Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Eņģeļu pasaule un maģija

Dziedināšana ar erceņģeli Rafaēlu
„Dziedināšana ar erceņģeli Rafaēlu”
Raksta autors: Daniels D.Kudra
[Daniel D. Kudra]


Erceņģelis Rafaēls ir erceņģelis, kura pārraudzībā ir visu Zemes iedzīvotāju dziedināšana. To jūt ikviens, kas vēršas pie ercenģeļa Rafaēla, lai viņš palīdzētu dziedināšanā.


Lūdziet Rafaēlam palīdzību, kad jūtat sāpes, vai tās būtu psihiskas dabas, romantiski pārdzīvojumi, intelektuālas vai garīgas sāpes. Viņš vēlas iedvesmot jūs ar negaidītām idejām, un caur domām nodot jums vajadzīgo informāciju, kas palīdzētu dziedināties. Pievērsiet tam uzmanību, un tad sekos šīs eņģeļu atbildes uz jūsu lūgšanām.


Kad tiek lūgta palīdzība dziedināt, Rafaēls ieskauj cilvēku ar smaragdzaļo gaismu. Zaļā ir dziedniecības krāsa, un gaišredzīgi cilvēki var redzētu smaragda dzirksti, kad Rafaēls ir tuvumā.

Izņemot situācijas, kur personas nāve vai slimība ir daļa no viņa sākotnējā, dievišķā plāna, erceņģelis Rafaēls sniedz enerģētisku uzlādi, kur tas ir vajadzīgs, lai veicinātu izdziedināšanu.

Ir svarīgi zināt, Viņš ne vienmēr visu tā uzreiz izdziedina. Viņš var likt jums apjaust, ka jūsu negatīvās domas ir tās, kas rada slimības un atbrīvoties no tām var, bet jums jāmaina sava domāšana. Ļaujiet, lai viņš attīra sakrājušās dusmas ar gaismu. Kad šīs dusmas ir projām, jūs sajutīsiet daudz vairāk miera, un dusmas un niknums jūsu ķermenī būs dziedināti.

Rafaēls sagatavo un motivē dziedināšanai, čukstot norādes ārstiem, ķirurgiem, psihologiem, medicīnas māsām un citām palīdzošajām profesijām, tajā skaitā arī zinātniekiem. Viņa „iejaukšanās” palīdz zinātniekiem radīt sasniegumus medicīnā.

Lūdziet Rafaēla līdzdalību, lai dziedinātu nesaskaņas laulībā, narkomāniju, bēdas un zaudējumus, savstarpējās attiecības ģimenē un saspringto dzīvesveidu. Vienkārši izrunājiet viņa vārdu vai izrunā īpašu lūgumu: „Erceņģeli Rafaēl, lūdzu ierodies un palīdzi justies man labi. Lūdzu, ieskauj mani savā dziedinošajā enerģijā un vadi manu rīcību un domas, lai esmu dziedināts/-ta.”

Rafaēls ir arī erceņģelis, kas atbild par ceļošanu. Kad jūs atrodaties lidostā, palūdziet Rafaēlu parūpēties par jūsu bagāžu, lidojumu un ceļojumu. Rafaēls un ceļošanas eņģeļi var kontrolēt lidmašīnu turbulences gadījumos, norādīt virzienu, kad jūs esat apmaldījies, izdarītu tā, lai jūsu auto pārvietotos arī bez degvielas (uz brīdi, protams!)

Palūdziet Rafaēlam veiksmīgu ceļu visa jūsu ceļojuma laikā. Atcerieties, pateikties erceņģelim Rafaēlam un eņģeļiem par viņu palīdzību!

Dziedinošā meditācija ar erceņģeli Rafaēlu

Jūs varat strādāt ar erceņģeli Rafaēlu un viņa dziedinošās enerģijas meditāciju.
Sagatavojiet lūgšanu Mātei/Tēvam/Dievam/Erceņģelim Rafaēlam, lai viņi palīdz jums būt atvērtam, lai dziedināšana būtu iespējama, un pievienotos dziedināšanā un atbalstītu jūs šajā dziedināšanas procesā.
Ērti apsēdieties vietā, kur jūs netraucēs. Sāciet ar koncentrēšanos uz sevi. Aizveriet acis un vizualizējiet kā no jūsu pēdām Mātē Zemē iesniedzas saknes. Tad seko vienkāršs elpošanas vingrinājums, lai atbrīvotu jūsu psihisko ķermeni: ieelpojiet caur degunu, aizturiet elpu 7 sekundes un tad, ļoti lēnā tempā, izpūtiet gaisu caur muti. Atkārtojiet vēl trīs reizes, tad elpojiet mierīgi visas meditācijas laikā. Lieciet savam Ego pakustināt jūsu kreiso plecu. Lai Ego saprot, ka tas ir vienīgi novērotājs dziedināšanas laikā un to zina. Lūdziet Radītājam sūtīt baltas gaismas aizsargājošo staru. Radītājs saklausīs jūsu lūgumu un ar iekšējo redzi jūs tūlīt ieraudzīsiet, kā gaismas stars plūst tieši no Visuma uz leju. Raugieties kā tas ieskauj jūs aizsargājošā mirdzumā.
Uzrunājiet erceņģeli Rafaēlu, vai nu domās vai skaļi un palūdziet. „Erceņģeli Rafaēl, lūdzu nāc pie manis un esi ar mani, manā dziedināšanā.” Ja vēlaties, uzaiciniet savu Augstāko Es un savus Garīgos Pavadoņus un Sargeņģeļus. Jūs varat nezināt viņu vārdus, tikai teikt „Garīgie Pavadoņi un Sargeņģeļi, lūdzu pievienojieties erceņģelim Rafaēlam manis dziedināšanā.”
Iztēlojieties, ka Rafaēls atrodas tieši jums priekšā un viņa rokas ir virs jūsu galvas. Redziet dziedinošo enerģiju zaļas gaismas veidā, kas plūst no viņa plaukstām jūsu ķermenī, caur vainaga čakru(virs jūsu galvas). Centieties atbrīvoties un sajūtiet enerģiju. Iespējams, ka jūs nesajutīsiet enerģiju pirmoreiz, bet pēc vairākām tādām meditācijām (ja vajadzīgs); jūs kļūsiet daudz jūtīgāks pret enerģijām. Daudzi cilvēki sajūt dziedinošo enerģiju kā siltumu. Citi – kā maigu un mīlestības pilnu plūsmu caur savu ķermeni. Lai kā arī jūs to sajutīsiet, tas būs tā kā tam jābūt.
Pirmoreiz, ļaujiet šai enerģijai plūst caur jums brīdi, esi atvērts ercenģeļa Rafaēla enerģijai un esiet gatavs saņemt dziedināšanu visos līmeņos. Šis sākotnējais solis var ilgt dažas minūtes vai līdz brīdim, kamēr jūtat, ka ir laiks virzīties uz nākamo līmeni.
Tagad, pievērsiet uzmanību savam ķermenim. Iztēlojieties Rafaēla rokas virs ķermeņa, un redziet, kā zaļa gaisma plūst caur viņa plaukstām uz ķermeni vai slimības skartajām vietām.
Kad jūs esat piepildīts ar zaļo gaismu, pateicieties erceņģelim Rafaēlam, un palūdziet viņam sargāt jūs no negatīvām domām un jūtām, kas rada problēmas. Pasakieties arī Garīgajiem Pavadoņiem un eņģeļiem, kuri piedalījās dziedināšanā.
Koncentrējieties uz sevi. Vēlreiz, iztēlojieties, kā saknes no jūsu pēdām iesniedzas Mātē Zemē.
Tagad jūs varat atvērt acis.
Nav nozīmes, vai jūs spējat labi vizualizēt, vai sajust ercenģeļa Rafaēla dziedinošo enerģiju, jau atrodoties šajā meditācijā, jūs būsi dziedināts. Šī metode attiecībā uz slimībām strādā ļoti labi.
Jūs varat atkārtot šo meditāciju, dažas reizes dienā, ja tas ir vajadzīgs, vai ikreiz, kad jūtat, ka tas nepieciešams.
Ja vismaz vienu reizi, esat mēģinājis šo dziedniecisko sadarbību ar erceņģeli Rafaēlu, saviem Garīgajiem Pavadoņiem un Eņģeļiem, jūs varat lūgt viņiem ātrāku palīdzību un dziedināšanu. Tā ir īpaša palīdzība kritiskos gadījumos, viņi regulāri strādā ar jums un palīdz sāpēs.
Lūdzu, atcerieties pateikties erceņģelim Rafaēlam, saviem Pavadoņiem un Eņģeļiem par palīdzību. Tas nav obligāti, taču viņi novērtē jūsu atzinību par to, ka strādā ar jums. Jūs varat arī veltīt laiku sarunai ar viņiem domās vai skaļi. Viņi uzklausīs, ko teiksiet un atbildēs veidā, kādā spēs, pat ja nespēsiet sadzirdēt viņu atbildes uz saviem vārdiem.

Citu cilvēku dziedināšana ar ercenģeļa Rafaēla enerģiju


Tieši tāpat, jūs varat strādāt ar erceņģeli Rafaēlu, dziedinot citus. Mēs visi esam Gaismas būtnes un ikviens var strādāt ar dziedinošo enerģiju un piedalīties cita cilvēka dziedināšanā. Jums nav vajadzīgs speciāls treniņš, lai veiktu šo darbu. Jūs tikai esat šīs dziedinošās enerģijas starpnieks.
Viss, kas vajadzīgs ir tīrs un godīgs jūsu nodoms palīdzēt citam cilvēkam. Erceņģelis Rafaēls, jūsu Augstākais Es un Garīgie Pavadoņi, un tā cilvēka Augstākais Es un Garīgie Pavadoņi sniedz norādes, lai dziedinātu. Jūsu domu sfēras darbs ir atbalstīt cilvēku un dot iespēju dziedināt.
Cilvēkam, ar kuru gatavojaties strādāt, ir komfortabli jāapsēžas vai jāapguļas. Kopā, palūdziet saviem Ego pakustināt jūsu kreiso plecu. Lai Ego zinātu, ka ir vienīgi vērotājs šajā dziedināšanas procesā. Lūdziet saviem Eņģeļiem, Pavadoņiem un „uztvērēja” Eņģeļiem un Pavadoņiem būs līdzās šajā brīdī. Palūdziet Radītājam sūtīt baltas gaismas aizsargājošo staru. Radītājs saklausīs jūsu lūgumu un ar iekšējo redzi jūs tūlīt ieraudzīsiet, kā gaismas stars plūst tieši no Visuma uz leju. Raugieties, kā tas ieskauj jūs aizsargājošā mirdzumā.
Abi sakiet, varat klusām, „Erceņģeli Rafaēl, lūdzu nāc pie mums tagad un piedalies dziedināšanā [dziedinātājs to ir saskaņojis ar [dziedināmo], mēs pieņemam šo dziedināšanu.”
Protams, viss var notikt klusumā. Dziedināmā personas būtībai nav obligāti jāpiedalās lūgšanā un aicinājumos. Bet tas palīdz, ja šī persona iesaistās dziedināšanas procesā.
Uzlieciet savas rokas uz vai virs cilvēka galvas. Erceņģelis Rafaēls atrodas jums aiz muguras un strādā caur jums. Centieties sajust ercenģeļa Rafaēla dziedinoši zaļās gaismas enerģijas plūsmu caur savām plaukstām, un kā tā ieplūst dziedināmā vainaga čakrā. Plaukstās varat sajust siltumu no šīs enerģijas.
Pēc dažām minūtēm, virziet plaukstas pa ķermeni, kur tas ir vajadzīgs. Uzticieties savām sajūtām, tam cik ilgi paturēt plaukstas uz dažādām ķermeņa daļām.
Jūs strādājāt ar šīm daļām, taču jums nekas nav jādara ar simptomiem. Tie ir cēloņi vai tikai atsevišķi vajadzīgs dziedināt noteiktas ķermeņa daļas. Uzticieties savai intuīcijai.
Kad viss ir paveikts, atcerieties pateikties erceņģelim Rafaēlam un iesaistītajiem gariem.
Strādāt ar erceņģeli Rafaēlu un viņa dziedinošo enerģiju ir ļoti viegli. Dziedināšana ir atkarīga no jūsu nodoma un vēlēšanās strādāt ar Gaismas Būtībām, palīdzot jums un cilvēkiem, ar kuriem strādājat.
Ja jums ir kādi jautājumi, dodiet man ziņu. Mans e-pasts  AngelsOfLightKC@yahoo.com, varat rakstīt par savu pieredzi vai kāda cita dziedināšanu.


Avots: http://angelwithpurplewings.blogspot.com/2012/01/ceturta-serija-daniels-dkudra.html
Kategorija: Eņģeļu pasaule un maģija | Pievienoja: Saulite (22.02.2013)
Skatījumu skaits: 2183 | Komentāri: 1 | Reitings: 5.0/2
Komentāru kopskaits: 1
0
1 Neroli  
Paldies, paldies, paldies !!! heart

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz