Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem”

„Erceņģeļa Rafaēla dziedinošie brīnumi” – 6.turpinājums

ielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Erceņģeļa Rafaēla dziedinošie brīnumi” – 6.turpinājums


CETURTĀ NODAĻA
Emocionālā plāna dziedināšana
Dārgo erceņģeli Rafaēl, no šī brīža, es atveru tev savu prātu un sirdi, un lūdzu, lai tu piepildi mani ar ticību, cerību un laimi.
Palīdzi man sajust drošību manā pašreizējā dzīvē.
Palīdzi man vēlēties atbrīvoties no pacietības trūkuma un dusmām. Palīdzi man skaidri saskatīt risinājumus un iespējas.
Palīdzi manam prātam un emocijām būt veselām.
Pateicos tev.
Dažās dziednieciskajās tradīcijās tiek uzskatīts, ka katra saslimšana vai trauma nes emocionālu pamatojumu. Un, protams, taisnība, ka slimība un trauma rada emocionālu satricinājumu. Dzīve var kļūt saspringta, ja ķermenis sāp vai jums veic sāpīgas medicīniskas analīzes, un sniedz baisas prognozes attiecībā uz jūsu veselību.

Psihiska veselība nozīmē spēju justies laimīgam un justies drošībā. Skaidrs, ka, kad dzīve sagādā jums pārsteigumus, bailes vai dusmas – ir normāla reakcija. Līdzsvarotā cilvēkā, šīs jūtas pakāpeniski norimst, atkarībā no tā, kā viņš pielāgojas pārmaiņām. Mehānismi, ar kuru palīdzību cilvēks tiek galā ar problēmām ir veselīgi un neveselīgi.
Veselīgie mehānismi – ir, piemēram, sarunas ar draugiem, kuri jūs atbalsta, vingrinājumi, meditācijas, lūgšanas. Neveselīgie, graujošie veidi kā tikt galā ar problēmām – narkotiku vai alkohola lietošana. Kritērijs, es domāju, ir skaidrs: vai nu uzvedība nāk par labu jūsu veselībai vai nē.
Erceņģelis Rafaēls var dziedināt jūsu emocijas, tāpat kā ķermeni. Tāpat, kā citos aspektos darbā ar Dievu un Eņģeļiem, ir jāsniedz atļauja, pirms Debesīm būs ļauts iejaukties situācijā. Eņģeļi dziedina emocijas, tāpat kā fizisko ķermeni, un tas var notikt TRĪS sekojošos CEĻOS:
1.    DIEVIŠĶAIS VĒSTĪJUMS. Jūs intuitatīvi saņemat norādes par to, kāda rīcība aizvedīs pie dziedināšanas, par kuru lūdzat. Šis vēstījums var nākt negaidītas „apgaismības”, „nojautas” veidā, kā sapnis, doma, kas regulāri atkārtojas vai „zīmju no augšas” veidā.
2.    TŪLĪTĒJA, TIEŠA IEJAUKŠANĀS. Jūs lūdzaties – un pēkšņi, saprotat, ka jums ir kļuvis labāk!
3.    PAKĀPENISKA IEJAUKŠANĀS. Jūs lūdzaties – un ar laiku, jums kļūst labāk.
Kā izbijusi psihoterapeite, varu teikt, ka Eņģeļu emocionālā dziedniecība ir efektīva. Pēc būtības, pats vienkāršākais komentārs no cilvēkiem, kuri uzsākuši strādāt ar Eņģeļiem: „Es jūtos daudz mierīgāk, laimīgāks un aizsargātāks.” Šīs sajūtas – ir psihiskās un emocionālās veselības ķīla.
DZIEDINĀŠANA NO BAILĒM, FOBIJĀM UN TRAUKSMES
Bailes – ir kluss zaglis, kurš piezogas jums miera brīžos. Tas zog jums spēju izbaudīt esošo brīdi, un mēs nervozi satraucamies, ka bēda parādījusies pie horizonta. Bailes pievelk nepatikšanas ar savu zemo enerģiju.
Trauksme saistīta ar bailēm. Eņģeļi, reiz, man pastāstīja, ka šī emocija sev piesaista visu, par ko mēs satraucamies. Eņģeļi teica: „Tā vietā, lai satrauktos, lūdzies. Trauksme pasliktina stāvokli, bet lūgšana uzlabo.”
Katrs ik pa laikam satraucas un baidās, un tā ir normāla reakcija uz dzīves stresiem. Par laimi, Erceņģelis Rafaēls var atvieglot bailes, kam pateicoties, parastas stresa situācijas kļūst… teiksim, ne tik stresainas. Piemēram, lielākā daļa cilvēku baidās no bailēm pie stomatologa.
Džennija nolēma pastrādāt ar Erceņģeli Rafaēlu, lai noņemtu šo satraukumu. Viņa saka: „Es vēršos pie Erceņģeļa Rafaēla, kad gaidu uzgaidāmajā telpā pie stomatologa. Kad sēžos krēslā, mans prāts sāk iztēloties visas iespējamās bailes un problēmas, kas var notikt, un es sāku saspringt un nonākt panikā.
Tāpēc, es lūdzu Erceņģeli Rafaēlu palīdzēt man un negaidot, sajūtu, ka viņš tur mani pie rokas. Izjūtas nomierinoši aptver mani, un es nekavējoties nomierinos.
Ārsta apmeklējums noslēdzas ļoti ātri, bet sāpes ir minimālas. Un vispār, es vienmēr izārstējos ātrāk, kad atceros paaicināt Erceņģeli Rafaēlu. Tas attiecas ne tikai uz stomatologa apmeklējumu.”
F o b i j a – ir baiļu forma ar kādu īpašu efektu (piemēram, pret zirnekļiem vai pelēm) vai stāvokli (piemēram, no augstuma vai noslēgtām telpām). Ja fobijas parasti rodas no konkrētas biedējošas pieredzes, Erceņģelis Rafaēls aizvāc baiļu enerģiju no šiem notikumiem.
Piemēram, Nena Feji paniski baidās no negaisa, un viņa ļoti izbijās, kad viņai nācās nonākt negaisā, atrodoties pie automašīnas stūres. Taču Nena savaldījās un palūdza Erceņģeli Rafaēlu būt ar viņu.
Nena atceras: „Kaut arī mašīnā atrados viena, es sajutu Rafaēla rokas uz pleciem, un tā turpinājās, līdz nokļuvu mājās. Viņa pieskāriens mani nomierināja, kaut arī, es uzreiz netiku galā ar savu paniku. Kopš tās dienas, mani vairs nebiedē negaisi, un es uzskatu, ka mani izdziedināja Rafaēls.”
Fobija rodas, kad mēs jūtam, ka neesam spējīgi kontrolēt mūsu baiļu objektu. Šāda veida pieredze dziedināja Nenas fobiju, jo tagad viņa jūt, ka var kontrolēt savas sajūtas, zinot, ka var vērsties pie Eņģeļiem katru reizi, kad baidās. Jūs varat darīt tāpat ar jebkuru fobiju, kas ierobežo jūs, palūdzot Rafaēlam palīdzību – piemēram, ar tādas lūgšanas palīdzību.
Dārgo erceņģeli Rafaēl, pateicos tev par baiļu kliedēšanu, kas saistītas ar kādu manu pagātnes vai pašreizējo pieredzi. Lūdzu tev, palīdzi man atrast mieru savā sirdī un sajust, ka šajā situācijā es atrodos drošībā, ka tu vienmēr esi ar mani.
Panikas lēkmes pavada simptomi, kas padara cilvēku apjukušu, - piemēram, sajūta, ka tu nevar elpot un tūlīt nomirsi no sirdslēkmes. Pēc pirmās lēkmes, cilvēku parast pārņem bailes no nākamajām panikas lēkmēm. Bailes iesakņojas un reizēm, seko jaunas lēkmes.
Diāna Fordhema daudzus gadus cieta no paaugstinātas trauksmes un panikas lēkmēm. Lēkmes, kuras parasti notika nakts vidū, viņu biedēja. Viņa pamodās, sajūtot, ka nevar elpot, bet sirds traki sitas.
Kādu vakaru, izmisumā, viņa nolēma palūgt Erceņģeli Rafaēlu. Diāna atceras: „Es domās vērsos pie viņa: „Lūdzu, Erceņģeli Rafaēl, esmu šausmās un man šķiet, ka es nevaru elpot un nevaru skaidri domāt. Lūdzu, palīdzi man!” Es sajutu viņa klātbūtni un visu laiku veicu dziļas ieelpas un izelpas. Es nomierinājos, un domas nostājās savās vietās. Atslābinājos, varēju apgulties gultā un aizmigt! Paldies tev, Rafaēl!”
Tāpat, kā Diāna, arī Lūkass Toblers, par kuru jūs lasījāt 2.nodaļā, dziedinājās no panikas lēkmēm ar Erceņģeļa Rafaēla palīdzību. Pirmā lēkme Lūkasam notika, kad viņš brauca ātrvilcienā, un pēc tā, tās laiku pa laikam atjaunojās. Lūkass ļoti baidījās, ka vienā no tādiem uzbrukumiem „nomirs no sirdslēkmes”. Kaut arī Lūkass zināja par Eņģeļiem, viņš centās atrisināt jautājumu „daudz racionālāku psiholoģisku metodi”. Viņš centās lietot antidepresantus, bet viņam kļuva vēl sliktāk.
Visbeidzot, Ziemassvētkos, vēl arvien ciešot no panikas lēkmēm, Lūkass vērsās pie Erceņģeļa Rafaēla un eņģeļiem – palīgiem, lai viņi atbrīvo viņu no lēkmēm. Viņš tūlīt sajuta, kā Erceņģelis Rafaēls viņu ietvēra nomierinošā enerģijā. Pateicoties tam, viņš sajutās drošībā. Divu nedēļu laikā, Lūkasa panikas lēkmes krasi samazinājās. Drīzāk, tie bija reti momenti ar vieglu trauksmi. Zināšanas par to, ka Erceņģelis Rafaēls un viņa eņģeļi – palīgi, vienmēr gatavi ierasties palīgā, Lūkasā rada pateicības jūtas, atvieglojumu un cerību. Sešu mēnešu laikā, viņa panikas lēkmes beidzās bez jebkādas medicīniskas iejaukšanās.


DZIEDINĀŠANA NO PANIKAS
Dārgo erceņģeli Rafaēl, lūdzu, sūti savu smaragdzaļo, dziedinošo enerģiju manam prātam, sirdij un nervu sistēmai. Lūdzu tevi, nomierini un uzmundrini mani. Lūdzu, palīdzi man piedot savai pagātnei un sajust, ka atrodos absolūtā drošībā.

SIRDS DZIEDINĀŠANA
Erceņģelis Rafaēls dziedina sirdi kā fiziski, tā emocionāli. Lai kāds arī būtu sāpju avots, viņš nomierina un dziedina.
Lūk, dažas lūgšanas dažādām situācijām, lūdzot par emocionālu palīdzību un dziedināšanu.
LŪGŠANA SĒROJOŠAI SIRDIJ

Dārgo erceņģeli Rafaēl, lūdzu, sūti savu smaragdzaļo, dziedinošo gaismu manai sirdij.
Palīdzi man no jauna justies veselam.
 lūdzu, atmodini manī cerību un ticību, lai varu dzīvot tālāk.
Lūdzu, ļauj man būt pārliecinātam, ka katru situācijas dalībnieku pieskata eņģeļi. Pateicos tev.

LŪGŠANA PĒC ATTIECĪBU IZJUKŠANAS

Dārgo erceņģeli Rafaēl, manai sirdij vajadzīga tava dziedinošā palīdzība. Palīdzi man atbrīvoties no bailēm un sāpēm; noskaņo mani uz jaunu dzīvi bez mana partnera; dziedini manas skumjas, vientulību, aizvainojumu un dusmas.
Ietver mani ar savu dziedinoši zaļo gaismu. Pateicos tev.

LŪGŠANA, LAI PĀRVARĒTU VILŠANOS

Dārgo erceņģeli Rafaēl, man vajadzīgs tavs spēcīgais, nomierinošais apskāviens.
Lūdzu, ļauj man sajust, ka šī pieredze, šīs attiecības ir uz labu, un, ka ir saskatāma lieliska nākotne man.
Palīdzi man uzticēties dievišķajam nodomam, kas paredzēts man un maniem mīļajiem. Pateicos tev.

LŪGŠANA NEAPMIERINĀTĪBAS UN DUSMU ATLAIŠANAI

Dārgo erceņģeli Rafaēl, paldies, ka mazgā manu sirdi un prāti attīroši smaragdzaļajā gaismā, kas notīra nost visas zemas vibrācijas enerģijas un smagas jūtas.
Pateicos, ka paaugstini mana prāta kvalitāti, lai es iegūstu lielāku perspektīvu attiecībā uz visu.
Lūdzu, virzi manu rīcību un domas, lai tās atspoguļo manu dievišķās mīlestības garīgo būtību. Pateicos tev.

LŪGŠANA TRAUKSMES UN NEMIERA PĀRVARĒŠANAI

Dārgo erceņģeli Rafaēl, lūdzu, apskauj mani savām rokām un spārniem, un sniedz man pārliecību par to, ka mani mīļie ir drošībā.
Palīdzi man uzticēties savām iekšējām sajūtām un rīkoties saskaņā ar tām. Palīdzi man norobežoties no citu cilvēku viedokļa un attīrīt sirdi iekšējai patiesības balsij.
Lūdzu, vadi mani un ļauj man sajust, kas jādara, lai dziedinātu situāciju. Pateicos tev.
 [Turpinājums sekos..]

Attēls - http://orthodoxwiki.org/File:Archangel-Rafael.jpg


Avots: http://angelwithpurplewings.blogspot.com/2013/02/lielas-misterijas-patiesiba-par_4168.html
Kategorija: Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” | Pievienoja: Saulite (07.03.2013)
Skatījumu skaits: 1577 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 2
Viesi: 2
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz