Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Eņģeļu numeroloģija

Eņģeļu numeroloģija. Kombinācijas, saturošās ciparu 9.

Kombinācijas, saturošās ciparu 9


Kombinācija 9 un 1, kā arī 991 vai 919 – Jaunas durvis atvērās priekš jums, kā jūsu domu rezultāts. Jums ir iespēja paskatīties uz savām domām un aci pret aci satikties ar savu radošo darbu
. Ļaujiet vecajam aiziet, tāpēc kad tas tiks aizvietots ar jaunu tā kā jūs pats vēlējāties

Kombinācija 9 un 2, kā arī 992 vai 922 – Ja jūs nesen cietāt zaudējumu (darbu, mīļāko, utt.), gaidiet, kad tā būs atalgota jau tuvākajā laikā. Viss strādā jums par labu, neskatoties uz to, kad iespējams, kad aizmugurē palika tik daudz scēnu, kad domājāt, ka Dievs aizmirsis Jūs. Neuztraucieties! Izjūtiet dzīves enerģiju, kura dotajā momentā kustās pa priekšu. Jūs nebijāt sodīti sakarā ar iepriekšējo zaudējumu. Tieši otrādi, Visums gatavo jūs kam jaunam.

Kombinācija 9 un 3, kā arī 939 un 993 – Tas ir slepens sūtījums, lai atlaistu jūsu dzīves situācijas, kuras nav viengabalainas vai kuras jau nokalpoja saviem mērķiem. Mākslīgi neturieties pie šīm situācijām no bailēm. Ziniet, kad ik mirkli par jums rūpējās. Tas ir nepieciešams lai, noturētu pozitīvu acu skatu attiecībā pret sevi un savu nākotni. Šis skata punkts pēc savas būtības, veido to, ko jūs izjūtat, tāpēc palūdziet Meistarus palīdzēt jums izvēlēties savas domas no augstākās mīlestības perspektīvas.

Kombinācija 9 un 4, piemēram, 994 vai 944 – Eņģeļi saka jums, kad laiks atlaist situāciju, kura noslēgusies. Viņi atgādina, to, kad vienas durvis aizveras, citas durvis atveras. Eņģeļi pavisam noteikti palīdz jums atvērt jaunas durvis un izdziedināt no jebkurām sāpēm, kas pavada šajā periodā, kuras jūs tagad pārdzīvojat. Lūdzu, palūdziet savus Eņģeļus palīdzēt jums iemantot ticība tajā, kad šīs pabeigšanas un sākumi ir atbildes uz jūsu lūgsnām.

Kombinācija 9 un 5, piemēram, 959 vai 995 – Priekš tā, lai jaunās izmaiņas notiktu, nepieciešams atlaist pagātni. Šī ciparu kombinācija prasa jums atlaist pagātni un, to kas izpildīja dzīves funkciju savā laikā. Tomēr, dzīve turpinās, un izmaiņas neizbēgamas. Ziniet, kad viss jaunas stāv jums pie sliekšņa, gaidot, kad tās ielaidīs. Jums būs iespēja ļaut šim jaunajam ienākt, kad atlaidīsies visu veco ar mīlestību.

Kombinācija 9 un 6, tādi kā 996 vai 966 – Atlaidiet savas materiālās lietas, sevišķi, ja jums ir uzbāzīga ideja attiecībā pret kaut kādu materiālu ieguvumu. Šī ciparu kombinācija lūdz jūs atkāpties. Tāpat, šis ziņojums ir par to, kad kaut kas jūsu dzīvē būs izmainīts uz labo pusi. Esiet atvērti jauniem ieguvumiem, kuri atvērs jūsu cerības, tāpēc kad jūs esat gatavi jaunumiem. Jūs esat pelnījuši to labāko!

Kombinācija 9 un 7, piemēram, 997 vai 977 – Apsveicami! Jūs izmetat iestāvējušos daļu no jūsu dzīves, kura vairs jums neatbilst. Jūs dzīvojat vairāk kustīgu dzīvi, kura ieslēdzas apvienošanā ar jūsu sevis augstāko atzīmi. Šī ciparu kombinācija sveicina jūs lēmumā dzīvot daudz sirsnīgāk.

Kombinācija 9 un 8, tādi kā 998 vai 988 – Kaut kāda jūsu dzīves svarīga fāze ir pienākusi pie beigām, nesot sev līdzi citus notikumus, kuras arī pēc domino efekta noslēdzās. Līdzīgi vilcienam, kurš tuvojās galapunktam, viens vagons apstājās, tai brīdī kā citi vagoni aizkavējās, brīdī kad nobremzē pie pieturas. Šī ciparu kombinācija ir vēstījums par to, kad jūs izejat cauri notikumu ķēdei, kad daudzas daļas no jūsu dzīves nobremzējas un apstājas. Neuztraucaties, tā vai citādi, tāpēc kad šīs izmaiņas nepieciešamas jaunu kombināciju sākumam un apstākļiem priekš jums.

 

Kombinācija 9 un 0, tādi kā 900 vai 909 – Šis vēstījums no jūsu Dievišķā Radītāja, liecina par to, kad jūsu dzīves daļa, kura tikko noslēdzās, bija Dieva vadīta. Nekas pa īstam nebija pazaudēts. Neeksistē nāves un neeksistē nejaušības. Jūsu nesenās dzīves izmaiņas, kurā jūsu dzīves svarīgā daļa pārtrūka vai izmainījās, faktiski, ir atbildes uz tavām lūgsnām. Dievs dod jums saprast, kad viņš neko jums neatņem, un «nenodara» jums lieku. Tieši otrādi, jūsu dzīves plāni un lūgšanas izsauca šīs izmaiņas jūsu dzīvē, ar jūsu Dievam doto spēku. Novēliet piedot visiem, saistītiem ar šo, lai jūs varētu būt gaišs un brīvs, kad jūs ieiesiet jaukajā jaunajā jūsu dzīves fāzē.


No krievu val. tulkoja Sandra Žukovska ©
Kategorija: Eņģeļu numeroloģija | Pievienoja: Saulite (15.12.2010) | Autors: Doreena Virtue
Skatījumu skaits: 3991 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz