Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem”

„Erceņģeļa Rafaēla dziedinošie brīnumi” – 13.turpinājums

Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Erceņģeļa Rafaēla dziedinošie brīnumi” – 13.turpinājums


DEVĪTĀ NODAĻA
Zīmes no Rafaēla
Dārgo erceņģeli Rafaēl, lūdzu sūti man savas klātbūtnes zīmes, kuras es varu ievērot un saprast, un norādi man, kā rīkoties turpmāk. Pateicos tev.


Lai kad arī jūs vērstos pie Erceņģeļa Rafaēla, viņš ir līdzās. Eņģelis – dziednieks nekautrējas pavēstīt par savu klātbūtni. Viņš vēlas, lai jūs zinātu, ka viņš ir ar jums, tāpēc, ka tas jūs nomierina un mazina stresu visu laiku, līdz pat jūs izveseļojaties. Rafaēls savā palīdzībā demonstrē spīdošu humora izjūtu. Piemērs, kas man vienmēr liek pasmaidīt, - viņa ieradums nogrūst no plaukta grāmatas.
Daudzi cilvēki vēsta par to, ka atrod mājās dziedinošas grāmatas, kuras viņi nav pirkuši. Vai atklāj tādas grāmatas savos iepirkumu grozos jau pie kases, kaut gan atceras, ka viņi tās nav ielikuši.
Džoanna Kakkamo izgāja caur smagu šķiršanās procesu, un viņai šķita, ka viņai jau zaudējusi visu, kas viņai bija dārgs. Kad stress sāka ietekmēt viņas veselību, viņa painteresējās, pie kura ercenģeļa vērsties pēc palīdzības. Tad viņa aizmiga.
Pamodusies Džoanna ieraudzīja, ka no plaukta ir nokritusi grāmata. Tā gulēja ar vāku uz augšu.. Paceļot grāmatu un aizverot to, Džoanna bija satriekta: grāmata bija atvērta nodaļā, kas veltīta Erceņģelim Rafaēlam!
Sieviete nekavējoties palūdza Erceņģeli Rafaēlu sūtīt viņai dziedinošu enerģiju. Ar savu iekšējo redzi, viņa ieraudzīja skaistu, zaļu, rozā un zelta gaismu, kas bija ap viņu un izgaismoja visu, kas atradās redzeslokā.
Gaisma, kuru redzēja Džoanna – ir zīme, ko visbiežāk sūta Erceņģelis Rafaēls. Viņš staro tik spēcīgi, ka cilvēki fiziski redz viņa smaragdzaļās gaismas uzliesmojumus vai dzirksteles.
Jolanda Mendesa redzēja tās kopā ar purpura gaismu, kuru „piedēvē” Erceņģelim Mihaēlam, pēc tam, kā bija vērsusies pie abiem eņģeļiem pēc palīdzības.
Dienā, kad svinēja mazdēla piedzimšanu, Jolanda sajuta, ka nejūtas vesela, un raizējās, vai tikai nepalaidīs garām svinības, uz kurām ļoti vēlējās doties. Un viņa nolēma pasaukt Erceņģeļus Rafaēlu un Mihaēlu, lai izdziedinātos.
Pēc brīža, Jolanda atvēra acis un ieraudzīja kustamies skaistu purpura krāsas un smaragdzaļas krāsas pleķi, aptuveni metru virs sevis. Tad, šie krāsu mākoņi pietuvojās tuvāk viņas sejai un krūtīm, pietuvojās kājām un atgriezās sejas līmenī.
Jolanda pilnībā atslābinājās, nomierinājās, un ar visu savu būtni sajuta mīlestību, zinot, ka Rafaēls un Mihaēls dziedina viņas ķermeni. Tas viss aizņēma aptuveni 15 minūtes, bet pēc tam, viņa vēl 15 minūtes atpūtās. Kad Jolanda piecēlās no gultas, viņa bija enerģijas pilna un varēja izbaudīt svinības.
Rafaēls zina, ka, ja viņš pavēstīs par savu klātbūtni caur starojošu, zaļu gaismu, jūs nekavējoties atslābināsieties un sajutīsieties labāk. Erceņģelis staro spoži, īpaši, kad viņš vada jums vai jūsu mīļotajiem dziedināšanas seansu. Zaļā gaisma nomierina katru, kurš atrodas tuvumā. Arī jūs varat izsaukt zaļo gaismu, vizualizēt to ap kādu vai ap ķermeņa daļu, kuru vajag dziedināt.
Kā ārsts, kurš zina pareizu pieeju slimniekam, Rafaēls galvo, ka viss būs kārtībā. Viņš noņem jūsu bailes ar savu nomierinošo enerģiju, parādot jums, ka viņš jau ir līdzās.
Feitai bija ļoti vajadzīgs Rafaēla atbalsts, kad viņa zaudēja savu vēl nedzimušo dēlu Lūku. Feita redzēja ar iekšējo redzi, kā viņa mazā dvēselīte atrodas eņģeļu rokās. Viņa uzlika savas rokas uz vēdera un palūdza Erceņģeli Rafaēlu un Mihaēlu būt par viņa pavadoņiem atpakaļceļā pie Dieva.
Kad Feita pamodās pēc anestēzijas, viņai uzreiz radās sajūta par eņģeļu mierinājumu, kas ilga veselu dienu. Viņa arī sajuta, ka Rafaēls un Mihaēls ir līdzās. Feita saka: „Miers, kuru es jutu bija eņģeļu dāvana: līdz ar to, viņi ļāva man saprast, ka Lūks atrodas labākā vietā un atradis ceļu uz mājām, uz Debesīm. Es vienkārši zināju, ka viņš ir eņģeļu rokās.”
Bet mājupceļā no slimnīcas, Feita ar vīru klausījās pa radio dziesmu „Eņģelis”, ko izpildīja Sāra Maklahana. Kamēr skanēja dziesma, Feita pateicās Erceņģeļiem Rafaēlam un Mihaēlam par to, ka viņi aizsargāja un apsargāja viņas dēlu.
Feitai zīme atnāca skaņas formā, un tas bija pareizi: jo viņai bija jāsadzird, ka viņas dēls ir eņģeļu rokās, lai pārliecinātos, ka Lūks nokļuvis Debesīs. Rafaēls un citi eņģeļi bieži „pavēsta” par savu klātbūtni caur mūziku.
Automašīnu numuri – ir iemīļoti eņģeļu vēstījumu nodošanas instrumenti. Lūk, manas draudzenes Džilas stāsts.
Džila ļoti vēlējās atrast koriģējošās brilles, lai atbrīvotos no problēmām ar mašīnas vadīšanu pa naktīm, kas parādījās pēc lāzeroperācijas. Kaut arī dienā viņa redz lieliski, naktī viņai parādās „auras” no auto gaismām..
Un nesen, vadot mašīnu no darba, Džila vērsās pie Rafaēla ar lūgumu izdarīt tā, lai viņai būtu lieliska redze kā dienā, tā naktī, gan tuvumā, gan tālumā. Tad, viņa palūdza par zīmi, kas apstiprinātu, ka erceņģelis ir dzirdējis viņas lūgšanas.
Tajā pašā brīdī, Džila ievēroja, ka viņai priekšā braucošajam Ford Focus ir reģistrācijas numurs ar burtiem „EZC”. Viņa bija pārsteigta par to, cik skaidri un ātri atnāca zīme: automašīna ar nosaukumu „fokus”, burtiski novēlēja „labu redzi”! Tagad, Džila droši zināja, ka Rafaēls ir dzirdējis lūgšanu un atbildējis uz to.
RAFAĒLA VĀRDS
Rafaēls nav kautrīgs, kā jūs jau sapratāt no šiem stāstiem, un, es ceru, no jūsu personīgās saskarsmes pieredzes ar viņu. Viņš pat reizēm atklāti pavēsta savu vārdu, dodot jums papildus apstiprinājumu un pierādījumu par savu dziedinošo klātbūtni! Lūk, Barbaras stāsts.
Barbara vadīja mašīnu, esot ļoti satraukta un gandrīz asarās, nepatikšanu dēļ, kas tikko ar viņu bija notikušas. Viņa klusi lūdza Erceņģeli Rafaēlu palīdzēt viņai ātri, lai viņa varētu nonākt mājās sveika un vesela. Un uzreiz, viņas uzmanību piesaistīja kaut kas, pa labi. Viņa ieskatījās un nopūtās, ieraugot norādi ar uzrakstu: „Svētā Rafaēla sākumskola”.
Barbara, gandrīz palecās no sajūsmas, jo zināja: Rafaēls sūta viņai zīmi, ka ir ar viņu. Pēc tam, viņa redzēja, ka nākamā ēka saucas „Svētā Mihaēla vidusskola”.
Visu ceļu mājās Barbara jutās daudz mierīgāka, zinot, ka šie varenie erceņģeļi – ir ar viņu.
Zīmes, kuras Barbarai sūtīja Rafaēls un Mihaēls, bija ļoti skaidras un acumirklīgas, un viņa uzreiz saprata, ka viņas lūgsnas ir sadzirdētas. Reizēm, mums visiem vajadzīgs apliecinājums, ka Debesis mūs dzird un atbild uz mūsu lūgšanām. Un Rafaēls sūta savu parakstu kā apstiprinājumu, ka viņš strādā pie jūsu lūguma.
Kaut arī Rafaēls ir erceņģelis, viņš var būt kopā ar jums visu laiku, tāpat kā Sargeņģelis. Atcerieties, ka viņš (tāpat, kā visi erceņģeļi) – ir neierobežota būtne, kura var vienlaicīgi atrasties līdzās visiem cilvēkiem. Un, ja jūsu dzīves mērķis – ir dziedniecība, neesiet pārsteigti, ja uzzināsiet, ka Erceņģelis Rafaēls atrodas ar jums visu laiku, vada jūs apmācībā un dziednieciskā kalpošanā cilvēkiem.
Roza Iakono, lasot lidmašīnā grāmatu par eņģeļiem, palūdza zīmi, lai uzzinātu, kāds eņģelis atrodas līdzās viņai. Nu ko, Erceņģelis Rafaēls gribēja dot viņai zīmi, ka ir ar viņu – tieši viņš: kaut arī Roza, kopš sākumskolas nepazina nevienu ar vārdu Rafaēls, viņa pēc nedēļas izdzirdēja šo vārdu, kad jautāja par to, kāds eņģelis ir ar viņu.
Viss sākās, drīz pēc tam, kā lidmašīna piezemējās. Pirmkārt, cilvēku, kurš apkalpoja auto stāvvietu sauca Rafaēls. Pēc tam, Roza iepazinās pludmalē ar laulātu pāri no Kanādas, un arī vīrs bija Rafaēls. Vēlāk, ballītes laikā pie baseina, diktors vairākas reizes izrunāja vārdu „Rafaēls”.
Tas turpinājās, pat pēc Rozas atgriešanās mājās: jogas nodarbībās viņa iepazinās ar jaunu sievieti, kura stādījās priekšā kā Rafaela. Roza saka: „Šī meitene vairs nekad neieradās uz nodarbībām. Varbūt tas bija eņģelis?”
Jā, es piekritīšu Rozai. Es ticu, ka Rafaēls sūta cilvēkus, kuri ir viņa (tāpat kā Mihaēls un citas debesu būtnes) eņģeļu sūtņi. Atceros, kā mani nosūtīja uz Lurdu, Francijā, lai apmeklētu brīnumaino grotu, kuru atrada Svētā Bernadeta. Kamēr es centos izlemt, vai vēlos doties šajā braucienā, es visu laiku satiku Bernadetas (piekritīsiet, diezgan rets sieviešu vārds mūsdienās). To es uztvēru kā apstiprinājumu, aizbraucu uz Lurdu, un tas bija brīnišķīgs ceļojums, kad daudzos veidos mainīja manu dzīvi.
Apstiprinot savu klātbūtni, Rafaēls ļoti bieži demonstrē savu humora izjūtu.
Kad mana paziņa Džanete palūdza par zīmi no Rafaēla, viņa nesaprata, ka viņš bija atsūtījis viņai zīmi pašā tiešākajā veidā! Džanete atceras: „Izlasot Dorīnas Virtjū grāmatu „Erceņģeļi: kā strādāt ar viņiem ikdienas dzīvē”, es meditēju un lūdzu par eņģeļa vārdu, kurš bija ar mani tobrīd. Es nekavējoties izdzirdēju: „Rafaēls.” Tad palūdzu viņam sūtīt man apstiprinājuma zīmi, un pacietīgi gaidīju. Mana zīme atnāca pēc divām dienām. Es palūdzu eņģeļiem nodrošināt mājupceļu, kad vadīju mašīnu. Pēc šīs lūgšanas, mana uzmanību piesaistīja ēka labajā pusē, uz tās bija izkārtne: „Rafaēla pica”.
Es uzreiz sapratu, ka tā ir tieša zīme no Erceņģeļa Rafaēla, un iesmējos par viņa humora izjūtu. Šī pieredze man palīdzēja uzzināt, ka viņš un citi eņģeļi – ir ap mums. viņi ir tikai vienas domas attālumā, kad mums vajadzīga palīdzība.”
***
Protams, pats pārliecinošākais veids, ar kuru Rafaēls var apstiprināt savu klātbūtni, - ir fiziski parādīties jūsu acu priekšā. Nākamajā nodaļā jūs iepazīsieties ar cilvēkiem, kuriem palaimējies satikt Erceņģeli Rafaēlu, un uzzināsiet, kā viņa fiziskā klātbūtne palīdzēja izdziedināties.
 [Turpinājums sekos..]


Avots: http://angelwithpurplewings.blogspot.com/2013/03/lielas-misterijas-patiesiba-par_77.html
Kategorija: Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” | Pievienoja: Saulite (07.03.2013)
Skatījumu skaits: 1537 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 7
Viesi: 7
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz