Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem”

„Erceņģeļa Rafaēla dziedinošie brīnumi” – 1.turpinājums

Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Erceņģeļa Rafaēla dziedinošie brīnumi” – 1.turpinājums

PIRMĀ NODAĻA
Izdziedināšanas brīnumi
Dievs un erceņģeli Rafaēl, man šobrīd vajadzīgs brīnums. Lūdzu, pilnīgu mana ķermeņa dziedināšanu un padariet mani veselu.
Lūdzu, skaidri norādiet man labklājības ceļu, atbalstiet mani visos veidos un palīdziet man justies veselam.

Erceņģeļa Rafaēla uzdevums – mūs atbalstīt, dziedināt un sniegt vēstījumu jautājumos, kas saistīti ar veselību. Ar dažādiem brīnumainiem veidiem, viņš ātri izdziedina slimības, kā arī virza mūs pa labāko ceļu uz veselību.
Izlasot un uzklausot tūkstošiem cilvēku stāstu – manu grāmatu lasītāju un semināru apmeklētāju, - esmu pārliecinājusies, ka Dievs un Rafaēls izvēlas labākos ceļus un metodes dziedināšanā, katrai konkrētai situācijai. Arī ticu, ka aiz katras situācijas atrodas Dievišķais Nodoms, pat ja cilvēka apziņa nevar pilnībā sasniegt visus „kā”, „kāpēc” un „kādēļ”.
Lielākoties, jebkuras izdziedināšanas galvenais katalizators – ir cilvēka brīvā griba. Dievs un Eņģeļi neiejaucas mūsu brīvajā gribā. Viņiem jānogaida, kamēr mēs brīvprātīgi palūgsim palīdzību. Un tikai tad, viņi varēs iejaukties.
KĀ PALŪGT ERCEŅĢEĻA RAFAĒLA PALĪDZĪBU DZIEDINĀŠANĀ
Kā gan palūgt debesu spēkiem palīdzību veselības jautājumos? Kā sapratīsiet, izlasot šīs grāmatas piemērus, pastāv daudzi veidi, kā to izdarīt. Piemēram, jūs varat:
-      Izrunāt savu lūgumu skaļi;
-      Izteikt lūgšanu Dievam;
-      Vienlaicīgi vērsties kā pie Dieva, tā pie Erceņģeļa Rafaēla;
-      Pieminēt citu jums mīļu reliģisku figūru (piemēram, Jēzu..);
-      Lūgties domās;
-      Izrunāt vārdus skaļi vai klusītēm;
-      Izteikt lūdzošu lūgšanu, kas pamudina Debesis pievērst uzmanību jūsu vajadzībām (piemēram: „Lūdzu, palīdziet man!”)
-      Izrunāt lūgšanu ar cieņu vai degsmi;
-      Izteikt apstiprinošu lūgšanu par to, ka palīdzība jau tiek sniegta (piemēram: „Paldies par to, ka sniedziet man palīdzību!”).
Lai kā jūs lūgtu palīdzību, svarīgi ir tieši tas, ka lūdzat to. Vēršoties pēc palīdzības pie Erceņģeļa Rafaēla ir jāpaveic sekojošās svarīgās darbības:
1.    Palūdziet palīdzību skaļi vai pie sevis. Viņš var jums palīdzēt tikai, ja jūs palūgsiet, jo nevēlas pārkāpt jūsu brīvo gribu.
2.    Atveriet Rafaēlam savu sirdi, paskaidrojiet savas jūtas.
3.    Vizualizējiet smaragdzaļo dziedinošo gaismu, kas aptver slimo vietu.
4.    Ievērojiet Dievišķo vēstījumu, kas var atnākt pie jums vārdu un intuitīvas sajūtas veidā, un jūs uzreiz sapratīsiet, kā rīkoties tālāk.
5.    Turpiniet vērsties pēc palīdzības, līdz notiks dziedināšana.
Lūdzot palīdzību, nesakiet Dievam un Eņģeļiem, kā viņiem tikt galā ar problēmu. Tas tikai aizkavēs atbildi uz jūsu lūgšanu. Jūs paši sevi ieprogrammējiet uz noteiktu rezultātu un varat palaist garām debesu atbildi, koncentrējoties uz savām gaidām. Ļaujiet Debesīm sniegt jums lēmumu, kas pārsniedz jūsu cilvēka iztēli.
***
Nākamie stāsti pastāstīs jums par cilvēkiem, kuri izlēma lūgt Debesīm palīdzību veselības jautājumos. Pievērsiet uzmanību daudzveidīgajām atbildēm, kuras viņi saņēma uz savām lūgšanām.
KĀ LŪGT PAR CITU CILVĒKU
Erceņģelis Rafaēls atbild uz visām lūgšanām, tajā skaitā, arī par citiem cilvēkiem. Ja slims cilvēks, principā, pieņem viņa palīdzību, tad vairāku cilvēku lūgšanām var piemist milzīgs spēks.
Kaut arī Erceņģelis nevar uzspiest savu palīdzību cilvēkam, kurš nevēlas garīgu atbalstu, jūs varat palūgt, lai viņš ir kopā ar slimnieku, un viņa klātbūtne sniedz dziedinošu efektu.
Helle Brisone – ir diplomēta eņģeļterapeite. Viņa izsauca Rafaēlu pie savas nopietni slimās draudzenes, un tas aizveda pie brīnumainiem rezultātiem!
Helle atceras: „Mana mīļā draudzene cieta no hroniskas aknu nepietiekamības; viņai ik dienu nācās uz vairākām stundām pieslēgties pie dialīzes aparāta. Viņa nevarēja aiziet tālu no mājām.. vēl arī tāpēc, ka atradās sarakstā uz aknu transplantāciju, viņai vienmēr bija jābūt „pieejamai”.
Reiz, pēc dialīzes viņa palūdza mani aizvest viņu uz tuvāko slimnīcu, ķirurģijas nodaļu, lai atvērtu dialīzes šunti.. Kamēr draudzene atradās operācijas zālē, es sēdēju un lūdzos. Es palūdzu Erceņģeli Rafaēlu izdziedināt manu draudzeni pilnībā. Pēc tam, ievēroju vieglu uzsitienu uz labā pleca. Kad pagriezos, lai palūkotos, kurš bija gribējis pievērst manu uzmanību, līdzās neviena nebija! Izlēmu, ka tā bija muskuļu spazma, lai arī uzsitiens atkārtojās. Un, visbeidzot, pār mani nāca apjausma, ka man zīmes dod eņģeļi. Tad es domās pajautāju: „Vai kāds mēģina ar mani sazināties?”
Atbilde pienāca nekavējoties, iekšējās balss veidā: „Tu esi slimnīcā. Paraugies apkārt!” Es apskatījos un ieraudzīju, ka visas mēbeles koridorā bija smaragdzaļā krāsā – krāsā, kas saistīta ar Erceņģeli Rafaēlu! Es skaļi iesmējos un domās pateicos par viņa klātbūtni.
„Tu jautāji, lai tava draudzene pilnībā kļūst vesela?” Es dzirdēju viņa jautājumu domās. Bet viņš turpināja: „Tu esi pārliecināta, ka vēlies, lai viņa pilnībā izdziedinātos?”
Es padomāju, ka tas ir mazliet savāds jautājums, taču atbildēju, ka jā, protams, es gribētu, lai viņa pilnībā izdziedinātos.
„Uzskati, ka ir jau darīts,”- tūlīt, es saņēmu atbildi. Uzsitieni izbeidzās, un Rafaēls aizgāja.
Vairs par šo tikšanos nedomāju, tāpēc, ka drīz, pēc tam, ārsti mani pasauca un teica, ka mana draudzene var pamest slimnīcu. Operācija bija noritējusi veiksmīgi. Cietēja vēl nebija atguvusies no narkozes, un pa ceļam uz mājām mēs maz sarunājāmies. Kad mēs nokļuvām līdz manām mājām, viņa uzreiz devās gulēt, un tovakar man nebija iespējas viņai pastāstīt par savu tikšanos ar Rafaēlu.
Nākamajā rītā, es pamodos, kad draudzene pasauca mani no guļamistabas pirmajā stāvā. Es aizsteidzos un ieraudzīju, ka viņa sēž gultā un smejas! „Eli, pie manis tikko bija ieradies Erceņģelis Rafaēls! Viņš apsēdās uz gultas un teica, ka vakar runājis ar tevi un tu esi lūgusi viņu izdziedināt mani.”
Es pastāstīju viņai par savu sarunu ar Erceņģeli Rafaēlu, mēs smējāmies un apskāvāmies, un es biju ļoti laimīga, jo saņēmu ercenģeļa palīdzību. Mēs ļoti priecājāmies par pozitīvo iznākumu.
Aptuveni pēc gada, pie manas draudzenes, viņas izstādē (viņa ir māksliniece) pienāca jauns cilvēks un teica: „Es dzirdēju par jūsu hronisko aknu nepietiekamību un vēlos ziedot jums savu aknu”.
Jūs zināt, gaidīt transplantāciju var gadiem un atrast dzīvu donoru – ir ļoti neticams notikums! Veica visas medicīniskās analīzes – tās bija lieliskas. Ar grūtībām noticot tādai veiksmei, draudzene bija sajūsmā, taču nervozēja pirms operācijas. Transplantācijas noritēja veiksmīgi, un abi – donors un saņēmēja – pēc dažām dienām izrakstījās no slimnīcas. Operācijas laikā, es biju citā valstī, bet no jauna sajutu uzsitienu pa plecu un zināju, ka atkal saņemu vēstījumu no Erceņģeļa Rafaēla. Šoreiz, vēstījums bija ļoti īss un precīzs: „Tava draudzene pilnībā ir vesela”.
Es pateicos viņam, ļoti priecājos par draudzeni, un pēkšņi sapratu, ka pirms gada lūdzu viņas dziedināšanu ne tikai tajā dienā, bet arī par pilnīgu dziedināšanu, kas notika, kad viņai pārstādīja aknu un vairs nebija vajadzīga dialīze. Mana draudzene ieguva jaunu dzīvi un jaunu, uzticamu draugu, un ar pārstādīto aknu viņa dzīvo lieliski.”
Jūs tāpat kā Eli, varat palūgt Rafaēlu uzlabot jums mīļa cilvēka veselību. Jums nav jāpiemīt īpašai kvalifikācijai vai speciāli jāmācās šajā jomā; vajag būt patiesam savā lūgumā. Erceņģelis Rafaēls palīdz visiem, kuri lūdz, palīdz nekavējoties.
Lūk, lūgšanas piemērs, kuru var izrunāt, lūdzot par veselību citam cilvēkam:
Dievs un erceņģeli Rafaēl, lūdzu palīdziet... (tādam un tādam, tādā un tādā) problēmā ar veselību. Pateicos, jums par to, ka sniedzat mums visiem ticību un cerību, palīdzat mums ticēt tam, ka viss ir dievišķā, absolūtā kārtībā. Pateicos jums par skaidrajiem vēstījumiem, kad, lai izdziedinātos ir, jāveic rīcība.
Piemēram, pēc tam, kad Maikla Mata tēvs saņēma jaunu gūžas locītavu, viņu nosūtīja uz rehabilitācijas centru. Tur Maikls uz sienas ieraudzīja Erceņģeļa Rafaēla ikonu. Maikls palūdza Rafaēlam palīdzēt viņa tēvam un drīzāk izdziedināt viņu. Viņš saņēma iekšēju vēstījumu, ka tēvs atrodas uzticamā aizsardzībā un drīz atlabs. Tā arī tas notika. Maikla tēvs, ļoti drīzā laikā spēja staigāt un vairs neizjuta sāpes.
 [Turpinājums sekos..]
Avots: http://angelwithpurplewings.blogspot.com/2013/02/lielas-misterijas-patiesiba-par_3717.html
Kategorija: Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” | Pievienoja: Saulite (07.03.2013)
Skatījumu skaits: 1867 | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 7
Viesi: 7
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz