Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem”

„Erceņģeļa Rafaēla dziedinošie brīnumi” – 15.turpinājums

Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Erceņģeļa Rafaēla dziedinošie brīnumi” – 15.turpinājums


VIENPADSMITĀ NODAĻA
Dziedinošās lūgšanas
Erceņģelis Rafaēls, tāpat, kā visi, kas pieder pie Debesīm, atbild uz jebkādu lūgšanas formu. Savu lūgšanu var izrunāt kā skaļi, tā arī domās, svinīgiem vai parastiem vārdiem, ar cieņu vai satraukumu. Vārdi un forma nav svarīgi. Galvenais – lai jūs lūgtu palīdzību, tāpēc, ka eņģeļi nevar jums palīdzēt bez jūsu atļaujas. Jo tādējādi tiktu pārkāpta jūsu brīvā griba.

Tālāk, es piedāvāšu lūgšanas dažādām ķermeņa daļām, emocijām un dzīves situācijām, kas var prasīt dziedināšanu vai aizsardzību. Tie ir tikai paraugi. Jūs varat mainīt un papildināt lūgšanu tekstus pēc saviem ieskatiem, lai tās precīzāk atbilstu jūsu vajadzībām. Un atcerieties, lūdzu: jo patiesākas emocijas ieguldīsiet lūgšanā, jo ātrāk jums uz to atbildēs. Vislabāk izrunāt lūgšanu vienatnē, lai jūs varētu ļauties savām jūtām un nekautrēties no ārējām izpausmēm (piemēram, asarām).
Pēc lūgšanas, lūdzu, atslābinieties un neraizējieties par to, kā saņemsiet atbildi. Ticiet, ka Dievs (Kura enerģijas starpnieks ir Erceņģelis Rafaēls) ir bezgalīgi gudrs un labs. Viņš spēj katru reizi radīt unikālu, individuālu risinājumu, kas ideāli piemērots jums un jūsu situācijai. Ļaujiet Debesīm jūs pārsteigt, atbildot uz jūsu lūgšanu.
Ievērojiet zīmes un ieklausieties vēstījumos.
Kā jau lasījāt grāmatā, Erceņģelis Rafaēls bieži atbild uz lūgšanām, čukstot vārdus, kurus dzirdat domās, sajūtat sapņos un vīzijās. Kad saņemat spēcīgu impulsu paveikt konkrētu darbību, tā arī var būt atbilde uz jūsu lūgšanu. Sekojiet iekšējām atklāsmēm, un tās jūs aizvedīs uz sirdsmieru.
APENDIKSS

Dārgais erceņģeli Rafaēl, lūdzu, piepildi manu apendiksu ar dziedinošo enerģiju un gaismu, palīdzi manai imūnsistēmai, gremošanas traktam un zarnām būt veselām.
Pateicos, ka palīdzi man būt veselam, skaidri vadi mani pārtikas izvēlē un dzīvesveidā.

APETĪTE

Dārgais erceņģeli Rafaēl, pateicos tev par to, ka atbrīvo mani no vēlmes pēc kaitīgam ēdieniem un kaitīgiem dzērieniem, kuri sastāv no bailēm. Pateicos, ka noskaņo manu apetīti, lai es pievērstos tikai veselīgai pārtikai. Pateicos tev par to, ka vadi mani ēdienu un dzērienu izvēlē.

GURNI

Dārgais erceņģeli Rafaēl, lūdzu, palīdzi maniem gurniem būt veseliem un darboties. Lūdzu tevi, dziedini manus gurnus ar savu dziedinošo enerģiju, un palīdzi man ar prieku doties pa prieka ceļu, lai es varu sasniegt savus dzīves mērķus.

SVARS

Dārgais erceņģeli Rafaēl, es nododu visas nospiedošās domas un smagumu tev un Dievam. Man ir lielisks noskaņojums, mans prāts un mana sirds kļuvusi viegla un brīva. Lūdzu, kliedē visas bailes, kas mani piesaista kaitīgiem ēdieniem vai kaitīgiem dzērieniem, un vadi manu apetīti un izvēli, lai es pievēršos veselīgam dzīvesveidam.

MATI

Dārgais erceņģeli Rafaēl, lūdzu, piepildi manu galvas ādu un matus ar savu dziedinošo enerģiju, palīdzi matiem augt veselīgiem – mirdzošiem un skaistiem. Pateicos, ka katru matu, tu caurstrāvo ar savu gaismu un savu mīlestību.

ACIS

Dārgais erceņģeli Rafaēl, pateicos, ka mazgā manas acis ar savu smaragdzaļo, dziedinošo enerģiju, palīdzot man skaidrāk fokusēt skatienu un redzēt visu dzīves skaistumu detaļās.

MANDELES

Dārgais erceņģeli Rafaēl, lūdzu, iztīri manas mandeles ar savu nomierinošo un dziedinošo smaragdzaļo gaismu. Pateicos, ka atbalsti manu labklājību, sniedzot man skaidras norādes un ielejot manī dziedinošo enerģiju.

GALVA

Dārgais erceņģeli Rafaēl, pateicos, ka palīdzi man piedot sev un visiem, kuri man ir nodarījuši pāri.
Pateicos, ka palīdzi man pilnībā savienoties ar dievišķo visuma mīlestību un gudrību.
Lūdzu tevi, mazgā manu galvu ar savu dziedinošo enerģiju, palīdzot man atjaunot absolūtu veselību.

BĒDAS

Dārgais erceņģeli Rafaēl, lūdzu, ietver mani savās rokās un nomierini manu noskumušo sirdi. Palīdzi man virzīties dzīvē uz priekšu un atjaunot dzīvi. Lūdzu, sniedz man cerību un mieru.

KAKLS

Dārgais erceņģeli Rafaēl, es vēlos teikt patiesību sev un citiem, ar mīlestību un gudrību. Pateicos tev par mana kakla attīrīšanu no jebkādām baiļu enerģijām un par to, ka palīdzi man skaidri un pareizi izteikties. Pateicos, ka dziedini manu kaklu ar smaragdzaļo, dziedinošo enerģiju.

KRŪTIS

Dārgais erceņģeli Rafaēl, pateicos tev par to, ka manas absolūti veselās krūtis ar savu smaragdzaļo gaismu, pilnībā tās aizsargājot.

LŪPAS

Dārgais erceņģeli Rafaēl, lūdzu, izdziedini manas lūpas un palīdzi tām atgūt sākotnējo veselīgo stāvokli, lai tās būtu caurstrāvotas ar dievišķo veselību un darbotos tā, kā tām jādarbojas.

DEPRESIJA

Dārgais erceņģeli Rafaēl, pateicos, ka uzlabo manu noskaņojumu un padari vieglas manas domas, palīdzot man ieraudzīt laimi un talantus, kas šajā situācijā ir manā dzīvē. Lūdzu, palīdzi man būt pateicīgam, mierīgam un atbrīvoties no skumjām domām un sajūtām.
 [Turpinājums sekos..]


Avots: http://angelwithpurplewings.blogspot.com/2013/03/lielas-misterijas-patiesiba-par_7059.html
Kategorija: Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” | Pievienoja: Saulite (07.03.2013)
Skatījumu skaits: 1625 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 3
Viesi: 3
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz