Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Eņģeļu numeroloģija

Eņģeļu numeroloģija. Kombinācijas, saturošās ciparu 7.

Kombinācijas, saturošās ciparu 7


Kombinācija 7 un 1, kā arī 711 vai 771 – tas ir apstiprinājums tam, kad jūs visu darāt lieliski. Jūs esat uz pareizā ceļa, tā turpināt! Tas nozīmē, kad jūs izvēlējāties savas domas pareizi, un jums nepieciešams spēcīgāk safokusēt uz saviem uzdevumiem. Pielieciet piederošās emocijas pie savām domām, piemēram, pateicības apziņa par šīm dāvanām, kuras jūs saņēmāt savā dzīvē. Pateicība paātrinās procesu jūsu manifestācijai.

Kombinācija 7 un 2, kā arī 722 vai 772 – Jūs nesen vērsāties sakarā ar jaunu darbu, pieņemšanu skolā, vai par kredīta iespējām? Šie cipari ziņo labas vēsti. Viņi lūdz jūs turēties un neļaut savai ticībai svārstīties.

Kombinācija 7 un 3, kā arī 773 vai 733 – Augšāmceltie Meistari laimīgi. Viņi ne tikai redz jūsu īsteno iekšējo Dievišķīgo, bet viņi arī akceptē šo ceļu, kuru jūs izvēlējāties. Viņi grib, lai jūs zināt, kad esat pelnījuši laimi, ļaujiet plūst svētajam svētlaimes avotam, kurš nāk ar jūsu Dievišķo mantojumu un izvēlēto ceļu.


Kombinācija 7 un 4, piemēram, 774 vai 744 – Eņģeļi apsveic jūs un saka, «Turpiniet šo brīnišķīgo darbu! Jūs esat plūsmā
. Turiet savas domas nofokusētas, tāpēc kad tām ir liels pozitīvs efekts».

Kombinācija 7 un 5, piemēram, 775 vai 755 – Tas ir atzinums tam, jūs esat uz sliekšņa neizbēgamām izmaiņām, kura padarīs bagātāku jūsu dzīvi fiziski, vai emocionāli, vai intelektuāli – vai kombinācijās no visiem trijiem. Palieciet uz šī kursa un drīz jūs redzēsiet izmaiņas tam, kā izmaiņas ietekmēja jūsu dzīvi un jūsu apkārtni.

Kombinācija 7 un 6, tādi kā 776 vai 776 – Atzīšana tam, kad jūsu domas un darbs materiālajā pasaulē saņēma augstu novērtējumu. Jūs veiksmīgi sabalansējāt savas domas un darbības, jūs rūpējaties par prātu, ķermeni un garu. Turpiniet šo lielisko darbu!

Kombinācija 7 un 8, piemēram, 778 un 788 – Vai nebija jums sajūtas, kad kaut kāda jūsu dzīves daļa, piemēram, darbs vai attiecības, izbeidzās? Tas ir apstiprinājums tam, kad jūsu izjūtas bija pareizas. Izbeigšanās var nozīmēt ievērojamas pozitīvas izmaiņas kādā no situācijām, vai arī tas var nozīmēt, kad kaut kāda jūsu dzīves daļa tuvojās nobeigumam. Neskatoties ne uz ko, šī ciparu kombinācija vēsta jaunumus par gaidāmajām pozitīvajām izmaiņām, ieslēdzošām sevī saspringtās situācijas beigas. Turaties, tāpēc kad jūsu dzīvei teju – teju sāksies uzlabojumi.

Kombinācija 7 un 9, piemēram, 779 vai 799 – Apsveikumi! Jūs izmetat iestāvējušos daļu no jūsu dzīves, kura vairs jums neatbilst. Jūs dzīvojat vairāk kustīgu dzīvi, kura ieslēdzas apvienošanā ar jūsu sevis augstāko atzīmi. Šī ciparu kombinācija sveicina jūs lēmumā dzīvot daudz sirsnīgāk.

Kombinācija 7 un 0, piemēram, 700 vai 770 – «Malacis» tieši no Dieva, kas sniedz jums uzslavas par mentālu, garīgu un fizisku darbu, kuru jūs darāt. Jūs palīdzat sev un daudziem citiem cilvēkiem ejot savu patieso ceļu, un Dievs lūdz jūs turpināt savu lielisko ceļu.

No krievu val. tulkoja Sandra Žukovska ©


Kategorija: Eņģeļu numeroloģija | Pievienoja: Saulite (15.12.2010) | Autors: Doreena Virtue
Skatījumu skaits: 4782 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz