Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem”

„Erceņģeļa Rafaēla dziedinošie brīnumi” – 10.turpinājums

Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Erceņģeļa Rafaēla dziedinošie brīnumi” – 10.turpinājumsSESTĀ NODAĻA
Uzturs, kaitīgie ieradumi un fiziskā aktivitāte
DĀRGO ERCEŅĢELI RAFAĒL, ESMU GATAVS ATBRĪVOTIES NO (nosauc konkrētu) SAVAS ATKARĪBAS. LŪDZU, APGRIEZ BAIĻU CEĻU, KAS SAISTĪTAS AR ŠO ATKARĪBU, UN PIEPILDI MANU ĶERMENI AR SAVU MĪLOŠO UN NOMIERINOŠO SMARAGDZAĻO GAISMU. PATEICOS, KA PALĪDZI MAN VĒLĒTIES TIKAI VESELĪGU PĀRTIKU UN VESELĪGUS DZĒRIENUS. PATEICOS PAR TO, KA PILNĪBĀ ATBRĪVO MANI NO KAITĪGIEM PARADUMIEM. MANA SIRDS, MANS PRĀTS UN MANS ĶERMENIS TAGAD IR PIEPILDĪTS TIKAI AR MĪLESTĪBU.


Erceņģeļa Rafaēla vēstījumi, tāpat, kā jebkura laba ārsta ieteikumi, ietver rekomendācijas par veselīgu dzīvesveidu. Tāpēc, kad mēs lūdzam par dziedināšanu, Rafaēla atbilde var saturēt intuitatīvus vēstījumus par detoksikāciju, ēšanas paradumiem, ķermeņa vingrinājumiem un atbrīvošanos no kaitīgiem ieradumiem.
Personīgi man, Erceņģelis Rafaēls palīdzēja pārvarēt emocionālo un fizisko atkarību no vīna un šokolādes. Es negribēju no tā atteikties, taču Rafaēls vēstīja par to, ka šīs divas vielas bija par mana svara (aiztur šķidrumu ķermenī) un galvas sāpju iemeslu. Viņa vēstījums bija skaidrs: man jāatsakās no kaitīgām vielām, kuras ir par iemeslu augstākminētajiem, un tad, es būšu vesela.
Es katru dienu lietoju vīnu un šokolādi, un sākumā šaubījos, ka spēšu atteikties. Taču, pēc tam atcerējos, ka agrāk biju arī kafijas fane. Tas pats Rafaēls brīnumainā veidā atbrīvoja mani no vēlmes pēc kafijas – un kopš tā brīža, man vairs to negribējās. Tāpēc, es noticēju tam, ka Rafaēls atbalstīs mani ar šajā gadījumā. Es teicu erceņģelim: „Es vēlos atteikties no šīm vielām, un man būs viegli no tām atteikties.” Tagad, Rafaēls saņēma manu brīvprātīgo izvēli un varēja veikt dziedināšanu.
Ar savu iekšējo redzi, es redzēju un jutu, kā viņš strādā starp manām fiziskajām acīm hipofīzē vai trešās acs centrā. Viņš kaut ko izvilka no trešās acs. Es redzēju smaragdzaļas gaismas viļņus un dzirkstis.. un negaidot, viss beidzās.
Kopš tās dienas, man vairāk nekad nav gribējies šokolādi vai vīnu. Tas bija īsts brīnums! Pateicos tev, Erceņģeli Rafaēl!
Šajā nodaļā jūs iepazīsieties ar citiem cilvēkiem, kurus Rafaēls atbrīvoja no kratīgiem ieradumiem, un uzzināsiet, kā jums pašiem, jūsu tuviniekiem vai jūsu pacientiem var noderēt ercenģeļa palīdzība.
DZIEDINĀŠANA NO NARKOTIKU ATKARĪBAS
Es daudzus gadus nostrādāju par psihoterapeiti – konsultanti narkotiku atkarību jautājumos un labi zinu, kā darbojas 12 soļu programmas „Anonīmie alkoholiķi” un „Anonīmie narkomāni”. Šīs lieliskās, efektīvās programmas ir atbalsts tiem, kuri gatavi dziedināties no slimīgajām atkarībām. Man patīk, ka 12 soļu programmas balstās uz garīgu ticību Augstākajam Spēkam. Un es pārliecinājos, ka darbs ar Erceņģeli Rafaēlu var būt ļoti efektīvs līdzeklis AA un AN grupu dalībniekiem.
Pētījumi parāda, ka lūgšana palīdz pavājināt atkarību un perspektīvā, vispār no tās atbrīvoties. Gadu laikā, esmu runājusi ar simtiem cilvēku, kuri strādājuši ar Erceņģeli Rafaēlu, lai atbrīvotos no narkotiku vai alkohola atkarības.
Lūgšana, kas atrodama šīs nodaļas sākumā, ārkārtīgi noderīga, lai atbrīvotos no kaitīgās vēlmes. Saskaņā ar manis saņemtajiem atzinumiem, šis lūgsnas veids izārstējis cilvēkus no dažāda veida narkotisko vielu atkarības, ieskaitot alkoholismu. Parasti, lūgšanas rezultātā, vielas, kas izsauc pieradumu sāk izsaukt ļoti nepatīkamu iedarbību uz cilvēku un rodas negatīvas asociācijas. Bet tas ir pirmais solis uz atmešanu.
Leslija strādāja ar Erceņģeli Rafaēlu, lai atbrīvotos no vēlmes pēc marihuānas. Leslija bija atkarīga no šīs narkotikas aptuveni 12 gadus. Viņa izmantoja to, lai apklusinātu smagas atmiņas par vardarbību, ko piedzīvoja bērnībā. Viņa ķērās pie marihuānas arī, lai atslābinātos menstruālā sindroma laikā. Leslija aptuveni nedēļu varēja iztikt bez smēķēšanas, bet pēc tam, sāka meklēt marihuānu – un, kā vienmēr, to atrada.
Reiz, draugs viņai iedeva manu grāmatu „Erceņģeļi: kā strādāt ar viņiem ikdienas dzīvē”. Leslija izlasīja par palīdzību, kuru sniedz dažādi erceņģeļi, un redzēja, ka Rafaēls palīdz pārvarēt atkarības. Un, lūk, kādu nakti, pirms doties gulēt, Leslija palūdza erceņģeli palīdzēt viņai pārvarēt tieksmi pēc marihuānas.
Nākamajā rītā, viņa aizsmēķēja, un tas bija šausmīgi. Leslija, pirmoreiz ievēroja, ka marihuāna ārkārtīgi pavājina viņas enerģētiku. Un viņai ļoti nepatika „migla galvā”, kas parādījās pēc smēķēšanas.
Tā bija pēdējā cigarete, kuru pagatavoja Leslija. Ilgus mēnešus pagāja bez tieksmes pēc marihuānas, pat domu par zālīti nebija. Sieviete to negribēja un jutās brīva!
Lūk, ko saka Leslija: „Ticu, ka, kad es veicu to pēdējo uztīšanu, Erceņģelis Rafaēls man parādīja, ko patiesībā ar mani dara marihuāna un cik iluzora ir tās „lietderība”. Domāju, viņš aizvāca zālīti no mana enerģētiskā lauka, jo es vairs nedomāju par to un neizjūtu vēlmi pēc tās. Mans pirmsmenstruālais sindroms kļuvis nemanāms, mans garastāvoklis vienmēr ir mierīgs un līdzsvarots. Esmu pārliecināta, ka arī šajā jautājumā viņš mani izdziedināja”.
Erceņģelis Rafaēls nevar pārkāpt kāda brīvo gribu, tāpēc, viņš var dziedināt no atkarības tikai gadījumā, ja cilvēks vēlas būt izdziedināts.
Jauns cilvēks, kurš dzīvo kopā ar vienu sievieti (viņa lūdza, lai es norādu viņu ar iniciāļiem SMH) acīmredzot bija jau iekšēji gatavs, lai atteiktos no marihuānas, kad SMH uzaicināja Rafaēlu.
SMH tikko bija pabeigusi manu „eņģeļu kursu” Austrālijā un vēlējās atrast enerģētiski vājāko vietu savā dzīvē. Vēl, viņa saprata, ka viņas draugs, katru dienu lietojot marihuānu, pavājina viņus abus.
SMH palūdza Rafaēlu ietvert viņas draugu dziedinoši zaļā enerģijā, zinot, ka eņģelis nevar pārkāpt cilvēka brīvo gribu, taču cerot, ka viņas draugs vēlēsies atbrīvoties no atkarības.
Lūk, ko saka SMH: „Notika brīnums. Nākamajā rītā, mans draugs pamodās un man teica, ka pīpē pēdējo kāsīti. Lūk tā! Mēs gadiem bijām diskutējuši par viņa kaitīgo ieradumu, taču bez rezultātiem. Viņš uz neilgu laiku bija atmetis, bet pēc tam, atkal, pie pirmās izdevības, atgriezās pie savas atkarības. Kāpēc, tad viņš tik „pēkšņi” pārtrauca? Atbilde – pateicoties Erceņģeļa Rafaēla mīlestībai.
Par cik, SMH nesaka savam draugam par lūgšanu, viņai bija patīkami uzzināt, ka, kad tu lūdzies, Dievs un Erceņģelis Rafaēls dara visu iespējamo, lai palīdzētu.
Tabaka un marihuāna rada psiholoģisku un fizisku atkarību. Cilvēki tic, ka šīs vielas viņiem ir vajadzīgas, lai atslābinātos un paceltu savu garastāvokli. Viņi cenšas ārstēt savas emocijas un pacelt savu enerģētisko līmeni ar kaitīgu vieglu starpniecību. Kāda kļūda!
Vīrietis, vārdā Klaudio Moreno sāka smēķēt tabaku 17 gadu vecumā, pieņemot, ka cigaretes viņu nomierina un pateicoties tām, viņš izskatās vecāks un „interesantāks”. Pēc diviem gadiem, iestājoties koledžā, citā valstī, viņš sāka smēķēt vēl arī marihuānu.
Kad Klaudio savāca mantas, lai lidotu mājās uz brīvdienām, draudzene iedeva viņam mazu Erceņģeļa Mihaēla keramikas statueti kā amuletu drošībai ceļā. Klaudio nepatika šī ideja, taču viņš negribēja, lai meitene apvainojas. Viņš iemeta statueti čemodānā, pat neietinot. Viņš cerēja, ka tā saplīsīs, un tagad varēs to ar mierīgu prātu izmest.
Ierodoties mājās, Klaudio izbrīnījās, ieraugot, ka statuete ir vesela. Viņš sāka veikt sarunas domās ar Erceņģeli Mihaēlu – un, sev par lielu pārsteigumu, Mihaēls atbildēja! Dažādos veidos. Klaudio saņēma intuitatīvas zināšanas par to, ka erceņģelim nepatīk viņa smēķēšana. Taču, viņš vēl nebija gatavs atmest.
Pēc koledžas pabeigšanas, cits cilvēks, uzdāvināja Klaudio cita ercenģeļa – Rafaēla statueti. Tā jaunais cilvēks bija pārliecinājies, ka „šajos eņģeļos kaut kas ir”. Viņš izlēma, ka Mihaēls viņu vēlējās iepazīstināt ar Rafaēlu. Tolaik, Klaudio vēl arvien smēķēja. Kaut arī viņš saprata, ka viņam ir atkarība, atmest negrasījās. Klaudio nerūpējās par savām plaušām, taču Rafaēls gribēja. Un cerība par to, ka viņš kādu dienu atteiksies no smēķēšanas, dzīvoja Klaudio apziņā. Sirds dziļumos viņš zināja, ka nogalina sevi. Viņš bija sportists un saprata, ka agri vai vēlu, viņam nāksies izdarīt izvēli.
Bet izvēle viņu tik ļoti biedēja, ka viņš sāka iegūt traumas treniņu laikā. Kamēr Klaudio atlaba, viņam bija patīkami, ka nenācās izvēlēties starp sportu un smēķēšanu. Viņš vienkārši sēdēja un „nopīpēja” savu laiku.
Taču traumas atgadījās arvien biežāk. Tie bija brīdinājumi no Rafaēla. Klaudio atceras: „Zinu, ka viņš centās mani glābt, bet es domāju: ja man jāmirst, tad tā notiks.” Zīmes pastiprinājās. Pēc tam, viņa draudzene aizgāja viņa smēķēšanas dēļ. Pēc viņas aiziešanas, viņš sāka smēķēt vēl vairāk.
Reiz, naktī Klaudio redzēja murgu: smēķēšana sagrāva viņa ģimeni, biznesu, draudzību un dzīvi. Viņš pamodās aukstos sviedros, paņēma visu smēķējamo materiālu, kas viņam bija un izmeta. Tad, atgriezās telpā un paskatījās uz savu ercenģeļu statuetēm. Apziņa par to, ko viņš nodarīja savam ķermenim visos šos gadus, lika viņam likties sev pretīgam. Viņš raudāja un paskatījās uz Rafaēla statueti. Klaudio zināja, ka erceņģelis ir te: viņš to sajuta.
Klaudio palūdza Rafaēlu noskaņot viņa prātu tā, lai viņam pietiktu spēka neatsākt smēķēt. Pirmajās dienās, Klaudio daudz lūdzās, un Rafaēls no viņa neatgāja. Reiz, viņš dzirdēja, kā erceņģelis viņam teica: „Tev ir Mihaēls; tev esmu es. Nepazudini sevi! Tev priekšā ir garš ceļš.”
Kopš tā brīža, Klaudio dzīvē iestājās lūzums. Vairs nebija traumu treniņos, viņa sportisko sasniegumu līmenis paaugstinājās. Pašsajūta pakāpeniski uzlabojās; sākās labvēlīgas pārmaiņas dzīvē. Viņam parādījās jauni draugi un jauna meitene. Klaudio saka: „Ar visu savu dzīvi esmu parādā Erceņģeļiem Mihaēlam un Rafēlam.”
LĪDZATKARĪBAS DZIEDINĀŠANA
Mīlēt alkoholiķi vai narkomānu – ir smags krusts. Bieži, tādi cilvēki jūs apvaino savos nepārvaramajos ieradumos, un viņiem negribas uzņemties atbildību par savu rīcību. Rezultātā, rodas slimīga situācija, kuru narkologi sauc par līdzatkarību. Esot precētam ar cilvēku, kurš ir atkarīgs no alkohola, es pēc personiskās pieredzes zinu, ko tas nozīmē.
Lai palīdzētu līdzatkarīgajiem, radīta lieliska starptautiska organizācija „AL – Anon”. Taču, vērsties arī pie Erceņģeļa Rafaēla var.
Džila bija pārliecināta, ka viņas galvenā problēma – ir vīra alkoholisms, kas pastiprinājās ar katru dienu. Viņai ieteica palasīt grāmatu par Eņģeļiem; tā viņa uzzināja par Erceņģeli Rafaēlu un izlēma veltīt pāris seansus „eņģeļu lasīšanai”.
Kamēr vīrs aiziet no mājām dzert – ieteica Džilai, - vajag ieiet sāls vannā, meditēt uz Erceņģeļa Rafaēla tēlu un lūgt viņa palīdzību. Džila drīz izlēma, ka Rafaēla enerģija nomierina labāk, kā jebkuras zāles, kuras varētu izrakstīt ārsts.
Sieviete palūdza Rafaēlu dziedināt viņas vīru. Viņa atceras, kas notika pēc lūgšanas: „Ak, Dievs, sākās kaut kas tāds! Man bija neprātīga dzīve, pirms spēru soli pretim eņģeļiem. Kad es sāku lūgt palīdzību, mana dzīve sadalījās daļās. Viena traģēdija sekoja otrai. Taču tagad, atskatoties, es saprotu, ka tas viss bija uz labu. Es tagad saprotu, ka šīm traģēdijām bija jānotiek, lai izdziedinātu manu vīru. Tas bija signāls, ka mēs abi atmodāmies.”
Vīrs centās izdarīt pašnāvību un vēl saņēma divas soda kvītis par braukšanu dzērumā, divu mēnešu laikā, pēc viņas lūgšanām. Džila un viņas vīrs izšķīrās, taču turpināja kontaktēties. Viņa pastāvīgi lūdza eņģeļus un Dievu palīdzēt un pieprasīja, lai vīrs rīkojas tāpat.
Drīz, vīrietis nokļuva avārijā un sasita mašīnu. Viņš iegrima vēl dziļākā depresijā, kā iepriekš, un negribēja neko darīt.
Džila saņēma atbildi uz savām lūgšanām, sastopot draugu, kurš ieteica viņai labu programmu attiecībā par atbrīvošanos no atkarībām (viņš nesen pats to bija izgājis). Džila sajuta, ka Erceņģelis Rafaēls nosūta viņu pie vajadzīgajiem cilvēkiem.
Tad arī viņu dzīve sāka mainīties uz labo pusi. Ģimene sāka dziedināties. Džila ar vīru, no jauna sagāja kopā, kopā devās uz programmu, vairākas reizes nedēļā, un viņiem patika visi, ar kuriem tur iepazinās. Vīrs atmeta dzeršanu un kļuva pavisam cits, tāds kā agrāk – jautrs un draudzīgs.
Džila saka: „Šie pēdējie mēneši ir bijuši paši laimīgākie manā dzīvē.
Es esmu pateicīga maniem eņģeļiem, taču īpaši Erceņģelim Rafaēlam. Ceru, mans stāsts palīdzēs citiem cilvēkiem palūgt palīdzību Erceņģelim Rafaēlam un iegūt to laimi, kuru ieguvu es.”
VĒLME PĒC FIZISKĀM AKTIVITĀTĒM
Man patīk fiziski vingrinājumi un tas, kā es jūtos pēc tiem. Ja pasporto, stresu vienmēr var noņemt un aizstāt ar eiforiju. Pēc tam, es esmu koncentrējusies, mierīga un gatava jebkam. Nespēju iedomāties dzīvi bez fiziskām aktivitātēm!
Vingrinājumi – ir labs ieradums, taču prasa motivāciju un pašdisciplīnu. Aizņemti cilvēki, kuri ved sēdošu vai saspringu dzīvesveidu, bieži uzskata, ka viņiem nav laika fiziskām aktivitātēm. Un tomēr, ja eņģeļi pamudina jūs uz fitnesu, - Debesis palīdzēs jums tajā. Erceņģelis Rafaēls zina, ka vingrinājumi – ir svarīgs fiziskās, mentālās un emocionālās veselības komponents. Un viņš, dabiski, vēlas palīdzēt jums šajā. Viņš ir gatavs uzdāvināt jums motivāciju, un vēlmi vingrināties!
Darlīnai fiziskās aktivitātes vienmēr bija apgrūtinājums, līdz viņa palūdza Erceņģeli Rafaēlu. Pārmaiņas notika, gandrīz acumirklīgi, un tagad, tā vietā, lai piespiestu sevi iet uz treniņiem, viņa ar nepacietību tos gaida. Darlīna kļuvusi daudz izturīgāka, un tagad nodarbojas piecas reizes nedēļā, nevis divas, kā agrāk.
Lūk, ko saka Darlīna: „Rafaēls pamudina vairāk nodarboties ar jogu, un es saskatu tajā lietderību. Tagad, ja es divas vai trīs dienas nenodarbojos, tad ilgojos pēc vingrinājumiem un nejūtos tik labi. Tas ir pavisam cits domāšanas veids. Es vienkārši zinu, ka Rafaēls palīdz man ar vingrinājumiem, ēšanu un veselību. Pārsteidzoši, cik daudz mūsu labā paveic Gars, ja mēs tikai palūdzam par to.”
Ja vēlaties pastiprināt motivāciju
Dārgais erceņģeli Rafaēl, pateicos, ka sajūtu motivāciju pret katras dienas sportiskiem vingrinājumiem savam ķermenim. Pateicos, ka vadi mani, lai es izveidotu vingrinājumu programmu, kas atbilst manām interesēm, spējām un iespējām. Pateicos, ka palīdzi man pa īstam nodoties vingrinājumiem.
PĀRTIKA AR AUGSTĀM VIBRĀCIJĀM
Jau diezgan sen, Eņģeļi man teica, ka viss, ko mēs ēdam vai dzeram, iedarbojas uz mūsu garīgo un fizisko veselību. Viņi paskaidroja, ka jebkuram ēdienam un jebkuram dzērienam piemīt vibrācija, kuru uzņem ķermenis. Ēdiens un dzērieni ar augstu vibrāciju palīdz paaugstināt cilvēka enerģētisko līmeni, atmodināt psihiskās spējas. Savukārt tie, kam piemīt zema vibrācija, noved pie pretēja efekta.
Ēdiens un dzērieni vibrē saskaņā ar to, cik tajos ir dzīvības spēka. Dzīva, noderīga ēdiena piemērs – ir svaigi dārzeņi un augļi. Atkarībā no tā, cik ātri produkts bojājas, tas zaudē savu dzīvības spēku un viņa vibrācijas kļūst zemākas, līdz dzīvības spēks pazūd pavisam. Un tad, mēs saņemam mirušu, neveselīgu produktu.
Pierādīts, ka dzīvs ēdiens, par kuru lasītas lūgšanas satur augstākas vibrācijas. (Paeksperimentējiet: paņemiet maizes kukuli un sagrieziet to divās daļās. Lūdziet tikai par vienu pusi. Pēc trim dienām, salīdziniet abu maizes pušu svaigumu, un jūs paši redzēsiet, ka „aizlūgtā” pusīte ilgāk palikusi svaiga).
Vispārīgi runājot, jebkura radikāla termiska produkta apstrāde – vārīšana, cepšana, ātrā sasaldēšana, sautēšana krāsnī – pazemina produktā esošo dzīvības spēku. Jebkurš process, kas nodarītu cilvēkam sāpes vai nogalinātu to, analoģiskā veidā ietekmē dārzeņu, augļu, riekstu dzīvības spēku.
Jebkurš ēdiens, ar kuru, apejas cietsirdīgi, saturēs negatīvo enerģiju, un jūsu ķermenis uzņems zemas vibrācijas. Dzīvnieki, pret kuriem slikti izturējušies.. dod gaļu, olas vai piena produktus ar zemām vibrācijām. Var palūgt pa šo ēdienu, lai paaugstinātu tā vibrācijas, bet daudz labāk ir izvēlēties dzīvnieku produktus no daudz humānākām fermām.
Pesticīdi satur ārkārtīgi zemas vibrācijas, jo šīs vielas izmanto slepkavībai (grieķu vārda sakne „cid” nozīmē „slepkavība”, tāpat kā vārdos „genocīds”, „suicīds”). Tāpēc, izmantojiet produktus, kur audzēti dabiskos apstākļos („organisku” pārtiku): tā jūs uzņemsiet tikai augstas vibrācijas. Sulas izspiešana atbrīvo no dārzeņiem un augļiem dzīvības spēku, taču sulu vajag izdzert ne vēlāk kā stundu pēc izspiešanas. Sula, kas tiek ilglaicīgi glabāta, un kuru pārdod veikalos – ir jau sen mirusi.
Un tā, ēdiens ar augstām vibrācijām – ir svaigi savākti un dabiski izaudzēti augļi, dārzeņi un rieksti. Daudz cilvēki, kuri nopietni nostājas uz garīgā ceļa, sāk „svaigēšanu”.
Un, ja intuīcija jums saka priekšā, ka vajag pārslēgties uz veģetāru dietu, patiesībā, Eņģeļi runā ar jums. Erceņģelis Rafaēls un viņa „kolēģi” vada jūs uz daudz veselīgāku dzīvesveidu, kas labāk kalpos jūsu dzīves mērķiem, labklājībai un laimei.
Laiza Livingstone palūdza Erceņģeli Rafaēlu parādīt viņai, kā labāk noskaņoties uz viņu un pacelt savas vibrācijas. Viņa tūlīt, intuitīvi sadzirdēja vārdu: kofeīns. Laiza jau sen lietoja kofeīnu saturošus enerģētiskos dzērienus, kā arī miltu izstrādājumus.
Nākamajā rītā, viņa uzņēma dubultu devu vitamīnu un sulu, izdzēra nedaudz ūdens un apēda banānu. Uz šādas dietas viņa dzīvoja nedēļu, un, viņai par izbrīnu, neparādījās ne nervozitāte, ne galvas sāpes no kofeīna trūkuma. Tagad, kad viņa ir neatkarīga no kafijas, Laiza, saka, ka jūtas lieliski. Un, pateicoties Rafaēla palīdzībai, viņai zudusi kāre uz maizi un makaroniem.
Līdzās uztura uzlabošanai pēc garīgiem principiem, cilvēki lūdz Eņģeļu norādes par uzturu veselības dēļ. Kreola Klauzena katru vakaru lūdza Erceņģeli Rafaēlu uzlabot viņas redzi un dzirdi, lai viņa varētu strādāt audzinātāju. Drīz, pēc tam, viņas vēlme pēc gaļas vienkārši pazuda, bet apetīte uz veģetāru ēdienu pieauga. Tagad, viņa ēd augļus un dārzeņus.
Kreola tic, ka lūgšanas izmainīja viņas ēšanas paradumus, bet Erceņģelis Rafaēls palīdzēja viņai saņemt vairāk naudas, lai viņa varētu atļauties organisku pārtiku. Tagad, viņa ir laimīga un strādā, kā sapņojusi, un saka, ka jaunais uzturs uzlabojis viņas veselību.
Es redzēju, kā pārmaiņas uzturā aizved pie satriecošām pozitīvām pārmaiņām cilvēku veselībā un uzvedībā. Bez šaubām, tas, ko tu ēd un dzer ietekmē tavu veselību, noskaņojumu, dzīves ilgumu un enerģijas līmeni. Kad mani dēli bija bērni, es sāku dot viņiem dabiskus dārzeņus, un biju pārsteigta, cik ātri pagaisa puisēnu agresivitāte. Viņi kļuva maigāki, jo es viņus baroju ar daudz maigāku pārtiku. Ir tāda filma – „Dubultporcija”. Tā pārliecinoši parāda, kā ēdiens mūs ietekmē psiholoģiski un fiziski. Es uzstājīgi rekomendēju visiem to noskatīties!
Kad Melānija Odrē gaidīja ātro palīdzību.. viņa sadzirdēja balsi, kas teica: „Ar tevi viss būs labi; tev vienkārši vajag nelielu spiedienu šajā rajonā – pārliecies pār krēsla atzveltni.” Kaut arī sāpes bija ļoti spēcīgas, Melānija sekoja norādei. „Elpo, vienkārši elpo, viņi drīz ieradīsies,” – teica balss.
Ātrā palīdzība ieradās un aizveda Melāniju uz slimnīcu. Kaut arī viņai bija bail, balss turpināja pārliecināt, ka viss būs kārtībā. Tā nomierināja viņu un bija kopā ar viņu visu atrašanās laiku slimnīcā. Katru vakaru Melānija juta smaragdzaļo klātbūtni, kas sūtīja viņai dziedinošu gaismu. Viņa zināja, ka tas ir Erceņģelis Rafaēls!
Melānija turpināja darbu ar Rafaēlu arī pēc atgriešanās mājās. Viņai tika dotas skaidras norādes par uztura maiņu: dzert ūdeni ar citrona sulu, vairāk ēst svaigus dārzeņus un augļus, izvairīties no zirņu un piena produktiem. Viņa nomainīja vistu pret zivi, un vēl viņai lika dzert apelsīnu sulu.
Melānija zaudēja gandrīz 18 kilogramus, ieturot diētu, ko viņai ieteica Erceņģelis Rafaēls. Un vēl, saņēma intuitīvas zināšanas par to, ka viņas žultspūslī bija sakrājušās vecas dusmas. Tagad Melānija strādā par masieri un palīdz citiem atbrīvot uzkrājušās dusmas no ķermeņa ar Erceņģeļa Rafaēla palīdzību.
 EŅĢEĻU IETEIKTĀ DIETA AIZŅEMTIEM CILVĒKIEM
Ātrās ēdināšanas industrija tika radīta cilvēkiem, kuriem ir maz laika. Kad jūs esat pārāk aizņemti, lai gatavotu vai sēdētu restorānā, vienkāršāk ir nopirkt „ātro ēdienu”, neizejot no mašīnas. Par laimi, Erceņģelis Rafaēls palīdz aizņemtiem cilvēkiem nostāties uz veselīgas ēšanas ceļa, pat atrodoties ļoti saspringtā grafikā.
Natašas Houras darbs prasīja daudz braukt ar automašīnu, tajā skaitā, arī pa naktīm. Par cik, Nataša neizprata veselīga uztura nozīmi, viņa pirka gatavu, treknu ēdienu, kas bija garšīgs, taču sagādāja smaguma sajūtu. Un ar laiku, sieviete sāka ciest no sāpēm labajā sānā.
Visbeidzot, viņa palūdza Erceņģeli Rafaēlu palīdzēt viņai ēst labāk (kaut arī, teica viņam, ka vēlas daudz veselīgāku pārtiku, tikai, ja tā būs garšīga). Gandrīz nekavējoties viņai pazuda kāre pēc hamburgeriem un sagribējās veģetāru ēdienu. Nataša sev atklāja mazus lieliskus restorānus, kas specializējās dabiskos produktos. Rezultātā, viņa jūtas pēc ēšanas vieglāk un možāk.
Lūk, ko saka Nataša: „Viens no labākajiem šīs pieredzes rezultātiem ir tas, ka pateicoties daudz veselīgākai pārtikai, es labāk dzirdu un sajūtu eņģeļus. Esmu pārsteigta par to, kā lūgums par palīdzību un mana gatavība tam, aizveda pie tik fantastiskām pārmaiņām manā dzīvē. Esmu pateicīga Erceņģelim Rafaēlam un visiem eņģeļiem par atbalstu.”
Piecpadsmitgadīgās Stīvijas grafiks būtu bijis grūts pārbaudījums pat pieaugušajiem, kur visu laiku steidzas: celšanās sešos no rīta, skola līdz pusē pieciem, astoņas stundas sporta nedēļā un vēl apmācība vakara kursos.
Ciešot no neizgulēšanās, Stīvija ar grūtībām atrada sevī spēkus, lai nodzīvotu dienu. Uzzinot par Erceņģeli Rafaēlu, viņa palūdza viņam palīdzēt viņai ar uztura un dzērienu izvēli un „attīrīt” viņas dietu. Viņa īpaši palūdza viņu palīdzēt viņai ēst vairāk augļus, dzert ūdeni minerālūdens vietā un lietot mazāk „piesārņotu ēdienu”. Divus vakarus pēc vēršanās pie Rafaēla, Stīvijai radās vēlme pēc apelsīniem un arbūza. Agrāk viņa nekad tiem nebija pieskārusies, bet tagad, ēda tos trīs reizes dienā!
Stīvija joprojām runāja ar Rafaēlu katru vakaru un pateicās par palīdzību. Viņas ēšanas ieradumi izmainījās uz labo pusi; viņa dzēra daudz ūdens un atteicās no kolas. Stīvija saka: „Skolā draugi man piedāvāja šokolādi vai čipsus, bet mans ķermenis tos atgrūda. Man piedāvāja saldu gāzētu dzērienu, bet man to negribējās – ķermenis vēlējās vienkāršu, parastu ūdeni bez gāzes.”
Stīvija kļuva enerģiskāka un iznesīgāka, un tagad, viņa no rītiem nejūtas kā salauzta. Viņa kļuvusi laimīgāka, un draugi un tuvinieki ir to ievērojuši. Turklāt, Stīvija zināja, ka viņai ir brīvā griba. Viņa saka: „Mana apetīte ir mainījusies, tāpēc, ka es ļāvu Erceņģelim Rafaēlam palīdzēt man nonākt pie izvēles, bet vai izvēlēšos pareizi vai ne – tas jau bija jāizlemj man.”
Ar savu piemēru Stīvija savus draugus un tuviniekus iedvesmoja ēst daudz veselīgāku pārtiku. Tā arī viņa pati kļuva par eņģeli uz Zemes, izplatot pareiza uztura vēsti ap sevi.
Kā redzams no šiem stāstiem, Erceņģelis Rafaēls – ir daudzpusīgs un talantīgs dziednieks. Esot dziednieks, viņš palīdz visiem – tajā skaitā, arī mūsu mīļajiem dzīvnieciņiem. Par to – nākamajā nodaļā.
 [Turpinājums sekos..]Avots: http://angelwithpurplewings.blogspot.com/2013/03/lielas-misterijas-patiesiba-par.html
Kategorija: Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” | Pievienoja: Saulite (07.03.2013)
Skatījumu skaits: 1850 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 2
Viesi: 2
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz