Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma

Starp galaktiskais darbs
Starpgalaktiskais darbs

Veltot sevi Augšāmcelšanās ceļam, katrs saņem savu uzdevumu. Mēs it visur nesam sev līdzi gaismu, un mūs sūta turp, kur visvairāk pietrūkst Gaismas. Tā notika arī ar mani. Mēs ar draugiem nolēmām doties atpūsties uz Peru. Tai brīdī šī valsts bija iegremdēta tumša pēc kara un represijas darbībām. Aizlidojot turp, mēs nezinājām, kad nosūtīja mūs tur ar attīrīšanas misiju. Mūsu galvenais mērķis, protams, bija Maču - Pikču — svarīgs divpusējs starp telpisks (межпространственный) planētas portāls. Caur to sāka ieplūst tumšas būtnes un citu planētu viesi, nesošie negatīvās enerģijas vilni. Mūsu misija noslēdzās tajā, censties izkliedēt tumsu un palīdzēt Gaismas spēkiem atgriezt šo svarīgo portālu.

Pēc atgriešanās no Peru es saņēmu informāciju, kad visur kur mēs bijām, aiz mums stiepās spēcīga Gaismas šleife. Šī gaisma ieplūda to cilvēku sirdīs kuri bija mums blakām, bet apkārtējā telpā to iesūca līdzīgi kā gadu bez mitruma pārkaltusi augsne.

Esot par Gaismas darbinieku, jūs it visur nesat to līdz, apzinieties to vai nē, un dalāties ar to ar citiem cilvēkiem. Paša jūsu eksistence uz planētas paaugstina tās vibrācijas. Lai kurp jūs nesūtītu savas domas vizualizācijas un meditācijas laikā, gaisma dodas turp. Tieši tāpat jūs nesat sev līdzi gaismu, kad jūsu gars iziet no ķermeņa astrālā ceļojuma vai miega laikā.

Kad mūsos atveras ceturtā līmeņa čakras, mēs iegūstam prasmes starp galaktiskajam darbam un spējas sakontaktēties meditācijas laikā ar būtnēm no citām planētām. Devītās čakras aktivizācija nozīmē, kad mēs kļūstam par planētas sargātājiem. Devītās čakras aktivizācija ļauj mums strādāt Saules sistēmas robežās un doties misijās uz citām planētām. Kad atveras vienpadsmitā čakra, mēs pārvēršamies par galaktiskajām būtnēm.

Vienreiz epidēmijas gripas laikā iegāju meditācijā un nobijos, ieraugot, kad stāvu Saturna Padomes priekšā un skaidroju, kāpēc viņu sūtītā enerģijas plūsma uz zemi neizrādīja nepieciešamo pozitīvo iedarbību. Es teicu, kad enerģija bija pārāk spēcīga, neaprēķinot cilvēku vibrāciju līmeni, lūdzu Varenās Saturna Padomes būtnes par daudz maigāku pieeju.

Velāk Kumeka teica, kad, ja es gribētu, mani biežāk pieaicinātu pie šādiem svarīgiem uzdevumiem. Kad miegā vai meditācijas laikā esat ievilkti starp planētu vai galaktiskajā darbā, tas nozīmē tikai vienu — mēs izpildām mums doto misiju.

Zeme ir cieši saistīta ar zvaigžņu Plejādi. Daudzi plejādieši tagad reinkarnējās uz mūsu planētas. caur viņiem Gaismas Būtnes no tālajām galaktikām sūta uz zemi savas augstās vibrācijas. Viņi to dara, lai palīdzētu visai cilvēcei, it sevišķi saviem brāļiem, kuri ir iemiesojušies uz Zemes. Jūs varat palūgt pārnest jūs plejādiešu Gaismas Zāli, lai saņemtu tur palīdzību un izdziedināšanos un jums obligāti sniegs palīdzību.

Viena no sievietēm, kura apmeklēja manas nodarbības, pastāstīja par brīnišķīgu atgadījumu, kuru viņa nācās piedzīvot vairāku gadu garumā. Viņa bieži modās naktīs no uzstājīgām sāpēm mugurā.

Sākumā viņai tas nepatika, par cik izjūtas bija visai nepatīkamas, bet pēc tam viņa pierada. Sieviete zināja, kas tas ir saistīts ar kosmiskajiem spēkiem – tādā veidā viņu piepildīja ar enerģiju. Katru reizi, kad miega laikā juta spēcīgas sāpes mugurā, viņa no rīta pamodās piepildīta ar enerģiju uz dzīvības spēku. Bija skaidrs, kad viņu piepildīja ar enerģiju, lai viņa izpildītu kādu svarīgu uzdevumu.

Ja jūs esat gatavi planetārajam darbam, apsēdieties taisni, atslābinieties, ieejiet meditācijas stāvoklī un virziet savu gaismu tur, kur pēc jūsu domām tā ir nepieciešama. Bet ja jūs nolēmāt nodarboties ar starpgalaktisko darbu, ieejiet meditatīvajā stāvoklī, piedāvājiet savu palīdzību un pēc tam gadiet instrukcijas.


fragments no Dianas Kooper  "Jaunā Augšāmcelšanās Gaisma"
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Kategorija: Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma | Pievienoja: Saulite (09.09.2011) | Autors: tūlkoja Sandra Žukovska
Skatījumu skaits: 831 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz