Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem”

„Erceņģeļa Rafaēla dziedinošie brīnumi” – 3.turpinājums

Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Erceņģeļa Rafaēla dziedinošie brīnumi” – 3.turpinājums


OTRĀ NODAĻA
Kā atslābināt un noņemt sāpes
Dārgais erceņģeli Rafaēl, pateicos par to, ka palīdzi manam ķermenim justies veselam, būt pilnam dzīvības un miera.

Statistika parāda, ka miljoniem cilvēku cieš no hroniskām vai saasinātām sāpēm, un viņi katru gadu tērē miljardiem dolāru, lai ar tām cīnītos. Šajā nodaļā mēs palūkosim, kā Erceņģelis Rafaēls dziedina garīgi fiziskās ciešanas.
Dažos gadījumos, diskomforts nekavējoties izzūd, bet citos, pakāpeniski pāriet. Šajos stāstos jūs pārsteigs neticamā Rafaēla līdzcietība pret tiem, kuri mokās sāpēs. Viņš atrodas līdzās ikvienam un atjauno cilvēkiem labu pašsajūtu.
BRĪNIŠĶĪGĀ SĀPJU NOŅEMŠANA
Protams, Erceņģelis Rafaēls var atvieglot tās un neļaut parādīties.
Rozas Nikersones stāsts ir ļoti brīnišķīgs un aizkustinošs: „Es atrados slimnīcā, nopietni slimoju un ļoti baidījos. Pirms dažām dienām, es zaudēju samaņu, un ārsti nesaprata, kas notiek. Analīzes nedeva nekādus secinājumus. Esmu miniatūras miesasbūves, un man ir smalkas vēnas, tāpēc mana rokas bija uztūkušas, visas zilumos no asins ņemšanas un injekcijām.
Agri no rīta, atnāca medmāsa, lai paņemtu vēl vienas asins analīzes un paskatītos, vai man nav iekšējā asiņošana. Viņai vajadzēja paņemt veselas piecpadsmit proves! Un par cik, manas rokas bija tik sliktā stāvoklī, viņai nācās ņemt asinis no delnas – bet tur ir vissāpīgāk!
Sāku raudāt. Medmāsa teica: „Man ir ļoti žēl, bet tas ir jādara.” Un deva man desmit minūtes „morāli sagatavoties”, kamēr viņa sagatavoja instrumentus.
Es paņēmu uz slimnīcu grāmatu „Erceņģeļa Mihaēla brīnumi” un atcerējos no tās, ka Mihaēls ar Rafaēlu strādā kopā.
Un, es sāku atkārtot: „Lūdzu, dārgie Erceņģeļi Rafaēl un Mihaēl, es lūdzu jums palīdzību, lai izietu visam tam cauri un pēc iespējas ātrāk un bez sāpēm. Lūdzu, esiet kopā ar mani te un aizvāciet manas bailes, manu satraukumu un sāpes!”
Kad medmāsa lika man apgulties, es aizvēru acis, un ieraudzīju sev apkārt smaragdzaļo Rafaēla gaismu. Es sajutu, ka manu kreiso roku tur Mihaēls, bet labo – Rafaēls. Kad medmāsa sāka ņemt asinis, es biju pārsteigta, ka vispār nejutu sāpes. Man bija silti un pat mierīgi, kamēr viņa piepildīja ar asinīm no delnas visas piecpadsmit proves. Tas aizņēma veselas divdesmit minūtes, bet es pat nevienu reizi nesarāvos. Vienkārši gulēju un pateicos brīnišķajiem ercenģeļiem par palīdzību.
Pēc tam, es pateicu medmāsai par lūgšanu ercenģeļiem, bet viņa man uzsmaidīja un atbildēja: „Viņi vienmēr ir ar mums un gatavi palīdzēt. Viss, ko vajag darīt – palūgt viņiem palīdzību.”
Tajā pašā dienā apstiprinājās, ka iekšējās asiņošanas nav un, kas esmu saslimusi infekcijas dēļ. Mani izārstēja un izrakstīja mājās pēc divām dienām, bez jebkādām turpmākām analīzēm un dūrieniem.”
Rozas stāsts ilustrē brīnišķo Rafaēla spēju palīdzēt tiem, kam tas vajadzīgs. Viņš padara „neiespējamo” par iespējamu. Kritiskās situācijās, kā šajā, ko vajag darīt, - tas ir lūgt.
Silvijai arī nebija citas iespējas, kā palūgt Rafaēlam novērst sāpes.. Kad iesāpējās zobs, stomatologs ieteica to izraut. Silvija nepanesa nomierinošos preparātus un teica stomatologam, ka viņam nāksies raut slimo zobu bez anestēzijas. Zobārsts iebilda, sakot, ka tas būs šausmīgi sāpīgi. Taču Silvija zināja, ka tas ir vienīgais pareizais risinājums un beidzot, stomatologs piekrita.
Divas dienas pirms raušanas, Silvija koncentrēti meditēja, lūdzās un kontaktējās ar Erceņģeli Rafaēlu. Viņa lūdz to aizsargāt no sāpēm un sarežģījumiem. Raušanas dienā, Silvija teica stomatologam: „Viss būs labi, manis nebūs; es būšu mežā”. Stomatologs pasmaidīja. Kamēr viņš gatavojās zoba raušanai, Silvija vizualizēja zaļo enerģiju un Erceņģeļa Rafaēla gaismu. Zobs iznāca, praktiski uzreiz. Silvija apgalvo, ka viņa vispār nav jutusi sāpes! Ārsts bija pārsteigts un paziņoja, ka nesaprot, kā tas var būt. Izrautā zoba vieta sadzija ļoti ātri. Silvija saka: „Tagad, es zinu, cik reāli esmu saistīta ar Erceņģeli Rafaēlu”.
DIEVIŠĶAIS VĒSTĪJUMS
Erceņģelis Rafaēls atbild uz lūgšanām d i v o s veidos:
1.    DIEVIŠĶĀ IEJAUKŠANĀS. Rafaēls dziedina slimību acumirklī vai pakāpeniski, taču bez jūsu apzinātas dalības.
2.    DIEVIŠĶAIS VĒSTĪJUMS. Rafaēls līdzdarbojas dziedināšanā, sniedzot jums norādes, kurām, ja seko, tās aizved jūs pie rezultāta, kuru lūdzāt.
Rafaēls čukst šīs norādes jūsu iekšējās ausīs, vai parāda jūsu iekšējai redzei, vai arī nodod tās jums kā intuitatīvu sajūtu.. Rafaēls virza jūs uz saprātīgu rīcību, kas ved uz dziedināšanu. Dievišķo vēstījumu var atpazīt pēc tā, ka tas atkārtojas. Jūs varat sajust pamudinājumu, lai spertu attiecīgus soļus, un jūs varat nesaprast, no kurienes radusies tāda ideja. Taču, ja izsekosiet tai, līdz rašanās brīdim, tad noskaidrosiet, ka tā radās uzreiz pēc tam, kā bijāt lūguši par dziedināšanu.
Tie, kuri seko Dievišķajam vēstījumam, vienmēr tiek apbalvoti, bet tie, kuri tam netic, žēlojas, ka Dievs neatbild uz viņu lūgšanām. Patiesībā, tie esam mēs, cilvēki, kuri ignorē Dieva pasniegto roku.
Līza Smita ļoti priecājās par to, ka sekoja saņemtajam Dievišķajam vēstījumam, kas izpaudās kā iekšējā balss. Kopš jaunības viņa cieta no sāpēm vēdera lejasdaļā menstruāciju laikā. Viņa izdzēra pa četrām pašām sāpju noņemošākajām tabletēm, katras divas stundas, citādi viņai sākas „īsta agonija”. Ārsti ieteica viņai lietot pretapaugļošanās tabletes, taču tas nelīdzēja. Pēc tam, viņu ievietoja slimnīcā.. Pēc nopietnas operācijas un vienpadsmit rehabilitācijas nedēļām, Līza sāka pierast pie dzīves bez sāpēm. Taču viņai par nelaimi, sāpes atgriezās, un kļuva vēl sāpīgākas, kā agrāk, un ārsti, vēl līdz šai dienai nezina, kāpēc. Par laimi, no garīga rakstura grāmatām Līza uzzināja par eņģeļiem. Reiz, vakarā, viņa vērsās pie Erceņģeļa Rafaēla un, par pārsteigumu, sajuta tīras mīlestības un siltuma klātbūtni. Pēc tam, viņa skaidri redzēja spilgti zaļu gaismu. Līza palūdza Rafaēlu dziedināt viņu no šīs briesmīgās slimības. Līza atceras: „Es iekšēji dzirdēju norādes, kurās tika minēts, lai es apguļos siltā vannā, bet pēc tam uzlieku rokas uz vēdera lejasdaļas un „vēršos pie Rafaēla”, divas dienas pirms menstruācijām. Nebiju pārliecināta, ka neesmu to izdomājusi pati, taču sev teicu: „Bet, ko es zaudēšu, ja vienkārši pamēģināšu?”
Un tā, divas dienas pirms, viņa precīzi izpildīja norādes. Tāpat kā agrāk, viņa sajuta siltumu un redzēja zaļu gaismu, bet šoreiz bija tā, it kā viņai būtu uzliktas vēl kādas rokas. Siltums pastiprinājās. Kaut arī Līza šaubījās par šī veida efektivitāti, viņai par pārsteigumu sāpes vairs neatgriezās, un viņai vairs nenācās dzert tabletes!
Līza saka: „Tas bija brīnums! Vēl arvien ļauju savam ego teikt, ka tā ir notikumu sakritība. Varu tikai piebilst, ka kopš tās dienas, ik mēnesi veicu dziedināšanu un sāpes vairs nav atgriezušās. Es pat vairs nepērku atsāpinošos līdzekļus. Erceņģelis Rafaēls izglāba mani no nepieciešamības slēpties katru mēnesi un dzīvot bailēs no ciešanām. Rafaēls – ir eņģelis – dziednieks katrai mūsdienu sievietei!”
***
Ja jūs saņemat intuitatīvas norādes un neesat pārliecināti, vai tie patiešām ir Dievišķie vēstījumi, vienmēr var palūgt eņģeļiem dot jums skaidru apstiprinājuma zīmi. Lūk, daži raksturīgākie kritēriji, kuri palīdzēs jums atšķir patiesus vēstījumus no viltus.
PATIESS VĒSTĪJUMS
VILTUS VĒSTĪJUMS
Kā atbilde uz lūgšanām
Atbilde uz satraukumu
Vienmēr līdzīgi (saturs)
Pastāvīgi mainās (saturs)
Vienmēr skaidri un saprotami
Miglaini un sarežģīti
Koncentrēts uz rīcību
Koncentrēts uz jautājumu: „Kas manī ir tāds, kas pie tā noveda?”
Sajūtams kā siltums un drošība
Sajūtams kā aukstums
Mana paziņa Tonija Meda izlēma pamēģināt sekot Dievišķajam vēstījumam un saņēma rezultātu: „Es klausījos pa radio pārraidi no cikla „Eņģeļu terapija”. Zvanītājai kaut kas sāpēja, un Dorīnas Virtjū vadībā, viņa vērsās pie Rafaēla ar lūgumu, lai viņš veic savu dziedināšanas darbu. Arī es pajautāju Rafaēlam, ko varu darīt, lai atbrīvotos no sāpēm mugurā. Es dzirdēju domās (vai, drīzāk, tā bija iekšēja zināšana): „Attīries no indēm, ejot vannā”. Es nezināju, kā attiekties pret šo vēstījumu, jo gāju dušā katru rītu un peldējos sālsūdenī katru vakaru. Ko viņš bija domājis? Es vēlreiz pajautāju un atkal saņēmu to pašu atbildi: „Attīries no indēm, ejot vannā”. Hmm, nodomāju. Neticami. Man jāiet vannā biežāk kā reize dienā? Kā tas var noņemt muguras sāpes? Centos saprast informāciju, un pagāja vēl dažas stundas. Tad, es padomāju par savas draudzenes Katrīnas jauno biznesu. Atcerējos, ka viņas holistiskajā centrā veic „jonizētās vannošanās” un pieteicu seansu. Nonākot centrā, ievēroju lielu gleznu. Pajautāju draudzenei: „Katrīn, kas tajā ir atainots?” Viņa atbildēja: „Nu, Tonij, tas taču ir Erceņģelis Rafaēls!” Tā es sapratu, ka esmu uz pareizā ceļa! Tagad, es veicu jonizētās vannas mājās un turpinu strādāt ar Erceņģeli Rafaēlu un citiem eņģeļiem, ar dažādu brīnumainu metožu palīdzību.”
Līdz ar Dievišķo vēstījumu, mēs strādājam kopā ar Dievu un eņģeļiem. Pieeja katrai situācijai un cilvēkam ir individuāla un unikāla, tā kā pievērsiet uzmanību atkārtotām sajūtām vai idejām, kuras rodas pēc lūgšanām par dziedināšanu.
Tāpat, kā Tonija, jūs, iespējams sajutīsieties kā detektīvs, meklējot Rafaēla atstātās zīmes. Bet tagad – Hildes Blēras stāsts.
Hildei septiņus gadus sāpēja mugura. Ārstēšanās pie hiropraktiķiem, darbs ar diviem speciālistiem akupunktūrā un fizioterapijā, tikai pastiprināja viņa ciešanas. Tad, viņa uzzināja par Erceņģeli Rafaēlu un palūdza viņam noņemt muguras sāpes. Hilde nekavējoties saņēma iekšējās norādes pārtraukt visas ārstēšanās. Tad, viņai tika sniegta norāde, izstaipīties gultā pirms miega. Vēl viņai lika vizualizēt, kā viņa dejo, neizjūtot nekādas neērtības. Hilde sekoja šīm norādēm, un pēc mēneša viņas sāpes izgaisa uz visiem laikiem.
Pēc Hildes vārdiem, viņa uzzināja, ka „eņģeļi reizēm palīdz mums, čukstot mūsu ausīs, ko jāizdara, lai sev palīdzētu. Tagad, es zinu, ka mani eņģeļi mani veda uz to, ko man vajag paveikt caur iekšējo zināšanu vai norādi. Reizēm ir vajadzīga ārsta palīdzība, bet arī zinu, ka mums ir Erceņģelis Rafaēls, kad mums viņš vajadzīgs.”
Reizēm, Erceņģelis Rafaēls darbojas kā debesu fizioterapeits, norādot slimniekiem, ka viņiem vajag muskuļu masāžu. Kad izbijusī medmāsa, vārdā Kārena Foreste spēcīgi sastiepa muguru, tīrot sniegu no mājas iebraucamā ceļa, viņa tūlīt vērsās pie Erceņģeļa Rafaēla un nekavējoties sajuta viņa nomierinošo klātbūtni. Viņa sajuta siltumu un durstīšanu savā mugurā. Viņa pat ar iekšējo redzi redzēja dziedinošās gaismas zaļos starus ap muguru un ķermeni. Kārenai kļuva vieglāk, jo viņa zināja: Rafaēls palīdzēs viņai izārstēties dabiskā veidā.
Kārena domās lūdza Erceņģelim likt viņai saprast, ko jādara dziedināšanas procesā. Tajā pašā dienā un nākamajā, viņai lika apgulties četras reizes dienā, uz divdesmit minūtēm, lai dotu eņģeļiem iespēju dziedināt viņas ķermeni.
Pirmajā dienā, tas bija diezgan viegli, jo Kārena nevarēja pakustēties. Bet otrajā dienā, viņai kļuva ievērojami labāk, un Kārena būdama aktīvas dabas, ar grūtībām varēja sevi piespiest vienkārši gulēt. Viņa labprāt ignorētu jebkuru diskomfortu un turpināja darīt savas lietas. Taču, Kārena juta iekšēju pamudinājumu nedaudz apgulties – un ieklausījās.
Sieviete, gandrīz bija nonākusi līdz ceturtā dziedinošā seansa beigām otrajā dienā, kad viņai parādījās kāda ļoti steidzama lieta! Taču, viņa dzirdēja skaidru: „Ej un apgulies!” Viņa zināja, ko nozīmē šie vārdi, tāpēc, pārtrauca darbu un apgūlās, lai pabeigtu eņģeļu dziedinošo seansu. Un, tāpat kā iepriekšējos seansos, sajuta maigu Erceņģeļa Rafaēla klātbūtni, līdzās fiziskajam siltumam un durstīšanai mugurā. Vēl viņai patika skatīties uz skaistajiem dziedinoši zaļās gaismas stariem, kas bija visapkārt.
Kārena saka: „Trešajā dienā, es atgriezos normālā stāvoklī. Zinu no savas medmāsas pieredzes, ka vajadzīga apmēram nedēļa, lai izārstētos no tāda sastiepuma. Esmu ārkārtīgi pateicīga par lielisko eņģeļu dziedināšanu.”
Ticiet, ka Erceņģelis Rafaēls precīzi zina, kā jūs dziedināt. Atkārtošos: ja neesat pārliecināti, vai saņemat patiesu vēstījumu, lūdziet to atkārtot, izskaidrot un apstiprināt.. Neuztraucieties, ka aizvainosiet Rafaēlu ar uzbāzību vai nepateicību: viņš ir pilnībā koncentrējies uz to, lai atgrieztu jums veselību, atjaunotu mieru jūsu apziņā.
Reizēm, Dievišķais vēstījums no Rafaēla ietver „mājasdarbu”, kura mērķis ir jūtu ticības nostiprināšana dziedināšanai. Kā jau tiku minējusi, Debesis nepārkāpj jūsu gribas brīvību. Tāpēc, ja daļa no jums pretojas dziedināšanai, Rafaēls var palīdzēt jums „atvērt durvis” un brīvi pieņemt viņa brīnumaino enerģiju.
Līnai bija vajadzīga tāda palīdzība, un Rafaēls lika aizdegt sveces mājas krustpunktos, lai viņai būtu vieglāk attīstīt sevī vēlmi izdziedināties, un saprast, ka viņa ir pelnījusi Debesu palīdzību. Viņa astoņus gadus cieta no spiediena sprandā un galvā, un noņēma sāpes ar hiropraksi. Taču, 2007.gadā, sāpes pastiprinājās; spazmas varēja ilgt veselu nedēļu. Tas padarīja Līnu gluži bezspēcīgu. Vissliktākais bija tas, ka zāles nelīdzēja, bet analīzes neko neuzrādīja.
Lūk, kāpēc, Līna nolēma saukt palīgā Erceņģeli Rafaēlu. Viņa saņēma norādi Lieldienu nedēļā, 2008.gadā, aizdegt sešas baltas sveces, sešas dienas pēc kārtas. Viņa vizualizēja zaļi dziedinošos Rafaēla gaismu ap ķermeni un pateicās viņam par mīlestību, dziedināšanu un aizsardzību. Kopš tā brīža, viņai nav bijis savilktu muskuļu.
Sveces attīrīja Līnu, pastiprināja viņas koncentrēšanos uz ticību. Palīdzēja arī meditācijas, kurās viņa vizualizēja zaļo gaismu ap ķermeni – dziedinošo Rafaēla klātbūtni. Un vēl, Līna izmantoja apstiprinošu lūgšanu – pateicās Debesīm par palīdzību, pirms palīdzība izpaudās.
Tas ir efektīvs veids kā nostiprināt ticību, tāpēc, ka apstiprinošās lūgšanas vai afermācijas, palīdz noticēt brīnumiem, bet ticība atver vārtus dziedināšanai.
Reizēm, Rafaēls aizved cilvēkus pie vajadzīgā dziednieka. Kad tas notiek, mūsu ziņā – ir sekot vadībai. Reizēm, lai to sasniegtu, nākas meklēt zīmes apkārtējā pasaulē. Rafaēls var nosūtīt cilvēkus kā pie tradicionālajiem ārstiem, tā arī pie tautas medicīnas speciālistiem.
Karmenu nosūtīja pie viena no diplomētām eņģeļterapeitēm, un viņa saņēma brīnišķīgu dziedināšanu: „Man bija hroniskas sāpes labajā gurnā, tās mans hipokrātiķis norakstīja uz to, ka es basām kājām staigāju par mūra grīdu. Nedaudz palīdzēja ortopēdiskās saistzoles. Līdz, pēc otrās grūtniecības, es pieņēmos svarā un sāpes atgriezās.
Kaut arī nometu lieko svaru un turpināju nēsāt ortopēdiskās saistzoles, sāpes nepārgāja. Reiz, es izlasīju rakstu par vietējo eņģeļterapeiti. Es sazinājos ar viņu un norunājām tikšanos. Seansa laikā, viņa virzīja roku virs manas kājas un pateicās Erceņģelim Rafaēlam par dziedināšanu. Sāpes uzreiz pierima, un pēc mēneša man vairs nesāpēja kāja, palika tikai viegla durstīšana gurnā. Esmu pilnīgi pārliecināta, ka mani izdziedināja Erceņģelis Rafaēls, un es katru dienu, esmu pateicīga viņam par šo dziedināšanu.”
Esmu priecīga dzirdēt, ka Karmena tā tic Erceņģelim Rafaēlam. Kaut viņa enerģiju vadīja sieviete – eņģeļterapeite, Debesis bija tās, kas dziedināja Karmenu. Tas ir tas, ko es vienmēr uzsveru savās nodarbībās par eņģeļu terapiju, lai praktiķi nekristu pašapmierinātībā savas dziedināšanas panākumos. Visa slava vienmēr pieder Dievam. Mēs esam nopelnījuši tikai tik, ka labi klausām Dievu un atveram kanālus Viņa dziedinošajai enerģijai.
Dievišķā norāde ne vienmēr ir „svinīga” vai pat „neparasta”. Bieži, tā ietver saprātīgu padomu, kura rezultātā sāpes mazinās vai tiek pārtrauktas. Tā notika ar dziednieci, vārdā Džiliana Smolla, kad 42 gadu vecumā, viņa izlēma skriet maratonu.
Džiliana trenējās, uzlabojot gaitu un skrējienu, līdz pakāpeniski nonāca līdz desmit kilometru distancei. Kādu reizi, skrējiena laikā, viņai iesāpējās labais apakšstilbs. Džiliana negribēja apstāties, un viņa sāka skriet lēnāk un lūdza Erceņģelim Rafaēlam palīdzību – noņemt sāpes. Saņemot norādi pāriet uz soļošanu, Džiliana sāka strīdēties: viņa tik tikko bija ieskrējusies.
Taču, no jauna viņai tika dota norāde: iet kājām, divu nākamo dziesmu laikā, kas skanēja plejerī. Jo īsts Dievišķais vēstījums vienmēr atkārtojas! Tāpēc, Džiliana izdarīja, kā tika likts, un pēc otrās dziesmas, no jauna atsāka skriet. Un labi noskrēja savus desmit kilometrus. Kopš tās dienas, ja viņai skrējiena laikā parādās sāpes, viņa lūdz palīdzību Erceņģelim Rafaēlam. Ar Rafaēla palīdzību Džiliana ir spējusi noskriet maratona distanci vairākas reizes, un visas – bez sāpēm!
Man bija līdzīga pieredze, kad veicu sešu kilometru skrējienu. Sajūtot karstumu gurna daļā, es palūdzu Erceņģelim Rafaēlam palīdzību – un noskrēju atlikušo krosa daļu viegli un bez piepūles.
ACUMIRKLĪGA, BRĪNUMAINA IZDZIEDINĀŠANĀS
Kā tikko redzējām, reizēm Erceņģelis Rafaēls izdziedina, sniedzot Dievišķās norādes priekšrakstu vai instrukciju formā, ko mēs saņemam intuitatīvi. Un, tomēr, viņš reizēm strādā tieši ar cilvēku ķermeņiem un nekavējoties noņem sāpes. Kāpēc gan viņš nedziedina katru uzreiz? Es varu tikai nojaust, kad Rafaēls sniedz norādes, tās ir daļa no cilvēka garīgas pilnveidošanās; vai arī tāda cilvēka dzīves mērķis – iemācīties rūpēties par sevi un garīgo dziedināšanu.
Acumirklīga izdziedināšana atbilst garīgajai pilnveidei, tāpēc, ka silda ticību Debesu aizsardzībai. Tā notika ar Sendiju Mellemu, kuras iekšējā asiņošana noveda pie galvas smadzeņu audzēja.
Slimnīcā Sendijai sākās migrēnas – pēc ārstu vārdiem, no asinsizplūduma. Izrakstot no slimnīcas, viņai izrakstīja pretsāpju līdzekļus, un divus nākamos gadus viņa ārstējās poliklīnikā. Kaut arī, viņai piecas reizes mainīja zāles un viņa izmēģināja akupunktūru, sāpes nepārgāja. Ārsti teica, ka tas ir uz visu mūžu.
Taču Sendija negribēja dzīvot ar sāpēm. Un viņa palūdza Erceņģeli Rafaēlu par dziedināšanu. Pēc tam, viņa izgāja uz ielas paelpot svaigu gaisu, domājot, ka, iespējams, tas nedaudz palīdzēs, un pēc piecpadsmit minūtēm ievēroja, ka jūtas citādāk, taču nevarēja saprast, kāpēc. Un, tad viņa saprata: migrēna bija pazudusi. Gadiem ilgās, nepārtrauktās sāpes, pēkšņi, bija pārgājušas!
Sendija saka: „Es pateicos Rafaēlam katru dienu par to, ka viņš sadzirdēja manas lūgšanas, tajā sestdienas rītā. Tagad, eņģeļi kļuvuši par svarīgu manas dzīves daļu!”
Man patīk stāsts par to, kā Rafaēls acumirklī izdziedina senas slimības, kā Sendijas gadījumā. Iztēlojieties, cik brīvai viņai vajadzēja justies pēc tik ilgiem mocību gadiem! Eņģeļiem bija dzīves – bez sāpēm - atslēga, taču, vispirms viņiem vajadzēja dot atļauju un pilnībā atvērt durvis dziedinošajai darbībai.
Bet tagad – Lūkasa Toblera stāsts.
Kad Lūkass bija pusaudzis, viņam veica operāciju labajā plaukstas pamatnē.. Operācija noritēja labi, taču, kopš tās dienas, plauksta nekustējās tik labi, kā iepriekš.
Pēc gadiem, Lūkass sāka strādāt ar eņģeļiem un vērsās pie Erceņģeļa Rafaēla, lai tas dziedina viņa plaukstas pamatni. Viņš bija pārsteigts par to, ka labā plaukstas pamatne uzreiz sāka darboties daudz brīvāk!
Lūkass saka: „Pateicības pārpilns, es kustināju un kustināju locītavu, kura no jauna bija ieguvusi brīvu kustību. Pat tagad, pēc vairākiem gadiem, es varu to pilnībā saliekt.”
Bez hroniskām saslimšanām, Erceņģelis Rafaēls arī acumirklī dziedina svaigas traumas. Kendasija Prutta –Hekstole sajuta sāpes jogas nodarbībās un acumirklī saņēma palīdzību no Erceņģeļa Rafaēla.. Kendasija redzēja Rafaēla dziedināšanu ar iekšējo redzi: „Mēs ar vīru intensīvi pildījām jogas vingrinājumus, kas ietver ilgstošu stiepšanos un dziļu elpošanu. Ja pozas izpilda nepareizi, ir viegli sastiept muskuļus. Mēs pārgājām uz pozu, kur vajag labo roku izstiept augšā, un tad, es sajutu, ka labais plecs iesmeldzas sāpēs. Man šis plecs, reiz, bija traumēts, un tagad kļuva ļoti sāpīgs. Es domās vērsos: „Rafaēl, lūdzu palīdzi!”
Negaidot es pilnībā ieraudzīju cilvēku ar lielu adatu un smaragdzaļu diegu, šujot man plecu. Bet tad, ieraudzīju, ka, kāds paņem mazu putekļsūcēju un ar to izsūca sāpes! Es zināju, ka Erceņģelis Rafaēls man palīdz, dziedina no šīm sāpēm.”
PAKĀPENISKA DZIEDINĀŠANA
Reizēm, dziedināšanai Rafaēlam vajadzīgs vairāk laika. Izpētot simtiem stāstu, esmu nonākusi pie slēdziena, ka lietderīgi ir lūgt, līdz ierodas palīdzība. Atkārtotas lūgšanas palīdz pārcelt prātu stāvoklī, kurā tas var pieņemt šo palīdzību.
Citiem vārdiem runājot, lūgšanas – ir katalizatori, kas atver durvis Rafaēla dziedinošajai enerģijai. Un brīdī, kad jūs esat gatavi pieņemt viņa palīdzību, tā nāk, kā gadījumā ar Annu – Mariju.
Kad Anna – Marija bija stāvoklī, viņai pašķīrās iegurņa kauli; tas nepārgāja un pastāvīgi izsauca sāpes. Viņai deva steroīdu injekcijas, lai cīnītos ar sāpēm, bet kļuva arvien nepatīkamāk un nepatīkamāk. Annai – Marijai sāpēja, neatkarīgi no tā, vai viņa stāvēja, sēdēja vai gulēja. Ārsts teica, ka vienīgā izeja – ir operācija..
Izmisusi, Anna – Marija vērsās pie Erceņģeļa Rafaēla ar lūgumu dziedināt viņu, lai izvairītos no operācijas. Gandrīz, nekavējoties, viņa sajuta, ka telpā mainījās enerģētika, it kā katra viņas šūniņa uz mirkli „sastingtu”. Viņa piedzīvoja savādas sajūtas ap iegurni, it kā miljoniem zirnekļu apvītu ap to tīklus – tikai tā, viņa to var aprakstīt. Kādu laiku tas turpinājās, līdz viņa aizmiga.
Nākamajā dienā, sāpes bija mazinājušās. Sieviete turpināja vērsties pie Rafaēla pa vakariem, pirms miega. Reizēm, ap iegurni kļuva karsts, bet reizēm, parādījās asas sāpes, un viņai nācās lūgt Rafaēlam palēnināt procesu. Katru nakti, aptuveni divus mēnešus, Anna – Marija vērsās pie Rafaēla un lūdza viņu dziedināt, un katru dienu, nākamajā rītā, viņai bija vieglāk.
Pēc divām nedēļām, viņa atkal varēja vadīt mašīnu, nelielos attālumos. Pēc sešām nedēļām staigāja bez spieķa. Tagad, ir pagājuši jau trīs mēneši, un viņai jau ir daudz labāk, bet lielākoties, sāpju nav vispār.
Pacietība un lūgšanas katru dienu, dziedina Annu – Mariju tāpat, kā Dievišķo norāžu izpildīšana palīdzējusi citiem cilvēkiem, stāstos, kas tika pastāstīti šajā nodaļā. Nākamajā nodaļā, jūs vairāk uzzināsiet par to, kā Rafaēls dziedina, sūtot cilvēkus pie vajadzīgā ārsta. Ir svarīgi palūgt palīdzību un negaidīt, ka dziedināšana notiks, kādā noteiktā veidā. Ziniet, ka katra lūgšana tiks sadzirdēta un uz katru atbildēs, un atbilde būs paredzēta, tikai jums.

Avots: http://angelwithpurplewings.blogspot.com/2013/02/lielas-misterijas-patiesiba-par_9833.html
Kategorija: Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” | Pievienoja: Saulite (07.03.2013)
Skatījumu skaits: 1521 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 7
Viesi: 7
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz