Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Eņģeļu numeroloģija

Eņģeļu numeroloģija. Kombinācijas, saturošās ciparu 2.

Kombinācijas, saturošās ciparu 2


Kombinācija 2 un 1, kā arī 221 vai 112 – jūsu domas līdzīgas sēklām, kuras jau sāk dīgt. Jūs jau noteikti varējāt saredzēt dažus pierādījumus jūsu vēlmju īstenošanos. Tas nozīmē, kad lietas virzās vēlamajā virzienā. Turpiniet ticēt!

Kombinācija 2 un 3, kā arī 223 vai 323 – Augšāmceltie Meistari strādā ar jums kā līdzautori jūsu jaunajam projektam. Viņu jums saka, ka viņi izprot jūsu uztraukumu, un kad viss notiek vislabākajā veidā priekš jums. Šie Meistari var redzēt, kad jūsu nākotne jau garantēta un būs piepildīta ar laimi ko jūs meklējat. Izbaudiet šo jauno fāzi jūsu dzīvē!


Kombinācija 2 un 4, kā arī 224 vai 244 – kā tiek rakstīts garīgajos vēstījumos, esat Brīnumu Kursā, «Eņģeļi lolo jūsu jaunizcepto mērķi». Šī zīme nozīmē to, kad saņemat palīdzību no augšas lai īstenotu jūs vēlamo pāreju. Šis ir laiks, kad jums sevišķi ir jāzina, kad neesat vientuļi. Ciparu kombinācija 2 un 4 ir signāls no jūsu Eņģeļiem, kuri jums saka, kad viņi dotajā momentā ļoti cieši strādā kopā ar jums.


Kombinācija 2 un 5, kā arī 255 vai 225 – jūsu lūgsnas un jūsu nolūki ir tīri, spēcīgi, un absolūts, tāpēc gaidiet, kad izmaiņas sāksies pat agrāk, nekā jūs, iespējams tās gaidījāt. Nenokavējiet momentu, kad jūsu vēlmes sāks piepildīties. Tās var atnāk pavisam nemanot, tāpēc nezaudējiet cerību. Runājieties ar Dievu bieži, un lūdziet mierinājumu.


Kombinācija 2 un 6, kā arī 266 vai 262 – jauns pirkums vai jauns ieguvums gaida jūs.

Kombinācija 2 un 7, kā arī 277 vai 272 – Jūs nesen vērsāties sakarā ar jaunu darbu, pieņemšanu skolā, vai par kredīta iespējām? Šie cipari ziņo labas vēsti. Viņi lūdz jūs turēties un neļaut savai ticībai svārstīties.


Kombinācija 2 un 8, kā arī 288 vai 282 – Vienas durvis veras vaļā un otras durvis veras ciet. Tagad ieklausieties savā intuīcijā ļoti uzmanīgi, tāpēc kad tā jums teiks priekšā ceļu, kurš nodrošinās jums patstāvīgu labklājību pa pārejas laiku.


Kombinācija 2 un 9, kā arī 299 vai 292 – ja jūs nesen cietāt zaudējumu (darbu, mīļāko, utt.), gaidiet, kad tā būs atalgota jau tuvākajā laikā. Viss strādā jums par labu, neskatoties uz to, kad iespējams, kad aizmugurē palika tik daudz scēnu, kad domājāt, ka Dievs aizmirsis Jūs. Neuztraucieties! Izjūtiet dzīves enerģiju, kura dotajā momentā kustās pa priekšu. Jūs nebijāt sodīti sakarā ar iepriekšējo zaudējumu. Tieši otrādi
, Visums gatavo jūs kam jaunam.


Kombinācija 2 un 0, kā arī 200 vai 202 – Dievs grib, lai jūs zināt, kad viņš nav aizmirsis un pametis jūs. Viņš jūs mīl, ļoti stipri! Būtībā, Dievs gatavo lielisku jaunu fāzi jūsu dzīvē. Runājiet ar Dievu bieži, un jūs sajutīsiet šo tuvojošos brīnumu. Kā arī Dievs atgādina jums par svarīgumu «Dievišķais Laiks» ("Divine Timing"). Dažreiz noteiktiem faktoriem būtu jāsakrīt lai jūs vēlamais rezultāts varētu būt sasniegts. Kamēr jūs turat savu ticību, nekas nevar būt par šķērsli lai piepildītu jūsu vēlmes.


No krievu val. tulkoja Sandra Žukovska ©
Kategorija: Eņģeļu numeroloģija | Pievienoja: Saulite (15.10.2010) | Autors: Doreena Virtue
Skatījumu skaits: 6512 | Komentāri: 4 | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 4
3  
Tur ir tikai 222. Vai to būtu jāuztver arī ka 22?

4  
iespējams kad nē, ir jābūt turpinājumam, bet diemžēl vairs nevaru atrast to, varbūt kāds var atrast angļu valodā un iztūlkot

1  
Nav kombinācijas 2 un 2.

2  

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz