Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma

Armagedons

Armagedons

Tie, kas lasa šo grāmatu, virzās uz ceturto dimensiju (vai arī to jau ir sasnieguši) un tāpēc saprot, kad izšķirošā cīņa starp Gaismu un Tumsu jau ir sākusies. Ir zināms, ka starp Gaismas un Tumsas spēkiem ir jābūt septiņām kaujām un pirmajās trijās kaujās uzvarēja Tumsas spēki.

Uz Zemes ar diezgan zemām vibrācijām, apsēstus ar alkatību un korupciju, narkotikām un nabadzību, vardarbību un cietsirdību, kā arī ar viltus vērtībām, kurus propagandē masu saziņas līdzekļi. Tumsas spēki tik tiešām uzvarēja pirmajās trijās kaujās. Uzvara pēdējās četrās kaujās ir jābūt aiz Gaismas spēkiem — tas ir neizbēgami. Eņģeļi salido uz Zemes, nesot mums garīgo gaismu un sapratni.

Senās apgaismotās dvēseles jau ir starp mums un sāk pamosties. Ļoti liels pieprasījums ir grāmatām par garīgo attīstību. Cilvēki vēršas pie psihologiem un garīgajiem – pavadoņiem, lai izprastu un atvieglotu savas sāpes. Būtnes no citiem Visumiem un Galaktikām iemiesojās uz Zemes, tāpēc starp mums ir ļoti daudz cilvēku ar augstām vibrācijām.

Pat visniecīgākais ieguldījums no mums katra gaismas izplatīšanā paātrinās augstāko spēku uzvaru. Deviņdesmit deviņi procentu iedzīvotāju uz planētas ir zemes iedzīvotāji, tas ir cilvēki, visu laiku trešajā Zemes dimensijā un tomēr tiecās pēc gaismas un bezgalīgās. Daudzi no mums ir piedzīvojuši tukstošreizēm iemiesošanos uz Zemes un ir izgājuši ļoti smagu ceļu. Tagad viņiem ir lieliska iespēja atbrīvoties no trešās dimensijas materiālajām saitēm un iziet Augšāmcelšanos.

Zemes iedzīvotāju viens procents — ir pārstāvji no citām galaktikām un visumiem, kuri atnāca uz mūsu planētu, lai palīdzētu mums. Daudzi no viņiem jau iemiesojās uz Zemes pārmaiņu laikā, bet par cik viņi bija tikai atnācēji tad neiedziļinājās mūsu planētas tumšajā enerģijā, viņiem samērā ir ļoti viegla karma, salīdzinājumā ar vairākumu zemes iedzīvotājiem. Es saku «samērā», tāpēc kad, iekāpjot netīrā ūdenī, ļoi viegli ir nosmērēties.

Lūk piemērs: kā jau es teicu, mums ar Šeronu viena Monāde un tas nozīmē – viena māja. Mēs atnācām no cita visuma un jau agrāk iemiesojāmies uz Zemes — Šerona sešas reizes, bet es — divdesmit sešas. Mēs abas esam šeit, lai augtu garīgi, pielāgoties sarežģītām izdzīvošanas situācijām uz šīs planētas, pārveidot savu karmu un pats galvenais  — palīdzēt cilvēcei.

Zemes iedzīvotāji un atnācēji no citām zvaigznēm ļoti līdzīgi viens ar otru. Visi mēs – potenciālie Gaismas darbinieki ar vēlmi saplūst ar Dievu. Daudzi no tiem, kas lasa šo grāmatu, atnācēji no citām galaktikām, daži iemiesojās uz Zemes, lai kļūtu par gaismu citiem. Viņi apzināti vai neapzināti kontaktē ar Augšāmceltiem Valdniekiem. Pirms ieradās uz šīs planētas, atnācēji no citām zvaigzņu sistēmām piekrita smalkajā plānā sevišķai misijai un atrodas uz Zemes, lai to izpildītu.

Tagad Zeme atgādina korporāciju, kura pārdzīvo krīzi. Zemes iedzīvotāji cenšas saliedēties, bet var teikt, kad viņi strādā ar amata apvienošanu. Atnācēji no citām pasaulēm — ir ļoti augsti kvalificēti korporācijas darbinieki. Tie, kas neievēro sava kontrakta noteikumus, pakļaujas ļoti smagiem sodiem, izvairīties no atbildības nav iespējams.

Lai izkliedētu smago, tumšo zemes enerģiju, izkustināt nostāvējušos ticību un sadziedēt vecās planētas rētas, Augstākās Būtnes šurp sūta lielas jaudas gaismas plūsmas. Iespējams, dievišķā enerģija vienmēr nāca uz Zemi, bet ne patstāvīgi. Tagad tās plūsmas nāk caur enerģētisko planētas lauku katru pusotru mēnesi vai apmēram tā. Šie gaismas viļņi satur simbolus un kodus, kas palīdz atmodināt mūsu apziņā svarīgas atmiņas kur apslēptas tajā augstākā informācija.

Cilvēki, kuri cieš no galvas sāpēm, žēlojās uz pārpūli vai neizskaidrojamu vājumu, vienkārši pretojās dievišķās enerģijas plūsmai. Ja jūs dusmojaties pa sīkumiem, jūs moka migrēna vai bezmiegs, dodiet sev atpūtu un ļaujiet gaišai enerģijai ieplūst, tā satur jaunus simbolus, attīrīs jūsu apziņu un atvērs to jaunajām patiesībām. Kad dievišķā enerģētiskā plūsma nāk no Zemes pilnmēnesī, tās ietekme ievērojami pastiprinās.

Spēcīga dievišķās bezgalīgās mīlestības enerģijas plūsma spēcīga pacelt virspusē visas neatrisinātās situācijas, kuras glabājās jūsu Akaši Hronikās. Vecās nospiestās emocijas, iesakņojušās pārliecības un atmiņas no iepriekšējām dzīvēm uzpeld augstākās enerģijas ietekmē. Jūs pēkšņi izjūtat neizskaidrojamu vēlmi doties tālā ceļojumā vai satiekat jaunus cilvēkus, kuri liekās jums pazīstami. Tāpat ne no šā ne no tā ar sākt sāpēt viss ķermenis. Atslābinieties un pacentieties iegūt tos tēlus, kuri paceļas no jūsu apziņas dziļumiem. Viss, ar ko jums nāksies saskarties, nepieciešams pieņemt mierīgi un pozitīvi.

Piemēram, tie nepatīkamie cilvēki, ar kuriem jūs dzīve sagrūž kopā, var piešķirt jums brīnišķīgu iespēju attīrīt jūsu Akaši Hronikas, tāpēc izturieties pret tām ar mīlestību, žēlsirdību, sapratni un piedodiet tās.

Dievišķās enerģijas plūsmas paceļ virspusē informāciju, kas saturās šūnas atmiņās. Šī informācija sāka uzkrāties mūsu šūnās no ieņemšanas brīža un tai ir nepieciešama attīrīšanās un pārstrādē. Katram no mums nepieciešams izzināt visu uzkrāto viņā naidu, sāpes, vilšanos, greizsirdību un  personīgais nepilnvērtību komplekss. Vecā, sen aizmigusī sāpe var izpausties fiziskajā plānā slimības, savārguma veidā. Jūtas un domas, ar kurām mēs tikām galā daudz gadus atpakaļ, no jauna uzpeldēs virspusē, lai jūs tiktu ar šīm situācijām galā daudz padziļinātākā līmenī. Izturieties pret visu šo vienkāršāk un neieciklējieties senajos pārdzīvojumos. Skatieties uz tiem no kosmosa skata punkta un augstākajām patiesībām.

Bet ja jūs novirzīsieties no dotā pārdzīvojuma, jums no jauna nāksies ar to saskarties ar tām, tikai tad vis vairakkārt pastiprināsies. Viena sieviete man pastāstīja, kad viņai despotisks tēvs bija despotisks, valdonīgs un egoistisks. Viņa uzskatīja tēvu par visu varenu un ļoti baidījās no viņa. Šī sieviete atzinās, kad viņš pārvērta viņu bezpalīdzīgā un bailīgā būtnē. Viens no viņas dzīves uzdevumiem bija iemācīties mierīgi pieņemt valdonīgus, despotiskus vīriešus, jo vēl vairāk viņa ar tādiem saskārās savā dzīvē patstāvīgi. Viņa ķērās klāt darbam pašai ar sevi un pacentās domās izveidot spēcīgu mīlošu un gādīgu tēvu. Izveidotā taktika izrādījās veiksmīga un palīdzēja viņai pārvarēt bailes despotisku vīriešu priekšā.

Vienreiz pēc ļoti svarīgas tikšanās, kad sieviete jau bija pārliecināta darījuma veiksmē, kā pēkšņi kā pērkons no skaidrām debesīm atskanēja zvans. Zvanīja cilvēks, ar kuru viņa veda pārrunas. No patīkama un apburoša sarunu biedra viņš pārvērtās par saniknotu monstru. Sieviete saprata, kad tā ir mācība, un pacentās uzvesties ļoti mierīgi un savaldīgi. Laiks parādīs, vai viņa ir labi apguvusi savu mācību. Ja nē, dzīve ļoti drīz atkal savedīs viņu kopā ar līdzīgu cilvēku.

Tagad priekš mums ļoti svarīgs uzdevums. Mēs esam piesaukti izdziedināt mūsu ģimeņu ģenētisko atmiņu. Tas ir galvenais līdzeklis personīgo, ģimenes un planetārā attīrīšana. Laiks attīrīt mūsu ģenētisko DNS atmiņu no negatīvisma, kas ir sakrājusies pa septiņām paaudzēm. Tēvu grēki nomāc bērnus, tāpēc ir pienācis laiks pielikt punktu šiem grēkiem tūliņ pat.

Mēs varētu ļoti daudzas reizes iemiesoties vienā un tajā pašā ģimenē un tad, protams, jūs nogurāt sadurties vienām un tām pašām problēmām, lai gan jūs nokļūstat līdzīgās situācijās tikai tāpēc, lai tava dvēsele piedzīvotu pilnu attīrīšanos. Cits gadījums — pirms jaunas iemiesošanās jums piedāvāja piedzimt nelabvēlīgā ģimenē un palīdzēt tai attīrīties no uzkrātā negatīvisma. Lai kā nu tur nebūtu, ja jūsu ģimenē bija paralīzes gadījumi, neprātīguma, slepkavības un smagas slimības (vēzis, venēriskās slimības, tuberkuloze, aklums, agrīnā bērnu nāve), ja jūsu radinieki cieš no daudzām problēmām, jums tiek piedāvāta brīnišķīga iespēja kalpot augstākajam labumam un saņemt par to dāsnu atalgojumu. Jūs ne tikai atbrīvosiet no grēkiem savas dzimtas iepriekšējās paaudzes, bet arī atbrīvosiet no smagām karmiskām sekām savus pēcnācējus.

Visumā nekas nenotiek tā pat vien, tāpēc, tad kad es strādāju pie šīs sadaļas, pie manis vērsās sieviete, kuru es saukšu par Pem. Viņa nodarbojās ar homeopātiju un bija patiesi uzticīga savai lietai. Pema man likās eleganta, apburoša un sevī pārliecināta sieviete, bet viņas ģimeni piemeklēja smaga slimība. Pema cieta no mantotajām slimībām, kura beidzās ar progresīvo paralīzi. Viņa pastāstīja, kad viņas māte pārcieta trieku, pēc kuras sākās paralīze, un drīz nomira. Lai palīdzētu Pem, es piesaucu palīgā Eņģeļus. Viņi pateica, kad Pemas dvēselei ir nepieciešama attīrīšanās pēc tā aborta, kuru viņa izdarīja daudzus gadus atpakaļ pēc savas mātes lūguma.

Mirušā bērna gars nevarēja aiziet uz citu pasauli un spiritiskā seansa laikā atnāca, lai sazinātos ar savu mammu, kura visbeidzot varēja pateikt viņam visu ko gribēja. Beigu beigās Pema saņēma piedošanu no sava bērniņa un viņa gars veiksmīgi aizgāja kalnu augstienēs.

Kaut gan Eņģeļi teica, kad Pemas dvēsele vēl nav gatava uz pilnu attīrīšanos un svētību. Tad viņa atzinās, kad viņas māte jaunībā arī izdarīja abortu. Es palūdzu, lai visu šīs ģimenes bērnu mētājošies gari, kuri gāja bojā abortu dēļ, parādītos mums. Pēkšņi istabā ieskrēja divpadsmit mazuļu gari un sāka riņķot apkārt Pemai. Tieši viņi maisījās viņas dzīvē un kaitēja viņai. Viņi gribēja saņemt brīvību. Pēc kāda laika radinieki gariem, kuri traucēja mieru aizsūtīja spēcīgu gaismas staru lai paņemtu viņus pie sevīm.

Es no jauna paprasīju Eņģeļiem, vai var viņi dāvāt Pemai attīrīšanos, bet viņi atkal atbildēja, kad viņas dvēsele līdz galam neatbrīvojās no tumšās enerģijas, un ieteica viņai vērsties iepriekšējās dzīvēs. Pema iegāja savā iepriekšējā dzīvē, kur bija dezertējošs zaldāts. Šis zaldāts izveidoja baru no dažādām salašņām un uzbruka ciematam. Tur viņš cietsirdīgi nogalināja grūtnieci, un ar zobenu uzšķērda viņai vēderu.

Pēc tam zaldāts sajuta sevi iztukšotu un nelaimīgu. Viņš mīlēja viņam nogalināto sievieti, lai gan viņa izvēlējās citu vīrieti un gaidīja no viņa bērnu. Veicot šo ļaunumu iepriekšējā dzīvē, Pema ieguva smagu karmu. Lai atbrīvotos no šīs karmas, viņai bija nepieciešams satikties ar nosistās sievietes garu un nedzimušā bērna garu un palūgt viņiem piedošanu. Es izsaucu sievietes un bērna garu, Pem parunāja ar viņiem un saņēma piedošanu.

Nu un šoreiz Eņģeļi atbildēja viņai, kad Pemas dvēsele saņems attīrīšanos un svētību. Es satikos ar viņu. Es satikos ar viņu pēc dažām nedēļām. Staroja visa aiz laimes, Pema pastīja man, kad ārsti atzīmēja uzlabojumus viņas fiziskajā stāvoklī. Un paveiktais darbs ar Pemu atstāja dziedniecisku ietekmi uz iepriekšējām viņas ģimenes paaudzēm un no smagās slimības pēcnācējus.

Ar to vēl notikumi ar Pem nebeidzās. Es saņēmu no viņas vēstuli, kurā viņa man pastāstīja par to, kā ar homeopātijas līdzekļu palīdzību viņa palīdzēja ierasties pasaulē bērniņam. Pem rakstija: «Grūtniece patstāvīgi atradās manā uzrauzībā. Viņas pirmais bērniņš piedzima miris, un šī sieviete ne par ko negribēja piedzīvot otrreiz šo traumu. Viņa man pazvanīja trešdienas rītā un teica, kad atrodas slimnīcā. It kā ārsti runājot, kad auglis nav pietiekoši aktīvs un nāksies stimulēt. Es uzreiz atbraucu pie dzemdētājas uz slimnīcu un ieraudzīju, kad viņai blakām atrodās vecmāte un dežūrējošā māsa — nekādu ārstu. Es iedevu viņai nepieciešamās zāles, un vecmāte, kura stāvēja man blakām ne tikai kā neiebilda, bet gan izrādīja lielu interesi par to ko es viņai dodu. Pēc stundas un divdesmit minūtēm mania pacientei piedzima vesels bērniņš. Man astrologs sastādīja karti jaundzimušajai meitiņai un salīdzināja ar mātes astroloģisko karti. Izradās, mūsu likteņi krustojās viņas dzimšanas punktā un tāpēc es nevarēju nebūt vajadzīgajā vietā, vajadzīgā laikā!»

Es pilnībā piekritu Pemas pārliecībai tajā, kad jaundzimušajā meitenītē iemiesojās tā bērniņa dvēselīte, kuru viņa nogalināja iepriekšējā dzīvē. Tā Pemas negatīvā karma bija pilnībā dzēsta un pasaulei pievienojās vēl nedaudz vairāk gaismas un mīlestības. Katru minūti dzīve dod mums iespēju ienest savu darbu Gaismas uzvarā pār Tumsu.

Dianas Kooper  "Jaunā Augšāmcelšanās Gaisma"

no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©Kategorija: Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma | Pievienoja: Saulite (04.01.2012) | Autors: tūlkoja Sandra Žukovska
Skatījumu skaits: 1575 | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2020 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz