Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule

Septītā nodaļa - Fejas un skola

Septītā nodaļa.

FEJAS UN SKOLA


   Kad es sāku vākt patiesus stāstus par fejām, es biju iepriecināta, bet nepavisam ne pārsteigta, cik daudz cilvēkiem fejas ir palīdzējušas jautājumu risināšanā, kas saistīti ar dārzu un mājdzīvniekiem un kā gan var būt savādāk, ja daba ir īstā feju dzimtene. Kas mani tiešām pārsteidza, cik daudz reižu fejas ir palīdzējušas skolniekiem tikt galā ar skolā uzdotiem mājas uzdevumiem. Nekad nedomāju, ka fejas tik augstu vērtē izglītību!

 

   Tomēr ir tikai loģiski, ja fejas palīdz mums finansiālu jautājumu risināšanā mācību apmaksai, jo, kad runa iet par materiālām vajadzībām, viņas ir brīnišķīgas materializētājas.

   Anna Dīna bija pārsteigta, ka fejas palīdzēja viņai iegūt stipendiju, lai viņa varētu iestāties koledžā.

    Kad Anna bija maza meitene, viņa spēlējās un runājās ar fejām savā dārzā, bet pēc tam zaudēja saikni ar viņām, paklausot cilvēkiem, kas ieteica reiz viņai kļūt pieaugušai un pārstāt sarunāties ar „saviem iedomātajiem draugiem”. Tomēr, kļūstot pieaugušai Annai izdevās atjaunot savu saikni ar fejām. Viņa zināja, ka tās vienmēr ir blakus, palīdzot realizēt viņas dzīves mērķi – kļūt par speciālistu apkārtējās vides izmeklēšanā.

 

    Annas draudzenes fejas, palīdzēja viņai iegūt garantēti apmaksātu laborantes darbu, parūpējoties par to, lai viņai pietiktu nauda, ko samaksāt par pirmo apmācību gadu koledžā. Tomēr, kas attiecās uz otrā gada apmaksāšanu, tad šeit Anna bija pilnīgā neziņā.

 

   Viena dziedniece – gaišreģe reiz pateica Annai: „Es redzu Tev apkārt fejas, kuras tur rociņās kaudzi naudas. Viņas grib, lai Tu viņas palūgtu, bet nevis tāpat vien, bet konkrētam mērķim!” Nākamajā nedēļā viņa ieraudzīja sludinājumu, par stipendijas piešķiršanu tieši viņas apmācības programmai. Viņa zināja, ka ir diezgan kvalificēta speciāliste, lai varētu dabūt šo stipendiju, tomēr saprata, ka viņai būs liels daudzums konkurentu. „Un tieši turpat uz vietas, - stāsta Anna, - es palūdzu fejas man palīdzēt iegūt šo stipendiju.”

 

   Aizpildot anketu stipendijas pieteikumam, viņa rakstīja un dzirdēja, kā fejas palīdzēja izvēlēties viņai pareizos vārdus un akcentus. Viņas lūdza, lai viņa nesteidzās un uzticas tām, viņas izdarīs visu, lai Anna izietu cauri visām procedūrām un saņemtu stipendiju. Tikko kā Anna sāka satraukties par rezultātu, fejas tūlīt pat mierināja viņu, tāpēc viņas absolūtā uzticēšanās fejām nepalika vājāka.

 

   Un šī uzticēšanās fejām – draudzenēm tika atalgota: Anna saņēma šo stipendiju! „Es bez mitas pateicos fejām, - stāsta viņa, - un devu sev vārdu, ka vienmēr ticēšu savām elementālajām draudzenēm. Kā pateicības zīmi, es tagad nēsāju ķēdītē, blakus sirdij, sudraba amuletu fejas veidolā. Ja man būs ļauts pateikt lasītājiem vēl dažus vārdus, tad, lūk, tie ir: ticiet un uzticieties šīm jaukajām būtnēm, viņas ienesīs svētību jūsu dzīvē.”

 

   Skolas gadi

   Iepriekšējā nodaļā mēs izstāstījām par Kodiju, kuram fejas palīdzēja pierast pie skolas. Kaut arī Kodija māte lūdza palīdzību gan eņģeļiem, gan fejām, zēns redzēja tikai fejas. Pēc tikšanās ar tām viņš kļuva priecīgs un draudzīgs.

   Šis notikums parāda vienu no iemesliem, kāpēc fejas tik labvēlīgi ietekmē bērnus: tāpēc, ka viņi var sarunāties viens ar otru.

 

   Fejām un bērniem ir daudz kopēja: atklāta attieksme pret dzīvi, entuziasms, jautrība un visa brīnišķīgā uztvere. Bet fejas ir spējīgas palīdzēt arī pieaugušajiem – tiem, kuriem piemīt šīs pašas īpašības.

   Bērnībā mēs ne pārāk uztraucāmies, ja mūsu redzētais sakrita ar mūsu iedomu tēliem. Kad mēs tās redzējām, tad uztvērām kā realitāti. Kļūstot pieauguši mēs kļuvām pārāk uzmanīgi pret visu iedomāto, tā kā beigās mēs liedzām sev iespēju redzēt fejas un uztvert citas gaišredzības vīzijas.

 

   No otras puses, nav obligāti jāredz fejas, lai varētu saņemt viņu palīdzību, pietiek ar to, lai prāts būtu atvērts, par ko pārliecinājās Rena Šmellere.

   Rena gatavojās ļoti grūtam eksāmenam skolā, kurš viņai bija jākārto nākamajā dienā. Un iepriekšējā vakarā viņa redzēja vīziju – seju, kas bija ieskauta ar zaļām koku lapām. Viņai radās tāda sajūta, it kā zieda gars, kas stāvēja viņai uz galda, pēkšņi saplūda ar viņas garu. No tā Rena uztvēra daudz noderīgas un, galvenais, sakarīgas informācijas, it kā auga gars bija viņas skolas biedrs, izskaidrojot to, ko viņi kopā mācījušies.

   Rena nokārtoja eksāmenu uz teicami. Gadu vēlāk viņai trāpījās acīs zīmējums, ar attēlotu seju lapu ielokā, kuru viņa bija redzējusi savā vīzijā, eksāmenu priekšvakarā. Tas bija „zaļais cilvēciņš”.

   „Tā palīdzība un atbalsts, ko es no viņa saņēmu, - saka Rena, - vēl arvien dod man liela prieka sajūtu.”

 

   Zaļais cilvēciņš – ļoti spēcīgs, mīlošs visu dzīvo, elementālis, kas pieskata koku garus. Šai tēmai ir veltīta nākamā nodaļa.

 

Kategorija: Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule | Pievienoja: Saulite (19.10.2011) | Autors: tūlkoja Aija Trofimova
Skatījumu skaits: 1139 | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 2
Viesi: 2
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz