Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma

Augšāmcelto Valdnieku 1-7 Stars

Augšāmcelto Valdnieku 1-7 Stars

Pirmais Stars ir gribasspēka un mērķtiecīguma Stars, palīdz mums izmantot savu Dievišķo gribasspēku augstāko par cilvēka zemākajām iegribām un neļauj apkārtesošajiem ietekmēt mūs. Lai pamodinātu citos cilvēkos augstāko gribasspēku, mums viņi ir jāved aiz sevīm tikai un vienīgi savu piemēru iespaidā. Iesvētītie, kuri izturēja Pirmā Stara pārbaudījumus, ķeras klāt pie Dievišķā Plāna iemiesošanas uz Zemes.

Pirmā Stara Čohans Els Morija vēl joprojām cieši sadarbojās ar Erceņģeli Mihaēlu.

Tas nāk no Merkūrija. Kā Avrāms, viņš apvienoja senās semītu (p.s. senas tautas Āzijas dienvidrietumu daļā, Āfrikas ziemeļaustrumu daļā (piemēram, asīrieši, feniķieši, arābi, sīrieši, ebreji).) ciltis un tas izrādīja diezgan lielu ietekmi viņu attīstībā. Els Morija palīdzēja šīm ciltīm apvienoties ar citām tautām, par cik cilvēcei bija kopā jāattīstās un jāstrādā garīgās evolūcijas labā.

Pēc Atlantīdas krišanas Els Morija pārnesa tās sakrālās zināšanas un gudrības uz ieleju Evfrata, kur tika ielikti pamati jaunai civilizācijai – Mezopotāmija. Els Morija paredzēja rakstības ātru attīstību, kas ļāva pārnest sakrālās zināšanas uz māla tāfelītēm un saglabāt tās. Viņš tāpat arī palīdzēja islāma reliģijas un mākslas attīstībai.

Tieši Els Morija pirmais atzinās kad ūdenim piemīt kosmiskais pievēršanās spēks un ieviesa reliģiozu kristību rituālu. Kopā ar Valdnieku Kuthumi viņš iedvesmoja Jeļenu Blavatskuju uz literārajiem darbiem un modināja to Teozofijas (teozofija - reliģiski filozofiska mācība par iespēju mistiskas intuīcijas un atklāsmes ceļā nonākt kontaktā ar Dievu.) sabiedrības attīstībai.

El Morija darbība tagad vistiešākajā veidā ir saistīta ar Zemi. Viņam mums ir jāpalīdz pārdzīvot lielo pārmaiņu laiku. El MorijaVarenās Baltās Brālības loceklis. Drīz viņam būs jānospēlē ļoti svarīga loma, kļūstot par to pašu Manu, «mūsdienīgu cilvēku», kura īpašības būs atjaunošanās pamatā, pēc kārtas sestajai cilvēciskajai rasei.

Els Morija iemiesojās uz zemes arī kā Melhiors, viens no trim gudrajiem, kas sveicināja Kristus piedzimšanu, Аvpaм, jūdu reliģijas tēvs pamatlicējs, Varenais Akbārs, cars Salamons un karalis Artūrs.

Otrais Stars ir gudrības un mīlestības Stars. Cilvēki, kuri ir pacēlušies līdz šim līmenim, meklē iespēju nesavtīgi dalīties ar Patiesību ar apkārtējiem, izrādot gudrību un taktu.

Otrā Stara Valdnieks kļuva varenais Ķīnas filozofs Lanto. Viņš dzīvoja IV gs. Līdz m.ē. un pēc Apgaismoto viedokļa izdarīja Zemes labā daudz vairāk nekā citi Valdnieki. Lanto līdz tādai pakāpei attīstīja sevī absolūto/bezgalīgo mīlestību, kad no viņa sirds čakras sāka plūst zeltītas gaismas plūsma. Pirms kļuva par Otrā Stara Valdnieku, viņš strādāja vienā no Zemes radniecīgajam planētām, Metatronā, kura mūs mazliet ir apsteigusi attīstībā.

Trešais Stars ir prāta un radošās darbības Stars. Tie, kuri strādā ar šo Staru, nodarbojās ar Dievišķā Plāna iemiesošanu, cenšoties uz Zemes izveidot kaut ko, kas ir spējīgs nest cilvēcei patstāvīgu labumu.

Trešā Stara Čohans — Valdnieks Pāvels, pazīstams kā Pāvels Veneciānietis. Viņš ir cieši saistīts ar Valdnieku Rokosi (Sen - Žermēnu) un Erceņģeli Zadkīlu. Valdnieks Pāvels strādā lai attīstītu māksliniecisko un radošo cilvēku potenciālu un uzlādē pasauli ar optimisma enerģiju. Tāpat viņš arī palīdz virzīt uz priekšu zinātni un praktisko filozofiju.

Valdnieks Pāvels izmanto maigās, pasteļkrāsas gaismas vibrācijas ar diezgan augstu frekvenci. Palīdzot muzikantiem un māksliniekiem, galvenokārt viņš strādā ar zeltīti dzelteno Staru. Tieši Pāvels Veneciānietis iedvesmoja Šopēnu dzejot mūziku, kas paaugstina garu, bet Maleram veidot muzikālos darbus, kuri atbrīvo dvēseli. Tāpat Valdnieks Pāvels strādā ar violetām un oranžām krāsām.

Iemiesojoties kā Paolo Veroneze Renesanses ērā, viņš nesa pasaulei Dievišķo enerģiju ar saviem spožajiem iedvesmojošajiem gleznojumiem. Tagad Valdnieka Pāvela ēteriskais templis ir Saules Templis Ņujorkā, un viņš translē ārējai pasaulei svētās enerģētiskās frekvences caur Brīvības statuju. Līdz 1962. gadam viņa galvenais ēteriskais templis bija Francijas dienvidu apkaimē, netālu no Marseļas.

Ceturtais Stars ir harmonijas un garīgā līdzsvara Stars. Tie, kuri strādā ar šo Staru, bieži spiesti cīnīties ar savu iekšējo enerģiju pretošanos, kamēr tie nesaplūdīs vienā vienotā veselumā ar savu Augstāko Es.

Ceturtā Stara Čohans ir Serapis Bei, kurš atstāja Trešo Staru. Viņš nāk no Venēras un ir vienīgais no AugšāmceltajiemValdniekiem kurš palīdz serafimām evolucionēt eņģeļos un - дэвов. Serapis Bei strādā ar Ametista un Violeto Ūdensvīra Ēras Staru.

Viņa Augšāmcelšanās Apartamenti ir Luksorā, bet pašu Serapis Beju bieži sauc par Ēģiptieti, par cik viņš palīdzēja Eņģeļiem iedvesmot piramīdu celtniekus, kuru dzīlēs apslēpta viņa mācība. Jaunā Serapis Beja misija saistīta ar ideju ieviešanu augstākajā dziedniecībā, ieskaitot viļņu un lāzera izmantošanu modernajā medicīnā. Tāpat viņš arī pamudina Ūdensvīra Ēras jaunās apziņas attīstīšanos.

Serapis Bei iemiesojās uz Zemes kā Atlantīdas augstākais priesteris, Baltās Liesmas Sargātājs, kā arī kā gudrais Zoroastrs un Ēģiptes faraons Ehnaton, kurš reorganizēja Vareno Balto Brālību un izveidoja tai jaunus likumu apkopojumu. Tajā laikā viņš gribēja pielikt punktu Ēģiptes priesteru patvaļai un atgriezt cilvēkiem patieso priekšstatu par Dievu. Serapis Bei tāpat iemiesojās Ēģiptē kā faraons Amenofizs, kurš uzcēla templi Fivā.

Piektais Stars tas ir zinātnes, gudrības un zināšanu Stars. Viņš ir saistīts kā ar precīzajām modernajām, tā arī ar okultajām zināšanām. Atbildes uz jautājumiem par fizisko plānu bija slēptas mums apkārtējā dabas templī. Tiem, kuri strādā ar Piekto Staru ir jāatrod visas atbildes un iepazīstināt ar tiem visu cilvēci.

Piektā Stara Čohans, kuram ir oranžā krāsa, joprojām paliek Illarions. Viņš tāpat strādā ar Dzelteno Staru, lai atmodinātu cilvēku apziņā sapratni par praktisko un ezotērisko zinātni Jaunās Ēras evolūcijas vārdā. Illarions sūta visu enerģiju tiem cilvēkiem, kuri cenšas iegūt gaišredzības dotības vai kļūt par augstāko garīgo būtņu kanālu. Viņš iemiesojās Atlantīdā, kur bija Patiesības Tempļa priesteris, Grieķijā kā Delfijas Orākuls. Tāpat Illarions bija apustulis Pāvels.

Illarions strādā ciešā saiknē ar Valdnieku Marko, kurš pārstāv Augstāko Galaktisko mūsu Saules sistēmas konfederāciju, kuras galvaspilsēta ir Saturns. Illarions ir kā starpnieks starp Zemi un Augstāko Saturna Padomi, tādā veidā atbalsta garīgo saiti starp planētām.

Sestais Stars ir ideālisma un reliģiozās centības Stars. Šis Stars ieņēma vadošo lomu Zivs Ērā, kad bija atļauts veltīt sevi kalpošanai kādam skolotājam vai Svētajam. Tagad tie, kuri strādāja ar šo Staru, atkal atgriezās uz Zemes, lai transformētu dogmatisko reliģiozo domāšanu un atnestu bezgalīgo mīlestību (absolūto), kura spēj pagriezt visus prātus un sirdis Dievam. Šī Stara Valdniece, kura valda uz Zemes pēdējos divus gadu tūkstošus, bet tagad pakāpeniski zaudējoša savu ietekmi ir Marija Magdalēna. Smalkajos plānos viņu apmācīja strādāt ar dziednieciskajām enerģijām. Savas inkarnācijas laikā Jēzus Kristus laikā Marija Magdalēna bija viņa garīgā māsa, un pēc tam izgāja kopā ar viņu «čakru ceļu, kas sastāvēja no svētajām katedrālēm, kurus uzcēla tampliera ordeņa bruņinieki.

Septītais Stars ir rituālu, ieražu un maģijas Stars. Viņš dominēs Ūdensvīra laikmetā un palīdzēs saplūst garīgajam un fiziskajam plānam.

Septītā Stara Valdniece Nada, kura ir uzskatāma par Jēzus sievišķīgo ipostasiju. Viņa izies pirmajā plānā Ūdensvīra laikmetā, bet vēl joprojām valda Karmas Valdnieku Padome (kaut gan šo informācija jau var izdzēst).

Septītā Stara spēku Valdniece Nada atmodina atmiņas par senajām dziedniecības metodēm un svēto gudrību. Viņa palīdz tīriem pozitīvi domājošiem cilvēkiem attīstīt intuīciju un pārdabiskās spējas.

Zemes iemiesojumu laikā Valdniece Nada bija Elizabete – Joanna Kristītāja mamma, ka arī attīstīja islāma meistarību gaišreģa Muhameda laikā.

Dianas Kooper  "Jaunā Augšāmcelšanās Gaisma"

no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Kategorija: Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma | Pievienoja: Saulite (13.11.2011) | Autors: tūlkoja Sandra Žukovska
Skatījumu skaits: 1627 | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2020 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz