Es vēlu visiem Laimi! 


Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Rakstu kataloga jaunumi [3]
Failu kataloga jaunumi [1]
Jaunumi forumā [1]
Reklāmas [0]
Meklēšana

       Dotie noteikumi darbojas visas vietnes ietvaros. Atsevišķās sadaļās un forumos, iespējams, pastāv savi noteikumi, kas izskaidro un detalizē uzvedības normas tajos. Pie tam dotie noteikumi paliek spēkā   jebkurā gadījumā.

       Noteikumi tiek ieviesti, lai nodrošinātu komfortablu, patīkamu un sirsnīgu kontaktēšanās atmosfēru. Ja Jūs esiet pret šādiem noteikumiem, atturaties no piedalīšanās dotajā vietnē. 

I. Lietotāju reģistrācija.
 1. Reģistrējoties, lietotājs piekrīt pakļauties dotajiem noteikumiem.
 2. Lai piereģistrētos vietnē, lietotājam ir jānorāda reāla e-pasta adrese. Mēs garantējam šādas informācijas konfidencialitāti.
 3. Lietotājvārda (nickname) izvēle ir Jūsu brīvā izvēle. Administrācija patur tiesības aizliegt lietot noteikto nickname, ja tā izmantošana neatbilst vispārpieņemtajām morālajām un ētiskajām normām vai arī aizskar citus vietnes lietotājus. Aizliegts reģistrēt nickname, kas ir līdzīgi jau eksistējošajiem tiktāl, ka var maldināt citus vietnes lietotājus.
 4. Aizliegta viena un tā paša lietotāja atkārtota reģistrācija neatkarīgi no mērķiem, kas ir pamatā šādai reģistrācijai. Šāds pārkāpums ir ļoti nopietns un sekmēs visu lietotāja profila bloķēšanu.
 5. Ja Jūs ilgāku laiku aktīvi nepiedalāties diskusijās un forumā, jūsu profils var tikt izdzēsts. (ja pusgada laikā nēesat nevienu reizi ielogojies, profīls tiek dzēsts) Ja esat aizmirsuši paroli, lūdzu rakstiet man uz mailu sandra.zukovska@gmail.com izsūtīšu paroli.

II. Uzvedības normas vietnē.

 1. Sazināšanās pamatā vietnē ir vispārpieņemtās morāles normas un interneta etiķete.
 2. Stingri aizliegts izmantot necenzētos vārdus, lamuvārdus, aizskarošus izteicienus neatkarīgi no tā, kādā veidā un kam tie tika adresēti. Tai skaitā arī burtu aizvietošana ar simboliem.
 3. Kategoriski aizliegta jebkāda reklāma, tai skaitā arī interneta resursu reklāma (izņemot gadījumus ja tiek reklamēta vietne par dziedniecību, un kad tas ir iepriekš saskaņots ar administrāciju).
 4. Jūsu paraksts forumā nedrīkst būt garāks par divām rindiņām. Parakst pakļauts tiem pašiem noteikumiem, kas paredzēti foruma ierakstiem.

III. Ierakstu un rakstu publikācija.

 1. Tēmas nosaukumam jābūt informatīvam, maksimāli jāatspoguļo tēmas izklāsts.
 2. Aizliegts veidot vienādas tēmas dažādās sadaļās un līdzīgu pēc satura ierakstu publikācija dažādās tēmās.
 3. Cenšaties nepieļaut gramatiskās kļūdas ierakstos, ja kaut kas uzraktījies nepareizi dodiet ziņu adminisrtācijai un tuvākajā laikā kļūdas tiks likvidētas.
 4. Ja ir priekšlikumi kādā no sadaļām veidot jaunu tēmu vai sadaļu, lūdzu sazinieties ar administrāciju un vienosimies par tēmas izveidi.
 5. Ja ieraksti neatbilst dotajai tēmai, zem kura atrodas ieraksts, tas tiks dzēsts, ja tas atkārtojās vairākkārtīgi, IP adrese bez brīdinājuma tik bloķēta

IV. Attiecības starp lietotājiem un administrāciju.

 1. Savā darbībā administrācija ir veselā saprāta vadīta un pakļaujās iekšējiem foruma pārvaldes noteikumiem.
 2. Ja rodās neskaidrības kādā jautājumā droši jautājiet administrācijai, visi jautājumi tik izskatīti pēc iesējas īsākā laikā.
 3. Administrācija priecāsies par katra lietotāja iegūldīto darbu šīs vietnes izveidē, lai tā būtu arvien pilnīgāka un skartu visus jautājumus kas interesē lietotājus un interesentus.

V. Autortiesības.

reiki.ucoz.lv publiskotais, ievietotais saturs (materiāli) ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura reiki.ucoz.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana ir kategoriski aizliegta bez reiki.ucoz.lv rakstiskas atļaujas. Pēc atļaujas saņemšanas tiks piešķirta atļauja kopēt un dalīties ar šo informāciju tikai kopumā, iekļaujot paziņojumu par autortiesībām un nemainot satura informāciju.

p.s. šī informācija attiecās uz šīs vietnes reiki.ucoz.lv autoru un tūlkotāju darbiem, ja ir redzama norāde no citām vietnēm, par materiālu kopēšanu, publiskošanu utt. sazinieties ar tās veidotājiem.

Administrācija patur tiesības mainīt noteikumus, paziņojot par izmaiņām vietnes lietotājiem. Visas izmaiņas un jauninājumi vietnē tiek ieviesti, ņemot vērā lietotāju viedokļus un intereses.        
Kalendārs
«  Janvāris 2020  »
PrOTCPkSSv
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Ierakstu Arhīvs
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
 

Copyright © reiki.ukoz.lv 2020 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz