Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem”

„Erceņģeļa Rafaēla dziedinošie brīnumi” – 14.turpinājums

Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Erceņģeļa Rafaēla dziedinošie brīnumi” – 14.turpinājums


DESMITĀ NODAĻA
Kā ieraudzīt Rafaēlu
Dārgo erceņģeli Rafaēl, es vēlos tevi redzēt un dzirdēt fiziski, lai dziedinātos, saņemtu vēstījumus un pilnībā izjustu tavu vareno enerģiju.

Gadu gaitā, esmu sastapusi daudz cilvēku, kuriem palīdzību snieguši eņģeļi cilvēku veidolā. Šie, uz laiku iemiesojušies eņģeļi, reizēm parādās cilvēka izskatā, paveicot pārcilvēcisku rīcību, - piemēram, izvelk mašīnu no sniega un glābj slīkstošus cilvēkus. Viņi speciāli parādās, lai sniegtu palīdzību, bet tad, izgaist.
Apustulis Pāvils „Vēstulē ebrejiem” iesaka mums būt uzmanīgiem, satiekoties ar svešiniekiem, tāpēc, ka tie var izrādīties eņģeļi. Iespējams, jūs jau esat sastapušies ar tādu iemiesojušos eņģeli.
Tādu tikšanās raksturojums:
-         Svešiniekam ir neparasts izskats – piemēram, pārāk spožas acis vai dīvains apģērbs.
-         Viņš zina jūsu vārdu un personiskas detaļas no jūsu dzīves, kaut arī agrāk neesat tikušies.
-         Viņš parādās un izgaist negaidīti un neizskaidrojami.
-         Viņš palīdz noslēpumainā veidā vai vienkārši, saka pareizās lietas, lai jūs nomierinātu.
-         Sekojoši, kad cenšaties viņu uzmeklēt, par tādu cilvēku nekur nav rodamas ziņas.
(Lai būtu vienkāršāk, lietoju formu „viņš”, taču eņģelis vai erceņģelis var izskatīties kā sieviete).
Mana skolniece Donna atceras, kā fiziski satika Erceņģeli Rafaēlu, kad viņas dēls Niks nonāca slimnīcā. Ārsti nezināja, kāds ir spēcīgu sāpju iemesls, kuras izjuta Niks, un Donna izgāja gaitenī, lai sakārtotu domas un lūgtu brīnumu.
Kad viņa sēdēja, dziļi aizdomājusies, pie viņas pienāca ļoti skaits džentlmenis zaļā kreklā un pajautāja, vai var ar viņu aprunāties. Donna nebija pamanījusi, no kurienes viņš uzradās. Vīrietis teica, ka redzējis, kā Donna palīdzējusi iet dēlam pa gaiteni. Viņš piebilda, ka Niks ir pārāk jauns, lai nopietni slimotu un atrastos slimnīcā. Tad piedāvāja Donnai ieteikt ārstu no Toronto, kurš varētu reāli palīdzēt. Ārstam bija aparāts, kas skanēja visu ķermeni, līdz pa šūnu līmenim. Nekur citur ASV tāda aparāta nebija.
Vīrietis galvoja Donnai, ka šis ārsts viņai sniegs atbildes uz visiem jautājumiem. Donna pierakstīja ārsta vārdu un telefonu un piezvanīja jau vakarā. Ārsts piekrita pieņemt viņus ar dēlu piektdienas rītā, pirms klīnikas atvēršanas. Donnai par pārsteigumu, viņš sacīja, ka Nika vārds jau atrodas viņa sarakstos. Kad viņa pajautāja, kā kas tāds iespējams, ārsts atbildēja, ka viņam piezvanījis vīrietis un pierakstījis Niku uz pieņemšanu, tā, kā viņš jau bija gaidījis, kad viņa piezvanīs.
..Ja Niks iepriekšējā slimnīcā būtu pavadījis, kaut divas dienas, viņš varēja ieslīgt komā, un iespējams, pat nomirt. Jaunajā klīnikā, ārsts izvadīja indi no organisma, noteica ārstēšanas kursu, un Niks ātri izveseļojās.
Kas gan bija cilvēks zaļajā kreklā, kurš piegāja pie Donnas gaitenī? Donna saka: „Es ticu, ka tas bija Rafaēls, eņģelis – dziednieks.”
Arī es tam ticu. Un cik piemēroti – zaļā – apģērbā bija Rafaēls!
RAFAĒLA PARĀDĪŠANĀS CILVĒKIEM
Donnai Rafaēls parādījās fiziski, tāpēc, ka viņai bija tūlītēji jārīkojas, lai izglābtu dēla dzīvību. Reizēm, ercenģelis – dziednieks parādās cilvēkiem, kuriem vajadzīga palīdzība, gan kā garīga, gan fiziska parādība. Viņa parādīšanās un klātbūtne, jāsaka, ir ļoti reāla.
2000.gada augustā, kad Merilinas Heisas vīrs Franks atradās slimnīcā.. viņa visu laiku vērsās pie Erceņģeļa Rafaēla, lai tas dziedina viņu un atrastos līdzās operācijas laikā.
Pēc vienas no tādām lūgšanām, vēlu vakarā, Merilina sēdēja viesu istabā un skatījās televizoru. Viņai sagribējās padzerties; nez kāpēc, viņa piespieda klusuma pogu un aizgāja uz virtuvi.
Negaidot viņa izdzirdēja vīriešu kori. Taču televizoram bija atslēgta skaņa un viņa mājās bija viena! Dziedāšana ātri beidzās, un Merilinai parādījās liels, virs viņas esošs eņģelis krāsainā apģērbā. Viņš parādījās pa labi un teica: „Es tur būšu.”
Merilina atceras: „Es atrados tādā svētlaimē un tik pārsteigta, ka varēju pateikt tikai pirmo, kas iešāvās prātā: „Paldies, tev!” Tad viņš pazuda, un no jauna ieskanējās vīriešu koris. Tas viss notika minūtes laikā.
Pēc deviņiem gadiem, Merilinas vīrs vēl arvien ir dzīvs un vesels. Viņa saka: „Patiešām zinu, ka pie manis bija ieradies Erceņģelis Rafaēls un saglabāja man vīra dzīvību un veselību, atbildot uz manām lūgšanām.”
Merilina piedzīvoja to, ko ticīgie sauc par „vīziju”. Tas ir kontakts ar augstāku būtni, kura tiek uztverta kā absolūti reāla (atšķirībā no parādības) un bieži, ar to norisinās dialogs.
Merilina bija pilnībā pārliecināta, ka redzēja un dzirdēja Rafaēlu. Tas ir raksturīgi tiem, kuriem bijušas līdzīgas tikšanās ar eņģeļiem. Tādi cilvēki, vienkārši zina, ka tas patiešām ir noticis, un pilnīgi neuztraucas par to, vai viņiem kāds noticēs. Esmu pārliecināta, ka Merilinu patiesi apciemoja Erceņģelis Rafaēls. Viņš palīdzēja viņas vīram nodzīvot ilgu mūžu.
RAFAĒLS VĪZIJĀS UN SAPŅOS
Kristīne Muskovica gulēja gultā, slima ar angīnu. Kakls tik ļoti sāpēja, ka viņa palūdza Erceņģeli Rafaēlu viņu izdziedināt. Negaidot ar iekšējo redzi sieviete ieraudzīja ap sevi spilgtu gaismu un sajuta viņa klātbūtni.
Rafaēls bija garš vīrietis ar zaļu mantiju, tā – ar zelta apdari. Viņam bija zeltaini mati līdz pleciem. Kristīne sajuta viņa dziedinošo spēku, kas mīkstināja viņas kaklu. Enerģija bija blīva un smaragdzaļa. Dziedināšana aizņēma dažas minūtes, bet pēc tam, viņai kļuva ievērojami labāk.
Kristīne saka: „Rafaēla enerģija bija daudz maigāka, kā varēju iztēloties. Dziedināšanas laikā telpā staroja zeltīta gaisma. Taču enerģija, ko viņš nodeva man bija zaļa.”
Reizēm, Erceņģelis Rafaēls un citi eņģeļi ierodas pie mums sapņos. Kad mēs guļam, mūsu prāts ir vairāk atvērts, lai saņemtu vēstījumus no eņģeļiem un dziedinošo enerģiju, īpaši, ja mēs dzīvojam aktīvu, skaļu dzīvi.
Tikšanās ar eņģeli (vai citām debesu būtnēm) sapnī parasti tiek piedzīvota kā ļoti reāla, ar fiziskām izjūtām. Krāsas un emocijas ir spēcīgas un spilgtas, un jūs atceraties sapni vēl ilgi pēc pamošanās.
Mana skolniece Sjūzija, kura piedzīvoja grūtus laikus, redzēja sapni, kurā viņai parādījās Erceņģelis Rafaēls. Uz garīgā ceļa Sjūzija bija iesācēja, draugi bija palikuši, kaut kur nomaļus, viņai bija atlicis tikai darbs. Katru nakti viņa lūdza Dievu vadīt viņu, jo viņa jutās ļoti vientuļa un pamesta likteņa varā.
Pēc lūgšanas, Sjūzija redzēja ļoti dzīvu, spilgtu sapni. Tur bija atslēga, kas atslēdza durvis, aiz kurām atradās skaists, spārnots eņģelis mantijā un plandošiem matiem. Eņģelis pavēstīja, ka viņš – ir Erceņģelis Rafaēls. Sapnī Sjūzija nokrita uz ceļiem un aizskāra ar pieri zemi. Rafaēls, tūlīt noslīga uz ceļiem un teica Sjūzijai: „Nekad vairāk nedomā, ka esi viena. Ja tev tā šķitīs, ielūkojies savā sirdī, jo Dievs tur atrodas vienmēr; un mēs, viņa vēstneši, atrodamies tur kopā ar Viņu. Tev nevajag meklēt citur.”
Sjūzija atmodās no sapņa un saprata, ka satraukums pagaisis. Viņa saka: „Zinu bez šaubīšanās, ka Dievs, Erceņģelis Rafaēls un visi eņģeļi, vienmēr ir manā sirdī, vienmēr līdzās man.”
***
Erceņģelis Rafaēls dzird visas lūgšanas un atbild uz tām, palīdz neskaitāmi daudz cilvēkiem un dzīvniekiem vienlaicīgi.. Atbild viņš uz jūsu lūgšanu, personiski ierodoties pie jums vai sniedzot jums intuitatīvas norādes, - ticiet, ka erceņģelis – dziednieks pārvalda situāciju Dievišķā un absolūtā veidā.
 [Turpinājums sekos..]Avots: http://angelwithpurplewings.blogspot.com/2013/03/lielas-misterijas-patiesiba-par_6329.html
Kategorija: Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” | Pievienoja: Saulite (07.03.2013)
Skatījumu skaits: 1520 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 2
Viesi: 2
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz