Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Eņģeļu numeroloģija

Eņģeļu numeroloģija. Kombinācijas, saturošās ciparu 6.

Kombinācijas, saturošās ciparu 6

Kombinācija 6 un 1, tādi kā 611 vai 661 – Turiet savas domas paaugstinātā stāvoklī un izvairieties no nemieriem, kuri saistīti ar materiālo pasauli. (PIEBILDE: kombinācija 611 nozīmē, «Lūdziet palīdzību lai labotu kaut ko materiālajā pasaulē, kas kaitina un uztrauc jūs dotajā momentā».

Kombinācija 6 un 2, tāda kā 622 vai 662 – Jauns pirkums vai ieguvums gaida jūs.

Kombinācija 6 un 3, tāda kā 663 vai 633 – Jūsu Augšāmceltie Meistari palīdz jums iegūt tos materiālus, kuri nepieciešami jums lai izpildītu Dievišķo mērķi jūsu dzīvē. Vai tā ir nauda priekš mācībām, vai apstākļi priekš skološanas vai dziedniecības darba, Meistari strādā pie tā, lai sniegtu to jums. Viņi grib, lai jūs zināt, kad jūs esat nopelnījuši šo palīdzību, lai jūs būtu spējīgi sniegt to citiem.

Kombinācija 6 un 4, tāda kā 644 vai 664 – Jūs Eņģeļi brīdina jūs, kad esat pārāk spēcīgi nofokusēts uz materiālo pasauli. Viņi lūdz jūs lai nododat savus pārdzīvojumus viņiem, lai viņi varētu iejaukties. Nobalansējiet savu fokusu starp debesīm un zemi, un ziniet, kad jūsu resursi patiesi bezgalīgi, it sevišķi, kad strādājat roku rokā ar Dievībām.

Kombinācija 6 un 5, tādi kā 665 vai 655 – Jūsu materiālā pasaule spēcīgi mainās, piemēram, jaunas mājas iegūšanai, jaunai mašīnai, vai citam ieguvumam.

Kombinācija 6 un 7, tādi kā 667 vai 677 – Atzīšana tam, kad jūsu domas un darbs materiālajā pasaulē saņēma augstu novērtējumu. Jūs veiksmīgi sabalansējāt savas domas un darbības, jūs rūpējaties par prātu, ķermeni un garu. Turpiniet šo lielisko darbu!

Kombinācija 6 un 8, tādi kā 668 vai 688 – Jūs taisāties izšķirties ar kaut ko no jūsu materiālās pasaules, piemēram, īpašuma pārdošana. Ja jūs nevēlaties atbrīvoties no kaut kā vai pārdot kaut ko no jūsu pasaules, jūs varat izmainīt savas domas un izmainīt notikumu gaitu. Bet ja tomēr, jūs nolēmāt pārdot kaut ko vai atbrīvoties no kaut kā materiāla no jūsu dzīves, pieņemiet šo zīmi, kā signālu tam, kad jūsu vēlmes piepildās.

Kombinācija 6 un 9, tādi kā 669 vai 699 – Atlaidiet savas materiālās lietas, sevišķi, ja jums ir uzbāzīga ideja attiecībā pret kaut kādu materiālu ieguvumu. Šī ciparu kombinācija lūdz jūs atkāpties. Tāpat, šis ziņojums ir par to, kad kaut kas jūsu dzīvē būs izmainīts uz labo pusi. Esiet atvērti jauniem ieguvumiem, kuri atvērs jūsu cerības, tāpēc kad jūs esat gatavi jaunumiem. Jūs esat pelnījuši to labāko!

Kombinācija 6 un 0, tādi kā 600 vai 660 – Šis sūtījums no jūsu Radītāja par jūsu materiālo dzīvi. Dievišķā vadība no Dieva lūdz jūs mazāk fokusēties uz Zemes vēlmēm. Tas nenozīmē, kad Dievs lūdz jūs nabadzīgu dzīvi, bet, tieši otrādi, Jūsu Radītājs lūdz jūs pamēģināt pieņemt vairāk garīgo pieeju priekš jūsu vajadzību atrisināšanas. Ziniet, kad Dievs ir jūsos un viņš ir jūsu visa avots, kas jums nepieciešams. Vienkārši noturu ticību un pateicību, un esiet atvērti zīmēm vai jaunām iespējām, kuras atnesīs materiālo labumu arī jums. «Vispirms meklējiet Dieva valstību, un viss pārējais tiks jums dots», lūk, šo kombināciju jēga. Jūs varat saņemt vairāk informācijas par šo procesu, izlasiet grāmatu «Bagātības grāmata. 40 dienu programma lai sasniegtu laimi» Džona Rendoļfa Praisa (The Abundance Book by John Randolph Price) vai izlasiet «Kalnu Sprediķi» Matveja Evaņģēlijā.


No krievu val. Tulkoja Sandra Žukovska ©
Kategorija: Eņģeļu numeroloģija | Pievienoja: Saulite (14.12.2010) | Autors: Doreena Virtue
Skatījumu skaits: 3406 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz