Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem”

„Erceņģeļa Rafaēla dziedinošie brīnumi” - Nobeigums

Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Erceņģeļa Rafaēla dziedinošie brīnumi” – Noslēgums


NIERES

Dārgais erceņģeli Rafaēl, lūdzu, sūti savu smaragdzaļo dziedinošo gaismu un enerģiju uz manām nierēm, attīrot un pilnībā tās dziedinot. lūdzu, atjauno tām veselību un palīdzi man dzīvot veselīgu dzīvi.


PROSTATA

Dārgais erceņģeli Rafaēl, pateicos, ka palīdzi veselībai un dziedini manu prostatu un vadi mani, lai es varētu nodrošināt tās veselību un funkcionalitāti.

TAISNĀ ZARNA

Dārgais erceņģeli Rafaēl, lūdzu, vadi savu dziedinošo enerģiju uz manu taisno zarnu un izvadīšanas sistēmu. Palīdzi man kļūt absolūti veselam, bet manam ķermenim – lieliski funkcionēt.

PSIHES VESELĪBA

Dārgais erceņģeli Rafaēl, lūdzu, palīdzi man pārdomāt un saskatīt manas dzīves skaistumu un kārtību. lūdzu, palīdzi man atbrīvoties no pagātnes sāpēm un trauksmes no nākotnes, un pilnībā izjust atrašanos „šeit un tagad”. Lūdzu, vadi mani un norādi, par ko es varu būt pateicīgs, un aiznes visas manas skumjās domas dievam, līdz ko tādas rodas.

CEĻOJUMS

Dārgais erceņģeli Rafaēl, lūdzu tevi būt ar mani un pavadīt mani visa ceļojuma garumā. Pateicos, ka padari manu ceļojumu drošu, kā arī par to, ka rūpējies par manu bagāžu, transportu, ēdienu un viesnīcu. Pateicos par to, ka mans ceļojums – ir īpaši interesants, pilnvērtīgs un patīkams.

RIBAS

Dārgais erceņģeli Rafaēl, pateicos, ka atjauno līdzsvaru manā ķermenī un dziedini manas ribas. Esmu pilnībā vesels, kā fiziski, tā garīgi, un pateicos, ka palīdzi man viegli elpot un bez piepūles.

REPRODUKTĪVĀ SISTĒMA

Dārgais erceņģeli Rafaēl, lūdzu sūti atbalstu, vēstījumu un dziedinošo enerģiju manai reproduktīvajai sistēmai, lai mans ķermenis atbildētu uz manu grūtniecības vēlmi. Lūdzu tev un citiem eņģeļiem vadīt mani un manu partneri, lai mēs veiksmīgi ieņemtu veselīgu bērnu.

DZEMDĪBAS

Dārgais erceņģeli Rafaēl, lūdzu, vēro mani grūtniecības un dzemdību laikā, lai mēs ar manu bērnu būtu dzīvi un veseli.
Pateicos, ka īsteno man maigas, vieglas dzemdības.

ROKAS

Dārgais erceņģeli Rafaēl, lūdzu, saņem manas rokas savējās un palīdzi man uztvert caur plaukstām tavu vareno dziedinošo gaismu. Lūdzu, palīdzi man attīrīties no kaitīgām domām, jūtām, emocijām un tā vietā, uzsūkt sevī mīlestību, gaismu un pozitīvas domas.

ROKAS

Dārgais erceņģeli Rafaēl, lūdzu tevi, ietver manas rokas savā smaragdzaļajā dziedinošajā gaismā, izšķīdini visu, kas nav nācis no Dieva, un atklāj man manu roku patieso dabu un veselību.

SIRDS

Dārgais erceņģeli Rafaēl, no šī brīža, es pilnībā atraisu un atbrīvojos no visām emocionālajām saiknēm, kas saista manu sirdi. visas emocionālās sāpes, es atdodu tev un dievam viegli un pilnībā. Lūdzu, aptver mani ar savu smaragdzaļo gaismu, kuru es uzsūcu ar katru savas sirds šūnu un sirds sistēmu. Pateicos, ka palīdzi manai sirdij būt veselai.

MIEGS

Dārgais erceņģeli Rafaēl, lūdzu, nomierini manu prātu un palīdzi man atslābināties un izgulēties. Pateicos, ka palīdzi man naktīs lieliski izgulēties. Tagad, es jūtu, ka esmu drošībā un mīlestībā.

MUGURA

Dārgais erceņģeli Rafaēl, pateicos, ka piepildi manu muguru ar savu smaragdzaļo dziedinošo gaismu un par to, ka pilnībā mani atbalsti. Pateicos, ka piešķir man maigu muguru, lai man būtu viegli un ērti izstaipīties.

PĒDAS

Dārgais erceņģeli Rafaēl, lūdzu, palīdzi manām pēdām būt veselām, palīdzi man iet pa dvēseles un sirds ceļu, izstiepties visā garumā.

TRAUKSME

Dārgais erceņģeli Rafaēl, lūdzu, ierodies pie manis tagad, nomierini manu prātu un sirdi. Vēlos nodot tev un dievam visas savas rūpes un trauksmes, ja tu man palīdzēsi no tām atbrīvoties. palīdzi man saprast, ka atrodos drošībā. Pateicos, ka nomierini manas domas.

TRAUKSME

Dārgais erceņģeli Rafaēl, lūdzu tevi nomierini manu prātu un nervus ar savu smaragdzaļo gaismu. Palīdzi man atslābināties un ticēt, ka man tuvie cilvēki atrodas drošībā.

AUSIS

Dārgais erceņģeli Rafaēl, lūdzu, ar savu dievišķo klātbūtni un dziedinošo enerģiju izdari tā, lai manas ausis būtu veselas un funkcionētu.
Es vēlos atbrīvoties no visa skumjā un sāpīgā, ko man nācies dzirdēt,
un es vēlos dzirdēt patiesību.

ŽOKLIS

Dārgais erceņģeli Rafaēl, pateicos tev par mana žokļa dziedināšanu: tagad tas ir vesels un lieliski darbojas.
Pateicos, ka palīdzi man košļāt un viegli norīt.
No šī brīža, es atbrīvojos no spiediena žoklī, zinot, ka tu pilnībā atbalsti un aizsargā mani.

SPRANDA

Dārgais erceņģeli Rafaēl, pateicos, ka atbalsti mani, palīdzi man būt elastīgam, sniedz plašu skatījumu uz visu.
Pateicos, ka dziedini manu sprandu un atjauno tās kustības brīvību.

ENDOKRĪNĀ SISTĒMA

Dārgais erceņģeli Rafaēl, pateicos, ka piepildi visus manus dziedzerus ar smaragdzaļo dziedinošo gaismu, līdzsvaru un harmonizē manus hormonus, palīdzi man iegūt absolūtu veselību un labklājību.

ENERĢIJA

Dārgais erceņģeli Rafaēl, lūdzu, atbloķē un atbrīvo visu manu Dieva doto vareno enerģiju.
lūdzu, atdzīvini un atsvaidzini mani, lai es varu pilnībā izjust katru savas dzīves mirkli.

MĒLE

Dārgais erceņģeli Rafaēl, vēršos pie tevis. pateicos tev par atbrīvošanu no bailēm sarunu laikā, ko radījušas pārdzīvojumi, jūtas vai domas pagātnē. pateicos, ka palīdzi man runāt skaļi, skaidri un no sirds.
Pateicos, ka dziedini manu mēli un piešķir tai tās dievišķo dabu.

OLNĪCAS

Dārgais erceņģeli Rafaēl, lūdzu tevi piepildīt manas olnīcas ar savu smaragdzaļo dziedinošo gaismu, kas noņem visus blokus un sāpes, palīdzot olnīcām būt pilnīgi veselām.
Pateicos, ka vadi mani, dodot padomus, kurus es varu pielietot, lai uzlabotu savu veselību un labklājību.

Par autori
Dorīna Virtjū – ir profesionāla psihoterapeite, kura nodibināja dziedniecisko sistēmu „eņģeļu terapija”. esot gaišredzīga jau bērnībā, dorīna prot kontaktēties ar neredzamo pasauļu iemītniekiem un apmāca šajā mākslā arī citus. viņa ir biežs viesis populārās amerikāņu televīzijas programmās, un ir autore vairākiem desmitiem grāmatu, starp kurām:
Erceņģeļi: kā ar viņiem strādāt ikdienas dzīvē
Eņģeļu dziedinošie vēstījumi
Vadība eņģeļu terapijā
Zemes eņģeļi
Dievības un eņģeļi
Viņas mājaslapa internetā – www.angeltherapy.com


Avots: http://angelwithpurplewings.blogspot.com/2013/03/lielas-misterijas-patiesiba-par_8793.html
Kategorija: Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” | Pievienoja: Saulite (07.03.2013)
Skatījumu skaits: 1953 | Komentāri: 2 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 2
0
1 dainapigite  
PALDIES par brīnišķīgo iespēju iepazīt erceņģeli Rafaēlu. Paldies, Saulīt! angel2

0
2 Saulite  
lūdzu, šoreiz cita meitene bija tik jauka kad iztulkoja šo grāmatiņu un padalījās ar tulkojumu :))

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz