Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Eņģeļu pasaule un maģija [63]
Eņģeļu numeroloģija [11]
sūtījums no Dorīnas Verče (Doreen Virtue) tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Eņģeļu ielenkumā [32]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Diana Kooper - Jaunā Augšāmcelšanās gaisma [48]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule [11]
Dorīna Verče (Doreena Virtue) no angļu val. tūlkoja Aija Trofimova ©
Lielās Mistērijas. Patiesība par Eņģeļiem – D. VIRTJŪ – „Vēstījumi no Taviem Eņģeļiem” [18]
no krievu valodas tulkoja Kwana Rafaela
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Eņģeļu pasaule » Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule

Ceturtā nodaļa - Fejas un dzīvnieki

Ceturtā nodaļa.

 FEJAS UN DZĪVNIEKI

 

   Fejas dziedina ne tikai cilvēkus, bet arī dzīvniekus – mājas vai savvaļas. Viņas ir dzīvnieku sargeņģeļi. Ja jūs turiet mājās suni, kaķi vai citu dzīvnieku, tad ar to pašu jūs esat saistīti ar fejām. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc mēs jūtamies tik moži, kad kotaktējamies ar dzīvniekiem.

 

   Kā dabas eņģeļi, fejas īpaši mīl palīdzēt, dziedināt un aizsargāt dabas radītās būtnes. Un arī dzīvnieki mīl fejas. Pasekojiet līdzi, kādreiz, sava mīluļa skatienam. Nē, viņš neskatās tukšumā – viņš skatās uz fejām!

 

   Reiz, Sjū Vorkmane palūdza fejām (ne vienkārši fejām, bet feju karalienei Eponai), palīdzēt izārstēt viņas klibo zirgu. Feju karaliene – ir, apmēram, tas pats, kas erceņģelis vai bišu māte: viņa organizē citas fejas un vada tās. Lielākā daļa tādu karalieņu ir kā dievietes, un, parasti, katrai no viņām, ir sava interešu sfēra. Piemēram, Epona – feju karaliene, kas palīdz zirgiem. Devītajā nodaļā mēs izstāstīsim par citām feju karalienēm un viņu īpašībām.

 

   Bērnībā Sjū daudz laika pavadīja Montānas mežos, kur dzīvo ļoti liels daudzums feju, un bieži atstāja priekš viņām dāvanas krūmos un zem kokiem. Izaugot lielai, viņa daudzus gadus periodiski ar viņām kontaktējas, savu ikdienas pastaigu laikā.

    Divus gadus atpakaļ, fejas brīnumainā kārtā palīdzēja viņai un viņas mīlulim, zirgam, vārdā Moonbeam (Mēnesstars). Kad Sjū, pirmo reizi, pieņēma pie sevis dzīvnieku, viņa palūdza fejas aizsargāt to, neaizmirstot piesaukt Eponu, feju karalieni, dievieti, kas pieskata zirgus.

 

   Tāpēc, kad Sjū atrada Moonbeam ar savainotu kāju, viņa tūlīt pat palūdza Eponas un feju palīdzību. Zirgs bija nopietni savainojis kāju ar dzeloņdrāti un cīnījās par savu dzīvību, cenšoties piecelties. Pēc dažām sekundēm, kad viņa bija pasaukusi palīgā Eponu un fejas, zirgs spēja piecelties un uz trīs kājām tika līdz treilerim.

 

   Kad Sjū nogādāja Moonbeam veterinārajā klīnikā, diagnoze izrādījās satraucoša. Ārsts, kurš bija viens no labākajiem Montānā, pateica, ka cerības uz to, ka zirgs izdzīvos ir mazas un ieteica sagatavoties sliktākajam.

 

   Tāpēc Sjū griezās pie Eponas un fejām, lūdzot viņas stiprināt un atbalstīt Moonbeam operācijas laikā. Viņa palūdza, lai viņas mīlulis ne tikai izdzīvo, bet arī pilnībā izveseļojas.

    Nākošajā rītā veterinārs piezvanīja Sjū un paziņoja, ka Moonbeam stāv uz ievainotās kājas. Fejas pateica priekšā Sjū (un viņa to izdzirdēja), lai viņa pievieno tai ziedei, ar ko ārsts smērēja Moonbeam kāju, Kanādas dzelteno sakni, zāli, iesauktu tautā par „zelta zīmogu”. Kad Sjū pajautāja ārstam, vai viņš neiebilst pret to, tas teica: „Kāpēc ne? Kas attiecas uz šo zirgu, tad saprāts šeit ir bezspēcīgs.”

   Fejas sīki paskaidroja Sjū, kā jākopj Moonbeam kāja atveseļošanās periodā, divus mēnešus zirgs nīka ģipsī un sabintēts. Tagad tas ir absolūti vesels un rikšo tāpat, kā iepriekš. Sjū ir ļoti pateicīga fejām un Eponai par tādu brīnišķīgu izdziedināšanu.

 

   Kā samazinātas daktera Dūlitla kopijas, kas ir slavenas filmas varonis, kurš varēja runāt ar dzīvniekiem viņu valodā, fejas tāpat spēj atrisināt jebkurus jautājumus, kas saistīti ar īpašuma tiesībām uz dzīvniekiem. Viņas var izlabot visa veida novirzes dzīvnieku uzvedībā, un būt par starpniecēm starp jums un jūsu mīluli, lai jūs labāk saprastu viņa nepieciešamības un vajadzības. Īsāk sakot, fejas palīdzēs jums nodibināt ciešākas un uzticamības pilnākas attiecības ar jūsu mīluli, kas būs pilnas ar mīlestību un savstarpēju sapratni.

 

Palīdzība vāverēm un pelēm

 

   Fejas palīdz ne tikai mājas, bet arī savvaļas dzīvniekiem. Ja jūs, piemēram, esat atradis ievainotu dzīvnieku, tūlīt pat sauciet fejas. Viņas tāpat ir spējīgas aizsargāt jūs no agresīviem suņiem un citiem bīstamiem četrkājainajiem.

 

   Ja savvaļas dzīvnieki iekļūst jūsu mājā, ofisā vai mašīnā, tad arī šeit fejas priecāsies jums palīdzēt. Tā, piemēram, vāveres, kas dzīvoja Lorijas Montanero un viņas vīra bēniņos, parasti neuztrauca laulātos, bet vienu reizi Lorijai savajadzējās feju palīdzību, lai izglābtu vienu no tām.

 

   Lorija ar vīru dzīvo Memfisā, vecā, piecdesmitgadīgā mājā, kuras bēniņos dzīvo liels daudzums vāveru. Vienu rītu, viena no vāverēm pazaudēja atbalstu un ievēlās starp sienām. Lorija dzirdēja skrāpēšanos, ko radīja vāvere, cenšoties izkļūt no slazda un tikt atpakaļ bēniņos, bet viņa katru reizi ievēlās atpakaļ. Tikko kā Lorija izdzirdēja šo izmisīgo skrāpēšanos, viņa tūlīt pat sāka domāt, kā varētu izglābt vāverīti.

 

   Viņa atcerējās, ka kaut kur ir izlasījusi, ka fejas palīdz savvaļas dzīvniekiem, tāpēc nolēma izmantot šo palīdzību. Viņa uzlika plaukstu uz sienas, aiz kuras raustījās un skrāpējās gūstekne, un palūdza fejas palīdzēt šai mazajai būtnei tikt augša pa sienu drošībā.

 

   Pēc dažām minūtēm, vāvere veiksmīgi tika ārā no slazda un tika brīvībā! Lorija pateicās fejām par palīdzību un tagad pastāvīgi sauc viņas, kad viņai jāpaziņo kat kas par savvaļas vai mājas dzīvniekiem. Pat savu vīru – skeptiķi, viņa ir iemācījusi saukt palīgā fejas, līdzīgās situācijās, un viņš dara to ar nevainojamām sekmēm.

 

   Pateicoties fejām, Lorija ar vīru iemācījās miermīlīgi sadzīvot ar vāverēm

 

   Bet Sendija Strommere nekādi nevarēja tikt galā ar pelēm, kas katru ziemu, masveidā, okupēja viņas māju. Par laimi, fejām izdevās izlabot šo situāciju.

 

   Katru ziemu Sendijas māju pārpludināja peles, kas acīmredzot, tādā veidā mēģināja risināt barības un ziemas aukstuma problēmas. Kādu rītu, pašā decembra sākumā, Sendija atvēra virtuves lādi, kur glabājās naži un ieraudzīja tur peļu mēslus. Viņai nebija ne laika, ne vēlēšanās tīrīt virtuves skapjus un karot ar apnicīgajiem grauzējiem, tāpēc viņa palūdza savu vīru tikt ar tiem galā.

 

   Pēc tam, kad viņš izlika četrus peļu slazdus, Sendijai ienāca prātā cita doma. Viņa negrib iznīcināt peles, paziņoja Sendija, ir vēme vienkārši izdzīt tās no mājas.

 

   Neilgi pirms tam, Sendijai vīzijās, meditāciju laikā, sāka nākt fejas, kaut arī pati viņa nekad nebija ticējusi feju eksistencei. Šā iemesla dēļ, Sendija izlasīja vairākas grāmatas par fejām, un izlasītā iespaidā viņas ticība feju eksistencei pieauga. Tā Sendija izlēma griezties pēc palīdzības pie fejām :”Fejas, mums nav vajadzīgas mājās peles. Un ne jau tāpēc, ka mēs viņas nemīlam, lai dzīvo savā nodabā, ārā! Bet peļu mēsli var kalpot par slimību perēkli priekš mums, cilvēkiem, tāpēc mums mājās peles nav vajadzīgas. Man nav laika tīrīt un dezinficēt virtuves skapjus, tāpēc, vai jūs nevarētu palūgt peles doties prom? Es negribu tās dzīt ārā aukstumā, bet, kad viņas ir mūsu mājās, mums nav citas izvēles iespējas, kā iznīcināt tās. Lūdzu, palīdziet mums atrisināt šo situāciju, tādēļ, ka es nezinu, ko vēl mēs varētu pasākt. Paldies.”

   No šīs dienas, Sendija savā mājā peles vairs neredzēja. Un, kad viņas māsīca pažēlojās par peļu esamību viņas mājā, Sendija zināja, kas jādara: viņa atkal pasauca palīgā fejas – ar to pašu pozitīvo rezultātu.

    Māsīcai, gan, viņa tā arī neizstāstīja, kāpēc peles tik negaidīti pametušas viņas māju.

   „Es vienkārši dievinu savas fejas, - saka Sendija, - viņas ir tik jaukas!”

   Fejas var palīdzēt atrast pazudušus dzīvniekus, vai arī, ja jūs vēlaties vēl kādu mīluli, atvest jūs pie viņa. Tāpat, viņas jums palīdzēs miermīlīgi sadzīvot ar citām dzīvām būtnēm – augiem un kokiem.

 

Kategorija: Dorīna Verče - Brīnumainā Feju pasaule | Pievienoja: Saulite (19.10.2011) | Autors: tūlkoja Aija Trofimova
Skatījumu skaits: 1042 | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz