Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Eņģeļu pasaule un maģija

EŅĢEĻU VĒSTĪJUMU SAŅEMŠANA

Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” - 46.turpinājums(noslēgums)


EŅĢEĻU VĒSTĪJUMU SAŅEMŠANA
Manas dzīves mērķis nav traktēt vēstījumus, kas saņemti no Eņģeļiem, vai nodarboties ar garīgo dziedniecību. Tas ir, - mācīt citus cilvēkus atšifrēt šos vēstījumus un patstāvīgi dziedināt sevi un savus klientus. Es vienmēr slavēju savu skolnieku centienus nodot iegūtās zināšanas citiem – radīt viļņa efektu, kas paaugstina kopējo apziņu par to, ka mums visiem ir Eņģeļi, mēs visi varam ar tiem kontaktēties un mums visiem ir piešķirta spēja, kas palīdzēs mums un visai pasaulei.

Šajā nodaļā, jūs izlasīsiet dažus detalizēti izskaidrotus soļus, kurus es mācu tiem, kuri ierodas pie manis, vēloties attīstīt sevī spējas un iemācīties atšifrēt Eņģeļu vēstījumus sev un citiem.
KĀ LASĪT EŅĢEĻU NODOTO INFORMĀCIJU
Šis process līdzinās medija informācijas lasīšanai, izņemot to, ka jūs vēršaties ar jautājumiem pie Eņģeļiem vai garīgajiem pavadoņiem, ar mērķi ievest kārtību kādā savas dzīves sfērā vai palīdzēt kādam no apkārtējiem.
Informāciju vislabāk lasīt cilvēkam, kuru jūs nepazīstat, - tam, kurš atvērts jaunajam, kuram piemīt plašs skatījums un kurš nav noskaņots skeptiski. Jauns draugs garīgo spēju attīstības grupā – ir ideāls partneris, tāda uzdevuma izpildei. Kaut gan, protams, jūs varat veikt tādu seansu, kādam no radiniekiem vai vecam draugam. Vienīgais, kas var traucēt, šajā gadījumā, - ir jūsu ego, tas noteikti iebildīs: „Tu jau tā visu zini par šo cilvēku!” Ja spējat ignorēt ego iejaukšanos, esot pārliecināti, ka „tās ir tikai tavas iedomas”, tad varat pamēģināt nolasīt informāciju jebkuram cilvēkam – pazīstamam vai nepazīstamam.
Sāksim ar seansu, kad jūs kopā ar savu partneri lasīsiet Eņģeļu vēstījumus. Sāciet ar lūgšanu, vēršoties pie tā, kuram jūtaties tuvs, vērsieties ar lūgumu:
„Lūdzu, palīdzi man kļūt par atvērtu kanālu saskarsmei ar Visuaugsto. Dod man iespēju skaidri dzirdēt, redzēt, saprast un sajust, saņemt skaidrus un precīzus vēstījumus, kas nes svētību manam partnerim un man. Lūdzu, vēro, kā mēs saņemam informāciju, palīdzi man atslābināties un saņemt no tā visa prieku. Paldies, āmen.”
Tagad, apsēdieties viens otram pretim. Jums abiem būs vajadzīgs kāds metālisks priekšmets, kas bijis pie jums, - pulkstenis, ķēdīte, dārglieta, matu sprādze, mašīnas atslēgas, brilles – jebkas, - apmainieties ar tiem. Šis priekšmets ir jāpaņem rokā, ar kuru jūs parasti nerakstāt (labročiem – kreisajā rokā, kreiļiem – labajā rokā). Tā ir „roka – receptors”, caur to jūs saņemat enerģiju.
Tad satveriet partnera brīvo roku ar savu brīvo roku. Atrodiet rokām ērtu stāvokli, piemēram uz ceļgala vai krēsla atzveltnes. Tagad, es vēlos, lai jūs abi nomierinātos kā atpūtā, labi? Aizveriet acis un elpojiet ļoti dziļi..

Iztēlojieties, ka jūs abi atrodaties pārsteidzoši skaistas, violetas piramīdas iekšienē, kas brīnumainā veidā, jūs pārnesusi uz Havaju salu mirdzošo pludmali. Piramīda uzmanīgi nolaižas smiltīs un atveras, pēc tam pārvēršas paklājā, kas paredzēts jums abiem. Šodien ir lieliska diena Havajās, un tā kā, šī ir pavisam tukša un tāla sala, uz kuras var nokļūt tikai lidmašīnā vai kuģī, jūs ar savu partneri esat palikuši divi vien.
Jūs jūtat, kā maigi vasarīgs jūras vējš glāsta seju un aizskar matus. Jūs ieelpojat svaigu, saulainu gaisu un dzirdat viļņu mūziku, kas saskaras ar piekrastes smiltīm. Jūs sajūtat saules starus, kas glāsta galvvidu, tie, it kā iekļūst caur to, tieši jūsos un izgaismo visu ķermeni.
Jūs ievērojat, ka netālu, okeānā spēlējas bariņš delfīnu. Jūs noskaņojaties uz viņu frekvenci un sajūtat, kā viņi sūta jums spēcīgu Dievišķās mīlestības enerģijas vilni. Jūsu sirds piepildās ar siltumu un pateicību pret šīm brīnumainajām būtnēm, lielisko dienu piekrastē, jūs saprotat, ka esat viens vesels ar delfīniem. Jūs arī apzināties, ka esat viens vesels ar visu dzīvo okeānā – jūras bruņurupučiem, krāsainām tropu zivīm un.. viens vesels ar viļņiem, smiltīm un sauli.
Jūs jūtat sevi kā daļu no visa dzīvā, tajā skaitā, arī sava partnera. Jūs domās viņam nododat afermāciju: „Mēs ar tevi – esam viens vesels.. mēs ar tevi – esam viens vesels.. tu un es.. es un tu.. tu – esmu es.. es – esmu tu.. tu un es – esam viens vesels.” Jūs saprotat, ka vienotība pastāv. Kaut arī jūs varat izskatīties atšķirīgi ārēji, iekšēji jūs un jūsu partneris esat piepildīts ar vienu un to pašu gaismu, garu un mīlestību. Jūs domās nododat partnerim: „Viena mīlestība.. viena mīlestība.. viena mīlestība.”
Jūs izjūtat šo apziņu un saprotat, ka esat viens vesels arī ar visiem Eņģeļiem. Jūs skanējat partneri ar savas iekšējās Trešās acs palīdzību (jūsu fiziskās acis paliek aizvērtas), iztēlojoties, kā varētu izskatīties cilvēka, kurš jums sēž līdzās Eņģelis. Kāds tas būtu?
Jūs redzat Eņģeļus, kas līdzinās maziem ķerubiem? Bet kā ar vidēja auguma Eņģeli? Bet, ar patiesi gara auguma? Jūs varat tos redzēt ļoti skaidri vai uzliesmojumu veidā. Iespējams, jūs vienkārši jūtat to klātbūtni.
Turpinot skanēt sava partnera apkārtni, jūs, iespējams, ievērosiet līdzās dažus cilvēkus – tie ir viņa mirušie tuvinieki. Būtnes, kas stāv tieši aiz cilvēka – ir viņa vecāki. Jūs redzat vīrieti vai sievieti aiz sava partnera muguras? Ja jā, pievērsiet uzmanību kādām atšķirības zīmēm, piemēram, neparastiem apģērba elementiem, frizūrai, brillēm, acu krāsai, bārdai vai ūsām, varbūt viņiem ir kaut kas rokās.
Tad turpiniet pētīt apkārtni aiz partnera galvas un pleciem. Jūs redzat kādu ar sirmiem vai gaišiem matiem, cilvēkus, kuri miruši cienījamos gados? Kādas iezīmes ievērojāt? Iespējams, kāds izskatās tā, it kā būtu miris vidējos gados? Vai ir kāds, kurš miris jaunos gados? Izpētiet jebkuras pieejamās detaļas, neraizējoties par to, ka jums tā tikai šķiet vai jūs to iedomājaties.
 Vai redzat ap partneri dzīvniekus? Suņus vai kaķus? Kādus lielus vai mazus zvērus? Pievērsāt uzmanību to spalvai? Tā ir gaišas, tumšas nokrāsas vai daudzkrāsaina? Gara, vidēja vai īsa?
Turpinot skanēt apkārtni ap partneri, vēlreiz pacentieties ievērot citus Eņģeļus, mirušos tuviniekus un dzīvniekus. Ja, kāda no šīm radībām pievērsusi īpašu uzmanību, noskaņojieties uz to, nodibiniet saikni.
Pat, ja nevienu neredzat līdzās partnerim vai neesat pārliecināts, jūs vienalga varat saņemt skaidrus vēstījumus no sava partnera Eņģeļiem un pavadoņiem, kuri nes viņam vai viņai svētību. Turpiniet dziļi elpot, koncentrējoties uz dialogu domās ar kādu no šīm būtnēm.
Tagad, domās pajautājiet tām: „Ko jūs man vēlētos pateikt par manu partneri?” Atkārtojiet jautājumu, lai nepalaistu garām atbildi. Pievērsiet uzmanību visām domām, vārdiem, vizuālajām ainām vai sajūtām, kas pienāks, kamēr jūs turpināt jautāt: „Ko jūs man vēlētos pateikt par manu partneri?” Necentieties pārforsēt notikumus. Vienkārši uzticieties tām atbildēm, kas pienāk, atzīmējiet visu, pat, pašas sīkākās zīmes, domas, sajūtas, tēlus vai vārdus, ko dzirdat domās.
Tad pajautājiet sava partnera Eņģeļiem un garīgajiem pavadoņiem: „Kādu vēstījumu no jums man jānodod savam partnerim?” Un atkal, nepalaidiet garām nevienu domu, sajūtu, redzējumu vai vārdu. Necentieties izvērtēt to, kas pienāk. Vienkārši uztveriet.
Un, visbeidzot, pienācis laiks uzdot jautājumu tā, kurš sēž jums līdzās Eņģeļiem un garīgajiem pavadoņiem: „Vai ir vēl kas, kas man jānodod savam partnerim?” Un atkal, klausieties atbildi, kas var pienākt jebkurā līmenī.

Pati galvenā informācijas, kas saņemta no Eņģeļiem, lasīšanas daļa, - saņemt drosmi un izstāstīt savam partnerim visu, ko jūs dzirdējāt, - pat, ja neesat pārliecināti par precizitāti vai pārdzīvojat, ka ziņas var cilvēku aizvainot. Jūs varat palūgt, lai jums palīdz nodot vēstījumu pēc iespējas diplomātiskāk, ar mīlestību – īpaši, ja būs kādas sarežģītas nianses. Kaut arī, vēstījumi no Eņģeļiem jums var šķist bezjēdzīgi, visdrīzāk, tie būs pilnīgi citādi jūsu partnerim. Tagad, veltiet laiku tam, lai padalītos ar visu, ko redzējāt, sajutāt, dzirdējāt vai nodomājāt informācijas no Eņģeļiem lasīšanas laikā.
KĀ DROŠI UN APZINĀTI VEIKT AUTOMĀTISKĀS VĒSTULES SEANSU
Eņģeļu vēstījumi darba laikā pie šīs grāmatas un pie „Eņģeļu Terapijas” tika saņemti „automātiskās vēstules” ceļā. Šī metode dod iespēju pieņemt vēstījumus no paralēlās pasaules. Reizēm cilvēki baidās pievērsties šim veidam, tāpēc, ka dzirdējuši stāstus par zemei tuvu esošajiem gariem, kuri ierodas automātiskās vēstules sesijas laikā, izliekoties par eņģeļiem vai apgaismotiem skolotājiem. Taču pastāv metodes, ar kuru palīdzību jūs varat aizsargāties no tādas iejaukšanās. Par tām jūs lasīsiet tālāk.
Jūs varat veikt automātiskās rakstības seansu ar jebkuru būtni no garu pasaules. Šis ir lielisks veids kā uzlabot un padziļināt attiecības ar kādu no mirušajiem tuviniekiem, noslēgt nepabeigto un atbrīvoties no sērām. Ja jūsu sirdī palikušas sāpes pēc tuva cilvēka zaudējuma, jūs varat vērsties pie viņa ar automātiskās vēstules starpniecību.
Jūs varat izmantot šo veidu saskarsmē ar ikvienu no mirušajiem tuviniekiem un mīļajiem, pat, ja šis cilvēks ir miris, pirms dzimšanas, zīdaiņa vecumā vai agrā bērnībā. Jūsu spēkos ir sazināties ar tiem, kuri runā citā valodā, bijuši kurlmēmi vai atpalikuši garīgajā attīstībā, - un tomēr, jūs spējat nodibināt ar viņiem saikni. Tas attiecas arī uz mirušajiem mājdzīvniekiem. Tas notiek tāpēc, ka mūsu dvēseles kontaktējas neverbāli, bet pēc tam „pārtulko” saskarsmi valodā, kas mums saprotama. Jūs, visticamāk, ievērosiet, ka automātiskās vēstules procesā parādīsies vārdi, kurus jūs parasti neizmantojat. Iespējams, jūs pievērsīsiet uzmanību tam, ka jūsu rokraksts ir mainījies, ka jūs, pēkšņi, esat sācis pareizi rakstīt vārdus, par kuriem agrāk nezinājāt, vai gluži pretēji.
Automātiskā vēstule izrādīsies noderīga garīgās izaugsmes ceļā. Piemēram, ar šīs metodes palīdzību, jūs varat kontaktēties ar Dievu, Eņģeļiem, Paceltajiem Skolotājiem un Erceņģeļiem. Jūs varat jautāt Sargeņģeļiem: „Kā jūs sauc?” un uzdot citus jautājumus, palūgt Erceņģeļus un Paceltos Skolotājus palīdzēt jums kaut ko atcerēties un virzīt pūliņus uz dzīves misijas izpildi.
Pamēģiniet izmantot automātisko vēstuli, lai sazinātos ar garīgo aizbildni (atgriezieties pie sadaļas „Garīgās aizbildniecības programma” nodaļā „Kā iemācīties atpazīt un saņemt Dievišķās idejas un Augstāko gudrību”).
Saņemto informāciju varat pierakstīt uz papīra, rakstāmmašīnas vai datorā. Ja jūs rakstīsiet ar roku, jums būs vajadzīgas, minimums, četras lapas, cieta virsma, uz kuras jūs varētu pierakstīt, un uzticams zīmulis vai pildspalva. Nebūtu slikti ieslēgt kādu vieglu fona mūziku un ērti iekārtoties.
Sāciet automātiskās vēstules seansu ar lūgšanu. Es jums piedāvāšu lūgšanas variantu, ko vienmēr izmantoju tādos gadījumos. Tā balstās uz manu garīgo pārliecību, tāpēc, iespējams, jums tā var nederēt, ja neatbilst jūsu pārliecības sistēmai. Es nekad nesaku cilvēkiem, kā jālūdz, taču piedāvāju šo lūgšanu kā piemēru:
„Dārgais Dievs, Svētais Gars, Jēzus, Erceņģeli Mihaēl, visi mani pavadoņi un Eņģeļi! Lūdzu jūsu palīdzību – pieskatiet, lai automātiskās vēstules seansa laikā pie manis ierodas tikai mīlošas, labvēlīgi noskaņotas būtnes. Lūdzu, palīdziet man skaidri dzirdēt, redzēt, sajust un apzināties visu, kas parādīsies šī saiknes ar Dievišķo laikā. Lūdzu jūs, palīdziet man skaidri saņemt visus jūsu vēstījumus, visu to spēku un varenību un nodot to tiem, kuri var izlasīt uzrakstīto. Paldies. Āmen.”
Tagad, padomājiet par to, ar kuru jūs vēlētos sazināties. Domās palūdziet šai būtnei nodibināt ar jums kontaktu un sākt saskarsmi. Jūs jautāsiet, bet pēc tam pierakstiet atbildi, kas atnāks, jautājumu un atbilžu formā, kā interviju. Pats galvenais, visu laiku atcerēties, ka jāpieraksta tieši tā un tādā formā, kā jums pienāks informācija. Rakstiet visus iespaidus, pat, ja jūs šaubāties, ka iejaukusies jūsu pašu iztēle. Ja jums nekas neatnāk, uzrakstiet par to. Mēs fiksējam visu, un beigu beigās, sākas īsta garīga saskarsme.
Iespējams, ka automātiskās vēstules seansa laikā jums šķitīs, ka kāds vada jūsu roku vai zīmuli. Kā jau es minēju, jums var mainīties rokraksts, pareizrakstība un vārdu krājums – parādīsies vārdi, kurus jūs parasti nelietojat. Nebaidieties, jo bailes bloķē saziņas kanālus ar Dievišķo. Atcerieties, ka esat drošībā, tāpēc, ka atrodaties Dieva un Erceņģeļa Mihaēla aizsardzībā (viņš – ir Eņģelis „sargs” un neļaus nevienai būtnei ar sliktiem nolūkiem jums tuvoties). Iespējams, jūsu roka sāks vilkt mazus aplīšus, tādā veidā garu pasaule jūs sveicina, sakot: „Mēs ļoti priecājamies ar tevi sazināties!” Ja rakstīšanas procesā aplīši ievelkas, atbildiet, ka arī priecājaties par kontaktu, taču būsiet pateicīgi, ja radīsies iespēja pārslēgties uz saskarsmi, kas jums būs saprotama.
Visdrīzāk, jūsu ego būs ļoti smagi un diskomfortabli automātiskās vēstules laikā. Tas kliegs: „Tu pats to visu izdomā!” Ja tā notiek, palūdziet būtnei, ar kuru esat nodibinājis kontaktu, kādu pierādījumus par to, ka jūs, patiešām esat nodibinājis ar viņu kontaktu: „Kā es varu pārliecināties par to, ka tā nav mana iztēle?” Atbildei jākliedē visas šaubas par patiesu saskarsmi ar Dievišķo. Ja jūs vienalga neesat noticējis, turpiniet vērsties ar šo jautājumu, kamēr saņemsiet pierādījumu. Vai palūdziet „sarunbiedru” dot jums fizisku zīmi un pārstājiet rakstīt. To saņēmis, jūs sajutīsieties pārliecinātāks nākamās automātiskās vēstules sesijas laikā.
Tagad, padomājiet par jautājumu, uz kuru jūs patiešām vēlētos saņemt atbildi. Domās uzdodiet jautājumu paralēlās pasaules būtnei. Pierakstiet jautājumu lapas augšmalā, domās to atkārtojiet. Esiet optimists, noskaņojieties uz to, ka jums atbildēs.
Uzrakstiet uz papīra visus iespaidus, kuri jums pienāk caur visiem četriem kanāliem. Dievišķā saikne – ir domas, sajūtas, vārdi, tēli. Uzdodot nākamo jautājumu, pierakstiet atbildes un tā tālāk.
Kad jūs beigsiet kontaktēties ar šo „sarunbiedru”, jūs varat vērsties pie cita. Pēc sarunas pabeigšanas atcerieties pateikties visiem tās dalībniekiem. Eņģeļi saka, ka ļoti mīl nodot vēstījumus tādā veidā, tāpēc, ka tādējādi pilda Dieva gribu. Kad mēs pateicamies Eņģeļiem, mūsu sirdis piepildās ar gaišām atzinības jūtām. Bet pēc vienkārša „Es mīlu tevi”, ar kuru mēs apmaināmies ar Debesu iemītniekiem, noslēdzot Debesu vēstules pierakstīšanu, iekšā rodas pārsteidzoša siltuma sajūta.
Pēcvārds
PIEŅEMIET DEBESU PALĪDZĪBU
Ikviens no jums var saņemt Eņģeļu vēstījumus. Es uzskatu, ka šie ziņojumi pienāk.. tieši šobrīd. Ja mēs nespējam tos saprast, tad varam vērsties pēc palīdzības pie tiem pašiem Eņģeļiem vai izmantot jebkuru no grāmatā piedāvātajām metodēm.
Kad jūs lūdzat palīdzību Eņģeļiem vai uzdodat viņiem jautājumu, tas nenozīmē, ka jūs viņus traucējat. Eņģeļi vēlas palīdzēt mums visās dzīves sfērās, tāpēc, ka viņu galvenā vēlēšanās – nest mieru, katram uz šīs planētas. Ja jums šķiet, ka jūs daudz labāk jutīsieties, saņēmis finansiālu palīdzību, vai uzsācis jaunas, brīnišķīgas attiecības, vai, atrodot jaunu, daudz labāku darbu, tad Eņģeļi jums palīdzēs jūsu svētītajā misijā. Nav lūgumu, kas Eņģeļiem varētu šķist pārlieku mazi vai, gluži pretēji, pārlieku lieli, neizpildāmi. Jūs viņus neatraujat no daudz svarīgākiem darbiem, kad lūdzat palīdzību. Beigu beigās, Eņģeļu skaits, kuri gatavi palīdzēt pārsniedz cilvēku skaitu, kuri, šajā brīdī vēršas ar lūgumu. Ir miljardiem „bezdarbnieku”, Eņģeļu, kas skumst bez darba, kuri ar prieku palīdzēs jums pārvērst jūsu dzīvi daudz piepildītākā un laimīgākā.
Atcerieties, jūs esat pelnījuši mīlestību, uzmanību un svētību no Dieva un Eņģeļiem. Viņi jūs mīl bez nosacījumiem, neatkarīgi no tā, kādas kļūdas savā dzīvē esat pieļāvuši. Jūs – esat tikpat neparasts cilvēks, kā visi, kas jebkad dzīvojuši vai dzīvo šobrīd. Atcerieties par to, ka Dievs mūs visus radīja vienlīdz brīnišķus. Sevi nenovērtēt – nozīmē, nenovērtēt Dievu.
Ego cenšas mūs pārliecināt par to, ka mums nav nekādu tiesību rēķināties ar Debesu palīdzību un uzmanību, ka mēs – esam niecības. Tas ir ego mēģinājums mums traucēt atcerēties par savu patieso garīgo spēku un nozīmi. Lūdzu, neklausieties ego balsī, tā var jums traucēt darbā pie savas misijas. Bet mums visiem, kuri dzīvo uz šīs planētas, ir vajadzīgs, lai jūs to izpildītu.
Ļaujiet sev atvērties Eņģeļu vēstījumiem. Viņi jums nepavēstīs neko tādu, ar ko jūs nevarētu tikt galā. Eņģeļi necentīsies kontrolēt jūsu dzīvi. Viņu vēstījumi jums palīdzēs sajusties laimīgākiem un drošībā un piepildīs katru personīgās dzīves aspektu ar īpašu nozīmi.
Jūs varat izsaukt vairāk Eņģeļu savā pusē (vai savu tuvinieku pusē), vienkārši domās izsakot vēlmi izveidot kontaktu ar lielāku skaitu Eņģeļu. Ar šo lūgumu var vērsties tieši pie Dieva vai Eņģeļiem. Rezultāts būs vienāds, jo Eņģeļi – ir Dieva turpinājums. Viņi ir Dievišķās mīlestības domforma. Palūdziet palīdzību tik Eņģeļiem, cik jums vajadzīgs, sev vai kādam citam.
Augstākajā valstībā ir Eņģeļi, kuri specializējas dažādos cilvēku stāvokļos. Jūs varat palūgt Eņģeļiem palīdzēt jums atrast jaunu māju, radniecību dvēseli vai izdziedināt ķermeni. Pastāv Eņģeļi, kuri var jums palīdzēt bērnu audzināšanā, sporta nodarbību motivācijas meklējumos. Eņģeļi vēlas būt jums noderīgi un sūta savus ziņojumus, taču, tikai gadījumā, ja jūs ļaujat viņiem to darīt. Un, jo vairāk Debesīm ļausiet palīdzēt, jo vairāk jums būs resursu, ko atdot pasaulei.
Kad jūs pieradīsiet vērsties pēc padoma pie Eņģeļiem katrā savas dzīves jomā, jūs funkcionēsiet līdzīgi kā veiksmīgas sporta komandas spēlētājs. Jūs neuzliekat savu atbildību uz Eņģeļu pleciem, jūs, vienkārši, nododat bumbu savas komandas dalībniekiem, Eņģeļiem. Ja jūs to darāt visu laiku, dzīve kļūst daudz vienkāršāka un priekpilnāka.
Kaut arī ciešanas ved uz garīgu izaugsmi, gandarījums šo uzdevumu pilda vēl efektīvāk. Jūs mācāties caur mieru, un kas pats galvenais, atrodoties prieka un rāma miera stāvoklī, jūs paši kļūstat par daudz labākiem skolotājiem saviem bērniem un apkārtējiem. Lai augtu, obligāti nav jācieš! Dievs nevēlas, lai jūs izjustu sāpes, tāpat, kā jūs nevēlaties, lai pār jūsu bērniem nāktu ciešanas.
Noskaņojoties uz vēstījumu saņemšanu no Eņģeļiem, jūs ienesat šajā pasaulē prieku un mieru.. sākot ar sevi.
Par autori
Dorīna Virtjū, psiholoģijas doktore, medijs. Darbojas pārdabiskā sfērā – kontaktējas ar Eņģeļiem un elementāļiem. Savās grāmatās un semināru laikā, viņa nodod to vēstījumus cilvēkiem, kuri dzīvo uz zemes. Starp viņas darbiem ir grāmata „Dziedināšana ar Eņģeļu palīdzību”, kā arī audioieraksti un pareģošanas kārtis; grāmatas „Eņģeļu Terapija” un „Gaismas kalpotāja ceļš”. Dorīna – ir biežs viesis televīzijas un radio šovos, viņa pabijusi televīzijas pārraidēs pie Opras Vinfrijas, CNN, The View, Good Morning America un citās. Par viņu rakstījušās lielākās Amerikas avīzes un žurnāli.
Psihoterapeite ar bagātu pieredzi psiholoģiskā konsultēšanā, Dorīnai piemīt iedzimta medija spējas, kuras viņa pilnībā spēja atklāt un sāka nodot savas zināšanas citiem pēc tam, kā pati saskārās ar nāvi 1995.gadā. Viņa vada apmācības seminārus katru nedēļas nogali dažādās pasaules malās, tajā skaitā – Praktisko Eņģeļu Terapijas Kursu. Jūs varat atrast daudz plašāku informāciju un uzzināt par nodarbību sarakstu mājaslapā www.AngelTHerapy.com.
Dorīna aicina visus interesentus pastāstīt stāstus par saskaršanos ar Dievišķo, par saskarsmi ar Eņģeļiem, mirušajiem tuviniekiem vai Paceltajiem Skolotājiem. Lūdzu, izklāstiet savu stāstu (jebkāda garuma) vēstulē un nosūtiet to uz adresi:
Ar jums sazināsies no Dorīnas biroja, un, ja jūsu stāsts būs izvēlēts publicēšanai, paziņojiet, vai vēlaties atstāt savu īsto vārdu vai vēlētos palikt anonīms.

Avots: http://angelwithpurplewings.blogspot.com/2013/02/lielas-misterijas-patiesiba-par_2.html
Kategorija: Eņģeļu pasaule un maģija | Pievienoja: Saulite (22.02.2013)
Skatījumu skaits: 3467 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz