Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma

Vērtīgie Augstākie Stari

 Vērtīgie Augstākie Stari

Augstākie enerģijas Stari, kuri satur speciālu informāciju, tāpat arī kodi un atslēgas, atver izpratni par garīgajām patiesībām, tagad kļuva pieejami cilvēcei. Jūs varat tās pamodināt sevī, lai jūsu enerģētiskā sistēma piepildītos ar staru tīro enerģiju. Katrs no šiem Stariem ir unikāls un apveltīts ar noteiktām funkcijām.

Sudraba, Zelta un Platīna Stari — tā ir dievišķās patiesības gaisma. Augšāmceltie Valdnieki vēlās, lai mēs tās atmodinātu sevī un nestu pasaulei. Tas ļaus Valdniekiem paplašināt savu ietekmi uz Zemes.

Rubīna, Smaragda, Briljanta un Safīra Stari atvieglo kontaktu ar Erceņģeļiem Uriēlu, Rafaēlu, Gabriēlu un Mihaēlu. Iemācoties atslābināties un pamodināt sevī šos Starus, jūs nostiprināsiet savu saikni ar augstākās dimensijas esību un paātrināsiet savu Augšāmcelšanos.

Tagad ir nepieciešami cilvēki, kuri varētu pamodināt sevī šos Starus un translēt to augstāko enerģiju uz apkārtējo pasauli.

Sudraba Stars dažādās dzīves situācijas ienes harmoniju un dievišķo svētību. Tagad tas ir savienojies ar Violeto pārveidošanās Staru, un viņi kopā nes cilvēkiem un planētai dievišķo žēlsirdību un garīgo atbrīvošanos.

Zelta Stars — tas ir Eņģeliskās enerģijas Stars. Kad jūs ieskaujat sevi zeltītas gaismas zaigojumā, jūsu aura harmonizējās, paaugstinās vibrāciju frekvences un atvieglojās garīgais kontakts ar Eņģeļiem. Jēzus Kristus Zelta Staram piemīt neparasti liels aizsardzības spēks. Kā arī, Zelta Stars piepildīts ar mīlestību un gudrību un augstāko dziedniecisko spēku.


Platīna Stars vienmēr nes prieku. Tagad pamostas cilvēkos, kuri gatavi iet pa Augšāmcelšanās ceļu. Pēc Atlantīdas krišanas svētās gudrības glabātāji kļuva daži delfīni. Tie to nesa caur tūkstošgadēm, līdz brīdim, kamēr cilvēcei pienāks laiks paņemt uz sevi atbildību par augstākajām zināšanām. Daudzi no apgaismotajiem atlantiem tagad iemiesojās uz Zemes. Atlantīdas Eņģeļi meklē cilvēkus ar tīrām sirdīm, kuru apziņa gatava pieņemt augstāko ezotērisko gudrību visas cilvēces labā. Tie, kuri nes sevī Platīna Stara enerģiju kļūst par planētas sargātājiem.


Rubīna Stars ieskauj zelta un purpura enerģiju, kura veidojās no sarkanām un zilām krāsu vibrācijām. Savienojoties ar šo Staru, jūs kļūstat par kanālu Erceņģelim Uriēlam un Aurorai.

Vibrācijas maigi zeltītā krāsā ieskauj sevī seno gudrību, kura nāk no augstākajam gudrības sfērām. Zilās krāsas vibrācijas dod spēku nodot padziļinātās gudrības un zināšanas. Caur šo gaismu Erceņģelis Uriēls un Aurora translē savu gaišo enerģiju cilvēkiem daudz piemērotākā veidā katram atsevišķam cilvēkam. Sarkanā gaisma pastiprina fizisko enerģiju un palīdz saņemt augstāko informāciju un translēt to uz āru. Tā pamudina uz aktīvām darbībām. Rubīns — šī stara iemiesojums fiziskajā plānā.

Smaragda Stars sastāv no zaļās, zilās, maigi zeltītās un violetās enerģijas. Šis ir iekšējā līdzsvarojuma, uzticības, izdziedināšanās un gudrības Stars; tā violetajām enerģijām piemīt spēks pacelt cilvēkus līdz ļoti augstam garīgam līmenim. Smaragda Stars savieno mūs ar dabu.

Savienojoties ar Smaragda Staru, jūs kļūstat par Erceņģeļa Rafaēla un Jaunavas Marijas kanālu. Šī stara materiālā manifestācija - smaragds.

Safīra Stars sastāv no zilas, gaiši dzeltenas, gaišzilas un sarkanas enerģijas. Pamodinot šo Staru sevī, jūs kļūstat par Erceņģeļa Mihaēla un Ticības kanālu. Zila enerģija domāta lai varētu vērsties pie augstākajiem spēkiem, varenuma, varas un izdziedināšanās spēkiem. Gaiši dzeltenā enerģija nes sevī senās zināšanas un ezotērisko informāciju. Mazumiņš sarkanās enerģijas norāda par sievišķās dievišķā sākuma klātbūtni. Ticība raksturojama ar gaišzilo iekšējās harmonijas enerģiju. Šī stara materiālā manifestācija — safīrs.

Briljanta Stars sastāv no blāvi zilām un baltām caurspīdīgām spēka enerģijām. Savienojoties ar šo Staru, jūs kļūstat par Erceņģeļa Gabriēla un Cerības kanālu.

Tas ir tīrības, mūžīguma un skaidruma Stars. Tas nes patiesību, godu un dievišķo nolūku. Briljanta Stars var atspoguļot jebkuras īpašības un atvērt cilvēku priekšā augstāko dimensiju esību. Šī stara materiālā manifestācija — briljants.


Dianas Kooper  "Jaunā Augšāmcelšanās Gaisma"

no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Kategorija: Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma | Pievienoja: Saulite (15.11.2011) | Autors: tūlkoja Sandra Žukovska
Skatījumu skaits: 1375 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2020 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz