Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma

Jaunā garīgā hierarhija

Jaunā garīgā hierarhija

Augšāmceltie Valdnieki — tās ir augsti attīstītas garīgās būtnes, tāpat pazīstamas kā Apgaismotie vai Izredzētie. Viņi ir mūsu vecākie brāļi. Augšāmcelto Valdnieku ir tūkstošiem. Daudzi no viņiem iemiesojās uz Zemes un izgāja visas šīs skarbās dzīves mācības.

Šambalas Augšāmceltos Valdniekus var satikt ēteriskajā templī virs Gobi tuksneša. Šīs varenās apgaismotās būtnes nevienu reizi vien iemiesojās cilvēciskajā ķermenī un izgāja visas mācības uz Zemes. Kaut gan ir zināms, kad pat pašas augstākās no šīm būtnēm nelīdz galam ir pieveikušas savu EGO.

Tāpat ir vēl Augšāmceltās Būtnes, kuras atnāca no citiem Visumiem un nekad nav iemiesojušās uz Zemes cilvēka veidolā. Neskatoties uz to, viņi sasniedza prāta apskaidrību, izejot cauri pārbaudījumiem citos dzīves plānos, un tagad kļūst par gariem – pavadoņiem tiem cilvēkiem, kuri ir gatavi Augšāmcelties. Dažas no šīm Augšāmceltām Būtnēm ir tik varenas, kad spēj strādāt uzreiz vairākos Visumos.

Apgaismotie Valdnieki sastāda planētas Zeme Garīgo Hierarhiju un kopīgi vada mūsu planētu uz Augšāmcelšanos. Tagad, kad mēs iestājāmies Ūdensvīra ērā, izveidojās jauna komanda. Daži no iepriekšējiem līderiem, piemēram, Sanat Kumara, kurš ilgu laiku veltīja sevi Zemes progresam, atgriezās uz savām dzimtajām planētām. Citi iziet iniciāciju, lai kļūtu par Augstāko Staru Čohaniem (Valdniekiem). Trešie arī virzās uz ļoti augstām pozīcijām.

Zivs ērā, kura priekš mums nesen izbeidzās, dominēja vīrieši. Tagad galvenais balsts likts uz divu sākumu harmoniju. Cilvēkiem nepieciešams izzināt Patiesību par to, kad vīrietis un sieviete dažādi, bet vienlīdzīgas būtnes. Ielikt šo patiesību cilvēka apziņā nepieciešams jaunajai Augšāmcelto Valdnieku komandai. Visi viņi iepriekšēja iemiesošanās reizē bija sievietes bet tagad viņu uzdevums ir cits — atgriezt sievietēm sava spēka izjūtas un atmodināt Dievišķā Sievišķo enerģija sākumu vīriešu apziņā. Nākošajās sadaļās jūs iepazīsieties ar Valdniekiem, kuri strādāja ar mums visu laiku un turpinās vadīt mūs (dati ir uz 2003 gadu, pa pēdējiem gadiem varēja notikt izmaiņas)

Dianas Kooper  "Jaunā Augšāmcelšanās Gaisma"

no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Kategorija: Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma | Pievienoja: Saulite (16.10.2011) | Autors: tūlkoja Sandra Žukovska
Skatījumu skaits: 1106 | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2020 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz