Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Eņģeļu numeroloģija

Eņģeļu numeroloģija. Kombinācijas, saturošās ciparu 5.

Kombinācijas, saturošās ciparu 5


Kombinācija 5 un 1, kā arī 511 vai 515 – Jūsu domas veido izmaiņas jūsu dzīvē. Turpiniet pārvaldīs savas domas jūsu uzvēlētajā virzienā. Ja tuvojošās izmaiņas nav vēlamas, jūs varat tās apstādināt vai izmainīt ar savām domām.

Kombinācija 5 un 2, tādus, kā 522 vai 552 – Jūsu lūgšanas un jūsu nolūki tīri, spēcīgi, un absolūti, tāpēc gaidiet, kad izmaiņas notiks daudz ātrāk, ne kā jūs iespējams gaidījāt. Nepalaidiet garām momentu, kad jūsu vēlmes piepildās. Tās var atnāk visādiem iespējamajiem veidiem, tāpēc nezaudējiet cerības. Sarunājaties ar Dievu, tik bieži cik vien iespējams, un lūdziet mierinājumu.

Kombinācija 5 un 3, piemēram, 533 vai 553 – Augšāmceltie Meistari grib jūs sagatavot lielām pārmaiņām dzīvē, kuras ir neizbēgamas. Viņi vēlās, lai jūs zinātu, kad viņi tura jūsu roku šo pārmaiņu laikā, un kad viss būs labi. Pieņemiet izmaiņas un meklējiet svētību tajā.

Kombinācija 5 un 4, piemēram, 554 vai 544 – Jūsu Eņģeļi piedalās vienā no jūsu ievērojamākām dzīves izmaiņām tagad.

Kombinācija 5 un 6, piemēram, 556 vai 566 – Jūsu materiālā dzīve spēcīgi mainās, piemēram, jaunas mājas iegūšana, jaunas mašīnas, vai kāds cits jauns ieguvums.

Kombinācija 5 un 7, piemēram, 577 vai 575 – Tas ir atzinums tam, jūs esat uz sliekšņa neizbēgamām izmaiņām, kura padarīs bagātāku jūsu dzīvi fiziski, vai emocionāli, vai intelektuāli – vai kombinācijās no visiem trijiem. Palieciet uz šī kursa un drīz jūs redzēsiet izmaiņas tam, kā izmaiņas ietekmēja jūsu dzīvi un jūsu apkārtni.

Kombinācija 5 un 8, piemēram, 588 vai 558 – Šī ciparu kombinācija simbolizē to, kad jūs atrodaties 11-jā stundā, ar seju pretim izmaiņām. Ne baidāties no tā, tāpēc kad jūs atbalstīs un mīlēs šo izmaiņu laikā, kurš tagad nav izbēgams.

Kombinācija 5 un 9, piemēram, 599 vai 595 – Priekš tā, lai jaunās izmaiņas notiktu, nepieciešams atlaist pagātni. Šī ciparu kombinācija prasa jums atlaist pagātni un, to kas izpildīja dzīves funkciju savā laikā. Tomēr, dzīve turpinās, un izmaiņas neizbēgamas. Ziniet, kad viss jaunas stāv jums pie sliekšņa, gaidot, kad tās ielaidīs. Jums būs iespēja ļaut šim jaunajam ienākt, kad atlaidīsies visu veco ar mīlestību.

Kombinācija 5 un 0, piemēram, 500 vai 550 – Svarīgs vēstījums, kas paziņo jums, kad jūsu dzīves izmaiņas notiek Dievišķā un lieliskā kārtībā. Tās ir dāvanas no Dieva un attiecīgi ar Dieva gribu jūsu Augstākā Es vārdā.


No krievu val. tulkoja Sandra Žukovska ©
Kategorija: Eņģeļu numeroloģija | Pievienoja: Saulite (14.12.2010) | Autors: Doreena Virtue
Skatījumu skaits: 4036 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz