Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem”

„Erceņģeļa Rafaēla dziedinošie brīnumi” – 16.turpinājums

Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Erceņģeļa Rafaēla dziedinošie brīnumi” – 16.turpinājums


SMAGANAS

Dārgais erceņģeli Rafaēl, es paļaujos uz Dievu un tevi kā Dievišķo vēstnesi, ka jūs nosūtīsiet mani pie labākajiem speciālistiem, kuri man palīdzēs. Pateicos, ka mazgā manas smaganas ar dziedinošo enerģiju, vadi mani un dod man drosmi sekot atklāsmēm.


ELPOŠANAS SISTĒMA

Dārgais erceņģeli Rafaēl, lūdzu, lai tu palīdzi man viegli elpot, viegli izelpot un ieelpot. Pateicos, ka padari veselu manu elpošanu un aizsargā mani no piesārņojuma, alergēniem un citiem kairinātājiem.

VĒDERS

Dārgais erceņģeli Rafaēl, es nodotu tev un Dievam visu, kas mani satrauc, lai jūs to transformētu un dziedinātu. Es ļauju sev pieņemt to, kas notiek manā dzīvē ar žēlsirdību un iejūtību, zinot, ka mierinājumu nes brīnišķs dziedinošs rezultāts. Pateicos, ka piepildi manu vēderu ar savu dziedinošo enerģiju, atjauno pilnīgu gremošanas sistēmas harmoniju un labklājību.

ATKARĪBA

Dārgais erceņģeli Rafaēl, es pilnībā vēlos atbrīvoties no atkarībām pret (konkrētu) vielu, tā vietā iegūt pašrealizāciju, mieru un veselību. Lūdzu, atbrīvo mani no kaitīgas pieķeršanās (vielas nosaukums) un izdari tā, lai es tiektos pēc veselīgiem dzērieniem, ēdieniem un veselīgas uzvedības. Lūdzu, palīdzi man piedzīvot dievišķās mīlestības sajūtu.

PLAUKSTAS PAMATS

Dārgais erceņģeli Rafaēl, pateicos, ka palīdzi man kļūt elastīgam. Tagad, es vēlos atbrīvoties no jebkādām veselības problēmām, no kurām esmu dziedinājies. Pateicos tev par plaukstas pamatņu dziedināšanu un par to, ka atjaunoji tām veselību un brīvu kustību.

IEŅEMŠANA

Dārgais erceņģeli Rafaēl, es paļaujos uz tavu dziedinošo spēku, kas nāk no Dieva. Pateicos, ka ļauj man atrasties uz veselīgas ieņemšanas ceļa. Pateicos tev par to, lai mans iemīļotais bērns piedzimtu pēc vieglas grūtniecības un pilnībā iznēsāts.

IEPAZĪŠANĀS

Dārgais erceņģeli Rafaēl, pateicos, ka iepazīstināji mani ar brīnišķīgu iemīļoto, kuram ir līdzīgas intereses, mērķi un pārliecība. Pateicos, ka sniedz man ticību, drosmi un vēstījumus, kas mani aizved pie laimīgām un veselīgām attiecībām.

ZOBI

Dārgais erceņģeli Rafaēl, pateicos, ka caurstrāvo manus zobus ar savu dziedinošo smaragdzaļo enerģiju. Pateicos, ka mani zobi ir veseli.

ĀDA

Dārgais erceņģeli Rafaēl, pateicos, ka palīdzi brīnišķajai, dievišķajai gaismai starot caur manu ādu un izstarot dievišķo skaistuma dabu visā ķermenī.

KAULI

Dārgais erceņģeli Rafaēl, pateicos, ka ar savu dziedinošo klātbūtni un enerģiju izdari tā, ka mani kauli ir veseli, spēcīgi un pilnībā funkcionē. Pateicos, ka mani kauli ir pilnībā atjaunoti un dziedināti, un ka palīdzi man stāvēt taisni un būt līdzsvarā.

ASINIS

Dārgais erceņģeli Rafaēl, lūdzu, attīri manas asinis, vēnas un artērijas ar savu smaragdzaļo dziedinošo gaismu, atjauno pilnībā manu veselību un līdzsvaru.

PLAUŠAS

Dārgais erceņģeli Rafaēl, lūdzu tev, attīri un dziedini pilnībā manas plaušas. Es piedodu sev un citiem par visu slikto, ko esmu uzņēmis sevī. Lūdzu, virzi mani caur izmaiņām, kuras man jāpaveic, lai manas plaušas būtu pilnīgi veselas.

URĪNPŪSLIS

Dārgais erceņģeli Rafaēl, pateicos, ka virzi savu smaragdzaļo dziedinošo enerģiju manā urīnpūslī un urīnsistēmā. Tagad es viegli atbrīvoju domas sajūtas no dusmām, un ar mīlestību pieņemu patiesas emocijas attiecībā pret sevi un citiem.

URĪNIZVADSISTĒMA

Dārgais erceņģeli Rafaēl, lūdzu, caurstrāvo manu urīnizvadsistēmu ar savu dziedinošo un līdzsvarojošo zaļo gaismu. Es vēlos atbrīvoties no dusmām un piedot sev, citiem cilvēkiem un apstākļiem. Tagad, es atlabinu savu ķermeni un atbrīvojos no visām veselības problēmām, kuras esmu uzsūcis sevī.

MUSKUĻI

Dārgais erceņģeli Rafaēl, pateicos, ka masē manus muskuļus ar savu smaragdzaļo dziedinošo enerģiju, palīdzot tiem dziedināties, atslābināties un kļūt maigiem. Pateicos, ka piešķir maniem muskuļiem kustības brīvību un palīdzi man saņemt gandarījumu no to kustībām un saraušanās, kā arī no veselīga dzīvesveida.

NERVI

Dārgais erceņģeli Rafaēl, lūdzu, nomierini un dziedini manus nervus. Lūdzu, palīdzi maniem nerviem labi darboties.
Lūdzu, ietver mani dziedinošajā zaļajā gaismā, caur kuru man var piekļūt tikai maiga gaismas enerģija.

KĀJAS

Dārgais erceņģeli Rafaēl, pateicos, ka palīdzi man stāvēt pārliecinoši, staigāt viegli, pārvietoties brīvi.
Pateicos, ka piepildi manas kājas ar savu smaragdzaļo dziedinošo enerģiju.

NAGI

Dārgais erceņģeli Rafaēl, lūdzu, dziedini manus nagus ātri un viegli, mīkstini zem tiem ādu un palīdzi nagiem augt spēcīgiem un veselīgiem.

DEGUNS

Dārgais erceņģeli Rafaēl, pateicos, ka dziedini manu degunu. Pateicos, ka sūti mīlestību un gaismu manā degunā un par to, ka atjauno pilnīgu veselību un funkcionalitāti.

KĀJU PIRKSTI

Dārgais erceņģeli Rafaēl, lūdzu, palīdzi manu kāju pirkstiem būt veseliem, spēcīgiem un pilnībā funkcionēt. Lūdzu, palīdzi man stāvēt un kustēties taisni pa ceļu, kas ved uz manu dzīves mērķi. tagad, es atbrīvojos no visām savām dusmām un atsacīšanās piedot, apmaiņā pret mieru un veselību.

ROKU PIRKSTI

Dārgais erceņģeli Rafaēl, pateicos tev par manu roku pirkstu dziedināšanu un manas veselības atjaunošanu. No šī brīža, es atbrīvojos no sāpēm un pilnībā sajūtu ar rokām un pirkstiem tavu dziedinošo enerģiju.

AKNAS

Dārgais erceņģeli Rafaēl, es vēlos atbrīvoties no visām uzkrātajām dusmām un visa, ko esmu atsacījies piedot, vēlos pilnībā attīrīt aknas no kaitīgā dzīvesveida iedarbības. Pateicos, ka dziedini manas aknas un izdari tā, ka tās ir pilnībā veselas.

PLECI

Dārgais erceņģeli Rafaēl, es nodotu visu smagumu tev un dievam, lai tas tiktu dziedināts un transformēts. Es atsakos nest sliktas domas, jūtas, emocijas, situācijas, attiecības un stresu, un lūdzu tev, attīri manus plecus ar savu aizsargājošo un dziedinošo zaļo enerģiju.

AIZKUŅĢA DZIEDZERIS

Dārgais erceņģeli Rafaēl, lūdzu, caurstrāvo manu aizkuņģa dziedzeri ar savu dziedinošo enerģiju, palīdzi manai gremošanas un endokrīnajai sistēmai daroties saskaņā ar dievišķo kārtību.
[Turpinājums sekos..]


Avots: http://angelwithpurplewings.blogspot.com/2013/03/lielas-misterijas-patiesiba-par_4747.html
Kategorija: Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” | Pievienoja: Saulite (07.03.2013)
Skatījumu skaits: 1422 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 5
Viesi: 5
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz