Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma

Lūgšanas/piesaukšana

Lūgšanas/piesaukšana

Viens no vairāk efektīgiem veidiem iziet uz dievišķo enerģētisko frekvenci — izteikt lūgšanas. Ja jūs pārliecināti izsauksiet tās vai citas gaismas būtnes un ieguldīsiet savā lūgšanā noteiktas jūtas, tad izjutīsiet, kā maigi jūs apskauj gaiša, mīloša enerģija. Jo vairākiem Augšāmceltiem Valdniekiem un Eņģeļiem jūs adresēsiet savu lūgšanu, jo vairāk nepieciešamās vibrācijas atnāks pie jums. Ieejiet meditācijā un izdariet kaut ko Dieva kalpošanas vārdā — lielisks veids kā paaugstināt savas enerģētiskās frekvences un pārliecināties par to, kad atrodaties uz pareizā ceļa.

Piemēram, ja jūs gribat veikt izdziedināšanas ceremoniju, piesauciet Jaunavu Mariju, Erceņģeli Rafaēlu, Serapis Beju, Valdnieci Nadu un Džual Khulu.

Grasoties komponēt vai atskaņot muzikālo darbu vai uzrakstīt skaistu gleznu, piesauciet Pavlu Veneciānieti.

Var apsēsties, atslābināties un piesaukt visus Valdniekus un Eņģeļus, kurus vēlaties. Veicot to ar nepieciešamo nolūku, jūs būsiet pārsteigti ar rezultātiem. To pašu var izdarīt grupā ar līdzīgi domājošiem. Lai piedzīvotu atklāsmes pieredzi, katram no grupas dalībniekiem nepieciešams iedegt sveci un piesaukt vareno garīgo būtni. Viss, kas no mums nepieciešams, — tas ir apzināti, ar konkrētu nolūku izteikt: «Es piesaucu...»

Es tērzēju ar jaunu cilvēku, kurš pastāstīja man par to, kā viņš kopā ar savu meiteni piesauca augstākos spēkus, lai viņus svētītu. Viņi gāja pa mežu, pēc kārtas piesaucot Valdniekus un Eņģeļus pēc vārdiem, un tai pat laikā sev apkārt izjuta neparasti spēcīgu koncentrētu enerģiju. Beidzot lūgšanu, jaunie cilvēki paskatījās debesīs un tieši virs sevīm ieraudzīja mākoni Eņģeļa veidolā. Tā viņi saprata, kad ieguva nepieciešamo svētību.

Es vēlos šeit ievietot brīnišķīgas un spēcīgas lūgšanas, kuras kalpos jums ne tikai kā droša aizsardzība, bet palīdzēs savienoties ar Ercenģeļu enerģiju un piepildīt ar to savu auru.

 

Lūgšanas piesaukt Ercenģeļus un meditācija

 Tagad es piesaucu vareno Erceņģeli Mihaēlu ierasties pie manas labās rokas. Lūdzu, piepildi mani ar vīrišķību un spēku, palīdzi sasniegt pozitīvus rezultātus manos iesākumos. Ar savu zobenu atbrīvo mani no visiem nospiedošajiem ceļiem un piesaistēm. Apsedz mani ar savu koši zilo aizsardzības plašķi, lai tikai augstākā un vistīrākā Gaisma varētu ieiet manā aurā. Pateicos tev.

Veiciet nelielu pauzi, lai Erceņģels Mihaēls varētu veiksmīgi pabeigt savu darbu un aiznest līdz jums nepieciešamo informāciju.

Tagad es piesaucu vareno Erceņģeli Gabriēlu ierasties pie manas kreisās rokas koši baltā gaismas starā. Piepildi manu auru ar tīru gaišu enerģiju un norādi man nākošo soli vai manu ceļu. Lūdzu, apgaismo un atdzīvini manas dzīves misijas zīmes. Piepildi manu eksistēšanu ar prieku, taisnību, tīrību, sapratni, dāsnumu un kārtību. Pateicos tev.

Mirkli apstājieties, lai Erceņģelis Gabriēls varētu veiksmīgi pabeigt savu darbu un aiznest līdz jums savus norādījumus.

Tagad es piesaucu vareno Erceņģeli Uriēlu ierastiem manā priekšā un piepildīt manu auru ar purpur-zeltīto gudrības un atvieglojuma gaismas staru (мудрости и умиротворения). Likvidē no manas dzīves visus konfliktus un piepildi to ar mieru un vienotības sajūtu. Likvidē manus mentālos un emocionālos ceļus un atbrīvo mani no bailēm. Pateicos tev.

Veiciet nelielu pauzi, lai Erceņģels Uriēls varētu veiksmīgi pabeigt savu darbu un aiznest līdz jums savus norādījumus.

Tagad es piesaucu vareno Erceņģeli Rafaēlu, un viņa smaragdzaļo staru, ierasties man aiz muguras. Lūdzu, dāvā man izdziedināšanos un labklājību. Aizsargā mani ceļojumos, iedvesmo man taisnīgumu un patiesību, apvelti mani ar vērīgumu un izpratni. Pateicos tev.

Mazliet pagaidiet, lai Erceņģelis Rafaēls paspētu pabeigt savu darbu un paziņotu jums svarīgu informāciju.

Tagad es piesaucu vareno Erceņģeli Čamuīlu, un viņa rozā staru, iekurt mīlas liesmas manā sirdī. Lūdzu palīdzi man iegūt līdzjūtību un piedošanu priekš sevis paša un priekš visiem tiem, kurus es kādreiz esmu apbizojis, apzināti vai neapzināti. Atveriet manu sirdi kā cilvēkiem, tā arī kosmosam. Pateicos tev.

Pagaidiet mazliet, lai Erceņģelis Čamuīls paspētu pabeigt savu darbu un paziņotu jums savus norādījumus.

Tagad es piesaucu vareno Erceņģeli Džofīlu, lai viņš caur kroņcentru piepildītu mani ar zelta gudrības un apgaismības staru. Iededz un iedvesmo manu prātu ar savām zināšanām, palīdzi man mācīties un māci augstākajām zināšanām. Lūdzu, aizdedz un atdzīvini gudrības zīmes, kuras satikās manā dzīves ceļā. Pateicos tev.

Pagaidiet mazliet, lai Erceņģelis Džofīls paspētu pabeigt savu darbu un paziņotu jums savus norādījumus.

Tagad es piesaucu vareno Erceņģeli Zadkīlu, kuram pakļauts violetais žēlsirdības, prieka un pārveidošanās stars. Piepildi manu auru ar violeto liesmu. Lūdzu, atbrīvo mani no visa sliktā un dāvā man prieku, diplomātiskumu un toleranci. Pateicot tev.

Mazliet pagaidiet, lai Erceņģelis Zadkīls paspētu pabeigt savu darbu un paziņotu jums savus norādījumus.

Un tā, jūsu aura piepildīta ar Erceņģeļu enerģijām, un jūs esat piesaistīti pie klātbūtnes varenā ES ESMU. Jūs iesvētīja.

Dianas Kooper  "Jaunā Augšāmcelšanās Gaisma"

no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©


Kategorija: Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma | Pievienoja: Saulite (20.12.2011) | Autors: tūlkoja Sandra Žukovska
Skatījumu skaits: 2332 | Komentāri: 3 | Reitings: 5.0/3
Komentāru kopskaits: 3
0
3 dainapigite  
Paldies,Sandriñ, par lielo darbu. smile

0
1 Silvija  
Ir skaistas daudzas lietas, tikai ļoti apbēdina ārkārtīgi nekvalitatīvais tulkojums. Par gramatiku un stilu šajā lapa laikam jau labāk neizteikties. Ja grib, var jau it kā visu saprast, bet.... Manuprāt, garīgums taču neizslēdz arī izglītotību. Paldies par jau paveikto!

0
2 Saulite  
ja kāds vēlas rediģēt lūdzu piesakās, te ir tikai garīgā informācija, pirms grāmatas izlaišanas to rediģēs redakcijā, bet ja ir vēlme iepriekš rediģēt es būšu priecīga ja kāds uzņemsies šo darbu un visas 4 grāmatas rediģēs

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2020 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz