Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma

Augšāmceltie Valdnieki 8-12 Stars

Augšāmceltie Valdnieki 8-12 Stars

Tagad virs Zemes nāk jauni Augšāmcelšanās Stari. Viņi no sevis pārstāv dievišķās enerģijas viļņa frekvences 8500 svārstības sekundē. Tagad cilvēce sasniedza noteiktu briedumu, kas ļauj Gaismas Darbiniekiem savienoties ar Augstākajiem Stariem.

Astotais Stars (gaišzilā topāza krāsa) tas ir padziļināts apziņas transformācijas Stars, kas vedīs pie globālām izmaiņām jaunajā laikmetā. Ļoti svarīgi precīzi apzināties, par kādām pārmaiņām iet runa. Līdz šim brīdim mēs uz pārmaiņām skatījāmies caur nespodriem stikliem, bet tagad iestājās laiks paskatīties uz visu caur tīriem logiem. Tāds skats palīdzēs izveidoties daudz attīstītākais personībai un planetārai trasformācijai.

Astotā Stara Pavēlnieks — Gaismas Valdnieks Kumeka. Viņš nāk no cita Visuma, citādas nekā mūsējā, un sākotnēji viņa vienīgie kanāli bija Šerona Hattone, ar kuru mēs atrodamies vienā Monādē, un es. Kaut gan Kumeka arī tagad galvenokārt turpina strādāt mums, viņš var vienlaicīgi stāties kontaktā ar miljoniem cilvēku vienlaicīgi.

Devītais Stars (dzeltens) tas ir harmonijas Stars. Uz Zemi 2001. gadā ar mērķi iegūt līdzsvaru starp cilvēces prātu un garu, par cik galvenā mūsu pasaules problēma vienmēr ir bijusi neiespējamība sasniegt harmoniju starp garīgumu un intelektuālo darbību. Jo pagātnē līdz ar intelektuālo attīstību vienmēr sekoja pārmērīgi attīstīts EGO.

Devītā Stara Valdnieks — Voslu — tiekties nest Zemei absolūto harmoniju. Viņš ieguva mācību pateicoties Atlantīdas bojāejai un uzmanīgi seko mūsu attīstībai, laikus brīdinot par pieļautajām kļūdām.

Desmitais Stars (tam ir citronkrāsa) nes sev līdzi Budas enerģiju un palīdz cilvēkiem iegūt patieso ceļu dzīvē. Atnests uz Zemi 2001.gada beigās.

Desmitā Stara ValdnieksGautama, cilvēks, kura garīgā tīrība izveidoja viņu par apgaismotu Buddu. Siddhartha Gautama bija varena valdnieka dēls un atteicās no bagātības un greznības Patiesības meklējumos. 544. gadā pirms m.ē. pilnmēness laikā dziļas meditācijas laikā viņš kļuva par Budu. Buda kļuva par gudrības iemiesojumu un mācīja iet pa vidusceļu.

Citā uz zemes iemiesošanās laikā viņš bija Orfejs, grieķu mistērijas skolas pamatlicējs, kā arī Ēģiptes izzināšanas Dievs Totoms un augstākais Atlantīdas priesteris.

Vienpadsmitais Stars (ļoti koša, piesātināta smaragdzaļa krāsa) tas ir tīrības, misticisma un izdziedināšanās Stars. Atnests uz Zemi 2001.gada beigās.

Vienpadsmitā Stara ValdnieksRokosi, kurš vienā no reinkarnācijām bija Sen-Žermēns. Valdnieks Rokosi nodarbojās ar starptautiskajām attiecībām, kā arī mēģina likvidēt fanātismu no zemes reliģijām. Viens no viņa uzdevumiempalīdzēt cilvēkiem adoptēt savus fiziskos ķermeņus no visiem apkārtējās vides pieaugošajiem piesārņojumiem un ielaist sevī augstākās enerģijas, kuras tagad ir pieejamas ikvienam. Valdnieka Rokosi sirds čakra izstaro ārkārtīgi spēcīgu enerģiju.

Divpadsmitais Stars (koši rozā krāsā) tas ir bezgalīgās mīlestības Stars. Atnests uz Zemi 2003.gadā. Divpadsmitā Stara Valdnieks Guaņ-Iņ, austrumu Jaunavas Marijas ipostasija, kura ieskauj sevī dievišķās enerģijas sievišķo aspektu. Kopā ar Jaunavu Mariju viņa atdod jaunās Ēras sievietēm ticību saviem spēkiem un ienes vīriešu dvēselēs daļiņu sieviešu gudrības. Vēl pavisam nesen Guaņ-Iņ pārstāvēja Sesto Staru karmiskajā Padomē, tomēr tagad šai informācijai ir nepieciešams precizējums. Viņa tāpat ir žēlsirdības Dieviete un ietverta ar Taras (hindu mitoloģijā varenā Dieviete Tara – dievišķā sievišķais sākums) enerģiju. Tūkstoš gadus Guaņ-Iņ iemiesojās Ķīnā, kur viņu godināja kā Dievieti.

Dianas Kooper  "Jaunā Augšāmcelšanās Gaisma"

no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Kategorija: Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma | Pievienoja: Saulite (14.11.2011) | Autors: tūlkoja Sandra Žukovska
Skatījumu skaits: 1150 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2020 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz