Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Eņģeļu numeroloģija

Eņģeļu numeroloģija. Kombinācijas, saturošās ciparu 8.

Kombinācijas, saturošās ciparu 8


Kombinācija 8 un 1, kā arī 811 vai 881 – Jūs savā dzīvē tuvojaties pie svarīgas fāzes beigām. Ja jūs esat piekusis no kaut kādiem notikumiem savā dzīvē, priecājaties, kad drīz notiks izdziedināšanās vai aizvietos uz kaut ko labāku. Cenšaties un atbrīvojiet tās daļas no savas dzīves, kuras nestrādā, tāpēc kad jūsu domas par labāku dzīvi tuvojās pie realizācijas.

Kombinācija 8 un 2, kā arī 822 vai 882 – Vienas durvis veras vaļā un otras durvis veras ciet. Tagad ieklausieties savā intuīcijā ļoti uzmanīgi, tāpēc kad tā jums teiks priekšā ceļu, kurš nodrošinās jums patstāvīgu labklājību pa pārejas laiku.

Kombinācija 8 un 3, kā arī 833 vai 883 – «Turpiniet iet», Meistari saka jums. Paaugstiniet enerģiju un savu domu un jūtu fokusu. Pārskatiet savu pasaules uzskatu ņemot vērā savas zināšanas par vienotību ar Dievu, visu un visu jūs dzīvi.

Kombinācija 8 un 4, piemēram, 884 vai 844 – Tas ir jūsu Eņģeļu paziņojums par to, kad noteikts jūsu dzīves etaps noslēdzas. Viņi vēlās, lai jūs zinātu, kad viss bremzējas, viņi ir ar jums, un palīdzēs vadīt jūs pie jaunām situācijām, kas vairāk piemērota jūsu situācijai, vēlmēm un mērķiem.

Kombinācija 8 un 5, piemēram, 885 vai 855 – Šī ciparu kombinācija simbolizē to, kad jūs atrodaties 11-jā stundā, ar seju pretim izmaiņām. Ne baidāties no tā, tāpēc kad jūs atbalstīs un mīlēs šo izmaiņu laikā, kurš tagad nav izbēgams.

Kombinācija 8 un 6, tādi kā 886 vai 866 – Jūs taisāties izšķirties ar kaut ko no jūsu materiālās pasaules, piemēram, īpašuma pārdošana. Ja jūs nevēlaties atbrīvoties no kaut kā vai pārdot kaut ko no jūsu pasaules, jūs varat izmainīt savas domas un izmainīt notikumu gaitu. Bet ja tomēr, jūs nolēmāt pārdot kaut ko vai atbrīvoties no kaut kā materiāla no jūsu dzīves, pieņemiet šo zīmi, kā signālu tam, kad jūsu vēlmes piepildās.

Kombinācija 8 un 7, piemēram, 887 un 877 – Vai nebija jums sajūtas, kad kaut kāda jūsu dzīves daļa, piemēram, darbs vai attiecības, izbeidzās? Tas ir apstiprinājums tam, kad jūsu izjūtas bija pareizas. Izbeigšanās var nozīmēt ievērojamas pozitīvas izmaiņas kādā no situācijām, vai arī tas var nozīmēt, kad kaut kāda jūsu dzīves daļa tuvojās nobeigumam. Neskatoties ne uz ko, šī ciparu kombinācija vēsta jaunumus par gaidāmajām pozitīvajām izmaiņām, ieslēdzošām sevī saspringtās situācijas beigas. Turaties, tāpēc kad jūsu dzīvei teju – teju sāksies uzlabojumi.

Kombinācija 8 un 9, tādi kā 889 vai 899 – Kaut kāda jūsu dzīves svarīga fāze ir pienākusi pie beigām, nesot sev līdzi citus notikumus, kuras arī pēc domino efekta noslēdzās. Līdzīgi vilcienam, kurš tuvojās galapunktam, viens vagons apstājās, tai brīdī kā citi vagoni aizkavējās, brīdī kad nobremzē pie pieturas. Šī ciparu kombinācija ir vēstījums par to, kad jūs izejat cauri notikumu ķēdei, kad daudzas daļas no jūsu dzīves nobremzējas un apstājas. Neuztraucaties, tā vai citādi, tāpēc kad šīs izmaiņas nepieciešamas jaunu kombināciju sākumam un apstākļiem priekš jums.

Kombinācija 8 un 0, tādi kā 800 vai 808 – Šis vēstījums no jūsu Dievišķā Radītāja, nozīmē, kad gaidāmā noslēgšana ir daļa jūsu Dievišķā plāna. Viņi ir atbildes uz taviem jautājumiem, un notiek saskaņā ar Dieva gribu attiecībā pret jums. Palūdziet Dievu palīdzēt mīkstināt jebkuras bažas vai satraukumus, kuras varētu jums būt attiecībā uz gaidāmajām izmaiņām.

No krievu val. tulkoja Sandra Žukovska ©
Kategorija: Eņģeļu numeroloģija | Pievienoja: Saulite (15.12.2010) | Autors: Doreena Virtue
Skatījumu skaits: 4633 | Komentāri: 2 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 2
1  
Un ko nozīmē, ja redz vienādas ciparu kombinācjas pulkstenī? Piemērmam, 17:17; 21:21 un citas kombinācijas?

0
2  
var tak paskatīties pie pārējiem cipariem un palasīt ko tas nozīmē smile

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz