Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma

Nolūka pasludināšana

Nolūka pasludināšana/uzsaukšana

Visuma enerģija universāla, jebkurš no mums var rēķināties ar simtprocentīgu atbalstu uz to. Ja jūs dodat priekšroku palikt malā un negaidāt no dzīves neko labu, tas nepalīdzēs jums atgriezt pārliecību sevī. Bet ja jūs esat spēcīgs, uzņēmīgs un mērķtiecīgs cilvēks un gribat no dzīves daudz ko, Avota spēks būs vienmēr, lai laicīgi atvērtu nepieciešamās durvis un piedāvātu jums optimālas durvis vareniem darbiem.

Kas debesīs, tas arī uz zemes. Ja bērns kaut ko prasīs vecākiem, neapšaubāmi iedomājoties, kad vecāki atbildēs «nē», viņš neko nepanāks. Tieši tāpat daudzi cilvēki izturas pret lūgšanām — viņi lūdzās Dievam, zemapziņā ir pārliecināti par to, kad Viņš palīdzēs, ko man uzrakstīja viena sieviete, kad divas reizes lidoja uz pasaules otru malu, lai satiktos ar māti, kaut gan agrāk nemaz negrasījās tikties ar māti. Viņas patiesajam priekam, tagad viņas ļoti labi satiek viena ar otru.

Cits vīrietis izteica nolūku atgriezt sev nozaudētās pārdabiskās spējas. Pēc tam viņš atvērās kā ziediņš. Man pašai pat gribējās izteikt šādu nolūku, bet es baidījos par atbildību. Es pajautāju Kumekam, un viņš piedāvāja man, pirms izteikt šādu nolūku, izpildīt doto vingrinājumu:

 

Vingrinājums "Trešās acs attīrīšanai"

1. Salieciet rokas plaukstā un iedomājieties, kad tās ir piepildītas ar zeltītu gaismu.

2. Ar rokām pārvelciet pāri acīm, it kā apmazgājot to ar zelta enerģiju.

3. Tagad tieši tāpat ar plaukstām pārvelciet pāri «Trešās acs rajonam» un pārliecināti izsakiet sekojošo: «Zelta gaisma izmazgā no manas «Trešās acs» visu negatīvo enerģiju».

4. Iedomājieties, kā attīrās «Trešās acs» kristāliņš un pie jums atgriežas augstākā redze.

 

Kad jūs esat gatavs izpildīt savu nolūku dzīvē, Visums visādi palīdz jums tajā. Vienā no maniem semināriem sieviete izteica nolūku atrast pielietojumu viņas talantam masu informācijas sfērā. Dažas nedēļas vēlāk viņai pēkšņi pazvanīja televīzijas kompānijas pārstāji un piedāvāja viņai vadīt vienu jaunu programmu.

Par cik, izsakot savu nolūku, mēs pamodinām diezgan iespaidīgi varenus spēkus, gudri rīkosies tas, kurš saskaņos savas ieceres ar Augstāko Žēlsirdības likumu. Jūsu nolūki var būt tīri, bet, dzīvojot uz Zemes, mēs nevaram paredzēt par ko tas apgriezīsies. Sekojot Žēlsirdības likumam, mēs varam būt pārliecināti par to, kad visas jūsu vēlmes notiek augstākās labvēlības vārdā. Ar to, mēs dodam augstākiem Gaismas spēkiem laicīgi iejaukties, ja mūsu nolūks ir nepareizs. Tā ir sava veida iespēja sava veida atkāpei.

Vēlreiz atgriezīsimies pie piemēra ar aizkariem, mēs pazvanījām menedžerim, veicām pasūtījumu un uzstājiet uz tā piepildījumu. Dotajā gadījumā Žēlsirdības likums strādās tā: ja menedžeris pārliecināts kad jums aizkari iederēsies, tad tie drīz parādīsies tirgošanā, viņš izdarīs visu, lai tieši jūs tos saņemtu, arī ja tas notiks ar aizkavēšanos. Vadoties pēc žēlsirdības, mēs varam būt pārliecināti tajā, kad visi, ieskaitot mūs, saņems tikai pašu labāko.

Līdzīga situācija izveidojas piemērā ar galveno komandējošo. Viņš var būt gatavs atdot armijai pavēli un doties uzbrukumā, bet Karalis zina, kad teju teju, būs parakstīts miera līgums un šajā situācijā vairāk noderēs cita taktika.

Tāpēc, izsakot savu nolūku, neaizmirstiet par Žēlsirdības Augstāko Likumu.

Saskaņā ar likumu izsakiet nolūku trīs reizes.

Piemērs:

«Dieva un Augstākā Žēlsirdības Likuma vārdā, es pasludinu...........Lai tā notiek(Atkārtojiet trīs reizes)

«Mīlestības un Gaismas vārdā atbilstoši Augstākajam Žēlsirdības Likumam, es uzstāju......Lai tā notiek!» (Atkārtojiet trīs reizes)

Pasludinot savu nolūku, tas ir jāatlaiž. Viss vairāk mēs to neatkārtojam. Ja jūsu nolūks vērsts visaugstākais labvēlībai ,augstākie spēki sāks to iemiesot dzīvē – jums ir tikai jāseko līdzi notiekošajam, lai nepalaistu garam tās vai citas zīmes. Nolūka iemiesošanās gaidīšanas laikā atslābinieties un baudiet dzīvi.

Vingrinājums

Ja jūs pasludināt, kad uzticat savu nolūku Augstākajai Gribai, jūs varat domāt par Žēlsirdības likumu!

1. Nostājieties ar seju pret savu partneri, vēl labāk – ar seju pret cilvēku grupu.

2. Pārliecinieties, kad jūsu zods pārliecinoši piepacelts, un pleci iztaisnoti. Jūs – Visuma valdnieks.

3. Izsakiet skaļi un pavēloši: «Dieva un Dievišķās Gaismas vārdā es pasludinu, kad Augstākā griba izpildīsies manā dzīvē». Atkārtojiet šos vārdus vēl divas reizes.

4. Pēc tam pasludiniet tos savus nolūkus, pie kura piepildīšanās jūs esat iekšēji gatavi.

Dianas Kooper  "Jaunā Augšāmcelšanās Gaisma"

no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Kategorija: Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma | Pievienoja: Saulite (22.12.2011) | Autors: tūlkoja Sandra Žukovska
Skatījumu skaits: 1416 | Reitings: 5.0/2
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2020 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz