Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem”

„Erceņģeļa Rafaēla dziedinošie brīnumi” – 4.turpinājums

Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Erceņģeļa Rafaēla dziedinošie brīnumi” – 4.turpinājums


TREŠĀ NODAĻA
Rafaēls palīdz dziedniekiem
Dievs kungs un erceņģeli Rafaēl, man šobrīd vajadzīgs brīnums.
Lūdzu, pilnīgu mana ķermeņa dziedināšanu un padariet mani veselu. Lūdzu, skaidri norādiet man labklājības ceļu, atbalstiet mani visos veidos un palīdziet man justies veselam.
Rafaēls ir pilnībā koncentrējies uz cilvēku veselību. Viņš ir nenogurdināms dziednieks, kura arsenālā ir neierobežotas dziedniecības tehnikas. Erceņģelis atbalsta arī profesionālus dziedniekus vai tos, kuri vēlas par tādiem kļūt.

Ja jūs esat vai grasāties kļūt par dziednieku, Rafaēls parūpēsies par jūsu personisko izaugsmi (ar nosacījumu, ka jūs palūgsiet viņam palīdzību, bet tad, sekosiet visām norādēm, kuras viņš jums sniegs). Rafaēls rīkojas gan kā dziednieks, gan kā pacienta aizstāvis, savedot slimniekus ar tiem ārstiem, kuri vislabākajā veidā palīdzēs viņu veselībai.
RAFAĒLS NOSŪTA PIE VAJADZĪGAJIEM ĀRSTIEM
It kā būtu par maz ar saslimšanu – nākas atrisināt sarežģītu uzdevumu: kādu ārstu izvēlēties. Kad esi slimības satraukts ir grūti izdarīt izvēli ar skaidru galvu. Par laimi, Erceņģelis Rafaēls var jums palīdzēt saņemt vajadzīgo ārstēšanas metodi, ja jūs palūgsiet viņa palīdzību, kā to izdarīja Denīza.
Denīzes vīram noteica diagnozi: kuņģa vēzis. Ārsti teica, ka vienīgā izeja – izņemt kuņģa lielāko daļu. Tā ir bīstama procedūra, un to vajadzēja vadīt ķirurgam, kurš bieži veic tādas operācijas.
Ārsts ieteica veikt operāciju tuvumā esošajā Bostonā.. Taču, viņš nesniedza nekādas konkrētas norādes, un Denīza ar vīru palika izbijušies un neizpratnē, kādu slimnīcu un kādu ķirurgu izvēlēties. Vienīgā norāde, ko viņiem sniedza ārsts, - „atrast kādu, kurš labi prot veikt tāda veida operācijas”.
Uzsākot internetā Bostonas slimnīcu un ārstu, kuri specializējas šajā procedūrā, meklējumus, Denīza lūdz Dievu un Erceņģeli Rafaēlu par palīdzību un vēstījumu. Dabiski, meklētājs atrada daudz ārstus.. Denīza lūkojās sarakstā, taču viņai nebija ne mazākā priekšstata, kuru no viņiem izvēlēties. Un viņa turpināja lūgt erceņģelim palīdzību.
Negaidīti, viens no ārsta vārdiem sarakstā viņu „aizķēra”: Rafaels! Līdz ko, Denīza to ieraudzīja, viņa saprata: tā ir atbilde uz viņas lūgšanām. Viņa uzklikšķināja uz linka pie šī Rafaēla, noskaidroja, kura Bostonas slimnīcā viņš strādā, un saņēma visu informāciju. Bija pat elektroniskā pasta adrese, lai sazinātos tieši ar ārstu, ja ir jautājumi! Viņa šauboties, uzrakstīja viņam ziņojumu, kurā izskaidroja situāciju. Ārsts atbildēja pēc pāris stundām, pieprasto informāciju par viņas vīru un norunāja tikšanos.
Laulātie aizgāja pie ārsta un noskaidroja, ka Rafaēls – ir īsts ķirurgs un viens no labākajiem ārstiem valstī, kuri veic šo operāciju. Cilvēki brauca pie viņa no visiem štatiem. Turklāt, viņa pakalpojumi tika atmaksāti, bet tas, pats par sevi bija brīnums.
Ar to stāsts nebeidzas. Operācijas diena tuvojās, sasprindzinājums pieauga, un laulātos pārņēma bailes. Beigu beigās, tā taču bija ļoti riskanta operācija. Operācijas priekšvakarā, kad Denīza ar vīru iesēdās mašīnā un aizbrauca uz Bostonu, viņi bija ļoti nobijušies. Laulātie nebija aizbraukuši pārāk tālu, kad Denīzas bailes pārauga panikā, un viņu gandrīz paralizēja.
Domās un sirdī, viņa vērsās pie Erceņģeļa Rafaēla pēc palīdzības un palūdza viņam dot zīmi, ka operācija noritēs veiksmīgi. Viņa nebija vēl paspējusi to paveikt, kad uz ceļa, tieši viņu priekšā izbrauca auto. Denīza neticēja savām acīm: viņai par prieku, reģistrācijas numura vietā, uz mašīnas, bija vārds: RAPHAEL.
Un tad, Denīza kaut ko saprata: lai kas arī notiktu, viss būs labi. Viņa bija pārliecināta, ka Erceņģelis Rafaēls ir ar viņiem, un ka viņi ir izvēlējušies vajadzīgo ārstu. Denīza nekavējoties piepildījās ar miera sajūtu, un pateicības asaras pārslīdēja viņas sejai.
Pēc septiņiem gadiem, viņas vīrs jūtas lieliski un profilakses dēļ, katru gadu apmeklē lielisko ārstu, kuru viņam sūtīja Erceņģelis Rafaēls.
Denīza ievēroja no augšas sūtītās zīmes, un noticēja tām. Tās aizveda viņus pie ārsta, ko personiski bija izvēlējies Rafaēls. Pieņemu, ka tam vajadzīga ticība, tāpēc, ka cits cilvēks izlemtu, ka tādas zīmes ir nejaušība. Eņģeļi spēj paveikt ļoti daudz, nododot mums vēstījumus! Mēs varam spert solīti pretim, saglabājot atvērtu prātu un sekojot norādēm, kuras viņi mums sniedz.
***
Rafaēls var ne tika nosūtīti jūs pie vajadzīgā ārsta; viņš var arī „sarunāt” jums tikšanos ar ārstu, pie kura nav iespējams „tikt”. Tā notika ar Amberu. Viņa ievēroja, ka viņas gadu vecajam dēliņam ir palielināts limfmezgls. Ambera piezvanīja savam pediatram un uzzināja, ka visi pieņemšanas laiki jau ir aizņemti; viņai vajadzēja doties uz klīniku, kur pieņem bez pieraksta.
Taču viņai, ar tādu problēmu negribējās iet, un bija priekšnojauta, ka vienalga ir jābrauc pie sava pediatra. Ceļā, Ambera palūdza Erceņģeli Rafaēlu palīdzēt viņas dēlam saņemt tādu ārstēšanu, kas viņam vajadzīga.
Ierodoties pie pediatra, Ambera palūdza, lai ārsts apskata viņas dēlu, un negaidot, atradās laiks! Pēc apskates, ārsts piedāvāja speciālistu, kurš bija veiksmīgs speciālists šajā jomā un lieliski izturējās pret mazo.
Izrādījās, ka Amberas dēlam ir stafilokoka infekcija, kas atradās limfmezglā, bet nebija izplatījies pa visu ķermeni. Ar antibiotiku kursa palīdzību, infekcija tika novērsta.
Ambera saka: „Paldies, Erceņģelim Rafaēlam par to, ka nosūtīja mani pie vajadzīgajiem ārstiem. Esmu pārliecināta, ka viņš palīdzēja novērst infekcijas izplatīšanos un iedvesmoja ārstus, palīdzot viņiem nozīmēt pareizu ārstēšanu. Esmu ļoti pateicīga viņam par visu palīdzību”.
***
Rafaēla ieteiktie ārsti palīdz pacientiem; Rafaēla rekomendācijas – ir garantija, ka tas būs kvalificēts, veiksmīgi praktizējošs mediķis vai dziednieks. Rafaēls zina, kuram ārstam piemīt skaidri nolūki, talants un bagāta pieredze, un ar prieku nosūta pie viņa pacientus.
MEDMĀSAS, KURAS DZIEDINA AR ERCEŅĢEĻA RAFAĒLA PALĪDZĪBU
Savam darbam uzticīgās medmāsas – patiesi ir eņģeļi uz Zemes. Viņas iegulda visus spēkus smagā un netīrā darbā, bieži, garās darba stundās. Personāla trūkuma dēļ slimnīcās, daudzas medmāsas strādā par diviem vai pat pakļauj riskam savu veselību. Tieši tāpēc, viņam ir divkārt svarīgi iepazīties ar dziedinošo Erceņģeļa Rafaēla atbalstu. Rafaēla klātbūtne un vadība noderēs ne tikai medmāsām – bet arī viņu pacienti būs ieguvēji no ercenģeļa palīdzības.
Terēza Detingere, medmāsa, kura praktizē enerģētisko dziedināšanu, saka, ka katru reizi vadot dziedināšanas seansu, viņa redz un jūt, ka Erceņģelis Rafaēls stāv aiz viņas.
Terēza skaidro: „Es redzu un jūtu, ka Rafaēls apņem man ar rokām un spārniem. Viņš lej dziedinošo enerģiju manī un caur mani. Ar iekšējo redzi, es redzu šo enerģiju kā spilgti smaragdzaļas krāsas gaismu – ļoti līdzīgu Smaragdzaļajai pilsētai, kas mirdz filmā „Ozas zemes burvis”. Es redzu, kā starojums iznāk no manām rokām un pāriet mana pacienta ķermenī. Izjūtas ir ļoti siltas un patīkamas, un es ļoti esmu pateicīga Rafaēlam par viņa mīlestību un palīdzību”.
Cita medmāsa, vārdā Kārena Bišopa tic, ka Erceņģelis Rafaēls vada viņas darbību pēdējos 25 gadus. Intensīvās terapijas nodaļā, kur strādā Kārena, viņa vēršas pie Rafaēla katru reizi, kad nevar atrast vēnu vai saņemt atbildi no pacienta, vai kad slikti strādā aprīkojums. Erceņģelis Rafaēls palīdz medmāsai runāt ar pacientu ģimenēm un ar medicīnas personālu.
Kārena saka: „Rafaēls, vienmēr palīdz man sarežģītās situācijās. Es nevarētu būt tik laba medmāsa bez viņa palīdzības.”
Bet medmāsai Karmenai Karinjanai, Erceņģelis Rafaēls – ir biedrs no viņas medicīniskās brigādes. Karmena pilnībā uzticas viņa vadībai un paļaujas uz viņa norādījumiem, kurus saņem. Viņa saka: „Es dzirdu viņa mīlošos, maigos un tomēr, tiešos vēstījumus. Ja es nepievēršu viņam uzmanību, vēstījumi manī kļūst skaļāki un uzstājīgāki, tie urda mani, līdz es ieklausos un sekoju tiem.”
Karmena atceras, kā viņas slimnīcā ieveda jaunu sievieti stāvoklī, smagā stāvoklī. Viņa žēlojās par spēcīgām sāpēm mugurā..
..Karmena centās pielikt viņai sistēmu, taču neizdevās atrast vēnu. Arī Cita medmāsa to nevarēja atrast. Karmena saka: „Te, es vērsos pie Erceņģeļa Rafaēla, ar lūgumu palīdzēt man šajā situācijā. Gandrīz nekavējoties, manī parādījās zināšanas, kur tieši vajadzētu ievadīt sistēmu. Es jautāju pacientei, vai viņa tic eņģeļiem. Viņa uzreiz atbildēja: „Jā!” Es viņai paskaidroju, ka saņēmu norādījumu no Erceņģeļa Rafaēla.
Es neredzēju un nesajutu vēnu, un tomēr bija sajūta, ka manas rokas kāds vada. Es uzticējos šīm sajūtām un sekoju tām. Rezultātā, šī injekcija bija pati vieglākā un nesāpīgākā visas manas dzīves laikā. Mēs ar jauno sievieti bijām sajūsmā un pārsteigtas par rezultātu.”
ZINĀTNIEKI, KURI STRĀDĀ AR RAFAĒLU
Pasaule ir tā mainījusies! Es augu ģimenē, kura izmantoja garīgas metodes (piemēram, lūgšanas, vizualizāciju un afermācijas), lai dziedinātu ķermeni, emocijas, finansiālos jautājumus un attiecības (un, kā es minēju 1.nodaļā, pat automašīnu un veļas automātu). Un tomēr, mūsu metodes šķita savādas tiem, kuri uzzināja par tām. Tāpēc, mēs nestāstījām par tām nevienam, izņemot mūsu draugiem baznīcā.
Mūsdienās, garīgā dziedniecība ir kļuvusi ne tikai atklātāka, bet arī atvērta izpētei! Man tas ir brīnums. Pavisam nesen, saikne starp dvēseli un ķermeni veselības jautājumos bija ļoti šaubīga tēma. Kad es biju stāvoklī, 1978.gadā, mans ārsts pievēra acis un smaidīja, kad es žēlojos, ka stress atstāj ietekmi uz grūtniecību. Viņš nesaskatīja saikni starp stresu un fizisko veselību. Šodien, jautāt ārstiem par stresa faktoriem, kas saistīti ar slimībām, - ir parasta lieta.
Manos „eņģeļu” semināros, bieži sastopu profesionāļus no tradicionālās medicīnas. Kas visvairāk mani pārsteidz, tad tas ir viņu skatījuma plašums. Viņiem ir interesanti atklāt dziedniecības noslēpumus, tāpēc, ka viņi rūpējas par savu pacientu veselību – pat, ja jāpielieto alternatīvas metodes.
Uzticamu pētījumu skaits par to, kā lūgšana palīdz dziedināšanā, pieaug ar katru gadu, un rezultāti ir iespaidīgi! Zinātnieki jau sen pārbaudījuši teoriju par to, ka dziednieciskas darbības pamatā ir placebo efekts (pierādot, ka lūgšana dziedina augus, dzīvniekus un bērnus).
Vairākums cilvēku, kurus es „vedu”, ziņo, ka viņi dod priekšroku ārstēties pie ārsta, kurš lūdz par viņiem. Un man ir ļoti patīkami redzēt, ka medicīnas mācību iestādēs sāk pasniegt garīgas disciplīnas, kā arī ir tādi ārsti, kā medicīnas zinātņu doktore Sanja Perko, kura ienes garīgumu savā praksē.
Doktore Perko, pirmoreiz sastapās ar Erceņģeli Rafaēlu grupas meditācijas laikā. Kad meditāciju vadošais iepazīstināja katru ar Rafaēlu, doktore Perko sajuta patīkamu siltumu un durstīšanu. Vēlāk, viņa ieraudzīja „skaistus zaļus un sudrabotos gaismas stabus, kuri skāra viņas galvu.. Viņai bija gaisā pacilājoša sajūta, it kā viņa atrastos ārpus ķermeņa.
Sanja atceras: „Negaidot, pie manis atnāca skaidra doma: „Tu esi dziedniece. Rafaēls palīdzēs.” Iesākumā, es biju ļoti pārsteigta, bet pēc tam, kādu laiku apdomāju šo vēstījumu. Es jutu, ka visa mana dzīve bijusi liela mozaīka, un šī brīnišķā doma - pēdējais gabaliņš tajā.
Pateicoties, Rafaēla klātbūtnei un vēstījumam, doktorei Perko kļuva skaidrs, kāpēc viņai ilgi neizdevās iekārtoties par ārsti pēc medicīnas institūta pabeigšanas, kāpēc, viņa nevarēja katru dienu strādāt no „astoņiem līdz astoņiem” kā tēvs un māsa, kāpēc, viņai tik ļoti interesēja ārstnieciskie augi un aromterapija, un kāpēc, viņai vienmēr bija sajūta, ka viņai vēl kaut kas jāatrod un daudz ko vēl jāapgūst.
Sanja Perko saka: „Esmu ļoti pateicīga Erceņģelim Rafaēlam par viņa vadību un palīdzību. Kopš tās dienas, es katru rītu pateicos maniem eņģeļiem par viņu mīlestību un aizsardzību. Kad mani bērni saslima, es ārstēju viņus ar augiem un ēteriskajām eļļām, un, protams, vienmēr lūdzu Rafaēlu palīdzēt un dziedināt viņus. Un, viņš vienmēr to dara.”
Pieredze darbā ar Rafaēlu pamudināja doktori Perko ar cieņu izturēties pret ercenģeļa dziedinošo spēku.
Djēgo Bermans, zinātņu kandidāts, strādā prestižā Kolumbijas universitātes Medicīnas centrā un atklāti atzīst, ka viņam ir interesanti pētīt ārstēšanas alternatīvās metodes.
Doktoram Bermanam visa tā izpēte, kas var kļūt par pacientu dziedināšanu, - ir daļa no zinātnieka darba. Doktors skaidro: „Esot zinātniekam, kurš ieinteresēts cilvēka dzīves uzlabošanā, es izpētu dziednieciskās metodes fiziskajā, emocionālajā un garīgajā līmenī.”
Taču Bermana uzskatu plašums tika pārbaudīts, kad draudzene piedāvāja viņam veikt „eņģeļu lasīšanu”. Ideja par sarunu ar eņģeļiem atradās ārpus viņa zinātniskās pārliecības robežām.
„Taču, - viņš atceras, - līdz ko mana draudzene uzsāka eņģeļu lasīšanu, manī viss mainījās. Es biju satriekts; tas ir tāds pacilājošs pārdzīvojums, un kaut kas manī tika aizskarts, līdz ar šīm eņģeļu būtnēm.”
Eņģeļu lasīšana atvēra doktoram Bermanam garīgos vārtus. Viņš sazinājās ar eņģeļiem! Nākamajā nedēļā, veicot dziedināšanas seansu, viņš izdzirdēja dziļu, maigu vīrieša balsi, kura lika viņam vadīt enerģiju uz pacienta ķermeņa daļu.
Doktors Bermans atceras: „Cenšoties pieklusināt šo balsi ar prāta balsi, es ar perifēro redzi ieraudzīju spēcīgas enerģijas krāsainu mākoni, kas peldēja tieši manā virzienā. Tad, sadzirdēju vārdus: „Es esmu Rafaēls, un es esmu šeit, lai palīdzētu tev un pilnveidotu tavas dziednieka spējas.”
Kad šie vārdi bija izrunāti, smalka enerģija atdalījās no mākoņa un sajaucās ar manu enerģiju ap plaukstu locītavām. Es jutu, ka manis sūtītā enerģija pastiprinās.
Tad, Rafaēls parādīja man, kā vadīt dziedināšanu, un kopš tā laika, viņš ir ar mani katrā seansā. Viņa klātbūtne – ir neparasti nomierinoša, ietveroša un profesionāla. Es lūdzu viņa padomu visās situācijās, kas saistītas ar dziedināšanu, un viņš vienmēr palīdz, piedāvājot labākos veidus.”
Vai gan nav lieliski dzīvot eņģeļu un garīgās dziedniecības laikmetā, kad medicīnas zinātņu doktori atļauj sev noticēt un atklāti atzīt savus uzskatus? Ticiet, Erceņģelim Rafaēlam ir veidi kā pārliecināt skeptiķus. Lūk, gadījums, par kuru man pastāstīja Džoanna Bandenberga – arī zinātņu doktore.
Doktore Bandenberga – ir speciāliste geriatrijas nozarē, taču praktizē arī angel – terapiju. Reiz, viņai nācās strādāt ar diezgan skeptiski noskaņotu cilvēku, kurš noticēja Ercenģeļa Rafaēla realitātei, ieraugot viņa atšķirības zīmi – zaļo gaismu: „Kā reiz, Ņujorkā uz garīgās konsultāciju pie manis ieradās kāds vīrietis. Es sāku ar parasto jautājumu: „Kā varu jums palīdzēt?”
Viņš uzlika rokas uz krūtīm un dusmīgi atbildēja: „To pasakiet man jūs!”
Es ieelpoju un domās palūdzu: „Erceņģeli Rafaēl, lūdzu, palīdz man ar šo cilvēku.” Negaidot vīrietis palecās, bet tad apsēdās uz krēsla taisni, bet viņa acis bija plaši ieplestas. Es arī salecos, jo viņš bija mani nobiedējis.
Kad es viņam pajautāju, kas par lietu, viņš lēnām teica: „Starp mums bija zaļa gaisma, tieši te!” Es viņam paskaidroju: tā ir zīme, ka Erceņģelis Rafaēls ieradies mums palīdzēt.
Apmeklētājs neko neteica, un es pajautāju, vai ar viņu viss kārtībā. „Tas viss vēl arvien ir te,” – viņš atbildēja.
Aizejot viņš vairs nedusmojās un nenoslēdzās no manis. Un vēl, dažas reizes ieradās pie manis, lai vairāk uzzinātu par Eņģeļiem. Šodien, tas ir laimīgs, vesels, veiksmīgs cilvēks, kurš nes citiem mācību par eņģeļiem, īpaši, Erceņģeli Rafaēlu!”
Doktore Bandenberga arī strādā ar Rafaēlu, kad viņas ģimenei vai draugiem vajadzīga palīdzība. Kad viņas krustdēla tēvam uznāca astmas lēkme un viņš, gandrīz nedēļu pavadīja pie respiratora, bet viņa aizgāja uz slimnīcu viņu apciemot. Viņa seja bija ļoti pelēcīga, un viņš bija nebija pie samaņas.
Džoanna Bandenberga apsēdās viņam līdzās un vērsās pie Erceņģeļa Rafaēla pēc palīdzības. Telepātiski viņa teica vīrietim: „Es lūdzu, lai eņģeļi tev palīdz, bet iesākumā, man tev jājautā, vai tu vēlies dzīvot”, jo viņa nevarēja piespiest cilvēkus dzīvot, ja tie vēlējās aiziet.
Iesākumā Džoanna neko nedzirdēja, jo slimnieks cieš gulēja. Tad, viņa telepātiski izdzirdēja vāju balsi, kas nočukstēja: „Jā!”
Tad, viņa lūdza Rafaēlu attīrīt palātu no negatīvās enerģijas. Ar dziedinošā eņģeļa palīdzību doktore Bandenberga sūtīja enerģiju un gaismu tur, kur viņai tika likts, lai attīrītu cilvēka elpceļus.
Viņa atceras: „Pēc dažām stundām, piezvanīja viņa sieva un teica, ka pēc manas aiziešanas, viņa seja, pakāpeniski ieguvusi rozā nokrāsu, un tonakt viņam noņēma respiratoru!
Tas notika 2006.gadā, un līdz pa šai dienai, tas ir spēcīgs un vesels septiņu bērnu tēvs. Viņš pats kļuvis par ārstu – homeopātu! Viņš neko neatceras, bet viņa sieva man ir ļoti pateicīga, taču es pati esmu piesardzīga un uzskatu, ka tiesības uz pateicību pilnībā pieder Rafaēlam un eņģeļiem.
 [Turpinājums sekos..]Avots: http://angelwithpurplewings.blogspot.com/2013/02/lielas-misterijas-patiesiba-par_2081.html
Kategorija: Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” | Pievienoja: Saulite (07.03.2013)
Skatījumu skaits: 1808 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz