Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem”

„Erceņģeļa Rafaēla dziedinošie brīnumi” – 9.turpinājums

Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Erceņģeļa Rafaēla dziedinošie brīnumi” – 9.turpinājums


BĒRNĪBAS BAIĻU DZIEDINĀŠANA
Iepriekšējā nodaļā mēs redzējām, ka Rafaēls nomierina pieaugušo bailes, fobijas un paniku. Nu ko, viņš dara to pašu arī ar bērniem. Jūs varbūt arī bērnībā baidījāties no briesmoņiem, kuri varētu parādīties naktī jūsu guļamistabā? Tija Spanelli atceras, kā Erceņģelis Rafaēls palīdzēja viņai pārvarēt bērnības bailes: „Kad es biju maziņa, baidījos iet gulēt, jo domāju, ka pēc manis atnāks briesmonis. Es pārāk daudz skatījos filmas televizorā, un man bija spilgta iztēle. Tikai vecmāmiņas istabā, es jutos drošībā.

Kādu nakti, es tur gulēju, taču nejutos pārāk labi. Visu nakti, es pamodos un atkal iemigu vecmāmiņas lielajā gultā. Pamostoties kārtējo reizi, es ieraudzīju ārkārtīgi garu vīrieša figūru zaļā apmetnī ar kapuci. Viņa spēcīgās rokas bija sakļautas lūgšanā, bet rokās atradās persika krāsas ziedi. Viņš stāvēja pie gultas, līdzās man. Es aizvēru acis un no jauna atvēru, bet figūra nebija pazudusi.
Es neredzēju šī džentelmeņa seju; tā bija kā gaiša migla. Viņa apmetnis bija ļoti garš, biezs.. Garais cilvēks neko neteica, bet es nomierinājos un beidzot, iemigu. Pēc tam, man vairs nebija baiļu.
Tik jaunā vecumā, es nesapratu, ko piedzīvoju. Tikai pēc gadiem, kad es izlasīju kādu no Dorīnas grāmatām, sapratu, ka mani apciemoja Erceņģelis Rafaēls. Viņš atbrīvoja mani no bailēm no tumsas un biežās atmošanās. Viņa klātbūtne bija nomierinoša, tā arī es izdziedinājos no bailēm un tās, vienkārši pagaisa.”
Mūsdienās, bērni biežāk guļamistabās redz mirušus cilvēkus, tāpēc, ka vecāki mazāk baidās no bērnu gaišredzības un neapspiež to. Baiļu laiks no bubuļa ir pagājis; tagadējie bērni, visbiežāk baidās tāpēc, ka pa naktī redz savā istabā kādas būtnes (kā mazais puisēns no filmas „Sestā maņa”).
Jūs varat palīdzēt bērnam tikt galā ar tādām situācijām, iemācot viņu vērsties pie Erceņģeļa Mihaēla (kurš attīra no zemām enerģijām, tajā skaitā no gariem, kas pieķērušies Zemei) un Rafaēla (kurš dziedina emocijas un prātu, kad cilvēks baidās).
Lūk, spēcīga lūgšana, kuru var pierakstīt un ielikt bērnu guļamistabā, lai viņi varētu to lasīt, kad izjutīs bailes:
Dārgie erceņģeļ Mihaēl un Rafaēl, lūdzu, ierodieties pie manis tagad. Lūdzu, attīriet šo telpu no visām zemajām enerģijām un palīdzēt man būt laimīgam un mierīgam. Paldies, ka aizsargājat mani un visus šajā mājā.

RAFAĒLS PALĪDZ SKOLNIEKIEM
Kad bērni paaugas un dodas uz skolu, Erceņģelis Rafaēls joprojām paliek viņu uzticamais biedrs. Rafaēls atbild par laimi, veselību un skolnieku koncentrēšanos uz mācībām. Aleksandra Laura Painta arī atklāja, ka Rafaēls palīdzēja viņai nokārtot svarīgu eksāmenu.
Eksāmena priekšvakarā, Aleksandrai sākās mokoša migrēna. Seja kļuva bāla, viņai bija nelabi, ķermenis pārklājās aukstiem sviedriem, un no jebkuras kustības vai trokšņa, galvu pārņēma mokošas sāpes.
Saritinājusies zem segas, Aleksandra izmisumā vērsās pie Erceņģeļa Rafaēla. Meitene tūlīt sajuta viņa maigi nomierinošo klātbūtni gultas tuvumā. Viņa sajūtās tā, it kā „viņa būtu pacelta uz mīkstākajiem, pūkainākajiem baltiem mākoņiem”. Ar iekšējo redzi, viņi redzēja, kā Rafaēla rokas veica glaudošas kustības virs viņas pieres un sejas. Ercenģeļa rokas izstaroja maigu baltu gaismu. Viņa sajuta fiziski, kā šī gaisma pieskaras ādai.
Aleksandra atslābinājās, atveroties dziedināšanai un pilnībā uzticoties Rafaēlam. Nākamajā rītā, ierodoties uz eksāmenu, viņa jutās lieliski. Viņa pat nenervozēja un saņēma aukstāko atzīmi! Aleksandra visu attiecina uz Rafaēlu. Meitene saka: „Viņš tonakt bija kā brīnums”.
Erceņģelis Rafaēls nomierina prātu, kam pateicoties, skolnieki var skaidri domāt. Puisis, vārdā Aleksis, ārkārtīgi satraucās pirms skolas eksāmena. Viņš zināja, ka satraukums traucēs koncentrēties uz eksāmenu, un tāpēc, nolēma vērsties pēc palīdzības pie Erceņģeļa Rafaēla. Alekss saka: „Tobrīd, kad es pabeidzu lūgšanu, bija ļoti spēcīga miera sajūta. Es pārstāju satraukties, un eksāmenā manas domas nemaldījās. Es biju pilnīgi pārliecināts par savām spējām.”
***
Izņemot Rafaēlu, kurš prot nomierināt, skolnieki un studenti var vērsities arī pie diviem „intelektuāliem ercenģeļiem” – Uriēla un Cadkiēla. Erceņģelis Uriēls palīdz domāšanai, kam pateicoties, prāts kļūst ass un cilvēks koncentrējies. Cadkiēls jau kopš senatnes tiek uzskatīts par labas atmiņas eņģeli, un ar viņa palīdzību tas, kurš mācās var labi iegaumēt visus faktus, vārdus un formulas.
Laba lūgšana skolniekiem, ar kuras palīdzību var izsaukt eksāmena laikā visas trīs augstākās būtnes:
Dārgais erceņģeli Rafaēl, pateicos,
Ka nomierini manu prātu, emocijas un ķermeni un
Es varu būt par sevi pārliecināts un mierīgs.
Dārgais erceņģeli Cadkiēl, pateicos, ka palīdzi man
Viegli, precīzi un skaidri atcerēties visu mācību materiālu.
Dārgais erceņģeli Uriēl, pateicos, ka palīdzi man domāt skaidri, pareizi saprast jautājumu nozīmi eksāmenā,
Viegli koncentrēties.
Pateicos jums, erceņģeļi,
Par to, ka palīdzat man nokārtot šo eksāmenu.
Nākamajā nodaļā, mēs aplūkosim, kā Erceņģelis Rafaēls dziedina mūsu apetīti un vājības, lai mēs varētu vēlēties tikai veselīgu pārtiku un dzert tikai veselīgus dzērienus.
 [Turpinājums sekos..]Avots: http://angelwithpurplewings.blogspot.com/2013/02/lielas-misterijas-patiesiba-par_6371.html
Kategorija: Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” | Pievienoja: Saulite (07.03.2013)
Skatījumu skaits: 1289 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz