Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem”

„Erceņģeļa Rafaēla dziedinošie brīnumi” – 8.turpinājums

Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Erceņģeļa Rafaēla dziedinošie brīnumi” – 8.turpinājums


PIEKTĀ NODAĻA
Bērnu dziedināšana
Dievs un erceņģeli Rafaēl, lūdzu, pieskatiet manus bērnus un izdariet tā, lai viņi būtu veseli un atrastos drošībā. Lūdzu, vadiet mani, lai es esmu labs vecāks un nodrošinu visas bērnu vajadzības.

Es vienmēr esmu ticējusi, ka Debesīm bērni – ir paši svarīgākie un eņģeļi, no visa spēka, cenšas rūpēties par viņu veselību un drošību. Esmu pārliecināta: kad pieaugušie slikti izturas pret bērniem, eņģeļi satraucas, ka var pārkāpt šo pieaugušo brīvo gribu. Un tomēr, eņģeļi no visa spēka cenšas pieskatīt visas pasaules bērnus.
Bērni, šķiet, ieņem īpašu vietu Erceņģeļa Rafaēla sirdī. Jaunas, tīras sirdis priecājas par dziedināšanu, pieņemot veltes ar labvēlību un pateicību.

Šajā nodaļā, visi bērnu vārdi, izņemot vienu, tika mainīti. Pieaugušo vārdi ir īsti (tāpat, kā visā grāmatā). Nākamie stāsti ir īpaši aizkustinoši, jo bērni redz un sajūt Rafaēla klātbūtni dziedināšanas laikā, pateicoties sava prāta atvērtībai.
Piemēram, Rūbija Nike ar saviem krustbērniem, 12 un 14 gadus veciem, atradās kotedžā pie ezera. Pa vakariem viņi izvilka viens otram kārtis no „Erceņģeļu Orākula” kāršu kavas. Vecākā krustmeita, Fiona, pastāvīgi izvilka Erceņģeļa Rafaēla kārti, tāpēc, Rūbija pastāstīja viņai par dziedinošo eņģeli visu, ko zināja.
Pēdējā, atvaļinājuma dienā, Fionu kreisajā pēdā sakoda bite. Rūbija saņēma meitenes pēdu rokās un teica: „Viss būs labi! Paaicināsim Rafaēlu. Elpo dziļi, un viņš tevi izdziedinās!”
Fiona teica: „Viņš jau ir ar mums!” Viņa pārstāja raudāt un piebilda: „Ak, Dievs, tante Rūbija, sāpes ir pārgājušas!”
Tad Fiona sāka dejot, griežoties un dziedot: „Paldies tev, Rafaēl! Tu izārstēji manu kāju!” Viņas absolūtā ticība eņģeļiem parādīja, kā pieņemt acumirklīgu dziedināšanu. No bērniem var daudz iemācīties!
IEŅEMŠANA
Bībelē stāstīts par to, kā Eņģeļi palīdzēja Sārai, Marijai un Elizabetei grūtniecībā. Un šodien, viņi turpina palīdzēt mātēm visos jautājumos par iznēsāšanu, dzemdībām un bērna audzināšanu.
Līdz manām ausīm nonāca daži stāsti par sievietēm, kuras ieņēma bērnu pēc tam, kā bija palūgušas Eņģeļiem palīdzību. Jā, arī maniem vecākiem bija problēmas ar ieņemšanu, līdz viņi pasūtīja lūgšanu baznīcā. Un es tiku ieņemta pēc trim nedēļām! Kā gan pēc kā tāda, neticēt lūgšanas spēkam? Jo tā palīdzēja manai fiziskajai dzimšanai.
Eņģeļu terapeite Morgana Dresnina gatavoja savu pacienti uz mākslīgo apaugļošanu. Paciente nevarēja tikt pie bērniņa dabiskā ceļā, un viņas ar ārsti baidījās, vai viņas ķermenis spēs veiksmīgi iznēsāt bērnu. Šajā situācijā Morgana vērsās pie Erceņģeļa Rafaēla.
Ar iekšējo redzi, Morgana redzēja, kā Rafaēls uzlika rokas uz pacientes vēdera lejasdaļas un viņas ķermenī iegāja spēcīga enerģijas un gaismas plūsma. Tobrīd, viņš norādīja Morganai, lai arī viņa uzliek rokas uz pacientes gurniem.
Kad darbs bija paveikts, Morgana palūdza, lai paciente pastāsta par savām sajūtām, kuras viņai radās seansa laikā. Tā teica: „Pēc tam, kā jūsu uzlikāt sildītāju uz vēdera..” – un sāka stāstīt par savām domām un vīzijām.
Morgana pasmaidīja un pastāstīja pacientei, ka tas, ko viņa sajuta, kā sildītāju uz vēdera bija Erceņģeļa Rafaēla bezgalīgā mīlestība un dziedinošā enerģija!
Tā sieviete jau astoņus mēnešus ir stāvoklī. Morgana saka: „Pateicos tev, Rafaēl, par to, ka atjaunoji līdzsvaru pacientes ķermenī un radīji visus nosacījumus veiksmīgai grūtniecībai.”
Tradicionāli ar lūgumu par palīdzību ieņemšanā un bērna iznēsāšanā, vēršas pie Erceņģeļa Gabriēla, jo, pēc Evaņģēliju vēstījumiem, tieši viņš pavēstīja Marijai un Elizabetei par grūtniecību. Strādājot ar Gabriēlu, un ar Rafaēlu, jūs izmantojat dubultu aprūpējošā eņģeļa (Gabriēla) un dziedinošā Eņģeļa (Rafaēla) enerģiju. Lieliska kombinācija!
Lūk, ļoti spēcīga lūgšana bērna ieņemšanai:
Erceņģeļi gabrēl un rafaēl, es vēršos pie jums. Pavadiet mana mīļā, vēl topošā bērna dvēseli un palīdziet manai dzemdei kļūt par lielisku templi, kur bērns spēj augt vesels un spēcīgs. Norādiet man skaidri uz darbībām, kuras mums ar bērna tēvu ir jāizpilda, lai nodrošinātu veiksmīgu ieņemšanu, veselīgu grūtniecību un pilnīgu iznēsāšanu.
GRŪTNIECĪBA
Erceņģeļi Rafaēls un Gabriēls seko grūtniecībai, rūpējas par mātes un bērna drošību un veselību. Erceņģeļi sniedz intuitatīvas norādes, kādas darbības vislabāk uzsākt, rūpējoties par sevi un mazuli. Erceņģeļi arī vada mediķus un dziedniekus, kuri nodarbojas ar grūtniecību.
Eņģeļu terapeite Barbara Ingesa vērsās pie Erceņģeļa Rafaēla, kad viņas draudzenei bija sarežģījumi grūtniecības laikā. Stāvoklis pasliktinājās, un viņa varēja zaudēt bērnu, viņai nācās pāriet uz gultas režīmu un viņa vispār nevarēja celties. Viņa palūdza Barbarai uzaicināt Eņģeļus.
Barbara saka: „Es uzrakstīju lūgšanu Erceņģelim Rafaēlam, Mātei Marijai un Dievam, palīdzēt man viņu izdziedināt un, lai viss ir labi kā viņai, tā bērnam. Viņa izrunāja šo lūgšanu katru dienu, un pat iemācījās no galvas. Viņas veselības atjaunojās, un pēc diviem mēnešiem, viņai piedzima spēcīgs puika. Viņa bija tik pateicīga Erceņģelim Rafaēlam, ka sakopēja manu lūgšanu un izdalīja kopijas visiem, ko pazina.”
Lūk, Barbaras lūgšana:
Dievs, svētais gars un erceņģeli rafaēl, lūdzu jūs ietvert mani ar savu mīlošo, dziedinošo enerģiju. Lūdzu, lai mans fiziskais ķermenis būtu pilnībā vesels un, lai pat slimību ēnas no tā zūd. Lūdzu, manam ķermenim rīkoties saskaņā ar dievišķo nodomu. Lūdzu, lai jaunava marija, mīlošā visuma māte, ierodas pie manis, man palīdzēt; es ieguldu savu mātišķumu viņas mīlošajās rokās, lai viņa aizsargā manu bērnu. Lūdzu, lai šī situācija atrisinās brīnumainā veidā. Lai notiek tā!

Es apbrīnoju šīs mātes veselo saprātu, kas ļāva viņai lūgt Barbarai palīdzību, un tad, regulāri izrunāt lūgšanu. Svarīgi, lai mēs rīkotos, kā to iesaka mums Eņģeļi caur intuitatīvi saņemtu domu un sajūtām.
Lūk, vēl viena lūgšana veselīgai grūtniecībai:
Dievs, erceņģeli gabriēl un erceņģeli rafaēl, paldies, ka rūpējaties par manu grūtniecību un nodrošināt pilnīgu drošību un veselību manam bērnam. Lūdzu, pilnībā mūs aizsargājiet un dodiet man un ārstam skaidras norādes par tām rīcībām, kuras mums jāizpilda veselības un drošības labad. Paldies, ka palīdziet manam ķermenim, kā arī mana bērna augošajam ķermenim, nodrošinot ar veselīgu pārtiku un dzērieniem. Paldies par to, ka es atrodos mīlošā atmosfērā un esmu ietverta ar maigu un mani atbalstošu mīlestību un situācijām. Paldies, ka palīdziet manai grūtniecībai būt pilnīgi veselīgai, ka palīdziet man pilnībā iznēsāt un veiksmīgi laist pasaulē bērnu.
ADOPCIJA
Erceņģeļi Gabriēls un Rafaēls arī palīdz vecākiem adoptēt brīnišķīgu jaunu ģimenes locekli. Lūk, laba lūgšana audžuvecākiem:
Dievs, erceņģeli gabriēl un erceņģeli rafaēl, es vēršos pie jums. Lūdzu, noskaņojiet mani uz labāko adopcijas dienestu, atvediet pie manis manu bērnu viegli un mierīgi. Palīdziet man saglabāt šajā procesā spēkus, labu garastāvokli un pacietību.


MAZU BĒRNU DZIEDINĀŠANA
Eņģeļi atrodas līdzās jūsu bērniem katru viņu dzīves mirkli (tāpat kā jums, starp citu). Ar mazuļiem, kuri pēta pasauli, reizēm gadās nepatikšanas, taču, par laimi, Erceņģelis Rafaēls vienmēr ir līdzās un gatavs ķert viņus, ja viņi krīt.
Donnas divgadīgā meitiņa Kristī, applaucēja sev galvu un seju, kad aizsniedzās līdz mammas tējas krūzei. Donna un pārējie ģimenes locekļi, tūlīt vērsās pie Erceņģeļa Rafaēla, lai meitenītei nepaliktu apdegumi.
Ārsti sākumā domāja, ka Kristī būs vajadzīga ādas pārstādīšana, taču iesākumā, viņiem vajadzēja attīrīt apdegumus un nogriezt matus, lai izvērtētu bojājumus. Viņi ietina viņas seju apsējos un aizveda uz bērnu apdegumu centru, kas ir trīs stundu brauciena attālumā no mājām. Donna un viņas ģimene lūdzās, lai Erceņģelis Rafaēls un Mihaēls aizsargā un izdziedina Kristī.
Donna atceras: „Kaut kad, nakts vidū, es sajutu ap sevi eņģeļus un zināju, ka viss būs labi. Par to pārliecināta, es aizmigu.”
Nākamajā rītā, ārsti, noņemot apsējus no Kristī, bija pārsteigt, tāpēc, ka viņas āda bija vienkārši sarkana, bez apdegumiem. Viņi teica, ka tas vienkārši ir brīnums. Operācija nebija vajadzīga. Krstī izrakstīja mājās, nozīmējot vēl vienu apskati pēc nedēļas. Apskates laikā, ārsti teica, ka viss ir pilnīgā kārtībā. Pēc pieaugušo lūgšanas, Kristī izveseļojās. Tagad, viņai ir septiņi gadi, un viņai nav apdegumu pēdu.
Donna saka: „Es vienmēr ticēju Erceņģeļa Rafaēla dziedinošajam spēkam, un lūk, apliecinājums tam, - kad tici, brīnumi patiešām notiek.”
Izņemot nelaimes gadījumus un traumas, Rafaēls var izdziedināt bērnus no slimībām. Līdz ar pirmajiem iesnu simptomiem vērsieties pie Erceņģeļa Rafaēla ar tādu lūgšanu:
Dārgo erceņģeli Rafaēl, lūdzu, palīdzi manam bērnam izdziedināties tieši tagad. Lūdzu, lai tu ietver viņu savā dziedinoši zaļajā enerģijā un palīdzi viņam būt pilnīgi veselam un labi justies tieši šobrīd.
Džanete Stīvensa izjuta Rafaēla mīlošā, dziedinošā spēka varenību, kad vērsās pie viņa par astoņpadsmit mēnešus veco mazmeitu. Seitija jau dažus mēnešus regulāri saslima ar četrdesmit grādu temperatūru. Reiz, kad Seitija bija nevesela, Džanete aizbrauca pie viņas un redzēja, ka meitenīte sēž mātes klēpī un uz neko nereaģē. Pēc acīm bija redzams, ka viņai nav labi.
Un tad, Džanete uzlika roku uz Seitijas muguras, aizvēra acis un veica dažas dziļas ieelpas. Viņa palūdza Erceņģeli Rafaēlu ierasties pie meitenītes un izdziedināt viņu. Džanete iztēlojās smaragdzaļo krāsu, kas izplūda no rokām un iegāja Seitijas ķermenī, kopā ar Erceņģeli Rafaēlu, kurš velk no viņas ārā vīrusu.
Pēc dažām stundām, Seitija palūdza padzerties un paēst, un tas bija lieliski, jo viņa neko nebija ēdusi slimības laikā. Džanete zināja, ka vīrus ir projām. Drīz, Seitija skraidīja pa mājām un spēlējās, vesela un laimīga.
Esot vecāks, vecmāmiņa vai vectētiņš, jūs, protams, satraucaties, ja bērns saslimst. Taču jūs varat palūgt Erceņģeli Rafaēlu atvieglot jūsu sirdi un prātu, lai jūs saglabātu mieru, kad palīdzat savam bērnam.
Lūk, lūgšana:
Dārgo erceņģeli Rafaēl, lūdzu nomierini mani un iedves manī ticību, ka mans bērns ir vesels. Lūdzu, palīdzi man precīzi saklausīt tavus vēstījumus un būt spējīgam domāt skaidri, rīkoties ātri, lai palīdzētu bērnam ātri sajusties labāk. Pateicos.
Karmena Karinjana, bērnu medmāsa visu zināja par smagajiem sarežģījumiem, kad viņas četrgadīgajam dēlam Metjū atklājās nopietna sirds saslimšana. Viņu aizveda ar „ātrajiem” uz lielu medicīnas centru, gandrīz simts kilometrus no mājām.
Bērnu kardiologs teica: ja Metjū stāvoklis naktī pasliktināsies, viņu pārvedīs uz bērnu slimnīcu Bostonā, lai pieslēgtu pie sirds un plaušu stimulācijas aparāta. Karmena bija šokā. Ar viņas bērnu nekas tāds nevarēja notikt!
Medmāsas pavadīja viņu uz mazu telpu, caur zāli, kur viņa varēja pagulēt, kamēr Metjū veica analīzes. Tieši šajā telpā, Karmena mokās iekliedzās un teica Visumam, ka negrib zaudēt dēlu. Viņi skaļi lūdzās un vērsās pie Erceņģeļa Rafaēla, lai viņš ierodas pie Metjū un palīdz viņam. Karmenai nebija citas izvēles, kā uzticēt dēlu Dievišķajiem spēkiem.
Karmena nespēja nomierināties. Raudot viņa sadzirdēja, kā atvērās durvis, it kā kāds no viņas būtu aizgājis. Pārpildīta skumjām, viņa nepievērsa tam īpašu uzmanību. Viņa grozījās, nespēja aizmigt, bet domas prātā joņoja.
No rīta kardiologs aizveda Karmenu un Metjū palātu. Puisēns izskatījās labāk, kaut arī vēl smagi elpoja. Kardiologs vērīgi palūkojās uz Karmenu un teica: „Nezinu, kas notika, bet Metjū simptomi ir uzlabojušies. Varbūt jūsu lūgšanas palīdzēja, nezinu.”
Karmena saka: „Tobrīd es zināju, ka tas ir Erceņģelis Rafaēls. Es sapratu, ka, tad kad vērsos pie viņa, viņš ieradās pie manis, bet pēc tam, palika ar manu dēlu, - lūk, arī durvis, kas atvērās un aizvērās. Un no jauna emocijas mani pārņēma, taču šoreiz, es biju piepildīta ar mīlestību un pateicību, kad sapratu, kāds brīnums ir noticis. Metjū pavadīja slimnīcā divas nedēļas. Viņš, ar katru dienu, jutās labāk. Tagad, viņš jau ir astoņpadsmitgadīgs jauns cilvēks un tūlīt, pabeigs skolu.”
Karmenas kvēlās lūgšanas nekavējoties palīdzēja viņai un dēlam. Kad jūs lūdzaties, noteikti koncentrējieties uz vēlamo. Lūdzieties ar visu prātu, emocijām un ķermeni. Esiet pilnībā pārliecināti, ka vēlaties to, un ziniet, ka esat pelnījuši to, ko lūdzat. Ja jūs kaut nedaudz šaubāties, domājot: „Ak, es neesmu pārlecināts, vai esmu pelnījis Debesu palīdzību”, jūs aizkavējat vai bloķējat atbildi uz jūsu lūgšanām.
Par laimi, lielākā daļa vecāku pilnībā pārliecināti, ka viņu bērni ir pelnījuši acumirklīgu Debesu dziedināšanu. Un viņu lūgšanas ir īpaši efektīvas.
Džūlija, trīs gadus jaunā Ketrīnas Filas meita, vairākas nedēļas slimoja, bez uzlabojumiem. Viņai bija ievilkusies saaukstēšanās, dziļš klepus, sāpēja ausis. Viņa bija nelaimīga un nevarēja aizmigt.
Kādu vakaru, kad Ketrīna un Džūlija lasīja vakara pasaku, viņas nolēma palūgt Erceņģeli Rafaēlu, lai viņš palīdz izdziedināt. Viņas abas lūdza palīdzību un iztēlojās, ka viņš ietvēris spārnos viņas gultiņu. Tad Džūlija gulēja, un viņas abas vizualizēja elpošanu zaļā gaismā.
Nākamajā rītā, Džūlija šķita daudz vērīgāka un enerģiskāka. Ketrīna aizveda vecākās meitenes māsas uz skolu un piebrauca pie supermārketa, kad Džūlija iesaucās: „Mammīt, paskaties, kādas mazas zaļas uguntiņas!”
Viņas brauca pa ceļu, kur nebija luksoforu. Taču Džūlija dzīvi norādīja sev priekšā. Ketrīna nolēma viņai piespēlēt. Viņa nopietni sasveicinājās ar Erceņģeli Rafaēlu un pateicās viņam par meitas dziedināšanu. Džūlijai tas viss patika.
Supermārketā, māte un meita kļuva ļoti priecīgas, ievērojot veselu plauktu ar zaļām pudelēm, kurās bija olīveļļa „Raphael”. Viņas pasmējās un teica erceņģelim: „Ziņojums ir saņemts – paldies, vēlreiz!”
Džūlija ātri atveseļojās, burtiski, pāris dienu laikā, un drīz kļuva tāda kā agrāk – skaista, smejoša un kustīga meitenīte. Līdz par šodienai, viņa vēršas pie Eņģeļiem.
Tādi stāsti palīdz bērniem uzzināt, ka Eņģeļi ir reāli un ka pie viņiem vajag vērsties pēc palīdzības veselības jautājumos un citās dzīves situācijās. Kad bērns acumirklīgi dziedinās, ticība nostiprinās, un arī tas ir vēl viens dziedināšanas veids.
 [Turpinājums sekos..]Avots: http://angelwithpurplewings.blogspot.com/2013/02/lielas-misterijas-patiesiba-par_3143.html
Kategorija: Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” | Pievienoja: Saulite (07.03.2013)
Skatījumu skaits: 2905 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz