Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem”

„Erceņģeļa Rafaēla dziedinošie brīnumi” – 11.turpinājums

Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Erceņģeļa Rafaēla dziedinošie brīnumi” – 11.turpinājums


SEPTĪTĀ NODAĻA
Mājdzīvnieku aizsardzība
Dārgo erceņģeli Rafaēl, pateicos tev par manu mājdzīvnieku aizsardzību un dziedināšanu. Lūdzu, palīdzi manam mīlulim (vārds) būt pilnībā veselam un laimīgam. Lūdzu, vadi manu rīcību, lai es varētu veicināt viņa veselību.


Erceņģelim Rafaēlam piemīt bezgalīgas dziednieciskās iespējas. Viņš var vienlaicīgi būt ar visiem, kuri lūdz par dziedināšanu, palīdzot katrai būtnei individuāli. Jums tāds „daudzpusīgs režīms” pat nav sapņos rādījies!
Rafaēls lieliski palīdz dzīvniekiem dzīvot drošu, laimīgu un veselīgu dzīvi. Reiz, mans mīļais Himalaju kaķis Romeo uzlīda uz jumta un atteicās nokāpt un ienākt mājās. Es kavēju tikšanos un nevarēju parūpēties par viņa drošību. Tāpēc, es palūdzu Rafaēla palīdzību, un burtiski, pēc minūtes, Romeo nokāpa pie manis, un es viņu, murrājošu, ienesu mājā.
Es saņemu daudz stāstu par to, kā Rafaēls ātri atgriež pazudušus dzīvniekus. Kāda sieviete, piemēram, lūdza erceņģeli atvest mājās viņas pazudušo kaķi. Kad kaķis parādījās pie ieejas durvīm, tas ar visu savu izturēšanos izrādīja, ka to uz mājām velk kaut kas neredzams!
Rafaēls ātri atbild uz visiem lūgumiem par palīdzību, vai tā būtu palīdzība cilvēkam vai dzīvniekam. Stīvam Vidam bija suns Dendija – amerikāņu terjers. Reiz, viņš redzēja, kā viņa mīļais suns sēž ar nokārtu galvu un klepo. Pieņemot, ka sunim kaut kas iestrēdzis kaklā, Stīvs uzmanīgi uzsita sunim uz muguras.
Taču Dendija turpināja klepot un ar grūtībām elpoja. Stīvs atvēra viņas mazo muti un centās ieskatīties rīklē. Ar kaklu viss bija kārtībā. Viņš apturēja Dendiju ar galvu uz leju un uzsita uz muguras. Taču nekas neizkrita, bet sunim elpot kļuva arvien grūtāk. Tagad, Stīvs sāka raizēties, gandrīz krita panikā. Viņš bija gatavs paķert mašīnas atslēgas un braukt uz tuvējo veterināro klīniku, kad negaidīti atcerējās par Erceņģeli Rafaēlu.
Stīvs bieži lūdz Rafaēlu dziedināt pamestos suņus, kurus glāba viņa sievas organizācija. Viņš bieži redzēja brīnumainas dziedināšanas. Taču krītot panikā par paša suni, viņš tikko piemirsa palūgt erceņģelim palīdzību.
Turot Dendiju abās rokās, Stīvs juta viņas apgrūtināto elpošanu. Viņa kļuva vājāka no skābekļa trūkuma. Stīvs iesaucās: „Rafaēl, lūdzu palīdzi viņai!”
Negaidot Dendija atslābinājās un sāka elpot normāli! Viņa vairs neklepoja. Nekas no viņas tā arī neizkrita. Viņa vienkārši sāka normāli elpot. Stīvs sēdēja, piespiedis viņu pie sevis, un asaras krita pār viņa seju, kamēr viņš pateicās Rafaēlam.
UZRAKSTĪTĀ LŪGŠANA
Ja jūs uzrakstīsiet vai izdrukāsiet uz papīra lūgšanu no šīs grāmatas vai cita avota, tā kalpos jums par talismanu un atgādinās par to, ka vārdus ir, jāatkārto, līdz pienāks atbilde vai nu dziedināšanas formā, vai intuitatīvu norāžu veidā par to, kā rīkoties, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Es saņēmu brīnišķīgus rezultātus, kad vērsos ar lūgšanām pie Dieva, sastādot tās kā vēstuli Viņam un atstājot papīru ar tekstu uz sava altāra.
Nikolaja Kimptone uzrakstīja lūgšanu par savas jūrascūciņas veselību un uzlika to tur, kur papīrs bija labi redzams un atgādināja, ka jāturpina lūgt. Jūrascūciņa Balli slimoja – ar grūtībām elpoja. Zāles, ko izrakstīja ārsts iedarbojās nedēļu, bet pēc tam, dzīvnieks atkal saslima.
Tad arī Nikolaja vērsās pie Erceņģeļa Rafaēla ar lūgumu izdziedināt Balli. Viņa uzrakstīja lūgšanu Rafaēlam uz papīra gabaliņa un nolika īpašā vietā, kur varēja to redzēt pastāvīgi.
Nākamo dienu laikā pienāca norādes – domu veidā vai kā iekšējās zināšanas. Rīkojoties saskaņā ar šiem norādījumiem no Augšas, Nikolaja iekārtoja Balli pēc iespējas ērtāk, un pavadīja ar viņu ilgu laiku. Viņa atkārtoja Balli, cik ļoti viņu mīl.
Tā vietā, lai redzētu jūrascūciņu slimu, Nikolaja vizualizēja to kā veselu. Kad Balle rīstījās un klepoja, Nikolaja slavēja un nomierināja to, vēršoties pie Erceņģeļa Rafaēla.
Pēc nedēļas, Balles acis atkal iemirdzējās, un viņa atkal normāli elpoja un ēda, it kā nekas nebūtu noticis. Viņa atlaba, un viņas īpašniece tic, ka tas bija brīnums. Tagad, pēc diviem gadiem, Balle un viņas draugs, jūrascūciņa Skviks, joprojām ir veseli. Katru dienu Nikolaja dāsni pateicas Dievam un Erceņģelim Rafaēlam par mīlestību un gaismu, ko mājdzīvnieki ienes viņas dzīvē.
KOPĪGA TIKŠANĀS AR RAFAĒLU
Ercenģeļa Rafaēla dziedinošā enerģija ir tik spēcīga, ka katrs situācijas dalībnieks parasti redz vai jūt viņa klātbūtni. Kā zināt no stāstiem, šajā grāmatā, viņa enerģija izsauc durstīšanu cilvēka, kuru viņš dziedina, ķermenī. Kad Džena Dringa palūdza Erceņģeli Rafaēlu izdziedināt viņas suni, arī viņa skaidri sajuta brīnišķo ercenģeļa enerģiju.
Pēc stomatoloģiskās operācijas, četrgadīgajam Maltas sunītim, ar iesauku Kajs, sākās saasinājums, un ārstēšanai bija nepieciešamas antibiotikas un bandāža. Lai suns nekasītos, vetārsts uzlika kaklā plastmasas konusveida apkakli. Kajs bija nopietni saslimis, neko neēda un nedzēra. Lielāko dienas daļu viņš pavadīja savā vietā, tikko paceļot galvu.
Raugoties uz Kaju, Džena palūdza Erceņgeli Rafaēlu izdziedināt to. Viņa lūdza, lai suns izveseļojas pilnībā, un pēc iespējas drīzāk, atkal kļūtu laimīgs un vesels. Džena saka: „Te manu ķermeni sāka durstīt no galvas, līdz kājām. Es sajutu, ka man ir silti un labi, bet Kajs sāka luncināt asti, piecēlās no guļvietas un piegāja pie trauciņa.”
Kajs paēda, padzērās un aizmiga. Nākamajā rītā, brūce bija apvilkusies, pat rēta nepalika, nu Džena ir pilnībā pārliecināta, ka palīdzēja Erceņģelis Rafaēls.
Dzīvnieki sajūt Rafaēla klātbūtni. Kārenai ir suns Ozo, kurš cieš no iedzimtiem fiziskiem defektiem. Kad viņa paņēma suni, pat nenojauta, ka dzīvnieks nodzīvos tik ilgi. Katru vakaru Kārena lūdz Rafaēlu, lai viņš ir ar Ozo, un palīdz viņai no rītiem iziet pastaigā.
Kārena ievērojusi, ka, kad viņa vēršas pie Rafaēla, Ozo lūkojas gaisā un kaut kur, viņai aiz muguras. Kārena ir pārliecināta, ka Ozo redz Erceņģeli Rafaēlu un reaģē uz viņa klātbūtni. Sieviete katru vakaru guļamistabā redz starojošas zaļas uguntiņas – kas liecina par to, ka dziedinošais eņģelis dzird viņas vakara lūgšanas.
Cik aizkustinoši, ka Kārena un Džena dziedināšanas laikā piedzīvo Rafaēla klātbūtni kopā ar saviem dzīvniekiem! Lūk, tā ir patiesa mīlestība!
***
Pēdējās četrās nodaļās, mēs vairāk pastāstīsim par to, kā Erceņgelis Rafaēls dziedina visus, kuri vēlas saņemt viņa palīdzību. Viņš – ir augstākais dziedināšanas eņģelis.
Nākamajā nodaļā, mēs palūkosimies uz Rafaēla citu lomu – kā uz eņģeli, kurš vada un sargā ceļotājus.
 [Turpinājums sekos..]Avots: http://angelwithpurplewings.blogspot.com/2013/03/lielas-misterijas-patiesiba-par_1.html
Kategorija: Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” | Pievienoja: Saulite (07.03.2013)
Skatījumu skaits: 1268 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz