Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule

Ievads

       Šī jaukā grāmatiņa satur informāciju par to, kas ir fejas un kā ar tām kontaktēties.

     Jūsu dārzs un fejas, jūsu bērns un fejas, karjera un fejas ( jo viņas palīdz realizēties jūsu sapņiem), viņu dziedinošais spēks. Šeit ir daudz dzīves stāstu: kurš un kad ir kontaktējies ar fejām un kā tieši fejas ir palīdzējušas.

     Priekš īpaši neticīgajiem ir doti pierādījumi feju eksistencei.

 

                                                                                         Doreen Virtue, 
   no angļu valodas              
tulkoja Aija Trofimova ©

 

                            Brīnumainā feju valstība.

 

„ES TIEŠĀM TICU FEJU EKSISTENCEI!

TICU!TICU!TICU!”

 

   Ja jūs ticat feju eksistencei, tad jūs neesat vientuļi. Ceļojot pa visu pasauli, es ne reizi vien esmu satikusi cilvēkus, kas man stāsta par saviem kontaktiem ar brīnumaino feju valstību. Viņi ar maigumu atceras savus bērnības gadus un iespaidus, kurus izraisīja kontakti ar šīm būtnēm. Daži, jau kļuvuši pieauguši, tāpat kā agrāk turpina sarunāties ar tām.( Liela daļa no viņiem stāstīja man par to čukstus.) Par sevi varu teikt tikai vienu: es ticu feju eksistencei!...

 

    Un jūs?

    Kad es biju maza meitene, es ar atcerēšanās un pazīšanas jauktajām jūtām, stundām aplūkoju bildītes ar feju attēliem. Kaut arī no bērnības es biju apveltīta ar spējām redzēt eņģeļus un cilvēkus, kas ir aizgājuši viņsaulē, pirmo feju es ieraudzīju, kad biju jau pieaugusi. Kopš tā brīža, mani ar šīm būtnēm saista pašas labākās un maigākās attiecības.

 

    Es ar lielu cieņu attiecos pret viņu misiju uz Zemes, kas sastāv no tā, lai attīrītu dabas vidi, aizsargātu dzīvniekus un mums atgādinātu par prieka un līksmības svarīgumu mūsu dzīvē.

 

    Aptaujas, kas ir veiktas starp iedzīvotājiem, pierāda, ka, ja eņģeļu eksistencei tic lielākā daļa cilvēku, tad feju eksistencei – daudzkārt mazāk. Daudzos grāmatu veikalos eņģeļiem ir nodalīti atsevišķi plaukti, tai pašā laikā grāmatas par fejām ir „ izdzītas” mitoloģijas sadaļā. Iespējams, tāpēc, ka fejas, atšķirībā no eņģeļiem, parādās tiem, kuri tic viņu eksistencei.

 

    Esmu pārliecinājusies, ka Lielbritānijas un Austrālijas iedzīvotāji tic fejām daudzreiz stiprāk, nekā citu pasaules valstu iedzīvotāji. Pie tam šīs pašas valstis ir tās, kurās ir sakoncentrēts lielāks feju skaits. Vai tāpēc šeit ir tik daudz feju, ka šejienes ļaudis tic viņām? Vai otrādi: vai tāpēc, ka šejienes ļaudis tic viņām, šeit ir tik daudz feju?

 

   Citas vietas, kuru iedzīvotāji tāpat ir cieši saistīti ar fejām, ir – Ņujorka, Havaju salas, Islande un Kanādas province Ontārio. Būtībā, lielāko daļu stāstu, par tikšanos ar fejām, es saņemu tieši no lasītājiem, kas dzīvo Ontārio, nevis citos reģionos.

 

   Tie, kuri tic fejām, saņem no viņām brīnumainu palīdzību, par kuru uzzināsiet no šīs grāmatas. Fejas palīdz mums realizēt savas zemes vajadzības – tādas, kā mājas pirkšana, izīrēšana vai pārdošana. Viņas palīdz mums atrast darbu un naudu. Viņas brīnumainā veidā palīdz mūsu dārzam un mājdzīvniekiem. Bet ar īpašu prieku viņas palīdz tiem, kas tāpat kā fejas, mīl un rūpējas par apkārtējo vidi un dzīvniekiem.

 

   Eņģeļi un fejas – tie ir Dieva radītās būtnes, kas izpilda svarīgu misiju un ar savu darbību palīdz cilvēkiem dzīves svarīgos jautājumos. Erceņģeļi un eņģeļi – aizsargi palīdz mūsu dvēseles izaugsmei un aizsargā mūs. Fejas – tās ir dabas un dzīvnieku aizsardzības gari.

 

   Jo vairāk cilvēku tic fejām, jo tām ir lielāks spēks. Spēks, ar kuru viņas aizsargā zemi, gaisu un ūdeni.

 

   Lūdzu jūs, neaizmirstiet nemirstīgos Pītera Pena vārdus: „ Es tiešām ticu feju eksistencei! Ticu! Ticu! Ticu!” Šie vārdi atgrieza dzīvību fejai Zvārgulītei, un tieši šie vārdi ir spējīgi ieliet papildus dzīvību  un enerģiju dažādu veidu fejās vispār.

   Doreen Virtue.

Kategorija: Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule | Pievienoja: Saulite (19.10.2011) | Autors: tūlkoja Aija Trofimova
Skatījumu skaits: 1151 | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 2
Viesi: 2
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz