Es vēlu visiem Laimi! 


Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Rakstu kataloga jaunumi [3]
Failu kataloga jaunumi [1]
Jaunumi forumā [1]
Reklāmas [0]
Meklēšana
Ko nozīmē dziedināšanas process?

Visu slimību pamatā ir bailes, skumjas, ienaids, izmisums, šausmas, agresija, nodevība, naids, vienaldzība, vientuliba, utt. tiekot no šīm īpašībām vaļā, katrs cilvēks pavērs sev pavisam citu pasauli!

Ja cilvēks grib kļūt vesels, tad no sākuma ir jāpaprasa viņam, vai gatavs atbrīvoties no slimību cēloņiem. Tikai pēc tam viņam varēs palīdzēt

/Hipokrāts/

Ko dara ārsti - ārstē redzamās slimību sekas fiziskajā ķermenī, protams mūsdienu medicīna ir stipri vien attīstījusies, un veic brīnumus savā jomā, protams par to viņiem - paldies. Bet vai ārsti zin kāds ir patiesais iemesls konkrētai slimībai? Diezin vai, mūsu medicīna ir aizmirsusi par seno metafiziķu atklājumiem, jeb senās vēdu gudrības.


Ko dara dziednieks - dziedina neredzamos slimību celoņus fiziskajā, emocionālajā, mentālajā un garīgajā ķermenī, lai likvidētu slimību sekas. Protams nepieciešams atcerēties, kad efektīga izdziedināšanās notiek tikai sadarbībā pacientam ar dziednieku, jo, ja cilvēks visu laiku sūkstēsies, par neizdevušos dzīvi, par krīzi, slimībām, neveiksmēm,  utt. un vēl ja ir pilns ar negatīvajām īpašībām - bailes, naids, izmisums, greizsirdība, utt., protams nekas viņa dzīvē nemainīsies, var nāk kaut vai katru dienu pie dziednieka, bet ja galvā visu laiku ir šīs negatīvās domas, tad gan veselībā, gan arī pārējās dzīves jomās viss ies tikai uz leju.


Kādas izjūtas pārņem cilvēku seansa laikā, nu tās katreiz ir savādākas, tās ir laimes sajūtas, jo cilvēks tiek ietīts tādā kā dziedinošās enerģijas mākonītī, tāds kā bezsvara stāvoklis, kurš pārņem ar pozitīvajās sajūtām, citreiz var sajust vai redzēt Augstākas būtnes aizstāvību. Kam katrs tic, to arī saredz
(sun)

Ir ļoti svarīgi atcerēties
, ja ir nepieciešami uzlabojumi kādā dzīves jomā - veselībā, personīgajā, biznesā, sociālajā, nu vienalga kādā dzīves jomā, katram šis jautājums ir jārisina pašam.  Tāpēc ir ļoti labi ja līdzās ir pavadonis visā šajā dziedināšanas procesā -  dziednieks. Dziednieks pamāca, palīdz atrast šīs nepareizās domformas, kopā mainot uz pozitīvajām, atradīs baiļu, izmisuma, vientulības utt. cēloņus, svarīgi ir vienmēr zināt, kad pašam cilvēkam ir jāiegūlda milzum liels darbs ar sevi, jāpārskata sava dzīve, jāpiedod tiem kuriem nodarījis pāri, un jālūdz piedošana tiem, kuriem apzināti vai neapzināti ir nodarījis pāri. Bet tas viss ir izdarāms, grūtākais ir tikai sākums, pēc pirmajiem panākumiem nekas neliksies vairs tik bezcerīgs un turpinās iesākto ceļu, lai mainītu savu dzīvi.

Neviens neiededz gaismekli, lai paslēptu to aiz durvīm, gaismas uzdevums - nest vēl vairāk gaismas, atvērt cilvēkiem acis, parādīt apkārt esošos brīnumus.

/Paulu Koelju /

Dziedinošā enerģija, ko izmanto dziednieki seansa laikā, pati par sevi jau veic lielus brīnumus, jo tā ir bezgalīgās mīlestības enerģija, kā to mēdz dēvēt par jaunās ēras enerģiju, kas nāk no sirds un iet uz sirdi. Dziednieks ar mīlestību strādā ar katru pacientu. Katrs cilvēks ir unikāls, tāpēc divi vienādi seansi arī nekad nebūs, un dziedināšanas metodes katram gadījumam arī būs citas, dziednieks vadās pēc intuīcijas, kas viņu vada, jo jūt vai saredz, kas dotajā gadījumā ir nepieciešams.


Bet katram cilvēkam (pacientam) ir jāatrod savs dziednieks, tas pie kura vienmēr var griezties grūtā brīdi, un spēj viņam izstāstīt visu kas uz sirds, kurš vienmēr būs pieejams (tas jau gan nenozīmē, kad visos sīkumos jādalās ar dziednieku, un jāzvana viņam katru dienu, atcerēties par ētiku). Jo daudz ir bijuši tādi gadījumi, kad cilvēki aiziet pie kāda draugu ieteikta dziednieka/ces un pēc seansa ir ļoti vīlušies, jo no gaidāmā labuma, neiguva neko, bet tieši pretēji - nogurumu, apjukumu vai pat haosu. Tāpēc ir nepieciešamība uzticēties savai sirdsbalsij - intuīcijai. Tā jums pateiks priekšā, kurš dziednieks jums būs vispiemērotākais. Kā arī ir ļoti svarīgi ievērot principu, ja ejat pie viena dziednieka, tad nevajag apmeklēt vēl citus dziedniekus,
jo ne jau dziedniekam ir šī burvju nūjiņa, kas jums ir nepieciešama, bet gan Jums pašiem, bet dziednieks tik palīdzēs šo burvju nūjiņu atdzīvināt, kā arī ieekonomēsiet naudiņu un laiku. Lai visiem jums veicās atrast savu īpašo dziednieku un jūs būtu veseli un laimīgi, dzīvotu harmonijā ar sevi, baudītu katru dzīves mirkli, baudītu šo brīnumjauko pasauli (heart)

"Atcerieties, ka mēs atrodamies uz Zemes, lai pārdzīvotu pieredzi. Tā, kā - neveiksme neeksistē, ir tikai pieredzes, caur kurām mums ir izredzes iekšēji augt"

/Liza Burbo/
        
Kalendārs
«  Janvāris 2020  »
PrOTCPkSSv
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Ierakstu Arhīvs
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
 

Copyright © reiki.ukoz.lv 2020 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz