Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma

Augšāmcelšanās tempļi

Augšāmcelšanās tempļi

Starp Zemes ēterisko plānu un starp galaktikām eksistē Augšāmcelšanās Tempļi vai Gaismas Tempļi, kuros mēs varam nokļūt meditatīvā stāvoklī vai arī miegā. Atrodoties tur, mēs noskaņojamies uz Tempļa Augstākā Valdnieka enerģētisko vilni. Vibrāciju biežums ko izstaro mūsu gaisma palielinās, bet mūsu fiziskais, mentālais, emocionālais un garīgais ķermenis piepildās ar spēku un saplūst vienkopus.

Apmeklējot šos Tempļus miegā vai meditācijas laikā, mēs varam ievērojami paātrināt savu garīgo izaugsmi. Pirmo reiz es saskāros ar šo Augšāmcelšanās Tempļu ideju Džošua Stauna grāmatā «Pilns Augšāmcelšanās kurss» un biju tik ļoti iedvesmota, kad gandrīz katru nakti prasīju atļauju apmeklēt man tos Tempļus, kuri visvairāk mani piesaistīja.

Kad ierunājos par to ar Kumeku, viņš ieteica man apmeklēt Valdnieka Kuthumi Templi virs Maču - Pikču, par cik tas ir vistuvāk Zemei un, tas nozīmē, kad to ir vieglāk sasniegt. Augšāmcelšanās Templī var iegūt lietu dievišķo izpratni. Pie Valdnieka Kuthumi ir tāpat savs ēteriskais miteklis Kašmiras tuvumā, kurā apmācās cilvēki, kuriem pa īstam nepieciešama iedvesma. Es pirms miega sāku lūgt atļauju apmeklēt Templi virs Maču – Pikču un no rīta pamodos pilna iespaidiem.

Kumeka paskaidroja man, kad cilvēks kurš apmeklējis Augšāmcelšanās Templi un saņēmis tur atbildes uz saviem jautājumiem vai pārdzīvojis noteiktu pieredzi, no rīta atceras savu «sapni» visos sīkumos. Lūk, informācijas fragments, kuru es ierakstīju no rīta pēc sava nakts ceļojuma: «Katru rītu pamosties ar prieka un miera izjūtām. Cieni laiku. Atceries par to, kad visi ir vienādineviens nevar būt labāks par otru».

Daudzus gadus man bija sapnis izveidot garīgo ekoloģisko apvienību. Vienreiz sapnī es saņēmu šādu informāciju: «Nosargā sevi no zemāka līmeņa cilvēkiem un izej savu ceļu atsevišķi no viņiem. Lai Gaisma, kuru tu izstaro, palīdz jums mācīties. Tu izveido apvienību, kurai devīze būs: «Mēs augam kalpojot». Kad cilvēks dzīvo piektajā dimensijā, Debesis atrodas ar viņiem uz Zemes».

Tā nakti pēc nakts es pamodos ar prieka izjūtām, pārliecināta par sevi un jauniem uzdevumiem. Lūk, ko es pierakstīju pēc dažām tādām naktīm pēc pirmās informācijas, ko saņēmu pēc Augšāmcelšanās Tempļa apmeklēšanas: «Prātā es uzzīmēju zvaigznes vai zieda kontūru un iedvesmoju katrā svītriņā dzīvību. Tas ir iedvesmošanas process. Valdniek Kuthumi pats personīgi jums to iemācīs».

Mēs nolēmām savu apvienību nosaukt par «Zvaigžņu Centru», bet vēlāk izmainījām šo nosaukumu par «Zvaigžņu Ciemats». Nākošajā naktī, pulksten divos, es uzrakstīju: «Es pamodos ar košas zaigojošas zvaigznes tēlu debesjuma centrā. Tā ir mana apvienība. Valdnieki iedos man spēkus un iedvesmu. Viņi jau iesoļoja manā ciematā piektajā līmenī. Viņi rāda man simbolus, kuri nospēlēs svarīgu lomu informācijas nodošanas procesā ar plakātiem, uz kuriem būs uzrakstītas iedvesmojošas rindiņas. Simbolus nepieciešams izvietot tā, lai tos ieraudzītu pēc iespējas vairāk apmeklētāju. Sarkani ziedi pastiprina simbolu enerģētiku. Katram simboliskam sūtījumam atbilst sava krāsa, kura pastiprinās to enerģētisko potenciālu. Nepieciešams atrast nepieciešamā toņa ziedus. Svarīgi atmodināt radošo sākumu ciemata iedzīvotājiem. Jau formulējās diezgan spēcīga Gaismas Darbinieku komanda, kaut gan daudzi vienkārši nevēlās pamosties no garīgā miega».

Divas naktis vēlāk es pamodos no tā, kad manā galvā ieskanēja Eņģeļa dziesmas un mana iekšēja skatā priekšā parādījās sakrālo ģeometriju figūras (p.s. ezotērikā sakrālās ģeometriskās figūras ir domājams ģeometriskās konstrukcijas, pēc kurām veidojās radīšanas process. Tādu figūru piemēri var kalpot piramīda, tetraedrs, sfēra utt.). Mans jaunais ieraksts vēsta: «Es pēkšņi pamodos un pēc kāda laika no jauna atkal aizmigu. Kad es uzreiz iegrimu miegā, mani pamodināja griezīgs svilpiens. Es izdziedēju vārdus: «Tu nedrīksti atkāpties, tas tikai novedīs tevi malā». Es līdz šim nevaru aizmirst man acu priekšā stāvošo ainu tās brīnišķīgās zvaigžņotās debesis. Pēc tam bija lekcija par piramīdām. Nākošajā naktī priekšā bija nopietns darbs, tāpēc jāliekas gulēt ir agrāk».

Vienreiz miegā man pavēstīja kaut ko dīvainu: «Divpadsmit Padome tagad vadīs smalkajā plānā jūsu apvienību. Savienojoties ar galaktiskās padomes augstāko enerģiju, jūs izstarosiet gaismu, kurš 500 tūkstoš reižu spēcīgāks par gaismu, ko izstaroja katrs atsevišķs jūsu grupas klients, un tūkstošreiz spēcīgāks par gaismu, ko izstaro citi cilvēki. Jums ir nolemts izveidot jaunu gaismas plūsmu. Katrs no jums saņems individuālas atslēgas Visumam. Bet pirms visa, visiem jums būs dotas Valdnieka atslēgas, kuri palīdzēs augšāmcelties ļoti daudziem cilvēkiem».

Vienreiz Kumeka teica man, kad ceļojums uz Kuthumi Augšāmcelšanās Templi virs Maču – Pikču palīdzēja man paaugstināt manas frekvenču vibrācijas. Kaut gan man tagad ir daudz svarīgāk apmeklēt Erceņģeļa Gabriēla ēterisko mitekli. Tāpēc sapņi par garīgās apvienības izveidošanu  uz lauku apstājās un es pieslēdzos pie cita darba.

Kumekam ir pašam savs ēteriskais miteklis virs Venecuēlas galvaspilsētas Karakasā. Tajā viņš palīdz garīguma meklētājiem atbrīvoties no mentālajiem šabloniem, pārdzīvot augstāko attīrīšanos un iegūt dzīvošanas prieku. Valdnieks Kumekaneparasti varena Gaismas Būtne. Tāpēc ir ļoti labi, kad beidzot viņa gaišā enerģija var nokļūt uz mūsu tumšo planētu.

Lielbritānijas teritorijā atrodas divi Augšāmcelšanās Tempļi: viens atrodas virs straujās upes Findhornas (vada to Erceņģelis Gabriēls), un otrsEivberi.

Ja fiziskajā plānā pabijāt tajās vietās, kur atrodas viens no ēteriskajiem Augšāmcelšanās Tempļiem, vai arī plānojat doties uz to vietu, tas norāda uz to, kad jūs stājāties kontaktā ar Augšāmcelšanās Padomi un tās Augstāko Valdnieku. Lūk, piemērs: dažus mēnešus pirms tā, kad Kumeka ieteica man apmeklēt Valdnieka Kuthumi Templi Maču – Pikčā, es gribēju ieraudzīt svētās inku vietas un devos atvaļinājumā uz Peru.

Zemāk pārskaitīti vēl daži Augšāmcelšanās Tempļi, kurus apmeklējot jums būtu interesanti:

1. Sanat Kumaram ir savs Augšāmcelšanās Templis Šambalā.

2. Augšāmcelšanās Templis Serapis Beja atrodas Luksorā.

3. Augšāmcelšanas Klosteris ir zem Heopsa piramīdas, tā saucamais Valdnieka Templis (tajā istabā kurā atrodas faraona sarkofāgs).

4. Gabriēla Ēteriskais Templis atrodas Šastas kalnā, Kalifornijā.

5. Komandierim Aštaram ir Augšāmcelšanās Templis uz viņa kosmiskā kuģa un pazemes pilsētās Āfrikā, kuras cēla nezemes civilizācijas.

Sakumā apmeklējiet Augšāmcelšanās Tempļus, kuri saistīti ar Zemi, un tikai pēc tam pārejiet pie galaktiskajiem Tempļiem.

Vingrinājums "Apmeklēt Augšāmcelšanās Templi"

1. Pirms dodaties un Augšāmcelšanās Templi, veltiet dienu speciāli sagatavošanai. Domājiet tikai labu, ēdiet maz, veiciet vieglus fiziskos vingrinājumus un noformulējiet nolūku.

2. Nolieciet blakus gultai papīru un pildspalvu, lai tie ir pa rokai, kad jums gribēsies pierakstīt savus iespaidus vai saņemto informāciju.

3. Liecieties gulēt, sakoncentrējieties uz vēlmi apmeklēt jūsu ieinteresējošo Templi un paprasiet, lai obligāti pārnes jūs uz turieni.

Jūs tāpat varat palūgt atļaut apmeklēt vienu no Augšāmcelšanās Tempļiem meditācijas laikā.

Dianas Kooper  "Jaunā Augšāmcelšanās Gaisma"

no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Kategorija: Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma | Pievienoja: Saulite (21.11.2011) | Autors: tūlkoja Sandra Žukovska
Skatījumu skaits: 1217 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2020 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz