Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem”

„Erceņģeļa Rafaēla dziedinošie brīnumi” – 2.turpinājums

Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Erceņģeļa Rafaēla dziedinošie brīnumi” – 2.turpinājums


KĀ PALŪGT RAFAĒLAM PALĪDZĒT JUMS VESELĪBAS JAUTĀJUMOS
Kad jūs lūdzat Erceņģeli Rafaēlu par dziedināšanu, viņš nekavējoties sāk jums palīdzēt. Kā lasīsiet tālāk, viņa ārstnieciskās metodes vienmēr ir individuālas un saskan ar katra cilvēka vajadzībām.
Reizēm, viņš iejaucas tieši, un tad cilvēks sajūt spēcīgu durstīšanu, kam seko pilnīga un tūlītēja izdziedināšanās. Citos gadījumos, Rafaēls nosūta cilvēku pie vajadzīgā mediķa – profesionāļa.
Erceņģelis Rafaēls vienmēr atbild uz katru lūgšanu, afermāciju, vizualizāciju, vēstuli un citiem vēršanās veidiem pie viņa.
Nav svarīgi, kā jūs lūdzaties, - galvenais, lai jūs palūgtu. To saprata Sjūzija O`Nīla, kad spēcīga stresa ietekmē „nopelnīja”.. herpi, un viņai pavājinājās redze. Apskatījis Sjūziju, ārsts pateica, ka, visdrīzāk, kreisā acs kļūs daļēji vai pilnībā akla.

Pēc vizītes pie ārsta, Sjūzija atnāca mājās un iekrita gultā, kliedzot: „Erceņģeli Rafaēl, lūdzu, neļauj manai kreisajai acij kļūt aklai!”
Herpe nenodarīja kaitējumu acij – par lielu pārsteigumu Sjūzijas ārstam. Viņa nepateica ārstam, taču zināja: tas notika pateicoties tam, ka viņa vērsās pie Erceņģeļa Rafaēla pēc palīdzības. Sjūzija nebija lūgusi eņģeli dziedināt herpi, taču arī te viss nokārtojās.
Par cik, Rafaēlu uzskata par Eņģeli – acu dziednieku (tāpēc, ka viņš izdziedināja aklumu „Tobita grāmatā”), Sjūzijas stāsts iegūst īpašu nozīmi.
Sjūzijas lūgums Rafaēlam nāca no sirds, bet tāda lūgšana nes ātrus rezultātus. Šaubas par palīdzību varētu bloķēt vai aizkavēt garīgo dziedināšanu. Simtprocentīga pārliecība par to, ka vēlaties dziedināšanu, - ir garantija, ka jūs to saņemsiet.
ATTĪRĪŠANĀS UN ATLAIŠANA
Daudzos gadījumos, dziedināšanas laikā Erceņģelis Rafaēls attīra no indīgām enerģijām, kas izsauc slimības. Līdzīgi kā fiziskās indes, enerģētiskās indes noved pie fiziska sabrukuma.
Nākamais stāsts. Šarlote Saisone izjuta Rafaēla dziedinošo enerģiju, kas noņēma sāpošo „apmetni” no viņas galvas. Man jau ir nācies redzēt tādus ēteriskos „apmetņus”, kas rada sāpes, līdzīgas migrēnai, no kuras cieta Šarlote. Paklausīsimies viņas stāstu: „Man bija gripa, ar sāpošu kaklu, sāpēm ķermenī, migrēnu un iesnām un sausu klepu. Es iepriekš tā nekad nebiju nopietni slimojusi un izbijos, īpaši tāpēc, ka toreiz tika sacelta panika cūku gripas sakarā.
Kā cilvēks, kurš necieš zāles, es nolēmu palūgt palīdzību eņģeļiem. Sāku dziļi elpot, atslābinājos un vērsos pie Erceņģeļa Rafaēla ar lūgumu dziedināt mani.
Pirmās minūtes, es neko nejutu, izņemot pulsāciju galvas kreisajā pusē. Tomēr, es turpināju vērsties pie Rafaēlu, atslābinājos un dziļi elpoju ar aizvērtām acīm.
Te, istabā pēkšņi mainījās gaiss, kļuva siltāks. Es domās redzēju spārnotu eņģeli, kurš rūpējas par mani, nomierina mani, masē manu galvu. Es sajutu un redzēju, kā viņa roka sāk pacelt kaut ko no manas galvas kreisās puses. Man pie galvas bija, it kā ar naglām piestiprināts metālisks apmetnis. Tas bija grūti.
Es redzēju un jutu, kā Rafaēls lēnām izņem četras naglas un tad noņem apmetni. Es sapratu, ka tā bija migrēna, bet metāliskais apmetnis to simbolizēja. Viņš noņēma to un nodeva Erceņģelim Mihaēlam (kurš atradās līdzās, kamēr Rafaēls stāvēja, noliecies pār mani). Kuram, es pieņemu, bija jāaiznes šo „lietiņu” gaismā.
Tad, es redzēju kā Rafaēls ielika man mutē mazu „sūkli” un izsūca siekalas no plaušām, deguna un kakla. Viņš rīkojās ļoti precīzi. Tad Rafaēls apgrieza sūkli un sāka uzklāt manām krūtīm kādu zaļu, pastai līdzīgu vielu. Viņš tā darīja, līdz es ieraudzīju starojošas, tīras plaušas.
Pēdējā doma, ko atcerējos, pirms aizmigu bija: „Šķiet, migrēna atkāpjas.” Kad es pamodos, galvassāpes un temperatūra pilnībā bija pārgājušas, bet krūtīs bija viegli kā nekad.
Manuprāt, tas bija īsts brīnums. Paldies, Erceņģeli Rafaēl. Tagad es zinu, ka pēc palīdzības var un vajag vērsties biežāk.”
Var vizualizēt Erceņģeli ar smaragdzaļu lāpu, noņemot no jums Šarlotei līdzīgu „apmetni” vai aizvācot no ķermeņa enerģētiskās „važas” (īpaši, ap kaklu), kuras paliek no situācijas, kad jūs kontrolējuši citi. Vienkārši, izsauciet Rafaēlu, kā to izdarīja Šarlote.
Lūgšana – piemērs:
erceņģeli Rafaēl, lūdzu tevi ierasties pie manis tagad un aizvākt visas enerģētiskās važas un blokus, lai es no jauna esmu vesels un labi jūtos.
Debora uzzināja, ka Rafaēls var acumirklī izdziedināt hronisku, ilgstošu slimību. Debora piedzima ar aknu bojājumiem un sarežģījumiem; viņa daudz slimoja un nodeva neskaitāmi daudz analīžu.
Ārsti ieteica operāciju, taču Debora to atlika, līdz viņai pateica, ja viņa neoperēsies, tad nākamā slimība var nozīmēt aknas zaudēšanu. 1998.gadā, viņa veica operāciju un ātri atveseļojās; dzīve turpinājās. Vēlāk, 2006.gadā, Debora no jauna saslima un šausminājās par vēl vienas operācijas iespējamību, vai vēl kādiem sarežģījumiem. Kaut arī viņa lūdzās par dziedināšanu, viņas stāvoklis pasliktinājās, līdz ārsts pateica, ka viņai ir vajadzīga magnētiskā kodoltomogrāfija. Tā ir ļoti dārga izmeklēšana, un Debora satraucās, kā spēs par to samaksāt. Tieši tad notika pirmais brīnums. Debora atceras: „Izmeklēšanas dienā, man piezvanīja no slimnīcas un pavēstīja, ka tomogrāfs saplīsis. Viņi teica, ka, ja es būtu tik laipna un pārnestu tomogrāfiju uz nākamo rītu, tad, kā kompensāciju man piešķirtu nelielu atlaidi. Es priecīga piekritu!
Izmeklēšanas laikā, es monitorā redzēju kā darbojas akna. Tieši tad notika otrs brīnums. Monitors parādīja, ka labā akna darbojas normāli, bet kreisā – ļoti slikti. Un es sāku lūgt Erceņģeli Rafaēlu pilnībā to dziedināt. Es atslābinājos un iztēlojos eņģeļus, kuri sūta manai aknai zaļi dziedinošu gaismu. Vizualizēju Erceņģeli Rafaēlu, kurš pie tās strādāja, pilnībā atjaunojot. Es visu laiku sev atgādināju, ka esmu absolūti vesela.
Pēc 12 minūtēm, akna sāka strādāt pilnīgi citādi, un mēs visi skaidri redzējām, ka abas aknas strādā vienādi labi. Nākamajā dienā, es vēlreiz aizgāju pie ārsta, kurš bija satriekts, ka aknas darbība, ir gandrīz ideāla.
Sākumā ārsts padomāja, ka viņam nav pareizs uzņēmums; pēc tam, viņš pārliecinājās, ka aparāti strādā, un visbeidzot, nonāca pie slēdziena, ka tas ir „brīnums”. Ārsts vienkārši nespēja saprast, kā es varēju saslimt.”
Un, kopš šī brīnuma ar Erceņģeļa Rafaēla dalību 2006.gadā, Deborai nav bijis neviena saslimšanas saasinājuma.
PĒKŠŅAS SASLIMŠANAS DZIEDINĀŠANA
Bez hroniskām saslimšanām kā Deboras gadījumā, Erceņģelis – dziednieks var izdziedināt arī pēkšņas saslimšanas – piemēram, saindēšanos, kā tas notika ar vīrieti, vārdā Maikls, kad viņš Honkongā gatavojās uz svarīgu darījuma tikšanos. Maikls bija pavakariņojis ēstuvē, kas atradās tuvu viesnīcai. Ēdiens bija „savāds”, taču viņš paēda, jo bija ļoti izsalcis un pārāk noguris, lai meklētu Eiropas virtuvi.
Pēc pusstundas Maiklam parādījās saindēšanās simptomi. Turklāt, tas bija sāpīgi, taču viņam nebija laika slimot, tāpēc, ka nākamajā rītā, bija jātiek uz tikšanos. Honkongā Maikls bija viens, un viņam noteikti bija jātiek uz tikšanos, pirms atgriezties Londonā, kur viņš dzīvoja un strādāja.
Maikls.. negaidot atcerējās par Erceņģeli Rafaēlu. Viņš nomierinājās – un tajā pašā brīdī sajuta klātbūtni līdzās gultai. Viņa acis bija aizvērtas, un tomēr, viņš zināja, ka kaut kas vai kāds tur bija. Maikls saka: „Tas bija kā mīlestības apskāviens. Un uzreiz sāpes pazuda, tad nokritās temperatūra, un es sajutu svētlaimīgu mieru.”
Nākamajā rītā, Maikls jutās lieliski, it kā nekas nebūtu bijis. Darījuma tikšanās noritēja veiksmīgi.
Maikls teic: „Šī pieredze apstiprināja, ko biju lasījis: eņģeļi ir pilnīgi reāli un neticami vareni. Un, lai arī pēc zemes viedokļa notikušais ir vienkārši neiespējams, šī dziedinošā tikšanās nostiprināja manu ticību un pamudināja mani uzaicināt eņģeļus un pieņemt visas dzīves sfēras.”
Kad Maikls runā par pieņemšanu, ar to viņš domā, ka atsakās no mēģinājuma vienatnē tikt galā ar situāciju.
Pieņemt – tas ir svarīgs komponents, lai saņemtu garīgu dziedināšanu. Tas ir tāpat, kā atvērt parādes durvis un ielaist komunālā dienesta darbiniekus, lai viņi varētu pildīt savu darbu..
Tas ir brīvās gribas jautājums: Debesis nevar palīdzēt tam, kurš nevēlas palīdzību.
Ja jums šķiet, ka jums ir problēmas ar pieņemšanu, tad būtu labi palūgt palīdzību šajā jomā.
Brīnišķīga lūgšana:
Dievs, lūdzu, palīdzi man būt mierīgam, noticēt tavai brīnišķajai spējai atjaunot manu veselību.
Lūdzu, palīdzi man nokāpt no ierastā ceļa, lai tu un tavi eņģeļi saņem pilnu pieeju manam prātam, ķermenim un garam dievišķās dziedināšanas dēļ.
 āmen.
BRĪVĀ GRIBA – ATSLĒGA UZ VISU
Pārliecinieties par to, ka patiešām gribat izdziedināties. Nebrīnieties – daži cilvēki neapzināti bloķē dziedināšanu, tāpēc, ka sirds dziļumos baidās no labklājības. Kāds nevēlas zaudēt „bonusu”, kas saistīts ar slimību (piemēram, līdzjūtība vai invaliditātes iespējas), kāds jūtas necienīgs būt par Dievišķo palīgu, kāds baidās uzņemties atbildību par savu veselību.
Šajā gadījumā var palūgt Dievu un eņģeļus dziedināt jebkuras bailes, kas varētu bloķēt dziedināšanu:
Dievs un erceņģeli Rafaēl, es vēlos vēlēties dziedināšanu. No šī brīža, es pilnībā atveru jums savu sirdi un prātu, un lūdzu jūs atbrīvot mani no visām manām zināmām un apslēptām bailēm, kas attiecas uz veselības stāvokli. Pilnīgi labprātīgi vēlos atvērties jūsu dziedinošajiem brīnumiem.
Līdz, ko jūs simtprocentīgi vēlēsieties un būsiet gatavi pieņemt dziedināšanu, viss, ko jums atliks paveikt – ir palūgt palīdzību, kā Maikls Mats (savam tēvam, kuru izdziedināja, skat. stāstā, šajā nodaļā)..
Kā jau es uzsvēru, nav svarīgi, kā lūdzat palīdzību Erceņģelim Rafaēlam. Svarīgi ir tas, ka jūs to vispār darāt. Taču, kad kādam izmisīgi vajadzīga palīdzība, bieži vajag palūgt ļoti spēcīgi. Lūk, kas atgadījās ar sievieti, vārdā Līna: „Pirms daudziem gadiem es saslimu: šausmīgi sāpēja kakls no angīnas. No sāpēm nespēju neko norīt, ēst vai gulēt, nedēļa pagāja asarās un izmisumā, praktiski bez medicīniskās palīdzības, jo antibiotikas tādu infekciju neārstē.
Un tā, es dienu pēc dienas pavadīju gultā, ciešot no sāpēm. Trijos naktī, piektajā slimības dienā, es pamodos. Nometoties ceļos, es burtiski pasaucu Erceņģeli Rafaēlu, lūdzot atvieglojumu un dziedināšanu, jo vairs nespēju izturēt šīs briesmīgās sāpes.
Pēc tam, bez spēka, iekritu gultā un pamodos nākamajā rītā, bez jebkādiem slimības simptomiem! Kāds brīnums! Es biju ļoti pateicīga svētajam Rafaēlam par viņa neticamo mīlestību un dziedināšanu.”
Domāju, ka uz Līnas lūgšanām atbildēja uzreiz, jo viņā nebija baiļu, kas saistītas ar dziedināšanas saņemšanu no Rafaēla. Viņa pilnībā vēlējās Dievišķo palīdzību, tāpēc erceņģelim nevajadzēja strādāt ar viņas bailēm – kā aizvērtām durvīm, caur kurām viņš nevar ieiet.
Tāpat, var izrunāt apstiprinājuma lūgšanu, kā to izdarīja Nikola, kurai bieži bija sāpīgas un ļoti nepatīkamas iesnas. Viņai ieteica meditēt, lūdzot Rafaēla dziedināšanu. Viņa apsēdās dārzā un domās veica afermāciju: „Mans deguns ir pilnībā dziedināts, esmu pilnīgi mierīga un vesela.”
Pēc dažām minūtēm, Nikola sajuta, kā Rafaēls saka: „Viss ir pārgājis.” Un tiešām – kad viņa iegāja mājā, iesnas izbeidzās. Bet pēc stundas viņa sajuta, ka bloķējošā enerģija pamet viņu. Nikola saka: „Tas bija liels atvieglojums un atgādinājums par to, ka jālūdz palīdzība un jāatvēl laiks tās saņemšanai.”
Afermācijas Nikolai kalpoja par spēcīgu veidu, kā atvērt durvis dziedināšanai. No garīgā un enerģētiskā skatupunkta raugoties, tādiem pozitīviem apgalvojumiem ir tāds pats efekts kā iepriekšējā stāstā par Līnu, kura izmisumā plaši atvēra durvis Rafaēlam. Gan Līnai, gan Nikolai nebija citas izejas – viņas vēlējās dziedināšanu un lūdza par to, un viņas to saņēma.
SILTUMS UN DURSTĪŠANA
Tie, kurus dziedina Erceņģelis Rafaēls, eņģeļa „iejaukšanās” laikā parasti jūt siltumu un durstīšanu. Tā bija ar Amandu Pertu pēc gurna traumas, kuru viņa ieguva, trenējot basketbola komandu. Trauma bija ļoti sāpīga un ļoti apgrūtināja iešanu. No mazākās kustības Amanadai gribējās raudāt! Un tomēr, pienākums ir pienākums, un nākamajā rītā, viņa bija autobusā – veda komandu uz kārtējo spēli.
Amanda klusējot vērsās pie Erceņģeļa Rafaēla, ar lūgumu dziedināt viņas gurnu, jo ar tādām sāpēm diena rādījās būt ļoti grūta. Viņa tūlīt sajuta, ka viņas rokas kļuva aukstas; tad, tās kļuva ļoti karstas, bet tad, tās sāka durstīt. Drīz pēc tam, tieši tas pats notika ar viņas gurnu: aukstums, siltums, durstīšana.
Ierodoties norādītājā vietā pēc divām stundām, Amanada uzmanīgi izkāpa no autobusa, un par lielu pārsteigumu atklāja, ka gurns vairs nesāp.
Tāds durstīgs siltums, bez šaubām, arī izpaužas enerģijā, kuru Erceņģelis Rafaēls rada un izdzen caur dziedināmajiem cilvēkiem.
Reizēm, dziedināšanas laikā var sajust vibrāciju, kā Sjūzana Vaita, nākamajā stāstā: „Es biju piekalta pie gultas ilgas dienas, no šausmīgas gripas sāpēja viss ķermenis. Es vērsos pie Erceņģeļa Rafaēla ar lūgumu dziedināt mani. Es atļāvu sev pilnībā atvērties eņģeļu dziedinošajai mīlestības enerģijai.
Pēc īsa brīža, ievēroju, ka mans ķermenis vibrē, un tad parādījās velkošas sajūtas dažādās vietās. Tās turpinājās kādu laiku. Tās bija burvīgas, brīnumainas izjūtas. Es zināju, ka ar mani ir Erceņģelis Rafaels, kā arī citi eņģeļi.”
Esmu pārliecināta, ka durstīšana un vibrācija – ir Rafaēla dziedinošās enerģijas viļņi, kas pulsē visā ķermenī.
SMARAGDZAĻĀ DZIEDINOŠĀ GAISMA
Tie, kuri spēj redzēt enerģiju (ar iekšējo redzi vai fiziski), redz, ka Rafaēla klātbūtni pavada smaragdzaļa gaisma. Interesanti, ka tā ir krāsa, ko parasti saista ar sirds čakru un mīlestības enerģiju. Rafaēls, dziedinot burtiski ietver jūsu ķermeni mīlestībā.
Daži cilvēki redz smaragdzaļo Rafaēla gaismu kā dzirksteles, uzliesmojumus vai sprakstoņu. Var vizualizēt smaragdzaļo gaismu, ietverot tajā ķermeņa daļu, kuru vēlaties dziedināt. Tā notika ar Džennu Protero, kad viņa palūdza Rafaēlu dziedināt viņas tēvu.
Pēc tam, kā Džennas tēvam atklāja urīnpūšļa vēzi, viņa uzsāka strādāt ar Rafaēlu. Dziļā meditācijā viņa lūdza Erceņģeli ietvert tēva urīnpūsli ar dziedinoši zaļo gaismu, attīrot no visām enerģijām, kas nekalpo augstākajam.
Operācijas laikā Džennas tēvam pastāvēja augsts insulta risks, varēja rasties sarežģījumi. Tāpēc, operācijas dienas rītā, viņa meditēja un runāja ar Rafaēlu un citiem eņģeļiem – dziedniekiem. Viņa lūdza tiem parūpēties par visiem sīkumiem, lai viņas tēvs atveseļojas.
Pēc operācijas tēvs bija možs un izskatījās veselīgs. Taču Dženna neatlaidās un lūdza erceņģeli ietvert vīrieti dziedinošās enerģijas aizsegā.
Nākamajā rītā, tēvs teica Džennai: „Šķiet, es varētu pastaigāties.” Bet, pēc diennakts viņu jau izrakstīja. Viņam nebija ne sāpju, ne mazākā diskomforta. Dženna stāsta: „Zinu, tas bija Rafaēla darbs, esmu viņam tik pateicīga.”
Kad jūs lūdzat par cilvēku, kuru operē, nav slikti palūgt Dievam un Erceņģelim Rafaēlam operācijas laikā vadīt ārsta rokas. Debesis neizjauks ārsta brīvo gribu, taču Rafaēla klātbūtne operācijas zālē (pateicoties, jūsu uzaicinājumam) noteikti būs dziedinoša, kā noskaidroja Hedere Vona: „Pagājušajā gadā, manam tēvam, negaidīti atteica rokas un kājas, un es vērsos pie Rafaēla ar lūgumu vadīt ārstu rīcību, dziedināt tēvu un dot man spēkus tikt galā ar šoku. Katru dienu, es sūtīju tēvam spēcīgus dziednieciskus nolūkus un ietvēru viņa zaļā gaismā.
Ārsts teica, ka operācija noritējusi vieglāk, kā tika gaidīts, un ka, bez šaubām, mans tēvs pilnībā atlabs. Viņš, patiešām pilnībā atlaba un uzsāka jaunu dzīvi. Un kļuva laimīgāks un veselāks, kā pirms slimības.”
Hederes lūgšanas bija spēcīgas, tāpēc, ka viņa lūdza, lai ārstus vadītu garīgi, kā arī, lai viņas tēvu ietvertu dziedinoši zaļa gaisma.
Es sapratu, cik svarīgas ir tādas lūgšanas, kā Hederes lūgšanas, tāpēc, ka Debesīm vienmēr vajadzīga mūsu atļauja, lai iejauktos situācijā.
..vēlreiz atkārtošu, nevajag diktēt Dievam un Rafaēlam rīcības sarakstu, kuru viņiem jāizpilda dziedināšanas laikā. Tas tikai bloķē vai apgrūtina atbildi uz jūsu lūgšanu. Vajag palūgt, lai debesu spēki parūpējas par visiem dziedināšanas aspektiem, taču nekad nesakiet viņiem, kā tieši radīt šo dziedinošo efektu. Es to uzsvēršu vēl un vēlreiz, tāpēc, ka tā ir ļoti svarīga nianse!
RAFAĒLS VAR IZDZIEDINĀT VISU!
Bet vēl svarīgāk ir zināt, ka debesu spēki var izdziedināt visu. Piesargieties no mentālajām blokādēm, ko rada tādas domas kā: „Nē, ar to Debesis netiks galā” vai „Par to nav vērts traucēt Debesis.”
Reiz, eņģeļi man paskaidroja, ka materiālās lietas, tādas kā fiziskas ķermenis ir „piekāpīgākas” un tāpēc, to ir vieglāk dziedināt. Eņģeļi priecājas palīdzēt cilvēkiem un dziedina visu, tajā skaitā arī visneiedomājamākās lietas. Beigu beigās, eņģeļi saprot, ka spēcīgu slimību raisošs stress veidojas no maziem satraukumiem.
Mana mamma, Džoanna Hennaka, ar lūgšanu dziedināja mūsu ģimenes auto un veļas mazgājamo mašīnu. Kā tagad, atceros mammu: rokas saliktas lūgšanā, acis aizvērtas, sejā mierīga izteiksme. Viņa lūdz dziedināt šīs pussaplīsušās lietas, jo mūsu budžets neļauj salabot vai nomainīt tās. Un abas mašīnas atsāka darboties!
Tāpēc, mani nepārsteidza, kad Mērija Džīna Džordža veiksmīgi vērsās pie Erceņģeļa Rafaēla ar lūgumu dziedināt viņas automašīnu. Mērija Džīna aizgāja no darba 2008.gada vidū, vispasaules ekonomikas krīzes pašā karstumā. Kamēr viņa meklēja jaunu darbu, viņai nebija iespējas negaidītiem tēriņiem. Lūk, kāpēc viņa vērsās pie Erceņģeļa Rafaēla, kad sāka niķoties viņas mašīna.
Kreisais stikla pacēlājs sāka trokšņot. Jaunais maksāja 700 dolārus plus darbs, bet viņa nevarēja to atļauties. Kādā, īpaši grūtā dienā, pēc nesekmīgiem darba meklējumiem, Mērija Džīna iebelza pa mašīnas durvīm un iesaucās: „Erceņģeli Rafaēl, es zinu, ka tu visu vari dziedināt! Vai tu varētu salabot šo stikla pacēlāju?”
Stikla pacēlājs joprojām čīkstēja katru reizi, kad viņa pacēla vai nolaida stiklu, un Mērija Džīna jutās muļķīgi par to, ka palūdza Erceņģelim Rafaēlam palīdzību, taču vienalga, pateicās viņam. Taču, pēc dažām dienām čīkstoņa izbeidzās! Iesākumā, viņa padomāja, ka tā ir nejaušība un troksnis atgriezīsies, taču visu dienu viss bija klusi.
Tagad, katru reizi, kad Mērija Džīna aizver logu, viņa izsakās ar pateicību: „Paldies tev, Erceņģeli Rafaēl, ka atbildēji uz manām lūgšanām!”
Kā parāda stāsti, par kuriem es pastāstīju šajā grāmatā, dziedināšana notiek tad, kad to ir nodomājis/iecerējis Dievs. Reizēm, tā notiek nekavējoties, bet reizēm šķiet, ka notikusi aizkavēšanās. Iespējams, šī aizkavēšanās notiek tādēļ, ka vajadzīgs laiks, lai mūsu brīvā griba pieņemtu dziedināšanu. Bet, varbūt Dievam redzamas kādas citas problēmas, kuras jānokārto pirms dziedināšanas.
Ticiet tam, ka Dievs un Rafaēls dzird jūsu lūgšanas. Palūdzot palīdzību, jūs atverat durvis viņu atbalstam, vadībai un palīdzībai. Nākamajā nodaļā, mēs paskatīsimies, kā Debesis palīdz miljoniem cilvēku, kuri cieš no sāpēm. Ar Erceņģeļa Rafaēla palīdzību var mazināt vai pat pilnīgi noņemt sāpes.

Avots: http://angelwithpurplewings.blogspot.com/2013/02/lielas-misterijas-patiesiba-par_983.html
Kategorija: Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” | Pievienoja: Saulite (07.03.2013)
Skatījumu skaits: 1704 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz