Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Eņģeļu numeroloģija

Eņģeļu numeroloģija. Kombinācijas, saturošās ciparu 4.

Kombinācijas, saturošās ciparu 4


Kombinācija 4 un 1, tādas, kā 441 vai 411 – Eņģeļi neatlaidīgi norāda, lai jūs tagad sekotu līdzi savām domām. Viņi iesaku jums ievēlēties vēlēšanos, tā kā jūs atrodaties tādā punktā, kurš realizē jūs domas tagadnes momentā. (PIEBILDE: kombinācija 411 nozīmē, «Pajautājiet Eņģeļiem par konkrēto informāciju, kura jums ir nepieciešama dotajā momentā».

Kombinācija 4 un 2, piemēram, 442 vai 422 – Kā tiek teikts Svētajos rakstos, Brīnumu Kursā, «Eņģeļi lolo jūsu jauno mērķi». Tā ir zīme tam, kad jūs saņemat palīdzību no augšas lai piepildītu jūsu vēlamo pārreju. Šis ir laiks, kad jums sevišķi ir jāzina, kad jūs neesat vientuļi. Ciparu kombinācija 2 un 4 ir signāls no jūsu Eņģeļiem, kuri jums saka, kad viņi strādā ļoti ciešo kopā ar jums dotajā momentā.

Kombinācija 4 un 3, piemēram, 443 vai 433 – Dotajā momentā jums ir iespēja saņemt ļoti daudz palīdzības! Kā Augšāmceltie meistari, tā arī Eņģeļi atrodas kopā ar jums, lai palīdzētu, mācītu un mīl jūs. Sniedzieties pie viņiem tāpat, kā viņi sniedzās pie jums.

Kombinācija 4 un 5, piemēram, 455 vai 445 – Jūsu Eņģeļi piedalās vienā no jūsu nozīmīgākajām dzīves izmaiņām tagad.

Kombinācija 4 un 6, piemēram, 446 vai 466 – Jūs Eņģeļi brīdina jūs, kad esat pārāk spēcīgi nofokusēts uz materiālo pasauli. Viņi lūdz jūs lai nododat savus pārdzīvojumus viņiem, lai viņi varētu iejaukties. Nobalansējiet savu fokusu starp debesīm un zemi, un ziniet, kad jūsu resursi patiesi bezgalīgi, it sevišķi, kad strādājat roku rokā ar Dievībām.

Kombinācija 4 un 7, piemēram, 477 vai 447 – Eņģeļi apsveic jūs un saka, «Turpiniet šo brīnišķīgo darbu! Jūs esat plūsmā. Turiet savas domas nofokusētas, tāpēc kad tām ir liels pozitīvs efekts».

Kombinācija 4 un 8, piemēram, 488 vai 448 – Tas ir jūsu Eņģeļu paziņojums par to, kad noteikts jūsu dzīves etaps noslēdzas. Viņi vēlās, lai jūs zinātu, kad viss bremzējas, viņi ir ar jums, un palīdzēs vadīt jūs pie jaunām situācijām, kas vairāk piemērota jūsu situācijai, vēlmēm un mērķiem.

Kombinācija 4 un 9, piemēram, 494 vai 449 – Eņģeļi saka jums, kad laiks atlaist situāciju, kura noslēgusies. Viņi atgādina, to, kad vienas durvis aizveras, citas durvis atveras. Eņģeļi pavisam noteikti palīdz jums atvērt jaunas durvis un izdziedināt no jebkurām sāpēm, kas pavada šajā periodā, kuras jūs tagad pārdzīvojat. Lūdzu, palūdziet savus Eņģeļus palīdzēt jums iemantot ticība tajā, kad šīs pabeigšanas un sākumi ir atbildes uz jūsu lūgsnām.

Kombinācija 4 un 0, piemēram, 440 vai 400 – Dievs un Eņģeļi vēlās, lai jūs zinātu, kad jūs esat ļoti, ļoti mīlēts. Viņi lūdz jūs sajust šo mīlestību, tāpēc kad tā viņa atbildēs uz daudziem jūsu lūgumiem un atrisinās mīlestības problēmas.


No krievu val. tulkoja Sandra Žukovska ©


Kategorija: Eņģeļu numeroloģija | Pievienoja: Saulite (13.12.2010) | Autors: Doreena Virtue
Skatījumu skaits: 4269 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz