Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Eņģeļu numeroloģija

Eņģeļu numeroloģija. Kombinācijas, saturošās ciparu 0.

Kombinācijas, saturošās ciparu 0

Kombinācija 0 un 1, kā arī 001 vai 010 – Varenā Dievišķā vadība no Dieva un Eņģeļiem lūdz jūs izmainīt jūsu domas. Iespējams, jūs lūdzāties, lai kļūtu laimīgs un vesels. Ja tā, tad šī ir atbilde uz jūsu lūgšanām. Dievs zina, ka risinājums, kuru meklējat, dzimst no jūsu domām. Palūdziet Dievu vadīt jūsu domu virzību un atbalstīt jūs pārejas periodā.

Kombinācija 0 un 2, kā arī 002 vai 020 – Dievs grib, lai jūs zināt, kad viņš nav aizmirsis un pametis jūs. Viņš jūs mīl, ļoti stipri! Būtībā, Dievs gatavo lielisku jaunu fāzi jūsu dzīvē. Runājiet ar Dievu bieži, un jūs sajutīsiet šo tuvojošos brīnumu. Kā arī Dievs atgādina jums par svarīgumu «Dievišķais Laiks» ("Divine Timing"). Dažreiz noteiktiem faktoriem būtu jāsakrīt lai jūs vēlamais rezultāts varētu būt sasniegts. Kamēr jūs turat savu ticību, nekas nevar būt par šķērsli lai piepildītu jūsu vēlmes.

Kombinācija 0 un 3, kā arī 003 vai 300 – Dievs un Augšāmceltie Meistari mēģina piesaistīt jūsu uzmanību, lielākā mērā, attiecībā uz jautājumu, kas saistīts ar jūsu Dievišķā uzdevuma izpildījumu. Vai pavisam nesen neesat ignorējuši kādu pamācību? Ja tā, tad varat izjust kādu apgrūtinājumu. Šī ciparu kombinācija ir Debesu metodes brīdinājums jums par to, kad jums ir jāizpilda sava loma radīšanas darba procesā. Tas nozīmē, kad nepieciešams ieklausīties un sekot savai Dievišķajai vadībai izpildot noteiktas darbības.

Kombinācija 0 un 4, piemēram, 040 vai 400 – Dievs un Eņģeļi vēlās, lai jūs zinātu, kad jūs esat ļoti, ļoti mīlēts. Viņi lūdz jūs sajust šo mīlestību, tāpēc kad tā viņa atbildēs uz daudziem jūsu lūgumiem un atrisinās mīlestības problēmas.

Kombinācija 0 un 5, piemēram, 050 vai 055 – Svarīgs vēstījums, kas paziņo jums, kad jūsu dzīves izmaiņas notiek Dievišķā un lieliskā kārtībā. Tās ir dāvanas no Dieva un attiecīgi ar Dieva gribu jūsu Augstākā Es vārdā.

Kombinācija 0 un 6, tādi kā 006 vai 600 – Šis sūtījums no jūsu Radītāja par jūsu materiālo dzīvi. Dievišķā vadība no Dieva lūdz jūs mazāk fokusēties uz Zemes vēlmēm. Tas nenozīmē, kad Dievs lūdz jūs nabadzīgu dzīvi, bet, tieši otrādi, Jūsu Radītājs lūdz jūs pamēģināt pieņemt vairāk garīgo pieeju priekš jūsu vajadzību atrisināšanas. Ziniet, kad Dievs ir jūsos un viņš ir jūsu visa avots, kas jums nepieciešams. Vienkārši noturu ticību un pateicību, un esiet atvērti zīmēm vai jaunām iespējām, kuras atnesīs materiālo labumu arī jums. «Vispirms meklējiet Dieva valstību, un viss pārējais tiks jums dots», lūk, šo kombināciju jēga. Jūs varat saņemt vairāk informācijas par šo procesu, izlasiet grāmatu «Bagātības grāmata. 40 dienu programma lai sasniegtu laimi» Džona Rendoļfa Praisa (The Abundance Book by John Randolph Price) vai izlasiet «Kalnu Sprediķi» Matveja Evaņģēlijā.

Kombinācija 0 un 7, piemēram, 007 vai 077 – «Malacis» tieši no Dieva, kas sniedz jums uzslavas par mentālu, garīgu un fizisku darbu, kuru jūs darāt. Jūs palīdzat sev un daudziem citiem cilvēkiem ejot savu patieso ceļu, un Dievs lūdz jūs turpināt savu lielisko ceļu.

Kombinācija 0 un 8, tādi kā 088 vai 080 – Šis vēstījums no jūsu Dievišķā Radītāja, nozīmē, kad gaidāmā noslēgšana ir daļa jūsu Dievišķā plāna. Viņi ir atbildes uz taviem jautājumiem, un notiek saskaņā ar Dieva gribu attiecībā pret jums. Palūdziet Dievu palīdzēt mīkstināt jebkuras bažas vai satraukumus, kuras varētu jums būt attiecībā uz gaidāmajām izmaiņām.

Kombinācija 0 un 9, tādi kā 099 vai 090 – Šis vēstījums no jūsu Dievišķā Radītāja, liecina par to, kad jūsu dzīves daļa, kura tikko noslēdzās, bija Dieva vadīta. Nekas pa īstam nebija pazaudēts. Neeksistē nāves un neeksistē nejaušības. Jūsu nesenās dzīves izmaiņas, kurā jūsu dzīves svarīgā daļa pārtrūka vai izmainījās, faktiski, ir atbildes uz tavām lūgsnām. Dievs dod jums saprast, kad viņš neko jums neatņem, un «nenodara» jums lieku. Tieši otrādi, jūsu dzīves plāni un lūgšanas izsauca šīs izmaiņas jūsu dzīvē, ar jūsu Dievam doto spēku. Novēliet piedot visiem, saistītiem ar šo, lai jūs varētu būt gaišs un brīvs, kad jūs ieiesiet jaukajā jaunajā jūsu dzīves fāzē.

2008 gads, Dorīna Verče, „Eņģeļu terapija”, angļu val.http://www.angeltherapy.com


No krievu val. tulkoja Sandra Žukovska ©
Kategorija: Eņģeļu numeroloģija | Pievienoja: Saulite (16.12.2010) | Autors: Doreena Virtue
Skatījumu skaits: 4278 | Reitings: 1.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz