Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Eņģeļu numeroloģija

Eņģeļu numeroloģija. Kombinācijas, saturošās ciparu 3.

Kombinācijas, saturošās ciparu 3

Kombinācija 3 un 1, kā arī 311 vai 313 – Augšāmceltie Meistari strādā ar jums un jūsu domu procesiem. Dažādiem veidiem viņi izpaužas kā Skolotāji, apmācot jūs senajām gudrībām, kas saistītas ar manifestāciju. Viņi sūta jums enerģiju, lai noturētu jūs no vilšanās, un uzmundrina, lai jūs paliktu nofokusēti uz patiesajiem sava gara mērķiem. Papildus, Augšāmceltie Meistari var piedāvāt jums konsultācijas, vadību, padomus, kas attiecās uz jūsu dzīves jēgu. Vienmēr, vairāk vai mazāk, viņi māca tam, kad jebkurš darbs sākās domu un ideju līmenī. Palūdziet lai palīdz jums ar padomu izlemt to, ko jūs vēlaties.

Kombinācija 3 un 2, kā arī 322 vai 332 – Augšāmceltie meistari strādā ar jums kā līdz autori jūsu jaunajam projektam. Viņu jums saka, kad viņi saprot jūsu satraukumu un saka, kad viss notiek vislabākajā veidā priekš jums. Šie Meistari var redzēt, kad jūsu nākotne jau garantēti būs piepildīta ar laimi, kuru jūs meklējat. Izbaudiet šo jauno dzīves fāzi savā dzīvē!

Kombinācija 3 un 4, ka arī 334 vai 344 – Jums ir iespējas saņemt daudz palīdzības dotajā momentā! Kā Augšāmceltie Meistari, tā arī Eņģeļi atrodas jums blakus, lai palīdzētu, vadīt un mīlēt jūs. Tiecaties pie viņiem tik pat ļoti, kā viņi tiecās pie jums.

Kombinācija 3 un 5, kā arī 353 vai 335 – Augšāmceltie Meistari grib sagatavot jūs lielām dzīves pārmaiņām, kuras ir neizbēgamas. Viņi grib, lai jūs zināt, kad viņi tura jūsu roku, kamēr notiek šīs pārmaiņas, un kad viss būs labi. Pieņemiet izmaiņas un meklējiet svētību.

Kombinācija 3 un 6, kā arī 363 vai 336 – Jūsu Augšāmceltie Meistari palīdz izpaust jums tos materiālus, kuri jums nepieciešami lai izpildītu Dievišķo mērķi jūsu dzīvē. Vai tā nauda priekš mācībām, vai arī noteikumi priekš mācību vai dziednieciskā darba, Meistari strādā pie tā, lai dotu jums to. Viņi grib, lai jūs zināt, kad esat pelnījuši šo palīdzību, lai jūs spētu to pasniegt arī citiem.

Kombinācija 3 un 7, kā arī 377 vai 373 – Augšāmceltie Meistari laimīgi. Viņi ne tikai redz jūsu īsteno iekšējo Dievišķīgo, bet viņi arī akceptē šo ceļu, kuru jūs izvēlējāties. Viņi grib, lai jūs zināt, kad esat pelnījuši laimi, ļaujiet plūst svētajam svētlaimes avotam, kurš nāk ar jūsu Dievišķo mantojumu un izvēlēto ceļu.

Kombinācija 3 un 8, kā arī 338 vai 383 – «Turpiniet iet», Meistari saka jums. Paaugstiniet enerģiju un savu domu un jūtu fokusu. Pārskatiet savu pasaules uzskatu ņemot vērā savas zināšanas par vienotību ar Dievu, visu un visu jūs dzīvi.

Kombinācija 3 un 9, kā arī 393 un 339 – Tas ir slepens sūtījums, lai atlaistu jūsu dzīves situācijas, kuras nav viengabalainas vai kuras jau nokalpoja saviem mērķiem. Mākslīgi neturieties pie šīm situācijām no bailēm. Ziniet, kad ik mirkli par jums rūpējās. Tas ir nepieciešams lai, noturētu pozitīvu acu skatu attiecībā pret sevi un savu nākotni. Šis skata punkts pēc savas būtības, veido to, ko jūs izjūtat, tāpēc palūdziet Meistarus palīdzēt jums izvēlēties savas domas no augstākās mīlestības perspektīvas.

Kombinācija 3 un 0, kā arī 300 vai 330 – Dievs un Augšāmceltie Meistari mēģina piesaistīt jūsu uzmanību, lielākā mērā, attiecībā uz jautājumu, kas saistīts ar jūsu Dievišķā uzdevuma izpildījumu. Vai pavisam nesen neesat ignorējuši kādu pamācību? Ja tā, tad varat izjust kādu apgrūtinājumu. Šī ciparu kombinācija ir Debesu metodes brīdinājums jums par to, kad jums ir jāizpilda sava loma radīšanas darba procesā. Tas nozīmē, kad nepieciešams ieklausīties un sekot savai Dievišķajai vadībai izpildot noteiktas darbības.

No krievu val. tulkoja Sandra Žukovska ©
Kategorija: Eņģeļu numeroloģija | Pievienoja: Saulite (11.11.2010) | Autors: Doreena Virtue
Skatījumu skaits: 4000 | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz