Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma

Rituāli un ieražas

Rituāli un ieražas

Cilvēki biežie vien nenovērtē rituālu spēku. Bet padomājiet par to, cik grūti ir atbrīvoties no paša vienkāršākā kaitīgā ieraduma. Tikai tāpēc, kad šis ieradums ir spēcīgi iesakņojies zemapziņā, pilnīga katra mūsu ķermeņa šūna pretojās pārmaiņām. Kaut gan ja mēs noformulēsim sevī kādu labu ieradumu un disciplinēti pieturēties pie tās, tad kaut vai mazliet atvieglosim savu dzīvi.

Rituāls, tā pati ieraža. Tās atšķirība tajā, kad tā pieprasa daudz lielāku sakoncentrētību un atspoguļojās ne tikai mūsu zemapziņā, bet arī Visumā. Izpildot to vai citu rituālu, cilvēki izveido noteiktu enerģētiku, kura apvelta tos ar spēku.

Izskatīsim jebkura rituāla rutīnas aspektus. Ja jūs esat pieraduši brokastot vienā un tajā pašā laikā un pie viena un tā paša galda, jūsu organisms šajā laikā sūtīs jums izsalkuma signālus, bet kājas pašas atvedīs pie galda. Tāds ir ieraduma spēks.

Kad jūs meditējat vienā un tajā pašā laikā, vienā un tajā pašā vietā, jūsu nodarbības nes daudz lielāku labumu, nekā meditācijas dažādos laikos un dažādās vietās. Ja pie tam jūs pieņemat noteiktu pozu, jūsu ķermenis atslābinās, elpošana izlīdzinās un jūs automātiski ieslīgstat meditatīvā stāvoklī. Vienreiz es Kumekam pajautāju par to, kas visvairāk palīdzētu man manā ceļā uz Augšāmcelšanos. Viņa atbilde mani pārsteidza, viņš teica: «Tev nepieciešams stingrs režīms». Dažreiz mēs nenovērtējam to lomu, kādu režīms un disciplīna var nospēlēt mūsu garīgajā darbā, un to labumu, kuru atnes ikdienas izpildītie rituāli.

Sākot jaunu dienu no iesvētīšanas rituāla, jūs paziņojat Visumam par saviem vēlmēm, tai pat laikā  darot to izpildīšanos daudz iespējamāku.

Lūk, mans ierastais rīta rituāls. Es nostājos taisni, sniedzos uz augšu un saku: «Es lūdzu savu Monādi šodien savienoties ar Avotu un vadīt manas domas un rīcību. ES — Gaisma, es — mīlestība, es — tīrs dziedināšanas kanāls». Pēc tam es noliecos un ar rokām pieskaros grīdai, lai uzņemtu sevī Zemes enerģiju. Un tā 4 reizes. Pēc tam es trīs reizes lūdzu savu Monādi savienoties ar Kristus zeltīto Staru, lai atrastos viņa enerģijas aizsardzībā visas diennakts garumā. Tad veicu dažus jogas vingrinājumus vai nodarbojos ar meditāciju.

Pēdējā laikā es neprasu par to, lai kļūtu par gaismas, mīlestības un izdziedināšanās kanālu. Es sasniedzu noteiktu garīgo līmeni un tagad identificēju sevi ar daudz varenāku spēku «Es esmu». Ja jūs darāt kaut ko nepārtraukti trīs nedēļas, tas jau kļūst par ieradumu, kuru var pārvērst par rituālu vai pat ieražu.

Dažus gadus atpakaļ es mēģināju aizvietot ieradumu kad katru rītu dzēru tējas tasi un to aizvietot ar glāzi karsta ūdens. Iesākumā es pieradināju sevi izdzert no rīta pa pusglāzei karsta ūdens, bet pēc tam jau veselu glāzi. Pagāja pavisam neilgs laiks, un es jau nevarēju iedomāties dienas sākumu bez karstās ūdens glāzes. Un beigu beigās es pilnībā atteicos no tējas un kafijas un pat nevēlos tos vairs.

Ik rīta karsto ūdens glāzi pavada vienkāršs rituāls. Turot glāzi rokās, es piesaucu Sen – Žermena Violeto liesmu un lūdzu viņu piepildīt katru ūdens malku ar dziedniecisko enerģiju, attīrot mana ķermeņa šūnas. Svētot savu ēdienu, jūs piepildāt to ar gaismu, kura iztīra visu aizķērušos negatīvo enerģiju pārtikā. Ja pa ceļam uz mājām jūs svētīsiet nopirkto pārtiku lielveikalā, uz tirgus vai pārtikas veikaliņā, tad atnesīsiet uz virtuvi jau attīrītus. Jūs taču negribat, lai visi produkti saturētu pārdevēja vai noliktavas pārziņa enerģiju?

Kirliana fotogrāfijās skaidri redzams, kad iesvētīto produktu aura daudz tīrāka un košāka, nekā tiem, kuri nav saņēmuši svētību. Lūk, pati vienkāršākā iesvētīšana: «Es lūdzu Augstākos spēkus svētīt manu pārtiku, lai Zemes augļi barotu manu fizisko ķermeni un apgaismotu manu garīgo ķermeni». Tāpat nav slikti virs produktiem nodziedāt Om mantru.

Katrs pārdevējs zina, kad viņa attieksme pret preci ietekmē tirdzniecību. Ja viņš izliela savu produktu bez īpaša entuziasma un optimisma, tad neko neiztirgos. Tieši tāpat arī cilvēks, apātiski noskaitot lūgšanas, nesaņems to, par ko viņš lūdz.

Vārdi izstaro enerģiju, bet šīs enerģijas kvalitāte atkarīga ne tikai no vārdu izvēles, bet arī no tā emocijām, kuras mēs tajos ieliekam.

Un vēl, svarīgi precīzi izrunāt jebkura rituāla vārdus.

Izvairieties pielietot vārdu «nē».

Ja jūs gribat pārvērst parastu ieražu svētā rituālā, izmantojiet spēcīgos mantru vārdus vai piesauciet augšāmceltos Valdniekus un Varenās Gaismas Būtnes.

Rituāls enerģijai piedod noteiktu formu. Pirms doties gulēt, cilvēks izpilda darbības, kuras viņam jau ir kā ieradums. Un rezultātā viņa smadzeņu viļņi pakāpeniski nomierinās un noskaņojās uz miega režīmu. Lūk, kāpēc ir labi izpildīt pirms miega noteiktus rituālus. Vislabākais no tiem ir lūgšana. Iesākuma pateicieties Dievam par pavadīto dienu un par saņemto svētību. Palūdziet par saviem mīļajiem un tuvajiem un pēc tam par sevi. Lūgšana, pārvērsta par rituālu, kļūst daudz spēcīgāka un spējīga pamodināt gaismas vai tumsas spēkus  - atkarībā no jūsu nolūka.

Rituāls pārvēršas par ieražu ar mūzikas, sveču, aromātisko kociņu, svēto kristālu, svētā ūdens, ar dziedāšanas, dejām, mantras lasīšanas palīdzību. Kā arī  lai veiktu kādas ieražas, tajā laika apģērbjas kādā sevišķā/īpašā apģērbā. Parasti ieražu izpildes laikā tiek izrunāti noteikti vārdi, kuriem piemīt enerģija, kura spēj pamodināt gaismas vai tumsas spēkus. Dziesmu izdziedāšana, lūgšanas un svētie vārdi var paaugstināt rituāla iedarbību.

Pirmo elementu spēks — Uguns, Ūdens, Gaiss un Zemes — tāpat atrod pielietojumu dažu ieražu izpildes laikā. Piemēram, ūdeni izmanto kristību laikā, uguns un zeme — ļoti daudzu tautu bēru ceremonijā, gaiss aktivizējās ar runāšanas palīdzību. Lai pastiprinātu rituāla enerģētisko potenciālu, daudzās garīgajās tradīcijās pielieto dejas un dziedāšanu. Ieraža sakoncentrē kolektīvo enerģiju un piedod tai rituāla spēku.

Dažādām dienām piemīt dažāds spēks. Svētki jebkurā kultūrā nes īpašu enerģētisko lādiņu, kurš  ievērojami pastiprina potencionālu mūsdienu metodes šajās ieražu dienās. Garīgajam darbam, kas izpildīts pilnmēness laikā, piemīt lielāks spēks, nekā citās dienās.

Novadīta kolektīvā meditācija noteiktā dienā dos tieši tik daudz, cik trīs mēnešus veiktas individuālās meditācijas citā laikā.

Pārvēršot rituālu ieražā, jūs piesaucat neredzamu jums varenus spēkus. Tāpēc pārliecinieties par to, kad jūsu nolūki ir cēli un tīri.

Dianas Kooper  "Jaunā Augšāmcelšanās Gaisma"

no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Kategorija: Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma | Pievienoja: Saulite (01.01.2012) | Autors: tūlkoja Sandra Žukovska
Skatījumu skaits: 1672 | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2020 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz