Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem”

„Erceņģeļa Rafaēla dziedinošie brīnumi” – 5.turpinājums

Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Erceņģeļa Rafaēla dziedinošie brīnumi” – 5.turpinājums


CITI DZIEDNIEKI, KURI STRĀDĀ AR RAFAĒLU
Daudzi psihoterapeiti apmeklēja manas nodarbības par eņģeļu terapiju, kopš paša sākuma – kopš 1995.gada. Vairums no viņiem pieturas pie plaša skatījuma, un viņiem ir atvērtas sirdis, jūtīgas pret emocionālām un fiziskām sajūtām. Viņi redz eņģeļus un saņem intuitatīvus vēstījumus – iespējams, tāpēc, ka labi noskaņojas uz pacientu sajūtām.

Esmu strādājusi ar virkni psihoterapeitu, kuri sintezē tradicionālo un alternatīvo pieeju psihiskajai veselībai. Dziednieki, kuri cieši sadarbojas ar eņģeļiem, tādi kā psihoterapeite Kristī M. Aijala, uzskata, ka viņu ārstējošo praksi vada Debesis.
Kad Kristī vīlās tradicionālajā psiholoģijā, viņa izlēma, ka ir gatava jaunam virzienam darbā, - kaut arī nezināja, kādam tieši. Viņa veltīja daudz laika lūgšanām un meditācijai, līdz viņa tika uzvesta uz garīgā konsultanta un dziednieka ceļa. Kristī gribēja strādāt šajā jomā, taču nekādi nevarēja tikt skaidrībā par to, kā virzīties uz priekšu un uzsākt pa jaunam strādāt ar pacientiem.
Tāpēc, Kristī palūdza Erceņģeli Rafaēlu par vadību un resursiem, lai veltītu šim darbam pilnu darba dienu. Viņa lūdza atbalstu vajadzīgās izglītības iegūšanā, kas viņai bija vajadzīga, par palīdzību maigi pāriet uz šo ceļu.
Kristī, saka: „Erceņģelis Rafaēls atkal un atkal, pieslēdzās situācijai, lai atvestu pie manis vajadzīgos cilvēkus, palīdzētu atrast finanses un iespējas turpināt apmācību. Viņš arī atbalsta mani emocionāli, garīgi un fiziski, kad es lūdzu. Turklāt, Erceņģelis Rafaēls dziedina mani, lai es varētu atbrīvoties no tā, kas man vairs nenāk par labu, un pateicoties tam, man ir vieglāk sekot savam ceļam.
Erceņģelis Rafaēls atveda pacientus, kuri man pilnībā atbilst, un tad, strādāja kopā ar mani konsultējot un dziedinot viņus. Viņš – ir Dieva dāvana, kas ļauj man attīstīt manus talantus, lai es pilnībā izpildītu savu Dievišķo dzīves misiju uz zemes.”
Arvien vairāk ārstu atzīst, ka viņiem nācies mijiedarboties ar savu pacientu Sargeņģeļiem. Šie profesionālie mediķi man atgādina pilotos un astronautus, kuri nolemj atklāti runāt par NLO, ko redzējuši. Ja pieskaraties kāda ķermenim, jūs pieslēdzaties šī cilvēka enerģētiskajam laukam – ko zinātniski reģistrē tādi instrumenti, kā datortomogrāfs. Vai ir vērts būt pārsteigtiem, ka tie, kuri strādā ar ķermeni, arī sasaistās ar eņģeļu enerģijām, kuri atrodas līdzās pacientiem? Dziednieces, vārdā Mērija stāsts.
Mērija sēdēja līdzās pacientei, kura gulēja uz masāžas galda. Viņa turēja rokas uz pacientes.. kad negaidīti, labajā ausī izdzirdēja skaļu balsi, kas teica: „Rafaēls!” Tad viņa to izdzirdēja atkal.
Mērija nebaidījās – vienkārši bija pārsteigta par balsi. Viņa uzreiz sajuta šī eņģeļa enerģiju, kas piepildīja visu viņas ķermeni un visu telpu. Lieki teikt, ka dziedināšana bija ļoti spēcīga un emocionāla.
Pēc seansa, Mērija saņēma drosmi un pateica pacientei, kas noticis. Viņa cerēja, ka paciente – sieviete ar plašiem uzskatiem nenodomās, ka Mērija ir sajukusi prātā. Kad Mērija viņai visu izstāstīja, paciente apsēdās – sastingusi, bāla un tālumā vērstu skatienu. Mērijai salecās sirds: viņa baidījās, ka paciente tūlīt izskries no telpas un nekad neatgriezīsies.
Tā vietā, sieviete klusi sacīja: „Viņš atnāca, tāpēc, ka es palūdzu.” Pēc tam, viņa pastāstīja, ka augām dienām bija lūgusi Erceņģeli Rafaēlu viņai palīdzēt. Mērijai šis stāsts bija kā zīme, ka erceņģelis sadzirdējis viņas lūgšanas. Bez šaubām, viņš tur bija. Enerģija telpā bija fiziski sajūtama.
Kopš tās dienas, Mērija strādāja ar Erceņģeļiem Rafaēlu un Mihaēlu. Katru reizi, lūdzot viņiem atbalstu, viņa sajūt viņu enerģiju telpā. Mērija zina, ka Rafaēls todien ieradās, lai palīdzētu un nomierinātu viņas pacienti, taču viņa nevar tikt vaļā no domas, ka viņš arī ieradās, lai parādītu tā kvalitāti, kas varētu kļūt par nenovērtējamu palīdzību. Mērija uzskata pārdzīvoto par lielu laimi.
***
Mērijas stāsts ir līdzīgs citiem stāstiem, kurus esmu dzirdējusi no masieriem un ārstnieciskās fizkultūras instruktoriem. Viņi uzzināja par Eņģeļiem darba laikā ar pacientiem. Notiek arī gluži pretēji: pacienti sajūt Rafaēlu un redz liecības par viņa klātbūtni dziedniecisko seansu laikā.
Piemēram, refleksoloģe, kura palūdza, lai norādu viņu grāmatā ar vārdu Kārena G., vērsās pie Erceņģeļa Rafaēla, lai sūtītu dziedinošo enerģiju caur savām rokām pacientos. Kārena saka: „Daži no maniem pacientiem pavēstīja, ka redzējuši zaļu starojumu, kas nāk no manām rokām pirms refleksoloģijas seansa. Citi saka, ka redzējuši, kā seansa laikā uz viņiem nonāk dziedinošas enerģijas lode, un pateicoties šai enerģijai, viņiem kļūst labāk.”
Šodien, daudzas slimnīcas pieņem darbā enerģētiskos dziedniekus, tādus kā Eņģeļu – terapeitus Taiju Takuguči Bastu, kura strādā Havaju slimnīcā. Taija atceras, kā strādāja ar pacientu, kuram spēcīgi sāpēja kāja. Ar savu iekšējo redzi, viņa redzēja, ka Erceņģelis Rafaēls pieskaras viņas pacienta sirdij un nosūta viņam dziedinošo enerģiju.
Viņa nekad nav pieskārusies pacientiem seansu laikā. Taču šis pacients teica Taijai, ka juties tā, it kā kāds pieskaras viņa ķermenim. Un tomēr, katru reizi, kad viņš atvēra acis seansa laikā, līdzās neviena nebija, bet Taija sēdēja viņam pretim. Viņa neteica viņam, ka tas bija Erceņģelis Rafaēls. Pēc dziedināšanas, pacientam sāpes bija pilnībā pārgājušas.
RAFAĒLS PALĪDZ DZIEDNIEKIEM
Daļa no Erceņģeļa Rafaēla dziedinošā darba – ir palīdzība profesionāliem mediķiem un dziedniekiem. Ja jūsu sirds tiecas uz dziedniecības mākslu un zinātni, tad jums, iespējams, gribēsies daudz ciešāk sadarboties ar Erceņģeli Rafaēlu, katrā šī ceļa etapā.
Lūk, lieliska lūgšana, kuru var izrunāt, ja jūs grasāties strādāt veselības aprūpes sfērā vai dziedniecībā:
Dārgo erceņģeli Rafaēl, pateicos, ka vadi manu dziedniecisko darbu visos līmeņos. Lūdzu, tev dot man skaidras norādes, lai es atvērtos savām dieva doto spēju augstākajiem līmeņiem. Lūdzu, palīdzi man kļūt par pilntiesīgu dziedinošās enerģijas starpnieku.
Ja jūs jau dziediniet cilvēkus, varat izrunāt lūgšanu, lai pieaicinātu Erceņģeli Rafaēlu savai praksei:
Dārgo erceņģeli Rafaēl, pateicos, ka palīdzēji man atrast tādu lielisku darbu un par to, ka tik precīzi vadi mani, lai es sasniedzu labākās metodes un iespējas savā kalpošanā.
Pateicos, ka visādos veidos atbalsti un sūti pie manis lieliskus pacientus un brīnišķīgas idejas. Tagad, es pilnībā esmu atmodies un atklājis savus dieva dotos dziedniecības kanālus un ļauju debesu dziedinošajai gaismai plūst caur sevi.

Ja jūs – esat profesionāls mediķis (vai dziednieks), Erceņģelis Rafaēls vada jūs daudzos veidos. Viņš palīdz jums:
ü  Izvēlēties ārstniecisko vai dziedniecisko specialitāti (piemēram, nometot jums veikalā no plauksta grāmatu);
ü  Atrast pareizo mācību iestādi vai skolotāju;
ü  Atrast naudu apmācībai;
ü  Atvērt privātpraksi vai iekārtoties darbā labā medicīnas iestādē;
ü  Atrast labus pacientus;
ü  Veikt jūsu ārstnieciskos (dziednieciskos) pienākumus;
ü  Pilnveidoties izvēlētājā profesijā, nodot savu pieredzi jaunatnei, rakstīt rakstus un grāmatas, darboties labdarības jomā.
Ja jums vajadzīga palīdzība jebkurā no augstāk norādītajiem aspektiem jūsu darbā, noteikti palūdziet Erceņģelim Rafaēlam palīdzību. Atcerieties, ka viņš nevar pārkāpt jūsu brīvo gribu un viņam jānogaida, līdz jūs izteiksiet piekrišanu, pirms viņš sāks jūs vadīt.
Vārdi, kurus jūs izmantojat palīdzības lūgšanai, ir mazāk svarīgi, kā pati vēršanās pēc palīdzības. Rafaēlam vajadzīgs tika jūsu patiesais lūgums, un viņš pats paveiks visu nepieciešamo.
Līdz ko palūgsiet viņam palīdzību, Rafaēls sāks rīkoties tādā pat režīmā, kādu viņš izmanto dziedinot. Citiem vārdiem runājot, viņš ideju veidā jums sniegs Dievišķās norādes par dziedniecību, vai rīkosies tieši un nekavējoties iejaucoties jūsu lietās; vai dos priekšroku iedarboties uz jūsu dzīvi pakāpeniski un maigi.
Rafaēls palīdzēs jums tik, cik vien labi tas ir jūsu situācijā un iederas dzīves mērķos. Uzticieties jūsu dziednieciskajā darbā šī varenā ercenģeļa atbalstam.
KĀ PARASTI CILVĒKI DZIEDINA AR ERCEŅĢEĻA RAFAĒLA PALĪDZĪBU
Lūdzu, neizdariet no šī virsraksta secinājumus, ka veiksmīgi izsaukt Erceņģeli Rafaēlu, lai dziedinātu citus cilvēkus var tikai profesionāļi. Rafaēls ierodas pie katra, kurš patiesi vēlas palīdzēt citam cilvēkam (vai dzīvniekam) izdziedināties!
Sofija Feijrčailda ceļoja pa Īrijas rietumiem, kad pirmoreiz piedzīvoja Erceņģeļa Rafaēla dziedniecisko spēju spēku. Viņa gāja kopā ar tūristu grupu pa Bārenu.. kas ļoti līdzinās Mēness virsmai. Tur ir ļoti mistisks landšafts – daudz ķeltu akmens krustu, senu nocietinājumu un megalītisku kapeņu..
Todien, sacēlās spēcīgs auksts vējš, un lielākā daļa grupas atgriezās nometnē. Tikai trīs palika Bārenā: laulāts pāris vidējos gados un Sofija. Un, kādā brīdī, vīrietis paklupa un nokrita vienā no lūzuma vietām.
Sofija atceras, kas notika tālāk: „Viņš gulēja nekustīgi, viņam bija ļoti sāpīgi. Mūsu kliedzieni pēc palīdzības palika bez atbildes, jo vējš aiznesa visas skaņas uz citu pusi. Vīrietis vaidēja un sāka zaudēt samaņu. Mēs atradāmies klajā laukā, pilnīgi bezpalīdzīgi. Kad sieva skriešus devās uz nometni pēc palīdzības, es paliku vienatnē ar ievainoto biedru.
Es zināju, ka jāpaliek pie viņa un jāpalīdz, vismaz kaut kā, taču nebija priekšstata, kā rīkoties. Viņš bija vācu ārsts, un gandrīz, nerunāja angliski. Es biju cilvēks bez medicīniskās izglītības un zināju vāciski vēl mazāk. Viņš norādīja uz savu gurnu un teica: „Kaput!”, ar to domājot, ka tas ir lauzts. Nezinot, ko vēl darīt, es maigi uzliku roku uz viņa kājas un sāku lūgties, lai dziedinošā enerģija sāk plūst caur man uz vīrieti.
To izdarot, es uzreiz sajutu Erceņģeļa Rafaēla klātbūtni. Es jutu, kā eņģelis sūtīja spēcīgu dziedinoši zaļo gaismu uz ievainoto vietu, un pati biju pārsteigta, kad ieraudzīju, ka vadu spēcīgu dziedinošu plūsmu.
Es, ne tā ka redzēju zaļo enerģiju: man drīzāk bija zaļa sajūta, kas ietvēra ercenģeļa klātbūtni. Viņa aura bija sajūtama kā maiga, atsvaidzinoša vēsa ūdenskrituma atmosfēra mežā. It kā dziedinošā spēka atdzīvinoša strūkla lija mūsos, koncentrējoties uz akmeņiem gulošajā cilvēkā.
Es uzsmaidīju ārstam – vācietim, viņš klusējot pasmaidīja. Arī viņš sajuta nomierinošo eņģeļa klātbūtni, pārejot no apziņas uz samaņas zudumu un no jauna atgūstot samaņu. Tad, atsteidzās viņa sieva ar segu. Viņa teica, ka glābēji ir jau ceļā.
Pēc šī gadījuma, es sāku mācīties par dziednieku. Erceņģelis Rafaēls nodemonstrēja man, ka tā vietā, lai izmantotu savu dziedinošo enerģiju, ir vērts nedaudz pakāpties maliņā un ļaut daudz varenākiem spēkiem dziedināt caur mums. Tas ne tikai pasargā mūs no iztukšošanās, bet arī garantē, ka enerģijai, ko sūtam citam cilvēkam, būs pašas augstākās vibrācijas.”
Pētījumi parāda, ka visiem lūgšanu veidiem un formām ir dziedinošs efekts. Jūsu lūgšanas var aizvest pie lieliskiem rezultātiem! Un ir liecības par to, ka jo vairāk cilvēku lūdz, jo spēcīgāks un ātrāks dziedinošais efekts. Kad jūs dzirdat, ka kāda dzīvība ir briesmās, labākais veids kā palīdzēt – ir caur lūgšanām sūtīta darbība. Satraukums nekad nevienam nav palīdzējis, taču lūgšana palīdz vienmēr.
Lorijas Montanaro draugs palūdza viņai lūgt par viņa līgavu, kura bija nokritusi no zirga un guvusi nopietnu galvas traumu. Ārsti teica, ka viņa izredzes izdzīvot – ir viens pret simtu.
Lorija nekad nebija redzējusi šo sievieti, taču nekavējoties lūdza Rafaēlu ietvert viņu ar dziedinošo zaļo gaismu un turpināja to lūgt, katru dienu. Tad notika brīnums: viņas drauga līgava atguvās no komas, sāka saņemt fizioterapiju, un drīz viņu izrakstīja no slimnīcas.
Lorija saka: „Es pilnībā esmu pārliecināta, ka Rafaēls nosūtīja viņai savu dziedināšanu, vēl arī palīdzēja domubiedri, kuri lūdza par viņas atveseļošanos.”
..Kā vienīgā balss, kas izglāba visu pasauli „Hortonā”, klasiskajā doktora Sjūza* bērnu grāmatā, jūsu lūgšana var noliekt svaru kausus par labu brīnumainai dziedināšanai. Jūs vienmēr varat sazināties ar vietējo lūgšanu grupu vai garīgo centru vai Internetā ar cilvēkiem, lai piesaistītu papildus lūdzējus.
Erceņģelis Rafaēls var dziedināt jebkuru fizisku kaiti, bet nākamajā nodaļā, mēs parunāsim par to, kā viņš sniedz dziedinošo palīdzību emocionāli – psiholoģiskā līmenī.
*Dr. Seuss (Theodor Seuss Geisel), Horton Hears a Who! (1945). Pēc grāmatas motīviem uzņemta amerikāņu multiplikācijas filma (2008).
 [Turpinājums sekos..]


Avots: http://angelwithpurplewings.blogspot.com/2013/02/lielas-misterijas-patiesiba-par_27.html
Kategorija: Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” | Pievienoja: Saulite (07.03.2013)
Skatījumu skaits: 1210 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz