Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma

Antahkarana

Antakharana

Iedomājieties sev divus kontinentus, atlīti ar okeānu. Uz viena kontinenta atrodas cilvēka personība, bet uz otra – viņa dvēsele, vai Augstākais «Es». Ja personība neinteresējās par garīgo dzīvi, viņa ir vientulībā viena pati klīst pa savu konteineru. Bet, izdzirdot atmodas saucienu, viņa traucas pretīm dvēselei un ceļ virs atdalītajiem ar okeānu kontinentiem garīgo prakses tiltu. Starp personību un dvēseli tiek uzstādīta sava veida «telefona saikne».

Dvēsele uzmanīgi ieklausās personība nolūkos un kad tā saprot, ka tā ir patiesa savos nolūkos uzcelt tiltu starp viņiem, sāk veidot to no abām pusēm.

Kad dvēsele un personība beidzot savienojās, viņi nonāk pie kopīgas vēlmes savienoties ar Monādi. Tad sākas jauna tilta celtniecība — jau virzienā pie Monādes. Un tad Monāde sāk ar mīlestību celt tiltu viņiem pretim. Viņi satiekas un savienojās kopā. Tā arī ir Augšāmcelšanās. Pēc tam jaunais Augšāmceltais Valdnieks sāk veidot tiltu pie Dieva, lai iegūtu dievišķo dabu.

Varavīksnes tilts, savieno personību, dvēseli, Monādi un Dievu, saucās Antahkarana. Tādu tiltu var uzcelt ar lūgšanu, disciplīnas, vizualizācijas, regulāru meditāciju, un citu garīgo prakšu palīdzību. Mahatmas enerģijas pamodināšana ievērojami paātrina šo procesu.

Ja personība vēlās atjaunot savu saiti ar dvēseli, garīgās vibrācijas šai tieksmei veic to vēl stiprāku, kā iepriekš. Sākumā nepieciešams apvienot fizisko, mentālo, emocionālo, un garīgo ķermeni. Citiem vārdiem, mums jāpārstāj tiekties pēc materiālās apmierināšanas, nemeklēt emocionālo apmierinājumu un kontrolēt savas emocijas. Mums nepieciešams izmantot savu gribasspēku priekš pašdisciplīnas, bet ne priekš tā, lai cīnītos par varu ar citiem cilvēkiem. No mums ir nepieciešams izprast: viss, kas mums tik tiešām ir nepieciešamstās ir garīgās zināšanas.

Kad mūsu vēlmes savienoties ar Dievu kļūst svarīgākas par dzīves valdzinājumiem, kad mēs neļaujam apkārtējiem izsist vai novest mūs no garīgā ceļa, tilts, ko mēs izveidojam virzienā uz dvēseli, aug un kļūst vēl jo stiprāks.

Dvēsele saistīta tievā pavedienā ar cilvēka čiekurveida dziedzeri. Šis pavediens, attēlo savu mentālo un garīgo saikni, kļūst nepārraujama pateicoties spēcīgai vēlmei izzināt garīgo pasauli un prāta attīstībai.

Līdzīgā veidā sudraba pavediens savieno Monādi ar mūsu sirds centru. Šis pavediens aktivizējās un nostiprinās ar garīgo mīlestības enerģiju. Mediumi runā par nāvi kā par sudraba pavediena pārrāvumu, pēc kā gars atgriežas atpakaļ pie Dievišķās Gaismas vai Monādes.

Iniciācijas laikā, kas ļauj ieiet ceturtajā dimensijā, personība savienojās ar dvēseli un tālāk dodas Monādes virzienā. Pie iniciācijas uz piekto dimensiju tilts starp personību un dvēseli pārvēršas par gaismas tiltu, kas savieno apgaroto personību ar Monādi. Pie iniciācijas uz sesto dimensiju personība kļūst par Augšāmcelto Valdnieku, kurš jau var celt tiltu līdz Dievam.

Antahkarana — tas ir Gaismas tilts, pa kuru mēs varam aiziet līdz Monādei un iegūt patieso brīvību. Mēs būvējam Antahkaranu no iemiesošanās uz iemiesošanos. Tagad izveidojās labi apstākļi priekš tā, lai mēs beidzot uzceltu līdz galam šo tiltu un saplūstu ar savu Monādi. Augšāmcelto Valdnieku Garīgā palīdzība palīdz ievērojami paātrināt šo procesu.

 

Piekrītot Alisei Beili, priekš Antahkaranas pacelšanas nepieciešams sekojošais:

1. Nolūks. Jums nepieciešams sakoncentrēties uz nolūku izzināt savu dievišķo dabu. Būtībā, tas ir vienīgais mērķis jūsu esībai uz Zemes, tas nozīmē, jums nepieciešams pilnībā un galīgi veltīt sevi tās sasniegšanai. Jūsu ceļā būs sastopami dažādi kārdinājumi un šķēršļi, kaut gan tas apbalvojums, kurš gaida jūs, pārāk svarīgs, lai no tā atteiktos. Ja jūs nodarbojaties ar Antahkaranas būvēšanu, tad esat saistīti ar īpašu misiju. Būvējiet savu tiltu, nepadodaties grūtsirdībai un šaubām.

2. Vizualizācija. Jūsu varenākais spēks - iztēle. Izmantojiet šo spēku lai uzbūvētu savu tiltu. Jums palīdzēs vizualizācija, aprakstīta šajā vai citās garīgajās grāmatās. Izmantojot vizualizācijas, jūs nostiprināt savu saikni ar Dievu

3. Projekcija. Lai sasniegtu mērķi, jums nepieciešams gribasspēks. Jums ir skaidri jāapzinās savu mērķi un virzīties uz to neskatoties ne uz ko. Šajā gadījumā jūs nepazaudēsiet saikni ar to spēku, kurš atrodās tilta otrā pusē. Sekojiet līdzi «telefonlīnijas» stāvoklim un patstāvīgi atgādiniet Augstākiem spēkiem par to, kad jūs esat ceļā. Tam lieti noderēs svētās mantras un vizualizācija spēcīgas koncentrācijas stāvoklī.

4. Aicinājums/lūgšanas un atskaņa. Pastāvīgi aicinājumi, lūgšanas un garīgais darbs izsauc Monādes atbildes reakciju. Atcerieties, kad neesat vientuļi. Kad jūs veicat vienu soli virzībā pie Monādes, tā veic divus soļus jums pretīm. Kad jums liksies, kad jūs pārāk lēni rāpjaties augšā, pārvarot šķēršļus un grūtības, kurām neredz beigas, atcerieties: Gaismas spēki traucās jums pretīm. Un jūsu tikšanās ir neizbēgama!

5. Stabilizācija. Iesākumā Antahkarana nav spēcīgāka par tievu matu. Bet garīgie vingrinājumi un disciplīna palīdz jums iepīt savā tiltā ar vien jaunākus un spēcīgākus gaismas pavedienus. Beigu beigās šis tilts būs nesagraujams.

6. Atdzimšana. Savā garīgajā ceļā personība iziet trīs apziņas līmeņus. Pēc personības savienošanas ar dvēseli izveidojās divpusīgums. Kad savienojās dvēsele un Monāde, dzimst vienotība. Pēc tā kā jūsos pazūd sašķeltība, mēs pārvēršamies gaismā un kļūstam nemirstīgi. Nekad neaizmirstiet par to, ejot pa Gaismas ceļu.

Būvējot savu Antahkaranas tiltu, mēs iepinam savu personīgo gaišo pavedienu planetārajā tiltā, kurš saista Zemi ar pārējo Visumu.

 

Vingrinājumi - vizualizācija

1. Pilnībā atslābinieties.

2. Vizualizējiet sazemējošo pavedienu (8-10 сm diametrā), kurš iet lejā, pie pašas Zemes centra. Šis pavediens, atspoguļo jūsu kanālu, — jūsu būvētā tilta fundaments.

3. Tagad izvelciet savu vizualizējamo pavedienu caur savām čakrām.

4. Pārliecinoši izsakiet par savu nolūku uzbūvēt savu Antahkaranas tiltu ar garīgās prakses palīdzību.

5. Vizualizējiet, kā ejošais caur visām čakrām pavediens, vai kanāls, virzās uz augšu, pie jūsu dvēseles zvaigznes, kura mirdz jums virs galvas.

6. Tādā veidā jūs formējat saiknes kanālu ar Monādi. Paziņojiet viņai par savām garīgajām tieksmēm.

7. Iedomājieties sev Antahkaranu — varavīksnes gaismas tiltu, kurš stiepjas no Monādes līdz Avotam.

8. Palūdziet palīgā Augšāmceltos Valdniekus, garīgās Hierarhijas būtnes un Eņģeļus.

9. Piesauciet svētās mantras, kuras veicina savienošanos ar Dievišķo.


Dianas Kooper  "Jaunā Augšāmcelšanās Gaisma"
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Kategorija: Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma | Pievienoja: Saulite (26.12.2011) | Autors: tūlkoja Sandra Žukovska
Skatījumu skaits: 1518 | Komentāri: 2 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 2
0
1 Aivars Ulands  
Paldies par macibu.Nemsu vera.

0
2 Saulite  
lūdzu smile

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2020 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz