Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem”

„Erceņģeļa Rafaēla dziedinošie brīnumi” – 12.turpinājums

Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Erceņģeļa Rafaēla dziedinošie brīnumi” – 12.turpinājums


ASTOTĀ NODAĻA
Rafaēls – ceļojumu Eņģelis


DĀRGO ERCEŅĢELI RAFAĒL, LŪDZU TEVI, PAVADI MANI UN MANUS MĪĻOS CILVĒKUS, ŠAJĀ CEĻOJUMĀ.
LŪDZU, IZDARI TĀ, LAI VISI BŪTU DROŠĪBĀ, LAI VISIEM BŪTU ĒRTI, UN LAI VISI BŪTU VESELI BRAUCIENA LAIKĀ.
LŪDZU TEV, SAVED MANI, ŠAJĀ CEĻOJUMĀ, AR MĪLOŠIEM UN NODERĪGIEM CILVĒKIEM, UN PALĪDZI MAN IEPRIECINĀT MANUS LĪDZBRAUCĒJUS.
LŪDZU, IZDARI TĀ, LAI VISS CEĻOJUMS BŪTU VEIKSMĪGS, HARMONISKS UN MIERĪGS.
PATEICOS, KA VISOS VEIDOS PIESKATI MANI BRAUCIENOS.

„Tobita grāmatā” Erceņgelis Rafaēls, cilvēka izskatā, pavada Tobiasu ilgā un grūtā pārgājienā. Ceļā, pateicoties Rafaēlam, Tobiass iegūst gudrību, vērtīgu pieredzi un līgavu. Kopš tā laika, kad Rafaēls pavadīja Tobiasu ceļā, viņu sāka uzskatīt par ceļotāju svēto aizbildni.
Mans garīgā skolotāja darbs, vairākas reizes, ir prasījis no manis galvu reibinošus ceļojumus, un es uzticu Dievam un Erceņģelim Rafēlam savu braucienu drošību.
Atcerieties, ka Rafaēls, tāpat kā Dievs, visi erceņģeli un paceltie meistari – ir neierobežota būtne. Tāpēc, viņš ceļošanas jautājumos var palīdzēt vienlaicīgi visiem. Rafaēls zina, ka daudzi stresa faktori saplūst vienā lielā stresā, kas ir bīstami veselībai. Tāpēc, viņš pavada jūs braucienos, lai novērstu liekas stresa situācijas.
Taču, par cik cilvēkam piemīt brīvā griba, Rafaēla var iejaukties, tikai, ja dosiet viņam savu atļauju. Tāpēc, labi ir pieaicināt viņu – piemēram, ar lūgšanas palīdzību, kas norādīta nodaļas sākumā, - pirms doties kādā ceļojumā.
Es vienmēr lūdzu Rafaēlu palīdzēt man mazos un lielākos manu ceļojumu jautājumos. Pēdējais pēc nogurdinoša pārlidojuma, ko vēlas dzirdēt ceļotājs – ka viesnīcā vairs nav vietu. Taču, man tas nedraud. Pieejot pie uzņemšanas viesnīcā, es vienlaicīgi jau paaicinu Erceņģeli Rafaēlu. Viņš vienmēr pārsniedz manas gaidas un atrisina visas radušās problēmas.
MIERĪGS PĀRLIDOJUMS
Filips Slimbruks, borta inženieris, ik dienu redz rezultātus, ko dod vēršanās pie Rafaēla. Filips vienmēr vēršas pie ercenģeļa un saviem personīgajiem sargeņģeļiem. Viņš vizualizē, ka viņi ietver lidmašīnu ar baltu un zaļu gaismu. Tas sniedz viņam drošības sajūtu, un viņš zina, ka visi uz borta atrodas drošās rokās.
Visbiežāk, Filips lido uz Āfriku, un vairumā gadījumu, tas nozīmē sliktus laikapstākļus un sasprindzinājumu pasažieros. Un tomēr, kopš tā brīža, kad Filips sāka strādāt ar Erceņģeli Rafaēlu un citiem eņģeļiem, viņš ir ievērojis, ka visas problēmas ar turbulenci un konflikti ar pasažieriem atrisinās paši no sevis.
Filips savos reisos nav saskāries ar bīstamām situācijām, un tas viņam ir labākais pierādījums par to, ka Erceņģelis Rafaēls rūpējas. Filips saka: „Es vēlētos ieteikt lasītājiem: vai lidojat uz biznesa tikšanos vai vienkārši atpūsties – vērsieties pie Erceņģeļa Rafaēla un Sargeņgeļiem, pirms lidojuma; tas padarīs jūsu lidojumu drošu un ērtu.”
Kurš no jums, tāpat kā es, gribētu tādu borta inženieri nākamajā reisā? Un, lūk, jums sinhronitāte: pēc tam, kā viņš man bija uzrakstījis savu stāstu, es personīgi iepazinos ar Filipu Londonā, kad parakstīju grāmatas, pirms mana pirmā pārlidojuma uz Āfriku!
***
Ir labi paaicināt Rafaēlu turbulences laikā, kā to dara Filips; es arī bieži esmu to darījusi ceļojumu laikā. Protams, eņģeļi vēlas mīkstināt grūto pārlidojumu – gan, lai parūpētos par mums, gan, lai padarītu minimālu stresu, kas kaitē mūsu veselībai!
Kad pilots paziņo, ka borta inženieriem jāapsēžas un visiem jāpiesprādzējas, tāpēc, ka lidmašīna ieiet turbulences zonā, es vienmēr atceros Luīzas Heijas brīnišķo afermāciju: „Jums tas var būt tā, bet man – ne”.
Tad es lūdzu Erceņģeli Rafaēlu un viņa eņģeļus atbalstīt un stabilizēt šo lidmašīnu. Ar savu iekšējo redzi, es redzu eņģeļus, kuri uz mugurām un ar spārniem tur lidmašīnas apakšu un spārnus. Tad, parasti pilots joko: „Nu, šķiet, ka viss sliktākais ir garām. Jūs varat atsprādzēties.” Tad, es arī pasaku „paldies” Rafaēlam un citiem eņģeļiem.
Kristīna Antonetti, vienmēr ļoti baidījās lidojumiem. Kad lidmašīna, ar kuru viņa lidoja no Barbadosas uz Ņujorku sāka drebēt un svārstīties no vienas puses uz otru, Kristīna vienlaicīgi ieķērās krēslā un vīra rokā. Bailes, viņu gandrīz paralizēja, un viņa nespēja iedomāties, kā pārdzīvos piecu stundu lidojumu turbulencē.
Klusējot Kristīna vērsās pie Erceņģeļa Rafaēla un palūdza viņam atrasties zem lidmašīnas, stabilizēt to atlikušajā ceļā un maigi nosēdināt Ņujorkas lidlaukā. Domās, viņa precīzi iztēlojās Rafaēla tēlu, kurš ar abām rokām tur lidmašīnu.
Šāda aina viņu nomierināja – un turbulence, tūlīt mitējās. Pēc būtības, tas bija mierīgākais pārlidojums, kuru viņa jebkad bija veikusi, bet piezemējās viņi vēl vieglāk, kā bija lidojuši! Pirms, nokāpt no lidmašīnas, Kristīna pie sevis pateicās Erceņģelim Rafaēlam un sajuta, kā viņas sejā neviļus atplaukst silts smaids.
KĀ NOKĻŪT LAIKUS
Ja jums kādreiz ceļā gadās neparedzēta aizkavēšanās, tad jūs zināt, cik nepatīkamas tās var būt. Un, ja jums jāveic lidostā pārsēšanās, aizkavēšanās var nozīmēt, ka jūs nokavēsiet reisu. Par laimi, Erceņģelis Rafaēls var nokārtot jebkurus šķēršļus.
Izņēmums ir tikai gadījumi, kad aizkavēšanās nepieciešama jūsu drošībai. Piemēram, jūs izbraucat dažas minūtes vēlāk un pateicoties tam, nenokļūstat avārijā. Taču, ja tas nav tāds gadījums, tad Erceņģelis Rafaēls spēj atcelt jebkuru aizkavēšanos, kas var rasties jūsu ceļā. Tā notika arī ar Džeraldu Ostigjū.
Džeralds brauca uz Toronto lidostu, lai nokļūtu uz reisu, ar kuru viņam bija jāatgriežas mājās, Kvebekā, kad viņam piezvanīja no aviokompānijas, lai pateiktu, ka šis reiss aizkavēsies. Izlidošanu pārcēla uz daudz vēlāku laiku, bet tādējādi, Džeralds tagad varēja nokļūt mājās tikai ap pusnakti.
Noguris ceļā, Džeralds palūdza Erceņģelim Rafaēlam palīdzību, lai ielidotu mājās tikos, cikos tas tika plānots sākotnēji. Tad Džeralds piezvanīja uz aviokompāniju, un tagad izrādījās, ka izlidošana atlikta tikai uz 15 minūtēm. Džeralds zināja, ka šī iespējamība radās, pateicoties Rafaēlam, un pateicās viņam no visas sirds.
Rafaēls palīdz arī ar citu transportlīdzekļu sarakstu! Pasauciet viņu, lai jūsu vilciens, autobuss, mašīna, laiva vai citi transportlīdzekļi sasniegtu galapunktu laikus – sveiki un veseli.
Atcerieties, ka visam ir Dievišķā kārtība, un ka reizēm, kad jūs domājat, ka kavējat, tas ir uz labu. Tā kā, ja jūs esat iekļuvuši sastrēgumā, vienkārši sev sakiet, ka nokļūsiet vietā tieši tā, kā paredzēts. Jūs, vai nu brīnumainā veidā nokļūsiet laikus, vai nosacījumi būs tādi, ka ierasties vēlāk būs pat labāk, kā laikus. Ticiet.
Kad Tanja Snaimana lidoja uz ASV no Dienvidāfrikas, uz maniem Eņģeļu kursiem, viņa saņēma ceļojuma laikā Erceņģeļa Rafaēla palīdzību. Londonā, Hītrovas lidostā, Tanja bija ļoti nogurusi, stāvot garā rindā uz ekonomisko klasi un palūdza, lai Erceņģelis Rafaēls viņai palīdz. Drīz vien, klientu apkalpotājs paaicināja Tanju uz biznesa klasi un iedeva viņai vietu, bez jebkāda lūguma no viņas puses (ja neņem vērā lūgumu, ko viņa izteica, vēršoties pie Rafaēla).
Pēc šīs pieredzes, Tanja vēl vairāk sāka uzticēties ercenģeļa palīdzībai. Nākamajā dienā, dodoties uz manu semināru, Tanja aizkavējās viesnīcā. Viņa uztraucās, ka nokavēs autobusu un nodarbības.
Un Tanja nolēma pārvērst savu satraukumu lūgšanā. Viņa palūdza Erceņģeli Rafaēlu iejaukties un izpalīdzēt viņai.
Tanja atceras: „Pēc tam, laiks burtiski apstājās, un es lieliski paspēju uz autobusu.”
Rafaēls un citi eņģeļi patiešām, burtiskā nozīmē, var apstādināt laiku, ja jūs palūgsiet viņu palīdzību, lai ceļojums būtu drošs un lai nebūtu aizkavēšanos.
Pats svarīgākais – ir lūgt palīdzību, nesatraukties un uzticēties, un tad neskatīties pulkstenī visu ceļojuma atlikušo laiku.
Jūs patiešām, nokļūsiet visur laikus.
DZIEDINĀŠANAS PALĪDZĪBA CEĻOJUMA LAIKĀ
Par cik, divas galvenās Erceņģeļa Rafaēla specializācijas – ir veselība un ceļojumi, tad kļūst skaidrs, ka abi viņa talanti izpaužas vienlaicīgi, kad cilvēks ir saslimis, atrodoties tālu no mājām. Ceļojums pats par sevi ir diezgan saspringta situācija, pat tad, kad esat veseli, tāpēc, ceļotājam ir vajadzīgas enerģijas rezerves un lieliska veselība. Savukārt, ja jums ir vajadzīga enerģija un ātra atlabšana brauciena laikā, vienkārši palūdziet erceņģelim palīdzību. Tā izdarīja Kima Tertone, kad viņas dēls Skots saslima Meksikā, kur viņš pavadīja atvaļinājumu.
Kima atradās mājās, Kanādā, kad 26 – gadīgais dēls piezvanīja no Meksikas, viņš bija pamatīgi saaukstējies. Tobrīd, viņš ar grūtībām pārvietojas un vienīgais, ko viņš vēlējās, - bija nokļūt mājās.
Noraizējusies par to, kā viņš pārcietīs ilgstošo lidojumu uz Kanādu, Kima palūdza Erceņģeli Rafaēlu, vai viņš varētu palīdzēt Skotam droši nokļūt līdz lidmašīnai un mājām. Viņa palūdza Rafaēlu ietvert Skotu ar siltu zaļās dziedinošās enerģijas segu un nogādāt viņu mājās.
Nākamajā dienā, Kima sagaidīja Skotu lidostā. Viņš izskatījās labi un teica, ka jūtas daudz labāk. Kima zināja, ka Erceņģelis Rafaēls patiešām viņā bija ieklausījies un izrādījis rūpes par viņas dēlu. Lai cik arī jūsu bērniem būtu gadu, viņi ir un paliek bērni, un varat izsaukt Erceņģeli Rafaēlu pie jebkura vecuma bērniem.
Kad lūgsiet, lai Rafaēls palīdz jūsu braucienā, nebūtu slikti viņu palūgt arī aizsargāt jūsu veselību ar šādu lūgšanu:
Dārgo erceņģeli rafaēl, pateicos, ka rūpējies par manu braucienu, palīdzi man un visiem situācijas dalībniekiem saglabāt veselību, aizsargā mūs.
 lūdzu, izdari tā, lai šī brauciena laikā es esmu vesels, prieka pilns un pacietīgs.
Lūdzu tevi, vadi mani tā, kā būs labāk manam ķermenim. Pateicos par to, ka rūpējies par manu veselību un atbalsti manu dzīvi un labklājību.
Nikolass Deiviss bija priecīgs doties uz mājām Grieķijā, lai nobalsotu, izmantojot valsts apmaksātu aviobiļeti. Nikolass tolaik bija students Vācijā, un viņš bija ieguvis astoņas biļetes studentiem – tautiešiem. Kādu laiku viņš bija saslimis, un cerēja, ka brauciens uz mājām viņu izārstēs.
Kad Nikolass aizbrauca uz aviokasi, noskaidrojās, ka viņam vienīgajam no grupas pietrūkst biļetes. Kasiere nevarēja paskaidrot, kāpēc tā bija noticis, taču viņi nevarēja palīdzēt Nikolasam iegādāties citu biļeti, jo visas vietas bija izpirktas vai rezervētas nedēļu uz priekšu!
Nikolass bija izmisumā! Vienīgais, kas viņam atlika, - lūgties. Tā viņš arī darīja, ieliekot lūgšanā visu savu sirdi un dvēseli, un lūdza Dievam, Erceņgelim Rafaēlam, Jaunavai Marijai un visiem svētajiem, palīdzēt viņam nokļūt mājās, pie ģimenes.
Četros no rīta iezvanījās telefons. Kad Nikolass pacēla klausuli, bija daudz traucējumu, taču viņš dzirdēja, tikai savu vārdu un, ka viņam jāierodas lidostā pēc piecām stundām, lai paspētu uz lidmašīnu Atēnās! Nikolass pajautāja zvanītājam, kā tā var būt, ja viņam nebija biļetes. Abonents teica: „Piedodiet, to es nevaru paskaidrot. Jūs esat manā sarakstā, un man jums bija jāpiezvana un jāpaziņo, ka jums jābūt uz rīta reisu līdz Atēnām. Līdz ko nokļūsiet līdz lidostai, lūdzu, pieejiet pie reģistrācijas un nosauciet savu vārdu, jums iedos iekāpšanas talonu.” Un vīrietis nolika klausuli.
Nikolass nezināja, kā viņš ticis pie vietas lidmašīnā. Neviens lidostā viņam nevarēja paskaidrot. Vienīgais, ko viņš patiešām zināja, - bija tas, ka svētie kopā ar Erceņgeli Rafaēlu un Jaunavu Mariju izpildīja viņa vēlēšanos un ka viņš lieliski pavadīja laiku ar ģimeni un draugiem Grieķijā. Arī viņa fiziskās problēmas atrisinājās ātrāk, kā viņš varēja iztēloties! Nikolass saka: „Eņģeļu palīdzība padara dzīvi brīnišķīgu un vieglu.”
Kas bija tas noslēpumainais svešinieks, kurš iesēdināja Nikolasu reisā uz Atēnām? Esmu pārliecināta, ka tas bija eņģelis. Gadu laikā, esmu dzirdējusi daudz līdzīgu stāstu, un mans secinājums ir tāds, ka eņģeļi īpašu uzmanību velta tiem, kuri lido lidmašīnā, izcieš lielu stresu un riskus, kas saistīti ar šo transporta līdzekli.
Nikolasa stāsts satur „jauktas” lūgšanas piemēru, kas tika veltīta vienlaicīgi Dievam, Erceņgelim Rafaēlam, Jaunavai Marijai un svētajiem. Ja jūs piederat kādai reliģijai un jums ir iemīļoti svētie, nekautrējieties aicināt viņus palīgā kopā ar Erceņģeli Rafaēlu un Dievu.
Erceņģelis Rafaēls visu savu uzmanību velta tik daudziem cilvēkiem. Taču viņa pieeja ir individuāla katram cilvēkam un viņa palīdzība ir tūlītēja, ja tikai jūs patiešām tādu lūdzat un esat gatavi to saņemt.
Līzei Dafargai bija nepieciešama Rafaēla palīdzība pēc traumas, kas varēja atcelt viņas ceļojumu, kas bija ieplānots brīvdienās. Līze ar vīru grasījās izlidot uz Franciju pie viņa ģimenes uz Ziemassvētkiem, kad viņa spēcīgi sastiepa muguru. Viņa iekliedzās no sāpēm – un no bailēm palaist garām nākamās dienas lidojumu uz Franciju. Un tūlīt, viņa palūdz Erceņģeļa Rafaēla palīdzību, iztēlojoties kā viņa smaragdzaļā gaisma un kā viņš sūta dziedināšanu viņai.. Kaut Līze pamodās nākamajā rītā ar sāpēm, viņa ticēja veiksmei.
Līze vērsās pie Erceņģeļa Rafaēla no jauna un negaidot, sajuta vibrāciju.. Viņa zināja, ka erceņģelis dziedina viņu. Līze izlīda no gultas un sāka staigāt. Kaut arī, viņai vēl arvien bija nepatīkami, ceļi neļima un nebija aso sāpju, kā iepriekš.
Līze saka: „To var aprakstīt tikai kā dziedināšanas brīnumu, ko man uzdāvināja brīnišķais, dārgais Erceņģelis Rafaēls. Viņš izdziedināja mani tik daudz, lai es varētu nokļūt Francijā uz Ziemassvētkiem!”
Vai gan tas nav lieliski – zināt, ka braucienā līdzās jums ir Erceņģelis Rafaēls? Kāds pagodinājums – zināt, ka tāda Debesu būtne pavada jūs ceļojumā!
Varat nešaubīties, Rafaēls atrodas mums līdzās visu dzīvi, un visur rodamas liecības par viņa pastāvīgo klātbūtni – ja tikai mēs protam ievērot šīs zīmes. Par to mēs parunāsim nākamajā nodaļā.
[Turpinājums sekos..]


Avots: http://angelwithpurplewings.blogspot.com/2013/03/lielas-misterijas-patiesiba-par_545.html
Kategorija: Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” | Pievienoja: Saulite (07.03.2013)
Skatījumu skaits: 1307 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 6
Viesi: 6
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz