Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma

Lūgums atbrīvoties no karmas

Lūgums atbrīvoties no karmas

No šā brīža jūs varat atbrīvoties no karmas smaguma, kad tikai paši to vēlēsieties. Harmoniskas planētas attīstības rezultātā Gaismas Darbinieki atbrīvojās no karmiskā parāda jūga. Izdzirdot to pirmo reizi, es padomāju «Brīnišķīgi! Es ar prieku atbrīvošos no negatīvās karmas».

Es gaidīju, kad no maniem pleciem novelsies liels smagums, bet, protams, mūsu parādi tiek norakstīti no mūsu rēķiniem tikai tajā gadījumā, ja esam tam gatavi. Mums ir jāpalūdz augstākos spēkus atbrīvot mūs no karmas. Bet ja mums ir jāiziet vēl kaut kādas mācības, tad pēc garīgajiem likumiem mēs nevaram atbrīvoties no karmiskās nastas.

Daudzi no tiem, kuri lasa tagad manu grāmatu (p.s. vai manu tūlkojumu), jau dzēsa visus parādus, ar kuriem ieradās šajā dzīvē. Tagad visi viņu jaunie parādi dzēsīsies nekavējoties un viņiem nekad nekas nenoies greizi. Kad jūs atbildat par savām darbībām (p.s. tagad jūs zināt, ka par visu ir jāatbild), ka katra negatīvā doma, negatīvais vārds vai rīcība velk aiz sevīm tūlītējas sekas. Piemēram, no rīta domās nosodīt kāda rīcību, jūs jau nākamajā dienā varat atrasties priekš jums ļoti nepatīkamā situācijā!

Tas liek mums būt ārkārtīgi piesardzīgiem un uzmanīgi sekot savai reakcijai. Mēs vairs nevaram dzīvot, izdabājot sīkiem trūkumiem, padoties dusmām un greizsirdībai un iekrist izmisumā katra sīkuma dēļ. Savādāk mēs iegūstam jaunus parādus, bet jo gaišāka būtne, jo bargāks sods (p.s. tāpēc būsim ļoti piesardzīgi un ievērosim šo garīgo likumu un nepadosimies negatīvajām enerģijām).

Mūsu pārliecība arī velk aiz sevīm karmiskās sekas. Tas, kurš atnāca jaunajā reinkarnācijā ar ticību tam, kad ir niecīga un mazsvarīga personība, piesaistīs apkārtējo kritiku sev no malas. Un ja šis cilvēks kaut vai domās atbildēs uz šo kritiku ar dusmām, nepatiku vai bailēm, karmas ritenis sāks uzņemt apgriezienus.

Es pazinu sievieti, kura dievināja savu kaķi. Kad kaķis ieguva nopietnu traumu, viņa ilgi mocījās, iemidzināt viņu vai nē, kamēr izlēma iemidzināt. Pats lēmums iemidzināt kaķi neveidoja karmiskas sekas, par cik šis lēmums bija pareizs. Bet sekojošā pēc tam šaubīšanās par pareizu vai nepareizu izvēli un vainas apziņa piesaistīja aiz sevīm jaunu karmu.

Daudzi cilvēki jautā man, vai pievienojās klāt karma par seksu vai masturbāciju. Es atbildu: «Nē». Karmu veido tās emocijas un domas, kuras pavada dzimumaktu vai masturbāciju. Ja uz seksu cilvēkus dzen miesas kāre, vainas apziņa vai primitīvs seksuālais instinkts, tad seko karmiskas sekas. Ja jūs nodarbojaties ar seksu mīlestības vadīti, tad esat pelnījuši augstāko svētību.

Ir dievišķā žēlastība, kura spēj atbrīvot cilvēkus no karmas. Un šo dievišķās žēlastības mehānismu iedarbina nekas cits kā - mīlestība. Darot jebko no mīlestības un ar tīru sirdsapziņu, mēs iegūstam augstāko spēku žēlastību un svētību.

Slimības un nelaimes gadījumi — pārliecības, domu vai rīcības sekas šajā vai no iepriekšējām dzīvēm. Ja bērns ir slims, māte, mīlestības un līdzcietības dzīta, ved viņu pie daktera vai dziednieka. Viņas mīlestība un ārsta vai dziednieka maigās rūpes iedarbina š dievišķo žēlsirdību, kura atbrīvo bērnu no viņa karmas. Iedomājieties sev, kad kāds slīkst un kāds svešinieks metas ūdenī, lai izglābtu slīkušo. Dievišķā žēlastība izpaužas caur šo svešinieku. Tieši tāpat arī psihoterapeits, kurš palīdz pacientam pamodināt savā sirdī mīlestību naida vietā, palīdz viņam iegūt dievišķo žēlastību.

Tagad ļoti daudzi grib būt par dziedniekiem, par cik viņu pavērtās sirdis gaismai pārpildītas ar mīlestību un žēlastību. Garīgā dziedniecība, Reiki, izdziedināšanās ar maģiskā kristāla palīdzību un daudzas citas mentālās un fiziskās metodes iegūst ar vien lielāku nozīmi. Tā Dievs dāvā savu žēlastību cilvēkiem un dzīvniekiem caur tiem, kuru sirdis pamodās mīlestībai un labiem darbiem.

Daudziem no mums ir nepieciešams iegūt mācību no savstarpējām attiecībām ar tuvākajiem. Katrs, kurš strādās ar sevi, galu galā atbrīvosies no negatīvajām piesaistēm vecākiem un partneriem un varēs paskatīties uz viņiem ar sava iekšēja bērna acīm, un tas nozīmē — saprast un piedot. Lai gan mēs darām visu iespējamo, lai atrisinātu kaut kādu problēmu, bet tā tomēr turpina satraukt mūs. Tā arī ir dievišķās žēlastības izpausme, pateicoties kurai mums parādās veids kā nākas izprast doto problēmu.

Ja jūs jau izdarījāt visu iespējamo, lai harmonizētu savas savstarpējās attiecības ar sev tuviem cilvēkiem vai arī kādu situāciju, un centāties izprast savas personīgās kļūdas un atbrīvoties no to sekām, jums vajag paprasīt Dievam atbrīvot jūs no karmiskā parāda.

Vienreiz es strādāju ar sievieti, kura vairāku gadu garumā darīja visu iespējamo, lai uzlabotu savas attiecības ar māti. Es ieteicu viņai palūgt Dievišķo palīdzību situācijas atrisināšanā. Meditācijas laikā es viņu izvedu uz augstākajiem vibrāciju līmeņiem, kur viņa satikās ar Karmas Valdniekiem. Viņa pastāstīja par sevis veikto iekšējo darbu un par savu lielo vēlmi uzlabot attiecības ar māti. Karmas Valdnieki savā starpā parunājās, un sieviete ieraudzīja, kā viens no viņiem dzēš rindas no Akaši Hronikas (ezotēriskajās mācībās Akaši Hronika — informācijas glabātuve par tālo dvēseles pagātni: tās avotiem, zemes iemiesošanās un karmiskajām saiknēm), kurās glabājās visi ieraksti par visām cilvēces labajām un nelabajām rīcībām. Un pēc tam Karmas Valdnieki parādīja viņai šo lappusi - tā bija tīra. Sieviete saprata, kad viņas karmiskais parāds ir izsmelts.

Pēc maniem uzskatiem, uz mūsu planētas nekad agrāk nebija iespējams pa tiešo vērsties pie Dieva ar lūgumu par žēlastību. Es domāju, kad tas ir kaut kas līdzīgi ka Dieva amnestija tiem, kuri gatavi ir izmantot tās priekšrocības.

 

AFFIRMĀCIJA

«Dievišķā Mīlestība un Gaisma plūst caur mani, atbrīvo no visiem iekšējiem ierobežojumiem un maldiem».

«Dievišķā mīlestība plūsti manī, kad es domāju par...»

 

VIZUALIZĀCIJA «ATBRĪVOŠANĀS NO SITUĀCIJAS CAUR LŪGŠANĀM»

1. Aizveriet acis un atslābinieties.

2. Palūdziet, lai jūsu priekšā atveras situācija, kurai ir nepieciešams risinājums un parāda visu, kam ir saikne ar to.

3. Paskatāties uz šo situāciju ar mīlestības piepildītu skatienu.

4. Ko jūs tagad varat uzsākt?

5. Iedomājieties, kad jūsu situācija atrisinās vislabākajā veidā.

6. Pateicieties situācijai par to, kad viņa sniedza jums labu mācību.

7. Palūdziet piedošanu par to, kad bijāt iesaistīti tajā.

8. Atveriet savu sirdi un piedodiet visiem, kas saistīti ar šo situāciju.

9. lai Dievišķā Mīlestība piepilda jūsu ķermeni un auru.

 

VIZUALIZĀCIJA «LŪGUMS DIEVAM PAR KARMAS ATBRĪVOŠANU»

(Izpildiet to, ja jūtat kad visas mācības esat izgājuši un esat gatavi atbrīvoties no karmas.)

1. Sastādiet savu lūgumu Dievam.

2. Aizveriet acis un atslābinieties.

3. Iedomājieties, kad jūs paceļaties augšup pa trepēm pie zaigojoša balta tempļa.

4. Izejiet cauri pa nosētu ar ziediem pagalmu garām brīnišķīgai strūklakai.

5. Palūdziet Eņģeļus, lai nodot jūsu lūgumu Dievam.

6. Pagaidiet atbildi.

7. Pieklauvējiet pie durvīm Karmas Valdniekiem. Atdodiet tam, kurš atvērs jums šīs durvis, Dieva atbildi savam lūgumam.

8. Pateicieties Karmas Valdniekiem.

9. Atgriezieties atpakaļ.

10. Padomājiet par to kas notika.

Dianas Kooper  "Jaunā Augšāmcelšanās Gaisma"

no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Kategorija: Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma | Pievienoja: Saulite (09.09.2011) | Autors: tūlkoja Sandra Žukovska
Skatījumu skaits: 1643 | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz