Es vēlu visiem Laimi! 


Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Rakstu kataloga jaunumi [3]
Failu kataloga jaunumi [1]
Jaunumi forumā [1]
Reklāmas [0]
Meklēšana
Kas ir Reiki?

 

            - Sistēma dziedināšanai ar enerģiju, izmantojot garīgi ievirzītu dzīvības spēku.

            - Iedarbīgs līdzeklis, lai gūtu spēju apzināties sevi un kļūt citādam.

            - Terapijas metode, kas neiejaucas organisma iekšējās norisēs.

            - Metode, kas tiek izmantota visā pasaulē.

            - Turpinājums mācībai, ko izveidojis izcilais Dr. Usui 19.gs. beigās.

            - Cieņas apliecinājums Dr.Usui senčiem.

            - Metode, kas tiek lietota slimnīcās, privātajās praksēs, pašaprūpē, kā arī apvienojumā ar daudziem citiem terapijas veidiem.

            - Reiki ir viens no Garīgajiem ceļiem, pa kuru ejot var sasniegt pilnību kā materiālājā, tā arī Garīgajā pasaulē.


Reiki ir sena taču pavisam vienkārša dziedniecības sistēma ar rokām, kas palīdz uzlabot veselību un nostiprināt to. Reiki ir meditācijas prakse, relaksācijas un atpūtas iespēja ķermenim un garam. Reiki ir harmonisks dzīves veids, jo ietver sevī filozofiskus pamatprincipus, kas palīdz saglabāt mieru, stabilitāti un līdzsvaru sevī un savā apkārtējā dzīvē. Šobrīd tam ir būtiska nozīme labas pašsajūtas saglabāšanā un nostiprināšanā. Vienlaicīgi Reiki ir arī garīgās izaugsmes ceļš, kuru ejot mēs iepazīstam gan sevi, gan Visuma vienotības Dievišķos likumus. Piedāvāju tikai dažus veidus kā izmantot Reiki:


 • personiskajai izaugsmei, kā arī līdzcietības un prāta attīstīšanai;dzīvnieku un augu dziedināšanai;
 • sarežģītu attiecību risināšanai darbā un mājās;
 • dziedinošas enerģijas sūtīšanai uz kara vai dabas katastrofu skartiem pasaules reģioniem vai vietējā rakstura problēmu, piemēram, noziegumu, bezdarba, nabadzības risināšanai;
 • citu terāpijas veidu, piemēram, aromterāpijas un refleksterāpijas papildināšanai un nostiprināšanai;
 • jauna darba, jaunas mājas, mašīnas vai kā cita atrašanai vai iegādei;
 • droša un ātra ceļojuma nodrošināšanai;
 • specifiskas problēmas atrisināšanai;
 • sevis nomierināšanai pirms un pēc stresa situācijām;
 • svētītai un aizsargātai dzīvei;
 • līdzsvaro organisa enerģiju;
 • nostiprina imūno sistēmu;
 • atbrīvo no sāpēm.

 

Kā darbojas Reiki?

Visumā viss ir vienots. Tāpat kā no Saules staro siltums un gaisma, tā arī mūsu organismā plūst enerģija, kas uztur mūsu dzīvotspēju. Saņemot un atdodot enerģiju, mēs saistāmies ar visu apkārtējo. Jo vairāk ir pozitīvās enerģijas, jo veselāki un harmoniskāki esam. Fiziskais ķermenis, par kura veselības stāvokli parasti ir runa, patiesībā ir tikai daļa no cilvēka ļoti komplicētā vienotā organisma. Reiki terapija ir holistiska terapija, t.i. tā dziedina cilvēka organismu kā vienotu veselumu, kurā ir radušās problēmas tieši pozitīvās enerģijas plūsmas traucējumu dēļ. Iemesli var būt ļoti dažādi, taču pamatā fiziskajām slimībām ir t.s. "bloki” enerģijas plūsmas ceļā. Ja cilvēka organisms ir novājināts un slimība "materializējusies” fiziskajā ķermenī, tad Reiki enerģijas plūsma, kas plūst caur Reiki dziednieku, pamatā caur viņa rokām Reiki seansa laikā, atjauno organisma dabīgās spējas pašatveseļoties, attīra organismu no negatīvajām enerģijām (visos līmeņos,- fiziskajā, emociju, domu līmenī), atjauno organisma funkcijas, stiprina ticību un pārliecību par sevi.


Kādas slimības var izdziedināt ar Reiki?

Reiki palīdzība ir daudzpusīga. Vispirmām kārtām Reiki atjauno organisma spēkus, stiprina imūnsistēmu, uzlabo vielmaiņu, stiprina nervu sistēmu un sakārto cilvēka emocionālo un domu pasauli – samazina stresu, uzlabo darba spējas, miegu. Paralēli tradicionālās medicīnas līdzekļiem, procedūrām, zālēm, Reiki terapija lieliski palīdz atveseļoties pēc operācijām, zāļu kūrēm, apstarošanām. Ir gadījumi, ka Reiki dziednieka palīdzību meklē cilvēki, kam tradicionālā medicīna vairs nespēj dot cerību. Tā kā Reiki enerģija ir pozitīva, beznosacījumu mīlestības enerģijas plūsma, tā nekādā veidā nevar kaitēt cilvēka organismam, ne pie kādiem apstākļiem. Tieši otrādi, tā sniedz palīdzību visos līmeņos. Pat neatkarīgi no dziednieka gribas, tā iedarbojas uz slimības patieso cēloni, lai kur arī tas atrastos. Vienreiz izstrādāts, šis slimības patiesais cēlonis vairs neatkārtojas, ja cilvēks ir izpratis tā rašanās iemeslu garīgajā līmenī – guvis garīgu mācību, pavirzījies par soli savā ceļā.

 

       Reiki pieci principi

 

1. Jau šodien es priecājos.

2. Jau šodien esmu mierīgs.

3. Jau šodien esmu labestīgs, mīlu visu.

4. Jau šodien es uzcītīgi un godīgi strādāju.

5. Jau šodien pateicos par visu svētību, ko saņemu.


Ja cilvēks ievēro Visuma likumus, ir mīlošs, labestīgs, pateicīgs  un pozitīvs utt. attiecībā uz sevi un visiem pārējiem ar ko nonāk saskarsmē, un ja neizplata negatīvas domas, neveic negatīvas darbības, tad ar to vien spēj mainīt savu veselību un labklājību,jo izšķīst visi negatīvie enerģiski bloki, pakāpeniski atgriežas veselība, vai izdodas kāds labs projekts.

Ievērojot šos 5 principus, jūs mainīsiet sevi un apkārtējos, jā, tas ir darbietilpīgs process, bet visi labie mērķi vienmēr vainagojās ar panākumiem, tas ir pa spēkam ikvienam, nepieciešama tikai pacietība un gribasspēks, mainīt sevi, un savus uzskatus, pašticējumus un uzstādījumus uz pozitīvo domāšanu,  labiem darbiem, ja attīstīsiet sevi garīgi un spēsiet ticēt Augstākajiem spēkiem, pēc laika manīsiet jau pirmās izmaiņas, kas stiprinās jūsu ticību iet uz priekšu un sasniegt vēl vairāk, jo visi mēs vēlamies būt LAIMĪGI, PRIECĪGI, SMAIDĪGI, VESELI un MĪLĒTI.

Tas taču ir tik viegli, pamēģiniet, es vēlu jums VEIKSMI un LAIMI!


Reiki enerģijas plūsmas ceļš

Reiki enerģija ieplūst praktizējošā cilvēkā caur septīto čakru, neatkarīgi no darbā izmantotajiem simboliem. Tālāk tā plūst uz sirds čakru, kur notiek tās pārveidošanās,  tad tā virzās pa diviem enerģētiskiem kanāliem, kas iet no sirds čakras, caur krūšu kurvim, pie abām rokām. Pēc tam tā plūst uz leju pa abām rokām uz plaukstu čakrām un pirkstgaliem, caur ko tā var tikt nodota citam cilvēkam.


Reiki dziednieciskā iedarbība

Reiki dziedniecībā darbs notiek caur dažādām čaktrām dažādos auras slāņos, katrā no tiem atšķirīgi. Dziedniecībā izmantojamā enerģija plūst caur dziednieka sirds čakru, kur tā pārveidojas no gara matērijā un no matērijas garā.

Reiki dziedniecība prasa augstu gara disciplīnu un rūpīgu sagatavošanos pirms seansa. Pirms sākt strādāt ar pacientu, dziednieks koncentrējas uz Reiki enerģijas plūsmu, noskaņojas darbam un uzaicina Reiki enerģiju plūst caur viņu, atbrīvojot savu prātu no visām liekajām domām, vizualizē Reiki enerģijas plūsmu un ļaujas tai, lūgdams, lai tā plūst pacienta Augstākajam labumam pēc Dieva prāta un svētības.

Reiki dziednieki necenšas paši formulēt pacienta vajadzības, neuzstāda diagnozes, kā arī nepiesaistās dziedniecisko seansu rezultātam. Reiki enerģija ir Augstākā saprāta vadīta caur Reiki dziednieku kā caur labprātīgu un uzticīgu tās kanālu, jeb Augstāku spēku vadītu instrumentu. Reiki dziednieks pirms seansa uzaicina sev palīgos garīgos pavadoņus, kas nodrošina tā sekmīgu norisi un tādā veidā Reiki seansa laikā dziednieks nevar sava subjektīvā redzējuma dēl pieļaut kādu kļūdu vai kā kaitēt pacientam, apzināti vadot enerģijas plūsmu. Reiki seansa laikā pacientā ieplūst enerģija tieši tur un tieši tādā veidā un daudzumā, kā pacientam tajā brīdī ir visvairāk vajadzīgs un kā viņam ir vislabāk pēc Augstākās gribas. Reiki enerģija tādējādi sakārto tās problēmas, kas tajā brīdī pacientam ir visaktuālākās, iedarbojoties uz to cēloņiem pēc būtības, piepildot tos ar dziedinošu enerģiju, lai kurā auras slānī tie arī atrastos. Ar dziedniecisko enerģiju piepildās tie tukšie laukumi, jeb negatīvās pieredzes informācija, par ko ne dziednieks, ne arī pacients var pat neiedomāties. Sakārtojoties problēmas pirmcēloņiem, sekundāri sakārtojas arī tās fiziskās jeb kādas citas problēmas, kas ir jau skaidri sajūtamas - slimības, traumas, emocionāli traucējumi, u.c.

Ļaudamies Reiki enerģijas plūsmai, Reiki dziednieks, sevišķi, ja viņš ir pieredzējis praktiķis, intuitīvi jūt, kur un cik ilgi ir jātur rokas, kāda ir Reiki enerģijas plūsmas iedarbība, sajūt pacienta izjūtas un ir spējīgs atpazīt pacienta emocionālos stāvokļus, kas savukārt palīdz atpazīt problēmas garīgo cēloni. Mentālas dabas pirmcēlonis parasti sakņojas kādā neizpratnē, jeb pozitīvas ticības trūkumā, kas ilgstoši praktizēts, ir piesaistījis negatīvas enerģijas plūsmu, līdz tā materializējusies līdz jau skaidri sajūtamai un, protams, nepatīkamai problēmai. Tādā veidā slimība ir kā ceļš pašam pie savas patiesās būtības - iekšējas gaismas, Dievišķās kvalitātes, kuru mēs atpazīstam, attīrām un izgaismojam. Tas ir mūsu garīgās izaugsmes ceļš, kurā Reiki dziednieks var būt ļoti noderīgs pavadonis.daži teksti ņemti no http://www.reiki.lv

        
Kalendārs
«  Janvāris 2020  »
PrOTCPkSSv
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Ierakstu Arhīvs
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
 

Copyright © reiki.ukoz.lv 2020 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz