Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma

Citi Augšāmceltie Valdnieki

Citi Augšāmceltie Valdnieki

Bez Augšāmcelto Valdnieku komandas, ir vēl daudz Valdnieku un Gaismas Būtnes, kas seko līdzi mūsu planētas evolūcijai, un palīdz mums uz Zemes. Es nosaukšu tās, pie kurām mēs varam vērsties ar lūgumu pēc palīdzības un viņu līdzdalību.

Sanat Kumara — planetārais Logos, tūkstošgadēm atbildēja par attīstību uz Zemes. Kad Apgaismotie Valdnieki vīlās Zemē un gatavi bija pārtraukt evolucionāro eksperimentu trešajā dimensijā, Sanat Kumara labprātīgi pameta savu dzimteni uz Venēras, lai vestu mūsu planētu tālāk pa evolūcijas ceļu. Tas bija varenākais no Avatāriem — iemiesojās par gaismas būtnēm — un sekoja cilvēces kustībai uz Augšāmcelšanos, stājoties kontaktā ar daudziem Gaismas Darbiniekiem. Tagad Sanat Kumara nodeva savu misiju Valdniekam Maitreijam un pievērsās pie jauniem pienākumiem uz Venēras. Ja jūs izjūtat savu saikni ar Sanat Kumaru, es esmu pārliecināta kad viņš atrādās ar jums arī turpmāk. Viņš ir ļoti varens, lai palīdzētu jums tikt galā ar dažādām problēmām.

Vivamus — Augstākais Es Sanat Kumara, universālais Logos, atbild par attīstību uz Visuma. Neparasti spēcīga būtne. Kopā ar Džual Khulu viņš izveidoja Tibetas savienību un atvēra pasaulei garīgās patiesības. Daļēji viņa zemes misija bija saistīta ar to, lai palīdzētu cilvēkiem atbrīvoties no visiem prāta maldiem un šabloniem. Jūs varat piesaukt viņu un lūgt pieskarties savām siltajām mirdzošajām rokām pie jūsu ķermeņa vai mājokļa. Tas palīdzēs jums attīrīties no jebkuras negatīvās un nevēlamās enerģijas. Kaut gan viņu var prasīt par daudzām lietām ne tikai par attīrīšanos.

Adonis bija Sanat Kumaras Skolotājs visās viņa neiespējamās iniciācijās. Šī varenā būtne saistīta ar daudziem Visumiem un atbild par to evolūcijas ceļu, kaut gan zemes iedzīvotāji kā iepriekš var vērsties pie viņa.

Affīna Pallada Karmiskajā Padomē pārstāv Ceturto Harmonijas Staru caur pretstatiem. Affīna Pallada nes zemes iedzīvotājiem tādas īpašības kā garīgā tīrība un godīgums, kā arī palīdz tiem, kas nodarbojās ar patiesības izplatīšanu. Viņa bija Atlantītas augstākā priestere un Lemūrijas padomnieks.

Marko Meistars bija Varenais Atlantīdas Vadonis, un pēc tam kļuva par augstāko inku civilizācijas valdnieku.

Muhhameds — pamatlicējs musulmaņu reliģijai. Jaunās mācības galvenie postulāti, kuri pēc tam bija Korāna pamatā, tos viņam iedeva Erceņģelis Gabriēls. Korāns māca, kad Dievs ir viens priekš musulmaņiem, jūdām un kristiešiem. Sūfisms (p.s. misticisks un askētisks virziens islāmā, kas radās 8.-9. gadsimtā; mūsdienās izplatīts Irākā un Indijā) pārstāv ezotērisko islāma novirzienu.

Meļhisedeks — Meļhisedeka ordeņa galva. Izplata caur noteiktiem cilvēkiem informāciju par to, kā izmantot savu iekšējo gaismu. Viņš — garīgais Avrāma skolotājs, jūdu reliģijas pamatlicējs. Pazīstams, kā Jēzus Kristus, kad Jēzus Kristus bija augstākais Meļhisedeka ordeņa priesteris. Kad kāds no ordeņa lieciniekiem sasniedz apgaismošanos, viņu sāk saukt par Meļhisedeku.

Babadži — nemirstīgais Avatārs. Joprojām cilvēku priekšā parādās kā sešpadsmitgadīgs jaunietis. Tiek uzskatīts, kad viņam piemīt tāds varenums un tīrība, kad pietiek vienkārši ar cieņu izteikt vārdu Babadži, lai iegūtu viņa svētību. Viens no viņa garīgajiem pavadoņiem bija Jogananda.

Komandieris Aštars — komandē Mežgalaktisko Eskardi, kura atrodas Zemes robežās cilvēku palīdzībai. Mežgalaktiskās Eskardes komandā ieiet augsti attīstītas būtnes, kuras strādā Gaismas vārdā. Viņu kosmiskie kuģi izstaro spēcīgas gaišas enerģijas plūsmu, kas iekļūst cilvēku dvēselēs. Komandieris Aštars ne tikai aizsargā Zemi, bet arī strādā aiz mūsu Visuma robežām. Viņš pieder pie Varenās Saules Sistēmas hierarhijas sistēmas.

Tagad daudzi cilvēki ziņo par to, kad ir redzējuši Aštar Komandas kosmiskos kuģus. Man ir gadījies sarunāties ar dažiem cilvēkiem, kuri pabija uz šī kuģu borta nomoda stāvoklī, kā arī miegā. Tur viņi saņēma nepieciešamo informāciju un norādījumus.

Dianas Kooper  "Jaunā Augšāmcelšanās Gaisma"

no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Kategorija: Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma | Pievienoja: Saulite (20.11.2011) | Autors: tūlkoja Sandra Žukovska
Skatījumu skaits: 1312 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2020 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz