Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma

Erceņģeļi

Erceņģeļi                             

Erceņģeļi ir tik gaiši un brīnišķīgi, viņu enerģija — viņu enerģija ir ārpus mūsu uztverei. Viņi ir varnie un spēcīgi, viņu žēlsirdībai nav robežu. Tomēr, lai cik neticami tas neliktos, Erceņģeļi strādā ar cilvēkiem individuāli. Ne baidieties un nekautrējieties piesaukt viņus palīgā. Neskatoties uz to, ka Ercenģeļi — spēcīgas būtnes, atbildīgas par lieliem projektiem, viņu enerģija obligāti aizstāvēs jūs, ja jūs palūgsiet par to.

Erceņģelis Mihaēls mīl, lai viss iesāktais tiktu novests līdz galam. Tāpēc viņš palīdz cilvēkiem tikt galā ar tām problēmām, kuras neļauj tiem virzīties uz priekšu, — kā vēsturē, kuru es jums tagad gribu pastāstīt. Es strādāju ar vienu sievieti, kurai bija ilgstošs romāns ārpus ģimenes. Viņa apgalvoja, kad mīļotais viņai — vienīgais avots īstai mīlestībai un atbalstam. Viņas vīrs, turpināja sieviete, burvīgs cilvēks, mīl viņu un neko nezina par romānu.

Viņa pierakstījās pie manīm uz pieņemšanu, jo gribēja saglabāt savu ģimeni, un negrasījās šķirties ar mīļoto! Sieviete apgalvoja man, kad vīram par romānu nekas nav zināms. Es atbildēju, kad tā viss notiek tikai fiziskajā plānā, bet smalkajā plānā, kur mēs visi esam cieši saistīti viens ar otru un viņas vīrs, protams, visu zina. Pēc minūtes svārstīšanās sieviete piekrita man un teica: «Viņam tik tiešām ir ļoti spēcīga intuīcija». «Bet, — viņa turpināja uzstāt, — es negribu šķirties ar savu mīļoto. Vienreiz es jau mēģināju to izdarīt, bet man nekas nesanāca. Es negribu no jauna riskēt». Viņa bija absolūti pārliecināta par to, kad šķirties ar mīļoto nav nekādas nepieciešamības.

Sieviete bija nepielūdzama savā lēmumā. Es palīdzēju viņai ieiet meditatīvajā stāvoklī un palūdzu lai ieskatās savā iekšienē un sameklē tur citu iespējamo variantu situācijas atrisināšanai. Aizverot acis, viņa ieraudzīja sevi blakus vīram un bērniem. Viņu figūras bija tumšas, bet virs viņas krita gaisma, kuru izstaroja mīļotais, pavediens, ar kuru bija saistīti. Sieviete pateica, ja to pārrautu, tad gaismas viņas dzīvē nebūtu.

Es piedāvāju viņai palīgā pasaukt Erceņģeli. Viņa ar prieku piekrita un izteica vēlēšanos vērsties pie Erceņģeļa Mihaēla! Mēs abas uzreiz izjutām neparasti spēcīgas enerģijas pieplūdumu, un mūsu priekšā nostājās varenais Erceņģelis Mihaēls ar savu zobenu. Ar vienu vēzienu viņš pārrāva pavedienu, kas saistīja šo sievieti ar viņa mīļāko, un pēc tam ieskāva viņu ar maigo silto savas mīlestības gaismu. Drīz vien šī gaisma izplatījās arī uz viņas vīru un bērniem. Kad sieviete atvēra acis, es ievēroju kad viņa bija satriekta. Pēc mirkļa viņa iesmējās un iesaucās: «Nevaru noticēt! Es jūtu sevi pavisam citādāk». Viņai vairāk nejuta vajadzību savā mīlniekā un pat nevēlējās viņu redzēt.

Es satikos ar šo sievieti pēc mēneša. Viņa staroja aiz laimes un pateica man, kad satiekas ar savu bijušo mīļāko tikai darbā, bet ir absolūti vienaldzīga pret viņu. Kad Erceņģelis Mihaēls pārcirta saistīto pavedienu, šis cilvēks kļuva priekš viņas vienkārši draugs, viņas seksuālā interese pret viņu izzuda. Tāpat man šī sieviete pastāstīja par to, ka attiecību pārtraukšana ar šo cilvēku atspoguļojās viņas ģimenē. «Mēs esam tik laimīgi, — teica sieviete. — Mēs ar vīru kļuvām vēl tuvāki, bet bērni burtiski atplauka, skatoties uz mums».

Eņģeļus un Erceņģeļus var piesaukt jebkurā laikā. Miegā vai meditācijas laikā mēs varam prasīt Erceņģeļus pārnest mūs uz savu ēterisko mājokli, kur viņi strādās bez mūsu apzinātās līdzdalības. Erceņģelis Mihaēls palīdz mums nostiprināt sevī dievišķo gribu un ticību. Viņš piedod mums vīrišķību, spēku un aizstāv mūs. Parasti Erceņģelis Mihaēls stājas mums priekšā ar zobenu rokās.

Viena sieviete, sauksim viņu par Lizu, kaut kad saprata, kad viņas vecais tēvs naktī astrālajā plānā veic seksuālo uzmākšanos ar viņu un viņas meitām, kā arī citiem radiniekiem. Citiem vārdiem, viņa gars pameta ķermeni un saņēma seksuālo apmierināšanos, stājoties ar viņiem kontaktā. Viņš to darīja vairāku gadu garumā. Astrālā vardarbība slikti izpaužas uz upuriem, sevišķi uz mazajām mazmeitiņām. Jo, kā zināms, cilvēks pārcieš savus sapņus nomoda stāvoklī, un, seku ietekmē mūsu dzīvi.

Skaidrs, kad šis vecis, paliekot nostumts malā, bija spiests apmierināt savas seksuālās vajadzības. Bet ja mēs noliedzam savu seksualitāti, viņa atrod sev izeju izkropļotā veidā. Kad Liza pastāstīja man savu vēsturi, es sajutu spēcīgu vēlmi palīdzēt viņai un pārtraukt to nekavējoties. Lizai bija nepieciešams izveidot apkārt spēcīgu aizsardzību viņai un viņas bērniem un izmantojot vizualizācijas spēku, iedomāties ieraudzīt varmāku būrī, lai viņš vairāk nevarētu kaitēt viņām.

Kopā ar Lizu mēs vizualizējām viņas tēvu būrī no resniem stieņiem. Es baidījos no karmiskām sekām par tādu izdarību, tāpēc mēs jau iepriekš atrunājām, kad šī vizualizācija tiek veikta vairāku cilvēku aizstāvībai un ar augstāko spēku svētību.

Tai pat naktī vienai no veča mazmeitiņām, kura neko nezināja par to, kad mēs uzstādījām enerģētisko aizsardzību, redzēja košu sapni. Sākumā meitene redzēja kā viņu izvelk ārā no ļauna cilvēka rokām, bet pēc tam, kad viņa sajuta sevi drošībā, milzīgs tīģeris izkļuva no krātiņas un meitene pamodās. Lizas tēvs bija stipras gribas cilvēks. Viņa gars, meitenītes sapnī ieņēma tīģera tēlu, un pārvarēja visus šķēršļus savā ceļā. No tās nakti, liekoties gulēt, Liza lūdza Erceņģeli Mihaīlu aizsargāt viņas tēvu, lai viņa gars nepamestu šo būri un nenodarītu nevienam neko ļaunu.

Man un ļoti daudziem man līdzīgi domājošiem cilvēkiem bija vīzija, kurā mēs saņēmām rīkojumu veidot virzīšanās uz Gaismu Centru. Tāpat lika veikt 6. aprīlī 1997. gadā — tūkstotis dienas pirms Milleniuma — goda parāde par godu Pasaulei. Šīs dienas beigās pēris simts cilvēku, kuri piedalījās parāde, izveidoja dzīvu Pasaules zvaigzni vicinot ar dzelteniem baloniem svētku himnas taktīs.

Pasākuma beigās viena sieviete ar ekstrasensa spējām, kura apmeklēja dažus no maniem semināriem pienāca man klāt un teica: «Vai pamanijāt gigantisku dzeltenu Erceņģeli, kurš stāvēja zvaigznes centrā? Viņa spārni bija izplesti virs viņiem». Es neredzēju šo Erceņģeli, bet kopā ar visiem klātesošajiem izjutu šo ne zemes enerģiju. Pat cilvēki, kuri nebija Gaismas Darbinieki, atrodoties zvaigznē, ļoti labi jutās un negribēja izklīst.

Tai pat naktī mani pamodināja Eņģeļi un paziņoja man par to, kad visi cilvēki, kas izveidoja zvaigzni, saņēma svētību no augšās un mūsu darbs izpildīts. Mēs izstarojām pietiekami daudz gaismas, lai zvaigznes vidū atvērtos Gaismas Portāls — astrālie vārti, caur kuriem Eņģeļiem vieglāk nokļūt uz mūsu planētu. Nākošajā dienā man apstiprināja to, kad tik tiešām, mūsu dzīvās zvaigznes vidū pacēlās pats Erceņģelis Mihaēls!

Katram no Erceņģeļiem ir savs ēteriskais klosteris/templis uz šīs planētas. Ja jūs jūtat tieksmi uz kādu no šiem tempļiem, tas nozīmē, kad jums ir īpaša saikne ar šo erceņģeli, kurš vada to. Gabriēla ēteriskais templis atrodas virs Šasta kalniem Kalifornijā, un jūs varat nokļūt tur, ja jums ir nepieciešama attīrīšanās.

Es pieskāros ēterisko tempļu tēmai savā seminārā. Pēc dažām nedēļām viena no šī semināra dalībniecēm, Margareta, pastāstīja man par savu pieredzi. Pirms miega viņa palūdza pārnest sevi uz Gabriēla ēterisko templi. Tai pat naktī divi Valdnieki, vīrietis un sieviete, apciemoja Margaretu un atjaunoja viņas atmiņā nepatīkamas atmiņas no šīs un iepriekšējām dzīvēm, bet pēc tam izdzēsa tās no viņas auras.

Nākošajā naktī viņa nez kāpēc nolēma pagulēt nekustīgi, kaut gan viņai to neviens neteica. Neizsakāmi spēcīga enerģijas plūsma izgāja caur Margareti, viņa izjuta sāpes tajās ķermeņa daļās, kuras sāpēja iepriekš, un saprata, kad attīrās.

Trešajā naktī Margareta izjuta, kad viņas resnā zarna attīrās un papusei piepildās ar gaismu. Pēc tam Margaret sāka ēst salātus un citu pārtiku, kuru agrāk nemaz necieta.

Nekad nevajag par zemu novērtēt to palīdzību, kuru jums sniedz. Izņemot Erceņģeļa Gabriēla templi, jūs varat apmeklēt Erceņģeļa Mihaēla ēterisko templi Luīzas ezera tuvumā Kanādā. Jūs tāpat varat piesaukt Erceņģeli Mahaēlu nāves brīdī, lai viņš palīdzētu jūsu dvēselei laimīgi nonākt tur kur tai būtu jānonāk.

Erceņģelis Metatrons strādā citā Visumā, Tāpēc viņa ēteriskai templis nav uz Zemes. Viņš iekļūst uz zemes fizisko plānu caur Findhorn upes iezīmēm. Šī upe izstaro milzīgu pozitīvo enerģiju un vēl vairāk pārvēršās par astrālo portālu. Ja jūs tik tiešām nolēmāt nodarboties ar sevis pilnveidošanu, piesauciet palīgā Erceņģeli Metatronu. Viņš atbild par tādiem tikumiem kā godīgums un palīdzēs jums būt patiesiem pret sevi un citiem. Kumeka uzskata, kad vislielākā cilvēces slimība ir — tieksme uz pašapmānu.

Dianas Kooper  "Jaunā Augšāmcelšanās Gaisma"

no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Kategorija: Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma | Pievienoja: Saulite (14.10.2011) | Autors: tūlkoja Sandra Žukovska
Skatījumu skaits: 1762 | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2020 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz