram, izvelk mašīnu no sniega un glābj slīkstošus cilvēkus. Viņi speciāli parādās, lai sniegtu palīdzību, bet tad, izgaist.

Lai kad arī jūs vērstos pie Erceņģeļa Rafaēla, viņš ir līdzās. Eņģelis – dziednieks nekautrējas pavēstīt par savu klātbūtni. Viņš vēlas, lai jūs zinātu, ka viņš ir ar jums, tāpēc, ka tas jūs nomierina un mazina stresu visu laiku, līdz pat jūs izveseļojaties.

Atcerieties, ka Rafaēls, tāpat kā Dievs, visi erceņģeli un paceltie meistari – ir neierobežota būtne. Tāpēc, viņš ceļošanas jautājumos var palīdzēt vienlaicīgi visiem. Rafaēls zina, ka daudzi stresa faktori saplūst vienā lielā stresā, kas ir bīstami veselībai. Tāpēc, viņš pavada jūs braucienos, lai novērstu liekas stresa situācijas.

Erceņģelim Rafaēlam piemīt bezgalīgas dziednieciskās iespējas. Viņš var vienlaicīgi būt ar visiem, kuri lūdz par dziedināšanu, palīdzot katrai būtnei individuāli. Jums tāds „daudzpusīgs režīms” pat nav sapņos rādījies!

Erceņģeļa Rafaēla vēstījumi, tāpat, kā jebkura laba ārsta ieteikumi, ietver rekomendācijas par veselīgu dzīvesveidu. Tāpēc, kad mēs lūdzam par dziedināšanu, Rafaēla atbilde var saturēt intuitatīvus vēstījumus par detoksikāciju, ēšanas paradumiem, ķermeņa vingrinājumiem un atbrīvošanos no kaitīgiem ieradumiem.

Iepriekšējā nodaļā mēs redzējām, ka Rafaēls nomierina pieaugušo bailes, fobijas un paniku. Nu ko, viņš dara to pašu arī ar bērniem.

Es vienmēr esmu ticējusi, ka Debesīm bērni – ir paši svarīgākie un eņģeļi, no visa spēka, cenšas rūpēties par viņu veselību un drošību.

Ja dzīve kļuvusi par pārbaudījumu, var emocionāli iztukšoties no pastāvīgās cīņas un neauglīgiem pūliņiem. Tas var novest pie „izdegšanas” – stāvokļa, kad jūs jūtat apātiju un hronisku nogurumu.

Dažās dziednieciskajās tradīcijās tiek uzskatīts, ka katra saslimšana vai trauma nes emocionālu pamatojumu. Un, protams, taisnība, ka slimība un trauma rada emocionālu satricinājumu.

Esmu strādājusi ar virkni psihoterapeitu, kuri sintezē tradicionālo un alternatīvo pieeju psihiskajai veselībai. Dziednieki, kuri cieši sadarbojas ar eņģeļiem, tādi kā psihoterapeite Kristī M. Aijala, uzskata, ka viņu ārstējošo praksi vada Debesis.

Ja jūs esat vai grasāties kļūt par dziednieku, Rafaēls parūpēsies par jūsu personisko izaugsmi (ar nosacījumu, ka jūs palūgsiet viņam palīdzību, bet tad, sekosiet visām norādēm, kuras viņš jums sniegs).

Statistika parāda, ka miljoniem cilvēku cieš no hroniskām vai saasinātām sāpēm, un viņi katru gadu tērē miljardiem dolāru, lai ar tām cīnītos. Šajā nodaļā mēs palūkosim, kā Erceņģelis Rafaēls dziedina garīgi fiziskās ciešanas.

Kad jūs lūdzat Erceņģeli Rafaēlu par dziedināšanu, viņš nekavējoties sāk jums palīdzēt.

Erceņģeļa Rafaēla uzdevums – mūs atbalstīt, dziedināt un sniegt vēstījumu jautājumos, kas saistīti ar veselību. Ar dažādiem brīnumainiem veidiem, viņš ātri izdziedina slimības, kā arī virza mūs pa labāko ceļu uz veselību.

Šajā grāmatā pasaulē vadošā eņģeļu terapijas speciāliste Dorīna Virtjū pastāsta par Erceņģeli Rafaēlu un viņa dziedinošajiem brīnumiem.

Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2020 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz