Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Eņģeļu numeroloģija

Eņģeļu numeroloģija. Kombinācijas, saturošās ciparu 1.

Kombinācijas, saturošās ciparu 1

Kombinācija 1 un 2, kā arī 121 vai 112 – jūsu domas līdzīgas sēklām, kuras jau sāk dīgt. Jūs jau noteikti varējāt saredzēt dažus pierādījumus jūsu vēlmju īstenošanos. Tas nozīmē, kad lietas virzās vēlamajā virzienā. Turpiniet ticēt!

Kombinācija 1 un 3, kā arī 133 vai 113 – Augšāmceltie Meistari strādā ar jums par jūsu domu procesu. Dažādos veidos viņi rīkojās kā Skolotāji, mācot jūs senām gudrībām, kas saistītas ar manifestāciju. Viņi sūta jums enerģiju, lai atturētu jūs no vilšanās, un uzmundrina, lai jūs paliktu nofokusēti uz patiesiem jūsu dvēseles mērķiem. Papildus, Augšāmceltie Meistari var piedāvāt jums konsultāciju, vadību, padomus, kas attiecās uz jūsu dzīves jēgu. Vienmēr, tā vai citādi, viņa māca tam, kad jebkurš gara darbs sākās ar domu un ideju. Palūdziet viņus lai palīdz jums ar padomu izvēlētie, to ko jūs gribat.

Kombinācija 1 un 4, kā arī 114 un 144 – Eņģeļi pārliecinoši norāda, lai tagad sekojat līdzi savām domām. Viņi iesaka tagad jums ievēlēties vēlēšanos, tā kā jūs atrodaties tādā punktā, kura realizē jūsu domas dotajā mirklī.

(PIEBILE: kombinācija 411 nozīmē, «Pajautājiet Eņģeļiem par informāciju, kura dotajā momentā jums pašreiz ir nepieciešama».

Kombinācija 1 un 5, kā arī 115 vai 551 – jūsu domas veic izmaiņas jūsu dzīvē. Turpiniet vadīt savas domas jums izvēlētajā virzienā. Ja tuvojošās izmaiņas nav vēlamas, jūs domas varat atlikt vai arī izmainīt savas domas.

Kombinācija 1 un 6, kā arī 116 vai 661 – turiet savas domas paaugstinātā stāvoklī un izvairieties no satraukuma, kas saistīts ar materiālo pasauli. (PIEBILDE: kombinācija 611 nozīmē, «Lūdziet palīdzību lai izlabotu kaut ko materiālajā pasaule, kas kairina vai uztrauc jūs dotajā momentā».

Kombinācija 1 un 7, kā arī 117 vai 771 – tas ir apstiprinājums tam, kad jūs visu darāt lieliski. Jūs esat uz pareizā ceļa, tā turpināt! Tas nozīmē, kad jūs izvēlējāties savas domas pareizi, un jums nepieciešams spēcīgāk safokusēt uz saviem uzdevumiem. Pielieciet piederošās emocijas pie savām domām, piemēram, pateicības apziņa par šīm dāvanām, kuras jūs saņēmāt savā dzīvē. Pateicība paātrinās procesu jūsu manifestācijai.

Kombinācija 1 un 8, kā arī 118 vai 881 – Jūs savā dzīvē tuvojaties pie svarīgas fāzes beigām. Ja jūs esat piekusis no kaut kādiem notikumiem savā dzīvē, priecājaties, kad drīz notiks izdziedināšanās vai aizvietos uz kaut ko labāku. Cenšaties un atbrīvojiet tās daļas no savas dzīves, kuras nestrādā, tāpēc kad jūsu domas par labāku dzīvi tuvojās pie realizācijas.

Kombinācija 1 un 9, kā arī 119 vai 991 – jaunas durvis atvērās priekš jums, kā jūsu domu rezultāts. Jums ir iespēja paskatīties uz savām domām un aci pret aci satikties ar savu radošo darbu. Ļaujiet vecajam aiziet, tāpēc kad tas tiks aizvietots ar jaunu tā kā jūs pats vēlējāties.

Kombinācija 1 un 0, kā arī 100 vai 110 – Varenā Dievišķā vadība no Dieva un Eņģeļiem lūdz jūs izmainīt jūsu domas. Iespējams, jūs lūdzāties, lai kļūtu laimīgs un vesels. Ja tā, tad šī ir atbilde uz jūsu lūgšanām. Dievs zina, ka risinājums, kuru meklējat, dzimst no jūsu domām. Palūdziet Dievu vadīt jūsu domu virzību un atbalstīt jūs pārejas periodā.


No krievu val. tulkoja Sandra Žukovska ©


Kategorija: Eņģeļu numeroloģija | Pievienoja: Saulite (15.10.2010) | Autors: Doreena Virtue
Skatījumu skaits: 8020 | Reitings: 5.0/2
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz