Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma

Vienotība

Vienotība

Visi mēs — Dievišķās Vienotības daļiņas. Dievs ir katrā mūsu ķermeņa daļiņā katrā mūsu ķermeņa atomā. Akmeņiem un augiem ir piešķirta dievišķā daba, tā pat kā dzīvniekiem, cilvēkiem un Eņģeļiem. Vienotība nedalāma. Tāpēc jūs nevarat nodarīt pāri augiem vai cilvēkiem tā, lai tas neskartu citas dzīvās būtnes, tai skaitā arī jūs pašus. Kamēr mēs neapzināmies, kad visi cilvēki, augi un dzīvnieki — universālās apziņas daļiņas un enerģētiskajā plānā viss dzīvais ir vienots, tikmēr nav iespējams augšāmcelties.

Augi, kā arī cilvēki, apveltīti ar jūtām un izstaro enerģētiskās vibrācijas. Vai jūs nogrieztu ekstremitāti cilvēkam, ja tajā nebūtu dzīves nepieciešamības? Vai nocirstu cilvēkam roku tāpat vien, bez īpaša brīdinājuma? Protams, nē. Bet tāpat bez sirdsapziņas pārmetumiem mēs noraujam kokiem un krūmiem zarus, kaut gan viņi ir tādi paši dzīvi, brīnišķīgi un svētas Dieva radības, kā mēs paši. Viņi kliedz no sāpēm, un viņu kliedzienus sadzird ekstrasensi, cilvēki ar pastiprinātu jūtīgumu un augstākas būtnes tos arī sadzird. Kaitnieks cietīs sodu šajā dzīvē vai nākošajās un cietīs tās pašas sāpes šajā dzīvē vai nākošajās un cietīs tās pašās sāpes, kuras izdarīja neaizsargātām Dieva radībām.

Lūk, ko man pastāstīja viena sieviete - ekstrasens. Viņa dzīvo netālu no gleznainas dabas ainavas. Vietēja vara nolēma pievērsties šai vietai un izkāra plakātus, kurus izlasot varēja uzzināt, kad slimie koki, bet tā arī koki, kuri aizsedza gaismu, pakļauti izciršanai. Bet neviens pat nepadomāja paziņot pašiem kokiem par to, ko ar viņiem grasās izdarīt. Tāpēc brīnišķīgās dabas ainavas vietas atmosfēra pārvērtās par sāpju un ciešanas vietu.

Ja kāds iepriekš kokiem sūtītu telepātiskus signālus par to, kas viņus sagaida tuvākajā laikā, koku gari sagatavotos tad gaidāmajiem pārbaudījumiem. Kad koka garam zināms, kas notiks, viņš var pamest koku līdz tam brīdim, kā viņu nozāģēs, vai apzāģēs tam zarus, pirms koks tik nozāģēts.

Mana draudzene, pēc dabas ļoti jūtīgs cilvēks, ļoti dziļi uztver citu cilvēku sāpi un apkārtējās vides disharmoniju, nopirka sev moldavītu, lai šis akmens palīdz viņai dzīvot harmonijā ar cilvēkiem un neuzņemt uz sevīm viņu sāpi. Viņa nolēma iekārt akmeni kaklā ķēdītē un vienmēr nēsāt kaklā. Juvelieris paskaidroja viņai, kad viņam nāksies ieurbt akmenim. Mana draudzene atbildēja: «Tādā gadījumā jums pa priekšu ir jāparunā ar akmeni, lai viņš zina, ko jūs grasāties ar viņu darīt». Juvelieris un viņa palīgi piekrita tam. Tad kad viņa atnāca paņemt savu gatavo izstrādājumu, juvelieris pilnīgi nopietni pateica: «Mēs parunājām ar akmeni, bet viņam nepatika, kad taisās viņam taisīt caurumu, tāpēc mēs atradām citu veidu kā viņu iekārt ķēdītē». Mana draudzene bija lielā sajūsma. Es esmu pārliecināta, kad akmens kalpos viņai daudz labāk pateicībā par paveikto darbu.

Visi lielie meistari mīl materiālu, ar kuru strādā, savādāk viņi būtu tikai amatnieki. Atšķirt meistaru no amatnieka var pēc viņu darbiem: tie ir piepildīti ar mīlestību, tie izstaro dievišķo enerģiju. Mikelandželo izveidoja tik brīnišķīgas statujas tāpēc, kad mīlēja marmoru. Viņa mīlestības enerģija ļāva piedzimt no akmeņiem īstiem mākslas šedevriem.

Viss dzīvais — kopējā Vienotības daļa, tāpēc, ja kāda no dzīvnieku sugām izmirst, to īpašības pamet mūsu planētu. Dronti bija uzticības glabātāji, kad viņi izmira, un mēs vairs nemākam uzticēties viens otram.

Jebkurš akmens, kristāls, augs, koks, dzīvnieks, zivs vai cilvēks atrodas uz Zemes ne bez iemesla — visi viņi ir planētas goda viesi. Tagadējā laikā cilvēki cietsirdīgi izturas pret govīm. Kas mēs pa cilvēkiem, ja varam barot zālēdāju dzīvnieku ar atkritumiem un maitu? Mēs indējam dzīvos, brīnišķīgas būtnes un izspiežam tos no Zemes. Bet kad kāda suga izmirst, tās vietā nāk tumsas spēki.

Dzīvnieki — mūsu jaunākie brāļi, kuri tālākajā savā evolūcijas attīstības procesā kļūs cilvēki. Manai mammai bija Skotijas vilku sugas suns, kollijs. Draudzenei pateica, kad iepriekšējās dzīvē viņas suns bija šamanis, kur nodarbojās ar dvēseļu dziedniecību. Kad es pajautāju Kumekam, vai tā ir taisnība, viņš pastiprināja manas draudzenes vārdu un piebilda, kad viņas suns bija Apgaismotais Valdnieks un nākošajā iemiesošanās reizē uz Zemes atgriezīsies kā cilvēks.

Vienreiz, ceļojot pa Īrijas ceļiem, es izdzirdēju nākošo atgadījumu. Mans draugs bija kursos, kur viņu mācīja saskarsmei ar dzīvniekiem un dziedniecības tehnikām. Pierakstoties kursiem paprasija parādīt speciālu dziedniecisku istabu, kurā atradās līdzekļi, nepieciešami dzīvnieku ārstēšanai — paši modernākie medicīnas instrumenti, zāļu uzlējumi, aromātiskās eļļas, tabletes un dažādas zāles — nu vispār, viss, kas varētu palīdzēt.

Vienam no klātesošajiem bija zeltītas spalvas nokrāsas spaniels, kurš smagi slimoja. Viņiem mājās bija stings likums — suns nevar gulēt viesistabas dīvānā. Nodarbībās spaniela saimnieks centīgi vizualizēja dziedniecisko istabu, bet suns vizualizācijās atteicās ieiet šajā dziednieciskajā istabā. Beigu beigās vīrietis domās pateica sunim: «Ja tu tūliņ ieiesi šajā istabā un ļausi man izdziedināt tevi, es atļaušu tev gulēt viesistabas dīvānā līdz tava mūza beigām». Pēc tam viņš no jauna vizualizēja dziedniecisko istabu, un šoreiz suns iegāja šajā istabā un ļāva sevi dziedināt.

Nākošajās brīvdienās kad atkal visi sanāca uz kursiem, šis vīrietis pastāstīja tādu atgadījumu. Iepriekšējā svētdienā, tieši plkst. 15.15, tas ir tas laiks, kad viņš kursos nodarbojās ar dziednieciskās istabas vizualizāciju, viņa sieva bija mājās virtuvē. Un par izbrīnu, suns pēkšņi izleca no sava groza un taisnā ceļā devās uz viesistabu, kur ar prieku iekārtojās dīvānā. Sieviete atlikušo dienas daļu pavadīja dzenot suni nost no dīvāna, bet tas kategoriski atteicās paklausīt! Nu ko, noruna ir un paliek noruna, lai arī kādos apstākļos tas nebūtu noslēgts.

Augi un minerālitāpat ir Vienotības daļa. Pašu blīvāko enerģiju izstaro akmeņi. Kad akmeņa enerģija kļūst vieglāka un caurspīdīgāka, tad viņš var iemiesoties augā un pēc tam dzīvniekā.

Tāpēc, ja jūs nodarīsiet kādam vai kādai kaut ko ļaunu vai pat tikai padomāsiet slikti par kaut ko kas jums ir apkārt, tad neizbēgami nodarīsiet sev pāri, jeb realitāte ir pakļauta Karmas Likumam. Domājot slikti par cilvēku vai situāciju, jūs izlaižat brīvībā negatīvās enerģijas lādiņu un atpakaļ saņemat tādu pašu negatīvās enerģijas lādiņu. Tā notiks līdz tam laikam, kamēr jūs neatbrīvosieties no naida un neskatīsieties uz visiem ar mīlestību.

Svētiet kroplīgas mājas, rejošu suni, alkatīgu kaimiņu, augu, kurš jāizrok no zemes  — un tad ne tikai jums, bet visai apkārtējai pasaulei  tiks atmaksāts ar labu. Bet jūsu svētībai ir jābūt  patiesai un apzinātai, ne noburkšķiet to  ātri norunājot. Ar žēlsirdību sirdī svētiet tos, kuri mēģina  patraucēt jūsu virzībai uz priekšu pie Gaismas. Svētiet slimos, nomieriniet viņus vārdiem un apveltiet ar pieskārieniem. Svētiet tos, kuru apziņa zemāka par jūsējo.

Par cik visi — vienoti, visi mēs — spogulis viens priekš otra. Ja mums nepatīk tas, ko kas notiek mūsu dzīvē, mums vajag godīgi paskatīties spogulī un sākt pacelt savas vibrācijas. Augstās vibrācijas sasniedzamas ar apziņas attīstību. Pārliecinoši izstarojot tās, mēs jau nekad ne pievilksim pie sevīm cilvēkus ar zemākām vibrācijām.

Dzīves plūsmā apslēpti noteikti simboli. Sasniedzot tos, mēs saņemam atslēgas un kodus pie radošajām enerģijām, un tātad, pie Augšāmcelšanās procesa un piektās dimensijas.

Lai iegūtu radošās atslēgas un kodus, mums ir jāsaglabā miers, garīgais līdzsvars un iekšējā sakoncentrētība, neskatoties ne uz kādām provokācijām no ārpuses. Citiem vārdiem sakot, mums ir jāiemācās kontrolēt savas domas un emocijas.

Rāmums, garīgais līdzsvars un miers pārpilnībā, piepilda mūs ar dievišķo enerģiju un tāpēc tai ir milzīgs spēks. Mēs nevaram pusaudzi mīlēt vairāk kā zīdainīti, tā kā Dievs nevar vairāk mīlēt Augšāmcelto Valdnieku vai serafimu, nekā apmaldījušos dvēseli vai dzīvnieku. Viņš mīl visus bez izņēmuma. Galvenā atslēga uz Augšāmcelšanos — izturieties pret visu dzīvo tā, kā pret Dievu.

Dianas Kooper  "Jaunā Augšāmcelšanās Gaisma"

no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Kategorija: Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma | Pievienoja: Saulite (06.01.2012) | Autors: tūlkoja Sandra Žukovska
Skatījumu skaits: 1200 | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2020 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz